home
Rabín, kněz a krásná blondýna

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Film, který balancuje na hranici mezi dobrou komedií a úplnou kravinou. Já, sám za sebe, bych se přikláněl spíše k té kravině, ale neříkám, že jsem se vůbec nebavil.

9. února 2011
avatar uživatele
k1k1
...
40 %

Bože...

Lidé jsou různí, věta, která mě jako první napadla. Jak po shlédnutí filmu, tak po náhodném přečtení jednoho názoru. Původně jsem to ani nechtěla komentovat, jenže když jsem ten názor četla, chtěla jsem 'blinkat'. Občas mám takové náladičky, kdy se dívám na podobné americké filmy, polovinu z nich ještě nějak skousnu, ale co je moc, to je moc. Další americký film dějově možná i zajímavý, podáním však naprosto obyčejný. Něco se mi na něm možná líbilo, avšak v tom, abych nedala 40%, v tom mi ty klady nezabrání.

2. května 2010
avatar uživatele
60 %

Humor? Všeho s mírou...

Upřímně; nejsem odpůrcem plitkých amerických komedií a uznávám, že jejich humor mi mnohokráte dokázala zpříjemnit den. Ale oblasti náboženství by přeci jenom tohoto mohly zůstat ušetřeny. Byla to legrace, to ano, ale vtípky balancovaly na hraně. Oddechovka je to však příjemná, to se musí nechat.

16. ledna 2010
avatar uživatele
30 %

Napadlo vás někdy řešit sexuální život duchovních? Edwarda Nortona ano a jak to pak dopadlo se můžete přesvědčit právě v tomto snímku se zarážejícím českým názvem, kde mu dělá parťáka a soka v lásce Ben Stiller. Nápad je to originální a i poměrně zajímavý, ale totálně ubitý během první čtvrthodiny, po které se z ústřední dvojice stává prachobyčejná dvojka potenciálních partnerů Jenny Elfmanové a jejich povolání při následujících událostech již nehraje téměř žádnou roli. Komediální potenciál jich obou, de facto tří, zůstává nevyužit a tak má film blíže k romantice než ke komedii, od konce filmu uplynula necelá půlhodina a už si pomalu nepamatuji jediný vtipný moment nebo hlášku. Bohužel, Nortonův pokus o britskou komedii tentokrát nevyšel...

3. října 2009
avatar uživatele
30 %

Rabín, kněz a ... nuda

Na film jsem se podíval jen kvůli hercům a že to měla být romantická komedie. Inu vědet že se budu 2 hodiny nudit, tak mi věřte že jsem se na tuto "úžasnou" romantickou komedii nepodíval. Nepopírám, viděl jsem i horší filmy, ale ty neměli takové obsazení a lituji ztraceného času...a i když nedávám čistou nulu, nehodlám film nikomu doporučovat či o něm někdy v mém životě ztrácet čas...

29. srpna 2009
avatar uživatele
70 %

Docela ze života film no, tihle byli kamarádi ...a ona je krásná a všechno je to zamotané a nikdo netuší s kým nakonec zůstane, takže jste celou dobu v napětí. Hezký film!

4. února 2009
avatar uživatele
70 %

Pro mě na první pohled nezajímavá romantická komedie. Ovšem když jsem se konečně odhodlala podívat se a hodit předsudky za hlavu, byla jsem docela mile překvapena humorem, scénářem a tím, že to není zas taková blbost, jak jsem si myslela. Z hlavní trojky se mi nejvíce líbil Edward Norton, za režii mu jistě patří uznání. Nicméně přes to všechno tomuhle filmu něco schází, nějaká scéna, na kterou bych dlouho vzpomínala.
A mám ještě takovou malou připomínku k českému názvu. Pane Bože - to se nemůžou alespoň pokusit pojmenovat film přibližně, jak je zvaný v originále? Tak nechutný název filmu mě dlouho odrazoval, abych nad ním ztrácela svůj čas. kdoví, s čím přijdou příště.

