home
Rebelové

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Příběh sice žádnej zázrak, ale myslím, že u muzikálů to zase takovej průšvih neni. Hlavně, že vím o spoustě pozitivních věcech: Hudba je skvělá (můj styl to neni, dobrovolně bych si ji nepustila, ale tady je to fajn), krásný kostýmy, nádherná Zuzka Norisová a sympatický Révai. Dohromady bezva podívaná. Myslím že konec chytne za srdce každého romantika. Podle mě povedený film Filipa Renče (a že jich moc nemá)

30. srpna 2011
avatar uživatele
90 %

Bezva film na který se ale musím dívat, když mám na to náladu. Viděla jsem ho už mockrát, takže už je takový ohranější, ale to nemění nic na faktu, že je to prostě dobrá práce režiséra Filipa Renče. Obsazení taktéž dobré, hudba a tanec taky. Oblečení té doby se mi tady líbí, děj je super, na konci dojemný. Když to shrnu dávám takových 95% ... A na co jsem zapomněla - konec je nepředvítelný, což děsně moc na filmech oceňuji !

23. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Rebelové jsou opravdu skvělý film, moc se mi líbil. Filmy od Filipa Renče moc nemusím ale tohle je senzační :)

15. září 2010
avatar uživatele
80 %

oooha :)

krásny filmík, na chvíle plné pohody v náručí priateľky ;) staré dobré fláky :) úžasný cit pre dramatické chvíle plné napätia a lásky :)

4. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Velmi dobře sfilmovaný muzikál.A v té době vsadit na tak neznámé herce byl risk ale velký zisk do dnes patří mezi nej filmy u mě je to ten nej nej nej film!!!!! Každéme doporučuji!

19. července 2009
avatar uživatele
100 %

Vynikající muzikál natočený s úžasným smyslem pro cit a kterého si vážím o to víc, že byl natočen u nás, našimi herci a týká se našich - i když neradostných - dějin. Děj je na muzikál až překvapivě propracovaný, herecké výkony jsou vynikající a o písničkách ani nemluvě. Asi bych dal 90%, ale vzhledem k tomu, že film nekončí tak jako obvykle happyendem a zachovává si realističnost, těch dalších deset procent přidám!

18. července 2009

Tenhle film se mi děsně líbí..... Krásný děj, krásný písničky......Sem s tim absolutně spokojená... Zuzana Norisová hrála opravdu moc hezky mám ji ráda i jako zpěvačku....Jan Révai(nebo jak se to píše) hrál taky moc hezky......písničky byli opravdu užasné.....moje hodnocení je 100% a to si zatraceně zaslouží:)

15. března 2009
avatar uživatele
100 %

Bezvadný a jeden z nejlepších českých filmů. Opravdu dobře natočený a scénář nepředvídatelný, což je velice dobře. Herci byli naprosto vynikající a celá atmosféra skvělá. Kam se hrabou další české filmy.

14. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Jednou jsem tady napsala, že Renčova tvorba mezi Rekviem a Hlídačem se mi moc nelíbila... Ale to jsem jaksi zapomněla na Rebely :-) Tenhle film je srdeční záležitost, poprvé jsem ho viděla v kině a od té doby jsem na něj narazila několikrát. Po dějové i dialogové stránce musím od té doby uznat, že teda fakt nic moc, ale vtipné hudební "klipy" jsou bezvadné. S tím souvisí skvělé kostýmy a dekorace. 80%

12. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

bomba

Tenhle film mam moc ráda, já jinak moc nemusim český ani romantický filmy, ale tenhle je jinej... nekončí se americky a je tam prima hudba, hezký herci a dobrej příběh. Líbilo se mi jak se to končilo smutně...

12. ledna 2009
avatar uživatele
joda
...
80 %

Bavilo

Před hodně lety jsem na tom byla v kině a hrozně se mi to líbilo. A ty songy se strašně vrejou do hlavy, hodně chytlavé. Líbí se mi, jak je to barevné, ty oblečky, první láska, maturita....až na to, co pak následovalo, no. Ten konec se mi tenkrát nelíbil, ale dnes oceňuji, že tu není happy-end. Renč umí natočit dobrý film...

11. ledna 2009
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

No já na romantické filmy vůbec nejsem proto že mě na nich štve hned několik věcí, a¨le u tohoto filmu musím udělat vyjímku. Dopadl tak jak jsem to opravdu nečekal plus dost dobrá hudba která k filmu sedí víc než dobře.

7. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Klasika

Klasický film, symbol doby komunismu. Já na romantický filmy moc nejsem (vůbec nejsem) a nesnáším, když jsou ve filmu písničky. Ale zas to není takový ten Hollywoodský slaďák, takže se na to dá aspoň trochu koukat. Opět je ale vidět rozdíl mezi Čechy (v tomto případě Čechoslováky) a Ameračany. Zkuste to srovnat se Sweeney Toddem a hned je poznat, který kraj je muzikálů pánem.

19. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Úúúplně skvělý film, dobrej příběh ty postavy a všechno ... takových těch "chyb" ... který jsou tady taky vypsaný, je tam sice opravdu dost ale .. i tak ten film pro mě má svý kouzlo ... nádherný písničky tomu jen přidávaj .... prostě skvělý ;)

23. července 2008
avatar uživatele
80 %

Srdeční záležitost

Jeden z mála mých oblíbených českých novějších filmů. Hezký a dojemný příběh. Dobré herecké obsazení. Pořád mě dojímá scéna, kdy tři mladíci, kteří utekli z vojny, běží za vlakem za znění písně San Francisco. Je to takový film na pochmurné večery, aby vykouzlil alespoň malý úsměv a vědomí, že může být mnohem, mnohem hůř.

23. června 2008
avatar uživatele
70 %

Film se mi líbil. Dobrý děj, dobrý herci a konečně nějaký film, který nekončí jen happiendem. Přestože písničky byly takový popový, tak se mi strašně líbily.

8. května 2008
avatar uživatele
90 %

Je to vlastně taková balada. Začíná to hezky, vše směřuje ke zdařilému konci, ovšem děj nakonec končí tragicky, protože, i když nikdo nezemře, Révai se už s Norisovou nesetká. Ale i tak se mi tento muzikál hodně líbil.

24. března 2008
avatar uživatele
100 %

Nenáročné, zábavné

Pěkný retro muzikál. Ať si říká kdo chce co chce, je pěkný, plný starší hudby s dobrými texty, vtipnými dialogy, milostnou zápletkou a chválou bych mohl jen a jen pokračovat. Mrzí mě však, že nikdy nedokoukám do konce. Ne kvůli filmu, ale kvůli jistému národu a jejich politice...jinak jsem na 100% spokojen

4. února 2008
avatar uživatele
100 %

Muzikály rozhodně nemusím

Ano je to tak.Muzikály moc opravdu nemusím,ale co se týče romantiky,říkám rozhodně ano.Film se úžasně zpracovaný,děj skutečně výjímečný...Herecké obsazení na 100% slušné,není co dodat,snad jen to,že si režisér měl více dávat pozor na zbytečné chyby ve filmu...

7. ledna 2008

Velmi vzácná chvíle! Aby se mě líbil muzikál? No jo, už to tak bude. Tohle se Renčovi fakt povedlo, nebylo to ani otravné, ani vlezlé. Bylo to prostě tak akorát...

25. října 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle muzikál nemá fakt chybu. Je krásně barevně sleděný(opravdu jak ze šedesátých let) a herecké výkony se mi moc líbily i když zde byly neznámé tváře.

23. října 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je snad jediný muzikál-film, u kterého bych ráda viděla ještě dvojku - myslím, že by bylo na co navazovat. I když to nedopadlo zrovna nejlíp, je to špičkový muzikál, nemám co vytknout.

29. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Ja presne súhlasím s Renčicou- muzikály sú super a koniec bol strašne smutný... Noriska je dobrá herečka, ibaže neviem, kto hral toho chalana. 100%!!!! (ešte jedna pikoška- Mě se líbí Bob som spievala na jednom koncerte)

18. července 2007

MUZIKÁL

No viděla jsem mnoho muzikálů a moc se mi líbí, tento film je pěkný a plný hezkých tanečních sestav...ale moc mě nebavil ;o) a nepotřebuji ho vidět znovu ;o)

17. června 2007
avatar uživatele
100 %

100%

Muzikály miluji, proto dávam 100%, je to skvele natočeni, i herci jsou supr...Jenom konec mne trocha sklamal, ale jinak OK.

7. června 2007
avatar uživatele
Elik
...
80 %

Klasika, já moc muzikáli nemusím,a le tohle je na české poměry moc pěkně zpracováno...myslím, že i výběr herců byl vcelku dobrý...

