home
Purpurové řeky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

THRILLER

Keď som tento film videl po prvýkrát, prekvapil ma svojou akčnosťou a šokujúcim záverom. Pri druhom sledovaní som sa sústredil na herecký výkon V.Cassela, ktorý stvárnením komisára Kerkeriana preukázal, že patrí k špičke nielen francúzskych hercov. Purpurové rieky je film, ktorý si pozriete i viackrát napriek tomu, že poznáte vraha.

5. března 2011
avatar uživatele
80 %

Fajn

Pro mě určitě hodně dobrý film se skvělým hereckým obsazením a překvapivým koncem. můžu jenom doporučit. Jean Reno se jako vyšetřovatel vraždy skvěle osvědčil :)

5. dubna 2010
avatar uživatele
90 %

Výborný film, tohle jeho tvůrci prostě umí. Jean Reno byl skvělý, jinak taky není co vytknout. Konec byl správně šokující, prostě spokojenost. 90%

9. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tomuto filmu sa nedá nič vytknút. Napínavý dej, šokujúci koniec. Proste jednoducho francuzska kvalita.

6. března 2009
avatar uživatele
90 %

Nějaké krimi film už jsem neviděl hezkou dobu a po pravdě, nic lepšího jsem si vybrat nemohl. Purpurové řeky je jeden z nejlepších krimi co jsem kdy viděl. Nejlepší byl rozhodně děj, který se nedal předvídat a udivoval mě svojí atmosférou. Ta byla až paralyzující. Ani jsem nedutal a jenom sledoval, co se bude dít dál. Líbilo se tajemno, které bylo patrné každým coulem. A až do konce jsem nevěděl, jak to dopadne. Závěrečné rozuzlení bylo rovněž skvělé, a dokonce jsem něco i nepochopil. Potřeboval jsem pár věcí dovysvětlit a musíte uznat, že to se u moc filmů nestává. Nebylo to vůbec zmatené, ale naopak, geniálně propletené. Byla zde taky velká dávka brutality což ani nebylo na škodu. Jsem rád, že jí tady neukazovali všude, ale dávali ji jenom na místa, kde se to hodilo. Tudíž to není nějaké laciné, jako B-čkové horory, kde vnitřnosti lítají vzduchem. Francouzské filmy mě baví čím dál víc a připadají mi mnohem kvalitnější než Americké. Skvělé taky bylo obsazení. Jean Reno je mnou obdivovaný herec a jako hlavní vyšetřovatel mě znovu nezklamal. Role podivínů mu sedí a jsem rád, že hraje i v dalším dílu. Vincent Cassel byl také dost zajímavý. Těším se na něj ve Veřejném nepříteli č. 1. Je to prostě perfektní film, který vybočuje nad ostatními. Jsem dychtivý zjistit, co si pro nás připravili do druhého dílu. Jestli bude navazovat a nebo jestli ne. Každopádně si nepřipouštím zklamání. Když se ve filmu vyskytuje Reno, tak to nemůže dopadnout špatně! Francouzi ukázali, že nejlepší krimi točí oni a přeju jim ještě hodně povedených filmů, které uchvátí svět, jako Purpurové řeky, kterým dávám 95%.

21. února 2009
avatar uživatele
90 %

:-)

Tohle je opravdu hodně povedený film .. Je fakt supr promyšlený , dobrý nápad , všechno fajn. Ovšem někdy (konkrétně když se tam vysvětluje to s dvojčaty ) zdá se mi to trošičku zamotané . Celý film byl opravdu promyšlený , takže ten závěr ( ač byl dobrý a dobře vymyšlený ) byl trošku .... zvláštně provedený . Prostě mi ten konec přišel moc uspěchaný . Jinak opravdu doporučuju !!

1. listopadu 2008

Perfektní film. Sice ke konci je evidentně rozpoznatelné kdo je vrah a rozřešení s dvojčaty je taky takové divné, musím film jinak hodnotit velice vysoko. Takže 90 %

29. října 2008
avatar uživatele
90 %

Naprosto úžasný film, ze kterého někdy až zamrazí v zádech, diváka celý případ úlně pohltí. Vyjímečně neotřelá zápletka, kterou určitě nelze čekat...
Rozuzlení je ale dost nečekané a trochu kazí jinak brilantní záhadu. Jen musím vytknout, že občas mě z děje vytrhla hudba, která mi tam v některých případech neseděla. Ale jinak film, který musíte vidět. :) Worth watching...