20. ledna 2009

Film se mi velmi líbil.Herci skvělí,navíc zde hrál i můj oblíbený herec Ben Stiller.Bylo to milé a vtipné.Taky se mi líbilo,že od začátku nebyl jasný konec jako u většiny ostatních komedií.Dávám 90%.

31. prosince 2008

Docela mě tento film překvapil. Oba hlavní hrdinové předvedli solidní komediální nadání a jenna Elfman jim dobře sekundovala. Solidních 80%

9. října 2008
avatar uživatele
100 %

Tak...tento film jsem viděla snad sto krát...dokážu i citovat:)) Ben Stiller a Edward Norton dodávají tomuto filmu neuvěřitelnou, úžasnou atmosféru a skvěle se doplňují...(kdo by to byl řekl:P) Je to opravdu úžasně vymyšlený příběh...s vtipem, určitou elegancí... Sice z pohledu kritiků to až tak žhavé není, z mého subjektivního to převyšuje....no prostě je to úžasný film, ke kterěmu se neustále vracím a vracet budu:) Norton moc často v takovýchto, jak to říct...méně ušlechtilých filmech, nehraje, takže jsem si ho obzvlášť užila:))

3. července 2008
avatar uživatele
70 %

Klasická americká komédia - tak by sa dala tromi slovami jednoducho charakterizovať táto trošku absurdná a nereálna komédia. Jediné, čo v nej fakt stojí za to, je výkon Bena Stilera.

21. března 2008
avatar uživatele
10 %

Trošku "přitažený za vlasy", ne?
Jediné, co mě na tenhle film donutilo dodívat se, byli mí oblíbené herci. A stejně jsem nakonec byla jenom rozčilená, protože jsem fandila někomu jinému.

24. února 2008
avatar uživatele
80 %

Tak nevím. Bylo to celkem fajn. Nudila jsem se i bavila. Být tou blondýnkou vybrala bych si spíš toho kněze než rabína. Ale jinak celkem fajn.

4. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

23. prosince 2007
avatar uživatele
40 %

Bena Stillera mám sice ráda, to se ale nedá říct o tomhle filmu. Je celkem dobrej, ale mě prostě ničím nezaujal.

10. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

No, tak tohle bylo docela překvapení. Vtipné, romantické, a herecké trio se mi také líbilo. Hezký film.

9. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Jenna Elfman

Je to hodně zajímavý romantický film s komediálním nádechem. Děj byl zajímavý hlavně díky hereckému obsazení.

8. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Celkem příjemná záležitost, která však body sbírá za Stillera a především skvělého Nortona (Forman v malé roli se do divákovo podvědomí dlouhodobě určitě nezapíše, ale potěší). Celkem mě zarazilo, jak moc mi byla nesimpatická hlavní hrdinak dobrou půlku filmu a pak se to otočilo o pí (herečka je mi není po chuťi furt).

8. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Úžasný

Tenhle film prostě miluju... Ben Stiller byl úžasnej - ostatně jako vždycky... Fakt nemá chybu... Sice ta bloncka mi chvílema přišla až přehnaně trapná, ale jinak fakt super filmík...

8. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Na to, že tenhle film natočil nezkušený Edward Norton ( mimochodem můj oblíbený herec), musím přiznat, že se mu to teda opravdu povedlo. Režie, ale i role. A Ben Stiller taky. Vřele doporučuju pro milovníky romantických komedií, jako jsem já. :-)

28. listopadu 2007
avatar uživatele
ozy
...
90 %

pěkné

Tenhle filmeček byl hodně povedený, myslel jsem, ale že zápletka nebude předem tak průhledná a doufal jsem, že to dopadne jinak... ale jinak moc pěkná komedie se skvělým obsazením :-D

1. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Pekný film, akurát musím zistiť ako sa volá tá herečka... No, ale celkovo mám z toho dobrý dojem.....