3. června 2007
avatar uživatele
70 %

Docela pěkný film, na který bych se podíval časem klidně ještě jednou. Hlavně ty písničky jsou docela pěkné a jsou dobrým tahounem filmu.

28. května 2007
avatar uživatele
50 %

No, muzikaly mam moc rada, ale tenhle se mi teda moc nelibil... Nijak a nicim me nezaujal. A ani hudba nebyla nijak vynikajici...

28. května 2007
avatar uživatele
100 %

Nej film

Nej film, co znam. Skvělý písničky, nádherná grafika, úžasná moda 60. let a v neposlední řadě Jan Révai, kterému to ve fimu moc slušelo :-) Zajímyvý děj se spousto super hlášek, ale zároveň smutný konec k zamyšlení. Film sem viděla už asi 20x, pouštím si ho vždy, když mám špatnou náladu a vždy se u něj skvěle odreaguji, jen konec většinou probrečím :-(

20. května 2007
avatar uživatele
90 %

Když jsem Rebely viděla poprvé, bylo mi asi 8 let. A byla jsem nadšená - z písniček, z tance, barev...Prostě se mi to líbilo a nevnímala jsem hlavní myšlenku filmu. Byl to pro mne písničkový film a to stačilo. Dnes už se na Rebely dívám jinak, a to jako muzikálovou komedii se smutnými hranami. Hořká komedie - tak bych to nazvala. To ale nemění nic na tom, že se mi ten film vážně moc líbí. Kupodivu mi ani nevadí herecké obsazení, a to i přesto, že dva hlavní herce nemám moc v lásce. Rebelové na mě působí zhruba do poloviny jako celkem naivní idylický film o mladých lidech, ale potom se začne objevovat politický podtext a konec je vážně hodně smutný. Na 100% to u mě sice není, ale určitě ten film ještě někdy ráda zhlédnu.

24. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Když jsem viděla Rebeli poprvé, nelíbili se mi. Asi to bylo tím, že jsem byla poměrně dost mladá, ale teď, s odstupen času musím uznat, že je to velice povedený muzikál a klidně by takových mohlo být víc!

18. dubna 2007

Nádhera

Tento "hudební film" je naprosto senzační., Viděla jsem ho už jako malá, a úplně jsem se do něj zamilovala...ty písničky, herci, děj ... no porstě klasika...ten kdo tento film neviděl, přišel o moc!!!

29. března 2007
avatar uživatele
GD
...
90 %

Good

Toto je jeden s mojich oblúbených filmov. Milujem tie pesničky sú vážne užastné. Ale ten koniec ma vždy pekne nahnevá, ale to robí ten film zaujmavejší. Mám rada filmy, ktoré zobrazujú, aký boli ľudia v minulosti. A aký bol ich život
Vždy si ho veľmi rada pozriem.

23. března 2007
avatar uživatele
80 %

je to dobrý muzikál, kde si člověk neuvědomuje strasti doby, protože není na ně poukazováno. I děj se mi líbí, ale obsahuje spoustu spoustu chyb a nereálnost v jistých scénách.

27. února 2007
avatar uživatele
90 %

Mám ráda hudební filmy a Rebely zvlášť. Srší z nich klid, rozvernost, pohoda a hlavně láska. Zuzana Norisová a Jan Révai utvořili krásný pár, ačkoliv jsem ani jednoho z nich předtím neznala. Krásný hudba, krásné kostýmy a syté barvy:) které někomu možná budou zavánět kýčem. Mně ale neee..:))

4. února 2007
avatar uživatele
90 %

:)

Tak tento film se mi velice líbíl :o) Bylo tam spjato vše. Jak láska tak smutek, slzy... Prostě vše co by mělo v takovém filmu být :o) Myslím si, že asi zaujal hodně lidí... i mladých a těch starších...

2. února 2007
avatar uživatele
kin
...
90 %

Velmi povedený muzikál... Krásné legendární písničky a celkem dobré herecké výkony. Zpočátku bezstarostná komedie, ke konci perfektní doják...

30. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Muzikál, ako má byť!

Tento muzikál ma veľmi očaril je tam smútok aj radosť, krásne piesne a všetko, čo muzikál má mať! Vďaka patrí všetkým hercom a celému štábu!!

12. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

ŠŠŠ...

