home
Pýcha a předsudek

NÁZORY K FILMU

co to je??? to má být další zpracování PÝCHY A PŘEDSUDKU???? nevim, není to moc utažený za vlasy??? jen tak náhodou???

18. července 2008
avatar uživatele
40 %

Tak nevím. Rozhodně nepatří do zlatého fondu kinematografie. Vidět podruhé bych to nemusela. Ale zase tak strašné mi to nepřišlo...a to ani v porovnání s knihou.

6. dubna 2008
avatar uživatele
20 %

Blbost..hrozná kravina.. takovej chaotickej film.. a přitom byl děj o ničem.. knížka je super... ale film mě zklamal..

26. července 2007
avatar uživatele
80 %

Náhodou se jednou podívám, jaký sou nejhorší filmy podle uživatelů a v první desítce najdu tohle. Mejch 80% ten film nevytrhne z toho bahna, ale když sem to viděla, vyjádřím se. Četla sem knížku, viděla ten novější film, viděla tohle ..ale já s tim filmem nemám žádný problém. Líbil se mě, samozřejmě některý věci byli v knížce jinak, ale to tak bejvá. Ani Kubrick se nedržel přesně knížky Osvícení a natočil si to podle sebe. Tak byl přehnaně barevný, moc americký no a?! Dávali ho kdysi na HBO, stihla sem se na něj podívat 3x. Bavil mě, bavili mě herci, kteří ač sem ani jednoho z nich neviděla v něčem jinym hrát, líbili se mě. Vždyt i já ten plakát k filmu mám na nástěnce:-P 80% - za tím si stojim

12. května 2007
avatar uživatele
0 %

Vůbec nechápu, jak mohl někdo tak znehodnotit krásný román. Musel jsem se na to podívat, protože jsem chtěl vědět, jestli je to tak příšerné, jak se píše a musím říct, že je to víc, než příšerné.

28. srpna 2006
avatar uživatele
20 %

Tenhle film mi připadá jako naprosté znehodnocení knižní předlohy. Na mě příliš barevné a příliš americké. Snaha o modernizaci klasiky by tu byla, ale nevyšlo to.

14. dubna 2006

...

fakt síla..je to urážka knižná předlohy i samotné Jane Austinové..nechápu, jak si tohle může někdo vůbec dovolit natočit!!je to děs..

14. dubna 2006