31. července 2008
avatar uživatele
90 %

Výborně tajuplná detektivka - líbí se mi postupné odhalování stop, tajemné zvyky zkostnatělých profesůrků. Bohužel to všechno pokazil závěr filmu, jakoby k němu vůbec nepatřil! Nicméně atmofséra je skvělá a Jean Reno opět zabodoval!

16. července 2008
avatar uživatele
90 %

Purpurové řeky jsem viděl už asi dvakrát, ale ještě teď si pamatuji, že jsem měl s některými detaily problémy. To je hlavně jeden z důvodů, proč se dívám znovu. Všechny jsou zde zdánlivě vysvětleny, ale jelikož film obsahuje velké množství francouzských jmen, které zní skoro všechny stejně, a několik faktů, které jsou vysloveny pouze jednou, musíte někdy pořádně zapojit svou paměť. Nicméně, když pominu těch pár detailů, které podle mě nejsou zas až tak důležité, tak Purpurové řeky jsou mým druhým nejoblíbenějším krimi filmem hned po filmu Sedm. Nejlepší bez pochyby je to, že na případě dělají dva vyšetřovatelé. Ze začátku to nevypadá zrovna nadějně. Stane se vražda a komisař, který zdá se nahradí celý oddíl vyšetřovatelů, se ujmě případu. Kdyby takto film pokračoval, nelíbil by se mi zdaleka tolik, protože samotné přímočaré vyšetřování je úplně k ničemu. Tvůrci tuto zásadu určitě znají, ale stejně se už objevilo spoustu případů, které tuto zásadu nedodržují. Štěstí, že za nedlouho se rozjel i druhý případ druhého kriminalisty. Oba dělají na zcela odlišných případech a po celkem delší době se spojí. To je přesně ono. Číslem jedna je tu sice Jean Reno, který pracuje na prvotním případě, ale je velmi působivé, že druhý komisař pracuje na, jak sám říkal, druhotním případě, který má ovšem pro základní také nějaký význam. Když ještě pracoval každý sám, vyvíjelo se to velmi přímočaře, ale když se spojí a po nějaké té události si vyklopí, co každý ví, musíte si začít všechno srovnávat. S těmito pár věcmi si ještě nejsem stoprocentně jistý, je vidět, že kriminální příběh je velmi propracovaný, ale stejně hrají velkou roli právě všechny ve filmu zmiňované postavy. Nebyl to zrovna Jean Reno, ale spíš se mi film líbí kvůli Vincentu Casselovi. Reno je tady ten vážný, který pracuje sám. Cassel je tu ten, z jehož úst padá většina vtipných scén. Nicméně mi trochu vadí, že oba jsou bez komentáře děsní egoisti. Postupné vyvíjení se příběhu je velmi působivé. Vyvíjí se sice naprosto na krimi klasicky, ale námět je velmi kvalitní. Hledá se tu vrah, což není zas tak neobvyklé, ale zároveň se hledá i motiv a ten je, jak na konci zjistíte, velmi propracovaný a rozhodně ne jednoduchý. Stojí to rozhodně za to.

7. června 2008

Purpurové

Podle upoutávek na tento film jsem soudil, že asi půjde o další skvělý thriller jako například ,,Sedm". Začátek působí opravdu dokonale temně a děsivě. Od okamžiku, kdy najdou první mrtvolu a až vlastně po druhou nalezenou mrtvolu, jsem cítil veliké napětí a soucítíl s brutálně zavražděnými. Hlavně místa, kde jsou mrtvoly nalezeny. Atmosféra, kde se vyšetřování odehrává mi přišla hodně bizardní. Ale, nějak náhle se film začal měnit úplně v něco jiného a začal mě nudit- možná i odrazovat. Začal se trapně měnit na americký styl! Nacistická universita- dobré, skandální, ale poněkud špatně pojaté. Moc mi to bohužel nesedělo! A konec filmu je úplně nejtrapnější. Taky spolu detektiv Jeana Rena, herec Vincent Cassel, působí odporně nesympaticky.

27. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

super film

Jeden z najlepších filmov aké poznám. Veľmi sa mi páčil dej, ale to zakončenie bolo dosť o ničom, mohlo to skončiť aj lepšie.

14. března 2008
avatar uživatele
90 %

Mě se to líbilo, leč závěrečné rozuzlení mě zklamalo. Ale rozhodně to nebyla žádná pakárna, takže se na to klidně kouknu znouva :)

12. března 2008
avatar uživatele
100 %

Purpurové rieky

Purpurové rieky sú jeden z najlepších a najkvalitnejšie spracovaných filmových diel súčasnosti. Zápletka je doslova mrazivá a konečné rozuzlenie je proste úžasné. Jean Renno proste exceluje, k tomu tá tajomná atmosféra hôr a univerzity.

26. února 2008
avatar uživatele
60 %

Les Rivieres pourpres

na tomto filmu se mi líbila zápletka a celkové rozuzlení - mělo to něco do sebe. Ale děj mi přišel obyčejný a tipický, moc mě nenadchl, a navíc nemám rád filmy, které se točí kolem křesťanství, církve a celkově klášterního a kostelního prostředí a atmosféry (snad něco z toho bylo v tomto filmu, ruku do ohně bych za to nedal, viděl jsem to už dávno, ale pokud tam nic z toho nebylo, tak se předem omlouvám :D) Ale i kdyby to s tim skutečně nemělo něco společného, tam v tom případě si s tojim za tím, že ta atmosféra filmu na mě takhle působila. Snad mě tu nebudete mít za vola ... :)

23. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Docela normální krimi film. Ničím zvláštním mě nedostal, ale ani sem se u něj nenudil - prostě lepší průměr. Rena jsem nikdy nemusel a ani tady mě nijak nepřesvědčil. Nejde vyloženě o špatný film, jenom mě nijak nezaujel.

16. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Dobrá práce

A pak že se dnes nenechá natočit takovýhle super film. Od doby filmu Sedm byla většina podobných filmů pouhým pokusem o napodobení tohoto filmu. Purpurové řeky jsou příkladem skvěle odvedené řemeslné práce. Scénáristé se zde nesnaží šokovat brutálními vraždami, jde v první řadě o důkladné vyšetřování, vyhodnocování stop, objevování se nečekaných zvratů. Nálezy mrtvol jsou efektivní a i když se zde jistá míra brutality objeví, tak to podle mě není zas tak strašné. Výborný herecký výkon Jeana Rena a Vincent Cassel mu zdatně sekunduje. Pointa mi přišla perfektně promyšlená. 90%...

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

jeden z mých favoritních detektivních filmů. Nepředvídatelný, strhující děj a překvapivý konec. U mě Purpurové řeky zabodovaly.

3. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Jo docela dobré.Sice sem tenhle film moc shlédnout nechtěla (stačilo mi jak na začátku našli ukřižované ty lidi),tak po celém shlédnutí sem usoudila že tenhle film se mi fakt líbil.Sice některé scény se mi zdáli dost nechutné ,tak to byl zajímavý a docela vtipný film .Ten konec byl hodně zajímavý.Doporučuji se kouknout.

8. července 2007
avatar uživatele
90 %

Moc pěkný film, který určitě stojí za shlédnutí, takže všem, kteří ještě neviděli, vřele doporučuji... Film je zajímavý, především tedy pro svůj neotřelý příběh, ale výtečné je i herecké obsazení. Jean Reno je pro mě perfektní herec, který dokáže zahrát snad úplně všechno s tím svým nadhledem. Tady mu zdatně sekunduje Vincent Cassel. Děj filmu se postupem času začíná dramatizovat, na konci na všechny čeká velké překvapení, které jsem já a myslím, že snad ani ostatní vůbec nečekali. Sem tam padne hláška či ironická poznámka, sem tam člověku proběhnu mráz po zádech, no prostě skvělý. Nemám jedinou výhradu (snad jen, že se na konci neobjasnilo, proč Jean reno nemá rád psy) :-)