Po prvním zhlédnutí Rebelů bych možná byla schopná dát i 100%, s odstupem nějakého toho roku už to vidím o trošinku jinak... Dříve mi totiž nevadil Révai a dnes? Jaksi mi v tom celém pěkně sladěném filmu překáží. Snad to může být i Ing. Krátkým z Rodinných pout, které ze srdce nesnáším.
Ale jinak: retrofilm jak má být. Barvičky, choreografie, tanečníci, trubky, deštníčky, barevné punčochy v lodičkách - to všechno se Renčovi povedlo na plné čáře. I ten konec filmu ubral na celkové naivitě, což bylo skvělé podtržení. Tomáš Hanák jako tatínek byl dokonalý, všichni bychom si, myslím, takového přáli... :)
No a výkon Zuzany, která tímto snímkem vtrhla na hvězdné české nebe? Naivní, ale tak to mělo být...
A dokonce někdy dostanu tu správnou náladu a zatímco mi hraje soundtrack Rebelů v přehrávači, skáču po pokoji jako šílená s fialovými plastovými náušnicemi a zpívám spolu se Zuzkou: Akáty šumí, když padá déšť... 85%

27. září 2006
avatar uživatele
50 %

No celkem zřeštěný muzikál. Docela pěkně zpracované a písničky se mi taky docela líbili, ale i tak na mě celý film dýchal jako naivní komedie pro mladistvé. Stačí to vidět párkrát.

22. září 2006
avatar uživatele
100 %

Mě se Rebelové totálně líbí. JSou tam hlavně super písničky!!!! A děj je taky super, prostě se to vážně celé povedlo. Bezva český muzikál!

19. září 2006
avatar uživatele
90 %

Česká Pomáda?

Těžko říct. Myslím, že Renčovi se povedlo nejen to a film má nakonec jiný nádech než byste čekali. Každopádně je nezapomenutelný už kvůli báječné hudbě z let 60. a taky tanečními scénami... Ještě dlouho po shlédnutí filmu jsem poslouchala soundtrack stále dokola a dokola....a v hlavě jsem měla jednotlivé scény. A takový film si zaslouží jenom dobré ohodnocení! Za ztvárnění konce 60. let, za kostýmy, hudbu, tanec i za samotný děj....paráda.

28. srpna 2006

Spletl jsem se

Nesuďte film, dokuď ho nevidíte! Ještě než jsem viděl tento film, jsem si byl jistý, že je to naprostá kravina a že ho nikdy nechci vidět! Až po dlouhé době jen tak z nudy jsem si ho pustil. Ze začátku to na mě nepůsobilo nějak zvlášť, ale asi po půl hodině jsem se do toho nějak zadíval a začalo se mi to i líbit. Písničky se mi taky zalíbily a zaryly do paměti. No, hlavně se mi líbila Zuzana Norisova, ovšem né jak pěkně hraje či zpívá :). Konec na mě zapůsobil smutně, ale že bych plakal to zrovna né. Muzikály moc nemusím, ale tenhle se mi líbil.

5. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Film celkem ušel takže průměrný ovšem nejlepší na celym filmu byly písničky spíš konkrétně ta poslední ta se mi fakt líbila co se týče hudby nemá chybu"!

25. července 2006
avatar uživatele
90 %

Love

Rebelové se mi líbí nevíc po vizuální stránce. S barvičkami si tvůrci opravdu pohráli. Stejně tak s písničkami. Ať žijí 60. léta! Čekala jsem happyend, ale konec mě rozesmutnil. Zato ve mně ten smutný konec víc zanechal a film zvedl.

6. června 2006
avatar uživatele
90 %

je to celkem dobrej film, jsou tam hezký písničky, ale jinak nic moc....některé herecké výkony byli sice skvělý

21. května 2006
avatar uživatele
MMX
...
20 %

Prepadák

Na celom filme ma zaujali len motorky JAWA, ale inak to bol totálny prepadák. Ako fanúšik "škopírov" (tak hovorím motorkám JAWA 50) dávam filmu 20%, lebo mali "škopíre" v perfektnom stave.

18. května 2006
avatar uživatele
100 %

Kdyš jsem viděl tento film bylo mi hned jasné že Filip Renč natočil skvělej film. Rozhodně v něm bylo skvělé herecké opsazení a skvělá hudba.

4. května 2006
avatar uživatele
70 %

Rebelové jsou dobrý film, ale člověk se na něj nesmí dívat pořád. Já jsem to dělala a pak mě tenhle film omrzel. Dneska mě už ani nebaví. Postavy ve filmu mluví tak nějak divně, jakoby přehnaně. Co je ve filmu ale dobré jsou ty úseky v kulisách a skvělá retro hudba.

15. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Kdysi jsem měla tenhle film ráda, ale teď už se bez něj obejdu. Na filmu byla dobrá hudba a retro styl.

4. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Jeden z těch lepších filmů v ČR. Bez těch písniček by to bylo takové nějaké suché. Tento film se Filipu Renčovi opravdu povedl.

1. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

A sakra, co to je? Písničky docela ujdou, nicméně taneční kreace si mohli autoři odpustit, protože děj je solidní a tak by možná tomuto snímku slušela větší "filmovost" než "muzikálovost". Jedním slovem: nuda

21. března 2006
avatar uživatele
80 %

Pěkné

Tohle je hezký český film. Líbil se mi, zajímavý nápad, dobré výkony herců, chytlavé písničky, romantické, smutné, dojemné, k zamyšlení... Prostě hezký film, u kterého nevadí, když se díváte znova.

25. února 2006
avatar uživatele
80 %

PEKNY FILMECEK

Rebelove je jeden z mala ceskych filmu, ktery me dokazal zaujmout. Dobre herecke obsazeni, opravdu pekne zfilmovani a skvela hudba. No, film ma take urcite nejake zapory, pripoustim, ale je jich vazne minimum.

7. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Mocinky pěkný filmeček. Hezký písničky, hezké herecké obsazení..prostě super. Akorát ten konec mohl být lepší:-(((

31. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Hezký!

Rebelové jsou podle mě moc pěkný film pro celou rodinu. Sou tam supr písničky, krásná barevná atmosféra té doby, úžasné kostýmky, sympatičtí herci, a tak bych mohla povídat donekonečna... I když jsem teda čekala šťastnější konec... Ale aj tak to bylo supr! Pro mě jeden z nejlepších českých filmů! ;-)

26. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Akáty šumí...

Rebelové mě zaujali pro svoji "lehkost" a "nadhled" s jakým jsou natočeni. Písničky jsou známé a chytlavé, příběh - no dal se, i když zbytečně moc "sladké."
Ale stejně jako šumějící akáty tenhle film za chvilku vyšumí z paměti...

22. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Tomáš Hanák

Známé pěkné písničky a dobře udělaný film s jednoduchou liníí. Především Tomáš Hanák udělal z filmu i mimořádně zábavný film.

20. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Průměr

tenhle film se mně sice docela líbil,ale víc jak 1x ročně ho vážně vidět nemusím...nejlepší se mně ale zdá roztěkaná Bugyna!

19. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

haha

Docela good pohodička,zajímavá hudba a tance,příběh byl rozhodně dost dobrý a Zuzka Norrisová i všichni ostatní to zahráli hezky relisticky.

11. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

dobrýý

Viděla jsem to v kině s mojí třídou a velice mě to oslovilo. Ani nevím co:-/ Zda vykreslení doby, nešťastná láska.. Taneční čísla byly skvělé, ale popravdě řečeno mám oblíbenější filmy:)

3. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

:0

Tenhle film má naprosto perfektní obsazení a hlavně hudbu. Pro mě je to celkem slušný film, dávám 70 procent:)

30. října 2005
avatar uživatele
60 %

Fajn

Fajn snímek s pěkným soundtrackem, kde každého diváka zamrzí, že se Jan Révai představil přítelkyni Tomáše Hanáka jako Terezin spolužák, že Šimonův klobouk si nasadil Bob, že Tereza jede milně do USA, a že faráž z nějakého podivného důvodu Zuzaně Norrisové lže.

23. října 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

Zajímavý...

Docela zajímavý muzikál. I když muzikály většinou nemusím a vypínám je po 10 minutách, tenhle jsem dodíval až do konce. Zvláště se mi líbil ten mírně ironický konec.

21. října 2005
avatar uživatele
100 %

Smutná romantika

Je to velmi milá,pěkná, ale na závěr smutná romanticka komedie.Myslím, že se Filipu Renčovi komedie moc povedla..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

super....

co dodat...Myslím si,že je to jeden z nejlepších českých filmů...(vidělela jsem i muzikál a ten byl taky super)Filip Renč obsadil herce,kteří ještě nebyli zas až tak známí,ale tímto filmem se prosadili.