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

no tohle je skvělej filmeček:), Bena Stillera miluju,MILUJU!!!:D...opravdu výbornej filmik...doporučuju opravdu všeeem

24. července 2007
avatar uživatele
100 %

Pěkná podívaná

Přišlo mi to jako zajímavá zápletka a byla u toho i legrace, mně se to prostě líbilo a kdyby to dávali znova, tak se na to kouknu, protože si to už moc nepamatuju... Tak vlastně nevim, proč na to píšu názor... :-P

2. července 2007
avatar uživatele
80 %

Jo, tak to je druh humoru, který se mě celkem líbí, myslím, že tahle komedie se jim povedla. Má sice své slabší chvilky, ale za shládnutí rozhodně stojí!!!

20. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Od začátku mě ten příběh nějak nechytil, párkrát sem se sice zasmála, ale jinak mě to neoslovilo. Nebylo to špatný, ale do výbornýho filmu to mělo taky daleko.

27. března 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Tak tenhle film je jeden z dalších co se mi hodně líbil =o) V celku se mi jak sem již několikrát psala líbí všechny filmy, ael tenhle mě opravdu překvapil. =o) Sice je to už hodně dlouho co jsem ho viděla, ale klidně bych se na něj podívala ještě několikrát dokola. =o) Tento film je podle mě natočen opravdu dobře. =o) Pokud sem se dívala dobře není zde přidána ani jedna filmová chyba což naznačuje to, že je opravdu dobře natočen =o)

21. února 2007
avatar uživatele
60 %

Nebyl to špatnej film. Herci dobří. A ten rabín a kněz...no nevím, párkrát jsem se i smála, bylo tam pár vtípků, ale spíš je to o té romantice ;) jinak vážně jsem si nevšimla Formana...

10. února 2007
avatar uživatele
70 %

Tak takový smíšený pocity. Je pravda, že začátek se rozvíjel docela dobře, ale ten konec mě trošku zklamal. Milostný trojúhelník je dost ohraný téma, ale tady byl překvapující - nečekala bych, že se dá něco takovýho sesmolit. Tak vtipný hlášky tady fakt nechyběj, i to soutěžení o tu krásnou blondýnu není špatný. Jako průměr to není, ale nic extra taky ne.

2. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Tenhle film sem chtěl viděl jen kvůli Benu Stillerovi a čekal jsem nudný zamilovaný trojúhelník. Potěšilo mě, že jsem se splet. Ten film jsem viděl asi 5-krát a vidět ho teď nevydilo by mi to. Rozhodně je na co koukat ( film i Jenna Elfman )

28. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Průměr

Nic moc extra, ale dalo se na to koukat (Ben Stiller je dobrý), aniž byste se u toho příliš nudili, ale nějaké momenty jsou přesto opravdu nezáživné a blondýna příliš ufňukaná a rozhodně ne krásná.

20. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Myslím, že je to takovej príma film na odpočinutí, sem tam vtípek, nejvíc žeru Bena Stillera...jako herec se mi fakt líbí

18. prosince 2006

...

Njn, ze začátku jsem si myslela, že to Anna hraje na obě strany. Ke konci se ukázalo, že má ráda jen jednoho, ale celý film jsem jíto nevěřila.

17. prosince 2006
avatar uživatele
pb
...
80 %

je to klasická, průměrná romantická komedie. je jich hafo. tady je akorát to, že tu je rabín a kněz. i když takovejhlech filmů můžu vidět spoustu,ale i tak je to pořád hezký. líbilo se mi to, a až to zas někdy budou dávat, a já nebudu mít nic lepšího na práci tak si pustim televizi.

16. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Ale jo...

Tenhle film je určitě příjemná podívaná. Ale pořád tomu něco chybělo. Nějak mě to nedokázalo připoutat natolik, abych neodtrhla pozornost třeba jen na pár vteřin.. Stejně mi to nebrání v tom, zařadit si tenhle film k těm nejoblíbenějším.

16. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Tak normal

Celkem řadová romantická komedie, moc se mi ale líbilo herecké obsazení a zpracování také celkem ušlo. Dala bych tak 75%.

16. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Pohodovka

Taková nenáročná a pohodová komedie s celkem sympatickými herci. Dalo by se to shrnout takhle. Bohužel na druhé straně taky něco, na co jsme zvyklí a čím nás Amerika bohatě zásobuje, takže nic převratného a světoborného. Ten příběh, no ten mi na tom všem připadá nejpitomější. Tohle už je na romantickou komedii trochu moc. Takže celkově - pohodovka, nemusíte to vidět znovu, ale zase se ani moc nenudíte.

15. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Pěkné

Příjemná romantická veselá komedie z velmi neobvyklého prostředí. Existovat takový rabín, sem na jeho kázaních pečená vařená :-) opravdu origoš filmík. Ale jedna věc je stejná se skoro všemi filmy. A to je láska...ach :-D

3. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

bomba

timhle filmem sem byla velmi přijemne překvapena.edward norton skvele zvladl hrani i režirovani,videla sem ho už nekolikrat a vždycky když mam špatnou naladu hned se na nej podivam.

24. listopadu 2006
avatar uživatele
zolo
...
0 %

Tak musím priznať že tento film sa mi až tak nepáčil aj keď v ňom hral môj obľlúbení herec Ben Stiller aj keď tam bolo veľa vtipných situácii.

4. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Jako první režijní kousek Edwarda N. to není vůbec špatné. Potěšil mě tam i malou rolí Miloš Forman, protože v době , kdy jsem snímek viděla, jsem ještě nevěděla jak vypada(byla sem ostuda:-) Velmi zajimavé a originální téma a navíc i dobře zpracované. Jo, a taky písničky to mělo moc pěkný. Co ještě řiíct...- na poprvé to nebylo špatný, vlastně to bylo dost dobrý.

1. září 2006
avatar uživatele
70 %

Zajímavé...

...sledovat tenhle milostný trojúhelník, kterému bezpochyby vévodí Ben Stiller. Jako rabínovi mu role opravdu sedla. Dá se říct taková pohodová komedie o boj o lásku z dětství. Téma milostného trojúhelníku není nikdy dost a o vtipné hlášky jsme taky nepřišli. Dejte si dobrý oběd a pustte tenhle film. Litovat nebudete.

28. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Byť tento druh filmů přímo nesnáším a na tento snímek jsem se z donucení podíval opravdu s velkým sebezapřením, mohu nakonec tvrdit, že jsem se docela pobavil, zvlášť u neortodoxního chování obou knězů. Jinak ale není co by mě k opakovanému shlédnutí táhlo, takže ... jedním slovem: ano i ne

22. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Komedie pro všední den

Tohle je taková romantická komedie pro všední den.Úplný trhák to neni,ale pokud si chcete zpříjemnit večer tak určitě dobře poslouží.Navíc Edward Norton tu vypadá moc hezky.

17. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

...

edvard norton je jeden z mejch nejoblíbenějších herců, a tak jsem byl zvědavej, jak dopad jeho první režijní počin.. a musim řáct, že dopad dobře.. .na debut až překvapivě dobře.. .norton natočil příjemnou komediální podívanou o netradičním zamilovanym trojúhelníku.. .a i když trvá přes dvě hodiny, patří do tý kategorie filmů, u kterejch vám to ani nepříjde.. .co se týče obsazení, tak bylo velmi sympatický a jsem rád že norton se neschoval jenom za kameru ale vystři si i jednu z hlavních rolí, bet stiller je kupodivu dost umírněnej a jde mu to taky moc dobře, jennu elfmann jsem předtim nikde neviděl, ale je milá a hraje pěkně.. .radost mi udělala i přítomnost miloše formana:) a pohodovej soundtrack..

16. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

dobrá podívaná

Kněz je taky jenom člověk, tak proč by nemohl mít slabou chvíli? Náhodou, mě toto téma celkem zaujalo a film se celkem povedl.

