home
Reportér v ringu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

U mna hovadina a strata času. Aj keď tam hral Josh Hartnett a Samuel L. Jackson - toho by som si predstavoval v lepšej úlohe alebo aspon dlhšie "na obraze". Je to suché, nemastné, neslané, nezaujímavé a nudné.

1. května 2012
avatar uživatele
70 %

Kathryn Morris

Další film o boxu podle skutečných událostí. Příběh je to dobrý, ale lepší byl herecký výkon Samuela L. Jacksona a ta spousta vtipných průpovídek jeho postavy.

9. července 2008

Filmy o sportu jako takovém mám velice rád a tento nebude výjimkou.Co jsem na tomto snímku asi nejvíce odcenil bylo to, že jsem vážně celou dobu vůbec netušil jak to vlastně s tím sympatickým homelesáčkem je…lže, nelže!Nutno říci, že tenhle film se zabývá sportem jen okrajově ovšem o to víc se nám snaží vykreslit obě hlavní postavy přičemž jedna z nich má polorozpadlou rodinu a má víceméně komplexy z toho, že má slavného otce a on je jeho pouhý stín a ta druhá postava přežívá někde v ulicích bez domova , všichni ho znají jako Šampiona a on se za něj možná až chorobně vydává.Jak film plyne dostáváme se jím čím dál tím víc hlouběji pod kůži až nakonec vše skončí a na vás je aby jste si o všem udělali svůj názor.Film je skvěle obsazen, ač už to je Josh Hartnett či Samuel L. Jackson přičemž druhý zmíněný a nutno říci, že i k nepoznání změněný „Champ“ předvádí fantastický až uhrančivý výkon a do této vcelku komplikované postavy se přímo vžil.Takže už jen kvůli jeho hereckému umu a úžasnému excentu který mu asi scénáristi chytře naordinovali bych snímku dal šanci.Josh Hartnett předvádí svůj hrubý standart nicméně se mi do role hodil výborně.Co mě velice mile překvapilo byl konec při kterém se ve mně mísilo obrovské množství pocitů přičemž jsem nevěděl který z nich cítím silněji, jestli smutek, radost, zadostiučinění!Jedinou chybou na kráse je asi trošku chabí scénář kterému chybí nějaký překvapivý zvrat nicméně ač se celý film koukáte povětšinou na pokulhávajícího „Chamra“ který se doslova zpovídá Erikovi bude vás to určitě bavit a nuda vás mine velkým obloukem…samozřejmě tedy mluvím za sebe.Závěrem bych řekl, že je to milý film kterým se nedá vůbec nic zkazit!Ovšem vrchol kinematografie to na druhou stranu také není.

21. dubna 2008
avatar uživatele
pier
...
80 %

Reportér v ringu

Nechápu a nechce se mi věřit proč se nikomu ten film nelíbil...Pro mě jsou boxerské filmy srdeční záležitostí, miluji Rocky, Těžká váha se mi taky moc líbila atd, každý film který se nějak zaměřuje na box musím vidět, u tohoto filmu to bylo stejné nemohl jsem se dočkat až vyjdou titulky...Většinu filmu jsem měl slzy v očích, jak moc mě dojal příběh bezdomovce který tvrdí že byl světovou trojkou, Samuel L. Jackson hraje jako nikdy, pro mě osobně to byl vrchol jeho dosavadní kariéry, když vypráví příběh jak Rockymu Marcianovi přerazil nos a do toho hraje milá a dojemná hudba měl jsem co dělat abych se nerozbrečel jako želva...Druhá polovina filmu byla krapánek ale opravdu jen malinký krapánek horší to přiznávám, ale já to dokážu odpustit... Všichni píšou jaké že to není klišé, ale to k takovýmto filmům patří...Pro mě osobně se tento film zařadil mezi moje hity číslo jedna: Vykoupení, Forrest, Přelet, Crash, Rocky, Černý jestřáb sestřelen...k tomuto filmu se budu rád vracet protože vím že mě nikdy neomrzí!!!!!

20. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

v celku suhlasim..zaujimave na tom bolo, ze sa to vlastne akoby nahodou stala ta ista situacia obidvom..opustili rodinu,chceli byt pre syna lepsim..az na to,ze boxer to nezvladol a novinar hej..skoda,keby sa do toho vlozilo este viac komplikovanosti,tak by to bol o vela lepsi film,aj ked, nehodnotil by som ho ako priemerny,ale cakal som vacsi pribeh.

18. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Průměrné!Vlastně to ve mě nezanechalo nějaké moc výrazné emoce.Na můj vkus to bylo trochu moc přesládlé,navíc Hartnett není tak dobrý herec,aby něčemu podobně anemickému dokázal dodat šťávu.Trochu mě popudilo velké množství kalsických "filmových náhod",mám pocit,že se s tímhle filmem nikdo moc nepáral ani do něj nevkládal velké naděje.No a ten 100% americký konec byl dost vycucaný z prstu,takhle by to podle mě určitě v reálu nedopadlo.

23. března 2008