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
10 %

Hrůza

Muzikály nemám rád, ale u tohohle jsem si řekl, že je český, a že by mohl být dobrý. Bohužel jsem se spletl a celkový film nestál za moc. Na kvalitě mu hlavně ubírají ty příšerné jednoduché kulisy při písničkách.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Rebelové :-)

Další z filmů,který mě prostě neomrzí a vždycky dojme.Asi to je tím,že je realistickej-prostě nekončí happyendem a to se mi líbí.I v hereckym obsazení nemam co vytknout...:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Hezky česky

Přiznám se, že jsem muzikál viděl až teď nedávno, protože jsem očekával, že to bude... já ani nevím jaké. Ale tedy mě dost překvapil. Musím taky oponovat názoru, že to "jednoduché" kulisy zkazili. Myslím, že právě ty tomu dodávaly tu lehkost a bylo to, já nevím jak to říct, ale nejvíce se tomu asi blíží výraz "dobové". Výběr písní byl skvělý i když staré fláky Petra Nováka v podání Jana Révaie na mě působili hodně rozpačitým dojmem, pan Révai mi tam chvílemi opravdu vadil. Ale z postav bych vyzdvihl hlavně Zuzku Norisovou a tatínka Tomáše Hanáka, ti se mi zalíbili. Je pravda, že příběh byl chvílemi dost naivně laděný, ale konec šel hodně do hloubky a určitě ve mě něco zanechal. Smutné, leč krásné.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Dobrý....

Asi to opravdu, představovalo tu dobu, a bohužel to bylo i dost smutné...Nevím ten konec sem prostě nemohla dokoukat, bylo to hezky ale smutny...určitě se tam vše co se v té době stalo ukázalo, a bylo to i podle krásné předlohy...Zuzka Norisová mi tam bohužel dost vadila , jako herečce ji prostě ten její výkon nevěřím! ale jinak skvělý film!

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Nádhera

Skvěle zahrané, skvělé písničky a docela zajímavý a promyšlený děj. Moc se mi to líbilo. Dlouho jsem tak hezký film neviděl. 90-100% a možná spíš k tém 100

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

reb.

Pěkně natočený a hlavně moc hezký film. Dojem z písniček mi kazily akorát záběry z ateliéru, jinak jsem spokojená jak s příběhem (i když smutným a dost blbě končícím), tak i s herci. Dá se na něj koukat i několikrát po sobě, což oceňuju.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Rebelovééé

Nato, že je to českej film, tak je to moc dobře udělaný. Mělo to dobrej příběh, pěkný slečny, pěkný prostředí. Byli jsme na tom v kině se školou a skvěle jsme se bavili.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

!! Zuzka N. !!

Skvělý fllm. Renč si byl určitě dopředu jistý jakýmsi pomyslným úspěchem. Film pro velmi široké spektrum diváckého osazenstva. Starší divácí si zavzpomínají na rok 1968 a ti mladší co tuto dobu ještě nezažili se pobaví u filmu, ze studentského prostředí. Opravdu dobře natočené, soundtrack je skoro bezeslov, výkonny herců jsou úspokojivé a zápletka filmu je přímo dokonalá. Jeden z mých oblíbených filmů, už jenom kvůli Zuzce Norisové.. :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

příjemný retro s příjemnejma písničkama a příjemnejma hereckejma výkonama..jenom ten honza révai trochu vybočoval, ale jaký zázraky by chtěl člověk od tanečníka..:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

pěkné

ono je to pěkný film na podívání je tam romantika ale chvílama je to až moc sladké prostě si nemůžu v tomhle pomoci

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Dobrej muzikálový film s pěknými melodickými písničkami, dobrými herci a tipycky českým prostřdím malých měst. Mě se to líbilo moc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:0)

Typický obraz maloměštáctví v jedné malé poklidné vesničce...Docela pohodový muzikálový snímek s dobrou stylovou hudbou, skvělými protagonisty, ftipnými hláškami i scénkami a námět taky ujde!!! Věrně zobrazuje dobu dávno uplynulou, ale stále aktuální!!! Pohodička pro celou rodinku. Jen mě trochu zlobí scény v černobílém pozadí, kterých je tam požehnaně!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

rebelové

Je to moc hezky udělaný film. Písníčky jsou pěkné, herci ideální, a děj se taky moc povedl. Škoda, že takových pěkných filmů není tolik.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

...

Film kterej je.. ležérně řečeno.. "doost v pohodě".. Prostě takový typicky česky pěkný film hrající všema barvama..

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Super!!

Sice už starý, ale pořád bezva...prostě tady je vidět jak i českej film dokáže být zajímavej, a jak dokáže zeujmout!!=)

Kdysi dávno