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

hezky

fakt moc hezkej film....vždy když ho dávají tak se dívám...Ben i Edward jsou tam roztomilí ale taky nesouhlasím s tím krásná blondýnka....moc se mi nezdála;o)

15. května 2006
avatar uživatele
80 %

Překvapení

Filmy tohoto typu mám ráda a tenhle není rozhodně výjímkou...Nakonec mě jen překvapí konec,ale to film kazím možná jen částečně...

4. května 2006
avatar uživatele
70 %

Slušné

Tento režisérský počin Edwarda Nortona je velice příjemnou ztrátou času. Netvrdím, že se mi film nějak hrozně moc líbil, ale bylo to milé

9. března 2006
avatar uživatele
100 %

Rabín, kněz a krásná blondýna

Tehle filmík patří mezi mé nejoblíbenější. Je to krásná romantická komedie s báječnými herci. Fajn hudba a skvělý motiv. Nemůžu hodnotit jinak, než 100%

5. února 2006

komedie

veľmi zábavná romantická komedie. páčilo sa mi hlavne hviezdne obsadenie. všetci traja hlavný protagonisti sa zhostili svojich úloh na jednotku.

11. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Pozrite si to...

... veď ja som skoro odpadol, keď som tam zbadal M.Formana. Kde všade nezbadáte známu tvár. Popri obvikle dobrému výkonu mne oblúbeného B.Stillera sa mi páčilo aj podanie "krásnej blondíny", J.Elfmannovej a bol som prekvapený E.Nortonom, ktorý nielen hral jednu z hlavných postáv, ale ešte si to aj celé režíroval a spolu zo scenáristom sa im to určite podarilo celkom parádne zvládnuť na línii ľahunkej komédie

21. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

joooooooooo

Skvělej film u kterýho se nasmějete, ale i podíváte na hezký chlapy. Bezva film s bezadným dějem, ale ve skutčnosti by se to asi nestalo (jo od toho jsou taky filmy).

4. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

:))

tak tento fim je sila i když ze začátku to vypadá líp a více se člověk směje ... a pak ty je jich hlášky jj úplné boží komando .... :))

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Tento film nema chybu smial som sa ako male dieta normalne som sa na tomto filme bavil aj vdaka skvelemu hereckemu vykonu

27. října 2005
avatar uživatele
70 %

Krásná??

Hrají zde mí dva oblíbení herci, má to slušný spád i dobrý nápad, ale snad celé to kazí (alespoň pro mě) herečka, která ztvárnila "krásnou blondýnu". Přišla mi strašně prkená a jakoby skoro neživá, absolutně nezajímavá a nedokázala mě přesvědčit, že by se o ni "prali" dva muži. Škoda, mohlo to dopadnout daleko lépe.

26. října 2005
avatar uživatele
80 %

Jo:)

Proč ne?! Skvělí herci, slušný děj, ani ne moc, ani ne málo humoru, prostě všeho akorát, proto dávám 80procent.

26. října 2005
avatar uživatele
40 %

Spim

Mě tahle komedie vůbec nenadchla, jan Ben Stiller docela ušel.Jinak to však absolutně postrádalo švih nebo nějaké neuspávací prvky.Nejtupější na tom byla ta ,,krásná" blondýna.

25. října 2005
avatar uživatele
hani
...
90 %

joooooo

Tehhle film měl vzniknout už dříve. Je skvělý. Scénaristé si museli dát hodně záležet a myslím, že se jim to vyplatilo. Na tenhle film se vydržím dívat pořád dokola ( no možná je to taky trochu kvůli Benu Stillerovi ).

25. října 2005
avatar uživatele
90 %

Opravdu půvabné!

Skutečně vtipná, roztomilá, hýřivá komedie, u které až zaráží, že ji natočil nezkušený režisér - sám Edward Norton! Dopadla přesně tak, jak jsem si přála, herecké výkony byly skvělé, Jenna Elfman a Ben Stiller se k sobě skvěle hodili... Co více si přát? Velkým bonusem pro nás Čechy je určitě role Miloše Formana - jistě přátelská výměna za Larryho Flynta, že, Ede? PS: Uspávací prvky? Blbost!

24. října 2005