home
REPO: Genetická opera!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

REPO

Potom, co jsem viděla úryvek filmu u jednoho kluka ve vlaku, jsem REPO sháněla všude možně. Až jsem ho konečně našla. Bylo to úžasné, když pominu některé slabší pěvecké výkony. Ta gothická temná atmosféra, krásné kostýmy, napětí, krev, rocková hudba... to všechno ve mě nechalo úžasný pocit. S pootevřenou pusou jsem zírala na titulky a přála si aby film nekončil, ale pokračoval dál. Byla jsem z něho opravdu unášená. Sice nemusím moc zpěvavé filmy, ale tenhle byl vážně dechberoucí.

2. listopadu 2012
avatar uživatele
90 %

Zrůdné a panoptikální... Hypnotické a fascinující. Co jsem četla, skoro všechny mé známé Genetická opera nadchla, proto jsem se docela dlouho mořila se sehnáním snímku... A zdařilo se. Dokonalá goth opera, dokonalá krvavá sága(jak by řekl Graverobber). Pokulhávání zpěvu mnohonásobně vyvážily kostýmy, které byly prostě a jednoduše geniální. Célý film je, řekla bych, spíše o efektech než o příběhu (téma mi mimochodem přijde lehce ohrané), tvůrci asi vážně vsadili na poutavé melodie, nádherné kostýmy, dechberoucí efekty a obsazení. Každá postava má své místo a dokonce i protivná Paris Hilton se, pomineme-li nevěrohodný herecký výkon, opravdu hodila do role umělé děvky. Nejvíc mě svou postavou nadchl Graverobber, dokonale úlisný a přesto okouzlující, trochu mi připomínal typem postavy Jokera... Rozhodně všem doporučuji, ani těch krváren tam nebylo tolik, rvaní střev a jiných orgánů z těl působilo hodně uměle a komixově a myslím, že i slabší povahy(jako jsem například i já) si mohou film vychutnat od začátku až do konce. A přiznejme si to, Terrance Zdunich je prostě kus!

24. července 2009
avatar uživatele
80 %

Vskutku zajímavý a originální film/muzikál. Jak mi sestra říkala, myslel sem si, že to bude jenom o metalu, ale bylo to jinak. Stejně sem s tímhle snímkem spokojenej.

6. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Nadchlo mě to, opravdu moc, překvapila mě velmi mile Paris Hilton a Alexa Vega, obě dvě mají naprosto úžasný hlas, představitel RepoMana(ted si nevzpomenu na jméno) taky zpíval úžasně, úžasně zpívali vlastně všichni. Sarah Brightman mě dokonce donutila abych chvilku na plátno v kině hleděla s otevřenou pusou a zapoměla ji zavřít:-) opravdu krásné, i když místy hoooodně krvavé

19. března 2009
avatar uživatele
100 %

Jelikož miluju muzikály a ani horory mi nejsou úplně cizí, s napětím jsem očekávala, kdy si budu moct RGP stáhnout. Podívala jsem se na něj hned a musím říct, že mě jedním slovem nadchnul. Zajímavý příběh, úžasná a okouzlující hudba, perfektní a bezchybné obsazení, prostě jedním slovem nádhera.

1. března 2009
avatar uživatele
mntb
...
50 %

Repo

je to nechutné, odporné, nervydrásající, uzpívané, plné gothiků a Paris Hilton.... ale zároveň taky dokonalé a překvapivé, co musíte rozhodně vidět.

10. února 2009
avatar uživatele
70 %

REPO: Genetická opera!

Předem musím přiznat, že nemiluji horory. Na film jsem šel pouze kvůli Sarah Brightman a jejímu zpěvu.
Také první (řekněme) třetina filmu mě nijak nenadchla - trhání vnitřností z útrob člověka skutečně nepatří k tomu, na co bych chtěl chodit do kina. Zbytek filmu (muzikálu) byl ale po té, co jsem si odmyslel potoky krve, velmi dobrý. Zasloužila se o to především strhující hudba, která hlavně v závěrečné pasáži (v Genetické opeře) dostává film na jinou - vyšší - úroveň.
Velmi vysoko hodnotím pěvecké výkony prakticky všech hlavních postav, míněno samozřejmně včetně mé oblíbené Sarah.
A tak opravdu pouze z důvodu hororového zabarvení, které bylo občas hodně silné, dávám filmu 70%.

23. listopadu 2008

Dost dobrý

Muzikály opravdu nemusím, natož operu, ale todle mě opravdu nadchlo. Samozdřejmě mám shlédnuty všechny Pily (Saw) a na té poslední jsem uviděla upoutávku, která mě vážně chytla.Jediný co bych vytkla je to, že tam nezabijou Paris Hilton. Ale nic není dokonalé:)Výkon Blind Mag byl úžasný, má fakt talent. A to vytýkané trhání střeva všeho možného jsem popravdě čekala trochu drsnější.I tak si to zaslouží svá procenta.vřele doporučuju

23. listopadu 2008
avatar uživatele
Sech
...
90 %

Gr8

Tak tenhle film mě neuvěřitelně překvapil... Šla jsem na něj jedině kvůli Anthonymu. Když jsem ho slyšela zpívat v Buffy, tak jsem si ho ještě víc zamilovala a sehnala jeho CD... Ale byla tu pár drobností, které jakýsi hlásek v mé hlavě bral jako alarm, že to bude blbost (Paris Hilton, prapodivný námět...). Naštěstí touha slyšet Gilese zpívat (obvzlášť něco tvrdšího, což se k němu hodí víc) umlčela ten hlásek a vydala jsem se s kámoškou do kina. A neudělala jsem chybu. Hned druhý den jsem měla soundtrack a ještě týden jsme na to s kámoškou narážely. Film mě rozplakal, takže 70% minimálně a s Gilesem v hlavní roli....

22. listopadu 2008