29. června 2007
avatar uživatele
100 %

Purpurové řeky jsem viděla už dávno, ale je to geniální film..Jean Reno hraje úplně skvěle, mám ho moc ráda..líbí se mi ten vážnej kukuč(jestli ho chcete vidět, jak tancuje, koukněte se na novýho Růžovýho pantera, tam hraje ttrošku jinou roli než v Purpurovejch řekách..:))
Ale zpět v filmu, miluju psychologický thrillery a tento se opravdu povedl, jednoznačně dávám 100%..

25. května 2007
avatar uživatele
90 %

Naprosto skvělý fil, strašně moc se mi líbi. Jean reno je prostě klasa a podle toho byla vidět i kvalita tohoto filmu. Vždy si ho ráda pustím znovu.

18. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Purpurové řeky

Jean Reno byl skvělý. Trochu jsem se i bála nápínavé až do konce hrůzostrašné prostředí a ani to nebyl klasický horor s kudlou v oku.Super.

2. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Film jsem viděla jen jednou a ráda se na něj znovu podívám. Jean Reno je dobré lákadlo a když se přidá dobrá režie, dobrý film je na světě. A když k tomu přičtete nečekaný závěr, je to špička:) Myslim, že Američané by si s pojetím lépe určitě neporadili.

4. února 2007
avatar uživatele
90 %

Souhlasim s Mystique. Film se fakt poved a je to víc než dost napínavý a to je na filmíku supr. Hlavně Jean Reno, se na tyhle filmy přesně hodí, ten jeho zachmuřenej výraz. Podívejte se na něj, dvojka už byla slabší podle mho názoru.

28. prosince 2006

Správný krimi-thriller

Od začátku jasně navozená napjatá, hrůzyplná atmosféra;-hudba se taky vehementně činí, až praská ve švech. Námět zajímavý, zápletka bezvadná, nápady, celé hodně promyšlené, zpracování mrtvol na jedničku. Víc? Film se mi vryl pod kůži, sugestivní, zlo zpersonifikovali, jakoby se ze všech obyvatel zkoncentrovalo do podoby univerzity s městem a na jazyku mi ulpěla jeho hnusná chuť. Film ho nutí vnímat všemi smysly, také díky neuvěřitelné konfrontaci s nádhernou přírodou. Rohodně se na to kouknu víckrát. J.Reno opět exceluje. Body srážím za kýčovitě provedený konec s lavinou v čele. To chlapci přehnali.

9. října 2006

DOST DOBRÝ

Tenhle film se mi moc líbí, hlavně ty vraždy byli super. Nedá se říct že se u toho člověk bojí ale je to spíš na přemýšlení a vrah je dost vyčůranej :)) takový filmy mám ráda jsou to vřažedný napínáky :)) a to mě baví :)) Takže doporučuji :))

24. července 2006
avatar uživatele
90 %

drama

Konečně pořádný kriminální případ na poli kriminální filmů...Zápletka filmu není nijak jednoduchá a není snadné ji vyřešit.Herci své postavy odali docela dobře,navíc se mi líbí a jejich přesvědčivost je zajímavá.
Film se mi prostě líbí po všech stránkách...

28. června 2006
avatar uživatele
100 %

Je to dobrej film. Sice jsem se u něj moc nebála, ale já se skoro nikdy nebojim. Hlavní je, že se mi zase líbil J.Reno:-) a taky ostatní herci a herečky!:)

6. června 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý temný krimi thriler, i když finále je dosti překombinované a musel jsem se na film podívat jestě jednou, abych to pochopil. Pobavil mě Jean Reno, který se snaží celý film zapálit si jednu cigaretu za druhou, ale pokaždé mu selže zapalovač. Skvělá odvykací kůra kouření.

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

tento film som si pozrel až po dlhom prehováraní a som docela rád, že som sa nechal prehovoriť aj keď sa mi zdá, že dvojka bola lepšia ale aj jednotka sa dá pozrieť dávam priemerných 70 % ! ! !

