home
Radio

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Nezbývá mi než souhlasit s většinou uživatelů. Film se mi líbil od začátku do konce. Skvělé herecké výkony. 95%

16. září 2009
avatar uživatele
90 %

Krásný příběh...

Když se na konci dozvíte, že je to film podle skutečné události, jste ohromeni ještě víc. Je to krásný příběh, plný lásky i nenávisti, pochopení a milosrdnosti. Neskutečný lidský příběh, který se vám vreje pod kůži. Cuba Gooding hrál s takovou vervou, že jste mu vše uvěřili. Kéž by takových příběhů bylo více.

2. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Opravdu skvělý herecký výkon od Cuby Goodinga jr. Neměla jsem daleko k slzám. Víc nevím co dodat, zkrátka film ve mně zanechal hluboký dojem.

25. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Ne až tak povedený bratránek Forresta Gumpa,Rain Mana,Sama,Střihorukého Edwarda a dalších filmů s retardovanými hrdiny.Všechno se tu bere pekelně vážně,divák je zaléván přímo tsunami patosu a sentimentu,není tu ani náznak nějakého humorného nadhledu nebo odstupu.Režie je značně standartní a pouze opakuje všechna tisíckrát provařená klišé a za celou dobu vás ani jednou něčím nepřekvapí.Ani velmi dobré výkony Eda Harrise a Cuby Goodinga,j.r nevytáhly Rádio z šedivých vod průměru.

15. července 2007
avatar uživatele
100 %

Jedinečný filmový zážitek

K tomuto filmu jsem se dostala úplnou náhodou a jsem strašně ráda, že jsem ho viděla... Celý příběh ve mě zanechal obrovské pocity. Cuba Gooding Jr. byl opravdu přesvědčivý a své role se ujal opravdu dobře stejně jako Ed Harris. V mnoha situacích mi bylo do pláče, ale byly i situace, které mi na tváři vykouzlily úsměv.

14. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tak sice sem neviděla začátek ani konec, ale ten "střed" byl úžasný. Mrzí mě, že sem to neviděla celé, ale snad se mi to někdy poštěstí. Cuba Gooding Jr. je naprosto perfektní herec... Opravdu zahraje cokoli... Dávám plný počet..

14. července 2007
avatar uživatele
Kovo
...
100 %

neskutočné

K tomuto filmu som sa dostal náhodou a musím povedať, že som vôbec neolutoval. Tak emotívne nadupaný film sa často nevidí. Ed Harris zahral charizmu itsself a to čo predviedol Gooding... Neuveriteľné. Ja som ho pokladal za chudáčika, ktorý sa nevyhrabe z trápnych komédií, ale klobúk dolu pred tým čo ukázal v tomto filme. Čiže krásny film bez nejakých ohromných efektov či akcie, ale zato krásne opisujúci skutočný príbeh človeka, ktorý so svojim hendikepom sa stal celebritou.

23. června 2007
avatar uživatele
90 %

Radio je poklad...

Ed Harris je odjakživa pořádný sympaťák, a tak roli trenéra Jonese sedl jako ulitý... A Radio? Cuba Gooding, Jr. jen dokázal, že při narození obdržel od sudiček pořádnou dávku hereckého talentu, protože jediný jeho obličej v tomhle snímku nemá chybu. Je to jeho nejpovedenější role a skoro mě až mrzí, že film nedostál většího ohlasu... Velmi dojemný příběh podle skutečné události s příjemně vybranými hereckými talenty.

15. října 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný film! Už dlouho jsem neviděla něco tak nádhernýho! Cuba Gooding Jr. i Ed Harris jsou opravdu dokonalí (ostatně stejně jako scénář i hudba). Měli by spolu hrát častěji! A vůbec filmy jako je Radio by se měli točit častěji!

10. října 2006
avatar uživatele
80 %

Musím souhlasit.Tenhle film je opravdu dojímavý a vezme vám dech.Když víte,že je to podle skutečné události tak vás ten film vezme ještě více.Cuba Gooding Jr. to zahrál opravdu mistrovsky.Takže všechna čest a jen tak dál.

1. září 2006
avatar uživatele
100 %

Nalaďte si Cubu Goodinga, Jr.!

Bože to je tak vynikající výkon! Zahrát takovouhle roli nevyžaduje jenom blbě čumět, a hrát si na postiženého, jak jsme to někdy někde viděli. Je vidět že C. Gooding, Jr. si toho je (naštěstí) vědom. Navíc zahrát někoho jako byl skutečný Radio (film je podle skutečné události) a neudělat z něj pro diváky blba, to je umění. Tento film má hodně scén, které by za normálních okolností byly k smíchu, avšak díky situaci a prostředí jsou zároveň k pláči. Film ve mě zanechal hodně a absolutně plný počet!

24. července 2006