home
Říkejte mi Kubrick

NÁZORY K FILMU

To, že něco takového je skutečně možné je na filmu snad nejzajímavější. Film je plný šílených kostýmů a lidí věřících, že potkali režiséra, který jim snese modré z nebe.

5. března 2014
avatar uživatele
80 %

John Malkovich

John Malkovich udělal z tohoto filmu zajímavou a zábavnou podívanou, protože právě jeho herecké umění dodalo hlavní postavě potřebné osobní kouzlo.

21. července 2011
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Tenhle film měl všechny předpokady, abych si ho oblíbil. Oblíbený herec, oblíbený filmař na paškál... ale dopadlo to špatně. Nudná a trapná podívaná, která krom hudby nijak nevyužívá možnost citací největšího filmaře všech dob. John Malkovich v roli nejteplejší filmové postavy historie nedokáže utáhnout tak unylý nevkus a já mám pocit, že i za těch devadesát minut bych se podruhé unudil k smrti. 30%

15. května 2010
avatar uživatele
100 %

Některé filmy nejde popsat jedním slovem. Tenhle do té kategorie ale nepatří (aspoň pro mě ne). To moje slovo je GENIÁLNÍ. Malkovich byl skvělý a línila se mi i zápletka a způsob, jakým byl film natočen. Tak znovu - geniální! :)

5. března 2009
avatar uživatele
100 %

Říkejte tomu...

O dokonalosti filmu se nedá hovořit, ale o dokonalosti příběhu ano. Po deseti minutách si říkáte, jestli ten film není stupidní, tak ty postavy určitě jo. Když překonáte první zábrany od výstřednosti a zvyknete si na to, že John Malkovich nosí na sobě kostýmky, které nejsou určeny ani mužskému, natož ani ženskému pohlaví, uvědomíte si, že je to příjemná komedie o člověkovi, který se nebál žit, tak jak chtěl a vůbec ne mu nepříčilo, že při tom likviduje mnoho lidských osudů ve své blízkosti. Tomuto filmu dodává malou třešničku na dort herecké ztvárnění postav a jen to, že někdo dokázal uvěřit vyšinutému člověkovi, že je uznávaný filmový režisér.

9. listopadu 2008