6. května 2006
avatar uživatele
80 %

Purpurové Řeky

Byl to zajímavý napínavý thriller, kde mě pobavilo, kdy takový drsňák jako Jean Reno má chorobný strach ze psů (ale nic proti tomu:). Celý film byl fajn, jen jsem nepochopila pointu filmu... Třeba ji pochopím příště:)))

29. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Pierre Niemans

Paradoxně mě tento film zaujal při druhém shlédnutí víc než při prvním. Ale stále mi přijde, že filmu něco chybělo...

24. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Purpurové rieky sú jeden skvelý a napínavý thriller čo potvrdzuje aj herecké obsadenie Jean Reno a Vincent Cassel. Odporúčam tým čo si radi pozrú napínavý thriller a ešte radšej si pozrú napínavý thriller natočený v európe.

19. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Hm...

Tento film mě bavil od začátku do konce. Měl zajímavý děj, který se stupňoval, nic na nás nevybalili najednou a dávkovali nám to hezky po kouscích. Herci dobrý. Líbilo se mi, že se nedalo úplně od začátku odhadnout, kdo a proč vraždí. Zkrátka dobrý film, kterému nechybí napětí a dlouho nečekané vyvrcholení...

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Moc pěknej film..nejvíc se mi líbily ty krvavý záběry a ta rozzuřená ženská na konci..chtělo by to takovejch filmů víc..

16. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Purpurové řeky patří rozhodně k těm lepším filmům, i když musím se přiznat, že některé pasáže mě trochu nudily a v duchu jsem doufala v nějaké to oživení. I když je fakt, že "živých" scén je tam dost.
Je to určitě skvěle vymyšlený příběh, za kterým však samotné provedení trochu pokulhává.
Nejvíc mě zklamala scéna na konci filmu, ve které se strhne lavina. Myslím, že se svou akčností do tohoto díla moc nehodila. Ale jinak samozřejmě doporučuji!

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Uf

Uf, uf, tak jsem si po filmu oddechla. Tak to byl teda mazec. Napínavý, pochmurný, spletitý, ale hlavně velice kvalitní film a ještě k tomu s Jeanem Reno - no co ještě dodat. Jedině - nenechat si film ujít.

15. dubna 2006

Jedním

nádech prostě bomba. Film mě zaujmul hned od začátku a velice se mi líbilo jak rozplétaly ten záhadný spletec vražd a velmi mě překvapil závěr filmu. Není co k tomu dodávat, prostě to musí vidět všichni.

3. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Jednička se mi docela líbila. Vůbec jsem nevěděla , co mám od filmu očekávat, ale nakonec jsem byla příjemně překvapena.

5. března 2006
avatar uživatele
90 %

dobrýýýý

Mně se tenhle film líbil,.taková pochmurná atmosféra dává celému filmu super zážitky , některý vraždy až moc ale nechutný jinak se mi to líbilo

5. března 2006

triller

je to skvelý triller aj ked trvá až do plky filmu kým sa oaja inšpektori stretnú. jean reno a vincent cassel sa zhostili svojich úloh bravúrne ,

18. února 2006
avatar uživatele
80 %

Perfektní thriller, děj filmu byl napínavý, k tomu můj oblíbený Jean Reno v hlavní roli... Purpurové řeky mě i přes pár dost nechutných záběrů dost zaujaly a je škoda toho konce, to už mi přišlo docela přehnaný.

23. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Mělo to moc příjemnou temnou atmosféru. I když já raději detektivky, které se obejdou bez spousty krve. Konec byl velmi překvapivý a zajímavý. Ale stejně jsem moc nepochopila co vlastně ty Purpurové řeky jsou.

3. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

GOOD

Film me celkem nadchl a mile prekvapil, dejove byl velice zajimavy a napinavy a zpracovan byl take skvele. Moc se mi libil.

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Kvalita

Myslím, že je to celkem kvalitní film. Sice už jsem někde podobný film viděla (obsah) ale je jinak udělanej, lepší. Určitě se jukněte.

7. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Jednička je jednička

Velmi kvalitní film. Správné napětí i atmosféra.
Hodnotu tohoto filmu jsem si uvědomil až po
zhlédnutí druhého dílu, který je oproti prvnímu
jenom odvar…

8. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Vynikající film

Tak na tehleten film jsem se díval zrovna včera a je to opravdu vynikající snímek. Má ojedinělý příběh a skvělou zápletku. Vrah si zahrává s policisty a pomalu, alë jistě jim dává jednu stopu za druhou. Hraje s nimi jak se i ve filmu zmiňuje Jean Reno honbu za pokladem. Jak už jsem říkal opravdu výborný film, na který stojí za to se podívat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Originální příběh?

Jako asi hodně lidí jsem se včera večer díval na Purpurové řeky v televizi, už před shlédnutím jsem zhruba věděl o čem to bude, ale i tak mě to mile překvapilo. Film měl správně napínavou atmosféru i dobrý děj. Někdo tu nadhodil, že ten příběh byl originální. To se mi ani nezdá, tenhle motiv už jsem totiž někde potkal, vrah vraždící podle nějakého klíče a dávající stopy policii. Jenže tam těch vražd bylo sedm a tahle číslovka byla i názvem filmu. Opravdu mi to přišlo podobné i když v naprosto odlišném prostředí a jinak zpracované. Způsoby smrti byly nápadité a dost žaludekzvedající (to je zas slovo :o) ), což mě potěšilo. Mráz mi šel po zádech při tom když objevili toho na okně, když se zablesklo. Skvělí byli i hlavní představitelé, Jean Reno a Vincent Cassel. Druhý jmenovaný se hezky vyřádil v té bitce, ta byla povedená. Strhnul bych jen 10% za tu podobnost se Sedm.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Purpurové řeky

K tomuhle filmu uz neni co dodat,souhlasim s ostatnimi nazory,ale precejen stoji zato si všimnout praktiky a chovani francouske policie (Jean Reno, Vincent Cassel) vsude rozkopavaji dvere a berou auta,zajimave.

Kdysi dávno

Nechutné

Krásný film s nápadem místy na můj vkus (a můj žaludek) až moc nechutný. Jean reno v roli městského kúl drsňáka je stejně jako ve wasabi velmi zábavný

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Povedený

Purpurové řeky jsou velice povedený a osobitý snímek.
Zajímavý děj a ještě zajímavější vyvrcholení. Jako třešnička na dortu bylo přidáno krásné prostředí. A Jean Reno? Ten je skvělý snad v každé své roli, takže není co dodat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super krimi

Jedna z nejlepších kriminálek, kterou jsem kdy viděl a to to není žádnej americkej film, ale francouzskej!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Řeky

Velice hezký film s neokoukanou zápletkou, místy je to trochu hororové, ale člověk je do poslední chvile filmu napnutý, jak to vlastně celé skončí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

joj

tak tento film je fakt drsný i když na to nevypadá a navíc v něm hraál jean reno který ve filmech ve kterých hraje je fakt dobrý ale toto byl jeho asi nejlepší film podle mě

Kdysi dávno
avatar uživatele
Matt
...
90 %

Super napinavý film

Naozaj super film s Jeanom Renom.
Perfektný napínavý a temný príbeh.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

Tady tomu filmu musim dát 100procent hlavně kvůli příběhu a spíš za to může Jean Reno je prostě skvělej (můj velkej oblíbenec:) Dost mě překvapil konec filmu vůbec sem to nečekala, ale to byl asi účel.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

!!

Skvělý film. Oceňuju hlavně zajímavý námět, člověk do poslední chvíle neví, kdo je vlastně vrah... Navíc se mi hrozně líbil Jean Reno, kterému ta role opravdu sedla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Yes!

Jo, tenhle film je super..líbí se mi jak příběh, tak herecký obsazení..nebudu už komentovat dvojku, která se podle mě vůbec nepovedla...ale jedni čka SUPR!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

pěkný

Dobrej film. Koukala sem na něj sama a dost sem se bála. Občas byly teda scény dost nechutný, ale to k tomu patří.

Kdysi dávno