home
Rolničky, kam se podíváš

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Arnie

Tenhle film se k Vánocům hodí. Moc se mi tam líbí Arnold, mám ho radši v komediálních rolích, kde si dělá legraci sám ze sebe, než v akčních filmech, kde využije jenom smrtelně vážný výraz tváře. Je to blbost, ale pobavíte se. 70%

26. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
20 %

...

Je to totalně ujetě praštěné. Chvilkama je to tak trapne až je to vtipné. nevím, ale tohle se jim neovedlo.

12. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

Je to tak blbé, až je to zábavné. Pokud je úkolem tohoto filmu odhalit skutečné komerční pozadí oblíbených křesťanských svátků, pak funguje bezvadně. Je to výborná parodie na vánoční filmy - vlastně je to antivánoční film. Co taky může vzniknout, když kombinujete vánoční nostalgii s akčností.

9. ledna 2008
avatar uživatele
20 %

Pro mě tohle není

Názory na špatné filmy moc nepíšu, protože je to ztráta času, ale některé filmy mě opravdu štvou, jen když o nich někde slyším. Tohle je pro mě jedna z nejhorších věciček, které jsem bohužel viděl. Nikdy nepochopím, proč to bylo natočeno, pro nejmenší? Pak to chápu, ale pro mě je to jasná nuda. Těch 20% mají za titulky, mě se líbili nejvíc, páč byl konečně konec.

3. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Ale jo, na Vanoce se to celkem hodi... Neni to nejlepsi komedie na svete ale divat se na to necha... Proste vanocni rodinna komedie.

23. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

No, né že by to byla bůh ví jaká komedie, ale dá se u ní celkem slušně pobavit (poku d v televizi neběží nic nepšího). Je to vlastně jen o shánění jedné hračky. Ale Američani mají dost peněz, aby jimi plýtvali i na takovéhle filmy, tak je při tom nechme.

28. září 2006
avatar uživatele
10 %

Arnold Schwarzenegger měl v minulosti v komediích překvapivě velký úspěch (Dvojčata, Policajt ze školky) na rozdíl třeba od Sylvestra Stalloneho (Stůj nebo maminka vystřelí, Oscar), ale jeho vánoční estráda je opravdu buď pro velmi nenáročné, resp. tupé dospělé osazenstvo, nebo rovnou pro naše nejmenší diváky. Připadlo mi to celé spíš jako vánoční parodie, ale se suchým humorem. Arnold opět nevybočuje ze svého hereckého podprůměru.

21. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Dobrý, ale do téhle role se Arnold moc nehodil. Daleko vím mu sedí akční role. Ale i tak jsem se zasmála.

16. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Celkem zábavný film, ve kterém Arnold zase jednou přčedvedl, že není stavěný jen akci. V mnoha chvílí to už ale jde do extrému.

11. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

bomba

Naprosto skvělá komedie o tom, jak se táta snaží ze všech sil získat vytouženou hračku pro svého syna. 90%

8. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

pitomá komedie, která se ze začátku zdá být slibně se rozjíždějící, ale to je asi tak vše, protože po celý zbytek se třídá jedna trapnost s druhou..

6. března 2006
avatar uživatele
60 %

keď som bol malý tak som mal túto komédiiu strašne rád ale postupom času nedokážem pochopiť ako som sa na to mohol dívať ale aj tak je to docela v pohode

6. března 2006
avatar uživatele
50 %

Zase dalsi traparna..

u které se ale musím fakt smát! Chvílemi docela sranda, musím uznat, no a zápletka sice nic moc zajímavého, ale jak originální! Docela i hezky zpracovyný film, ale ze by to byl vylozene pekny film.. no tak to se zas rict nedá.. A uplne nejhur na tom jste, kdyz se vydrzíte dívat az do konce (jako já), protoze ten konec zkazí vsechen dobrý dojem, který jste z filmu mozná predtím získali.

20. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

no...

Ze začátku se mi film líbil, byla to celkem pěkná vánoční komedie, ale později už začal být takový divný a nakonec až mírně trapný... už bych se na něj asi znovu nepodívala...

1. ledna 2006

Prostě je to další taková americká trapná komedie. Která je opravdu trapná. Nemá to žádný náboj prostě to nemá vůbec nic.

31. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

...

vypadalo to na takovou normální vánoční rodinnou podívanou... .ovšem ten konec, to bylo něco strašnýho.. se to změnilo v nějaký sci-fi, fantazy, komix či co.. .já se tomu arnoldovi fakt divim, že do podobnejch projektů vůbec leze...

29. prosince 2005