home
Pulp Fiction: Historky z podsvětí

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Abych řekla pravdu, jsem z tohohle trochu zklamaná, od Tarantina bych čekala víc. Ono to sice bylo natočeno zcela v jeho stylu, jen prostě...nevím, bylo to takové nemastné, neslané. Znovu už si to asi nepustím.

29. srpna 2015
avatar uživatele
100 %

PF

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by na film řekl neutrální hodnocení. Lidi to buď nesnáší a nebo milují a já patřím k těm druhým.

28. července 2013
avatar uživatele
80 %

Quentin

Tarantino, no. Pro někoho génius, pro jiné magor, pro mě kombinace obojího. Ne všechny jeho filmy mi sedly, ale existují určité aspekty, které v jeho tvorbě vždy najdu a proto se nebráním dalším dílům. A ty aspekty? Výborní herci, našlapaná hudba a krev. Co mi naopak občas leze na nervy je zbytečná ukecanost a roztahaný scénář. Kultovní Pulp Fiction má všechny znaky. Scénář mohl být kratší, herci naprosto geniální, hlavně Travolta válí (mimo taneční parket :), pak též božský Bruce a Samuel. Soundtrack patří bezesporu k těm nejlegendárnějším... Zatím to pro mě není kult a asi ani nebude, ale tenhle film chci vidět znovu!

25. dubna 2013
avatar uživatele
100 %

Film, který mě nikdy neomrzí. Výborní herci, perfektní hudba, zajímavá dějová linie a dokonalé dialogy. K tomu všemu není jediná scéna, která by mě nebavila a kterou bych soustředěně nehltala. Nevím, co víc by si mohl smrtelník od filmu přát - pro mě nejlepší z nejlepších!

9. dubna 2013
avatar uživatele
E Š
...
100 %

Moja najobľúbenejšia od Tarantina. Jedna z prvých, pritom veľmi vtipná, jasná, pútavá. Nikomu by nemala ujsť.

1. dubna 2012
avatar uživatele
100 %

Cože ?

Mluví se v cože anglicky ? ... Tato hláška mě provází od doby kdy jsem poprvé viděl Pulp Fiction .. S partou u pivka náramně sedí :) .. A i spousty jiných hlášek ... Negr plachtil čtyři patra ... Dost hlášek, to bych tu rovnou mohl vypsat celej scénář :) ... Pulp Fiction je naprosto výbornej film , dokonalý a hlavně dlouhý dialogy na což si pan Tarantino obvzlášt potrpí , výborně propojený příběhy , skvělý herecký výkony a hlavně obsazení je na 1* ... Zkrátka film jako celek , je naprostá bomba .. Určitě si pořídim BluRay edici , to je nutnost ... Zkus do takovýho krámu naběhnout s telefonem .. Jak asi dopadneš .. :D

4. ledna 2012
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction je taková moje osobní srdeční záležitost. Quentin Tarantino je bezesporu jeden z nejtalentovanějších režisérů současnosti, jehož filmy jsou pro někoho možná moc drsné, plné násilí, krve a brutality, ale pro jiné geniální. Já se řadím do té druhé skupiny. Možná to někdy trochu přežene, ale Pulp Fiction, je podle mě jeho nejlepší film. Je to jeden z mála filmů, který na mě udělal opravdu silný dojem a jehož hlášky, si myslím prakticky zlidověly a já je používám denně. (,, Která je Trudy, ta s tím bordelem na ksichtě? Lance: Ne, to je Jody, moje žena. "). Tarantinovy filmy nejspíš nejsou pro každého, a ani já si je nepouštím často, protože na ně většinou neni nálada, ale když už si nějaký pustím, stojí to zato. Musím vyzdvihnout naprosto geniální rozhovory (,,Vinston Wolf: Takže si to shrneme. Máme tady jedno auto plus jedno tělo mínus hlava v garáži.") a hlavně herecký výkon Johna Travolty, který se mi rolí Vincenta Vegy nesmazetelně vryl do paměti. Soundtrack ani nemusím komentovat, jeden z nejlepších co jsem slyšela. Když mluvím o Pulp Fiction, napadají mě jenom samá superlativa a na to nehodlám nic měnit. Mnoha lidmi milován, mnoha nenáviděn, ale nikdo mu už nevezme, že se z něj stal opravdový KULT

6. října 2011
avatar uživatele
90 %

I navzdory tomu, že mi tam pár souvislostí nesedělo, tomu ze stovky moc nestrhnu. Vynahradily mi to totiž originální chvíle ticha, nepředpokládatelné zvraty a hlavně ty boží dialogy. I když mi chyběl tak trochu závěr nebo zakončení toho filmu, pořád to ve mě nechalo úžasný dojem.

30. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

chyba č. 3

Ahoj, nevím kam to napsat. Tak snad sem. Chyba č. 3 není chyba. Jules opravdu drží 9mm. Přesně je to pistole Star B která má ráži 9mm. Často se tato španělská zbraň zaměňuje za Colt M1911, který je opravdu .45. To jen, kdyby se to někomu chtělo opravit :)

16. března 2011
avatar uživatele
100 %

FIKCIA

Pulp Fiction je film plný násilia, krvi, zrady a nemilosrdnosti v osobných vzťahoch. Napriek tomu ma tento film neustále priťahuje a vraciam sa periodicky k jeho sledovaniu. Snáď je to tým, že vo filme hrajú všetci herci na 120 % (zrejme ich to baví) a skladba príbehu sa v jednotlivých scénach presúva z prítomnosti do minulosti a naopak. Film je pre mňa tak zaujímavý, že som omylom kúpil dva kusy orginálneho DVD. Pokiaľ budú v žánri akčných filmov vznikať takéto filmy, ktoré dokáže natočiť snáď len QT, kinematografia nikdy nezanikne.

16. března 2011

:-)

Tento film se mi líbil. Bylo v něm spousta humoru. Sice to nebyl ten typ humoru na který se obvykle zaměřuju, ale i tak se mi to líbilo. Spousta drobností film hezky došperkovávala. Jednou za čas se určitě dá shlédnout. :-)

30. července 2010

Očima jedné Ovečky...

Tak nevím, upřímně, jak začít tenhle názor.
O Pulp Fiction jsem slyšela už mnohem dříve a i přestože se počítá mezi jakési klasiky, které musí každý rádoby filmový znalec znát, neměla jsem příliš velkou chuť jej vidět. Hlavně z důvodu, že mi jak plakát, tak popis přišli trochu příliš crazy na můj vkus. Příliš ty šílené filmy nemusím, trocha šílenosti je snesitelná, většinou i vítaná, ale tady jsem se obávala, že to dopadne jako Borat. To byl obrovitánský omyl! Přímo megalomanský! :D
Teprve teď můžu říct, že odsuzovat něco, co jsem ještě neviděla není nejchytřejší. Pupl Fiction za to v každém případě stojí. Zatraceně skvělé. Šílené to bylo, ale bylo to šílené přesně tím stylem, který je mi vlastní. Johna Travoltu a Samuel L. Jacksona asi nikdy nezapomenu, jakožto jednu z nesmrtelných filmových dvojicí, Umu moc nemusím, ale hodila se a Bruce, božínku ten tam padl jako ulitý, i když jsem tomu ani nechtěla věřit :D
Moc povedené. Hláškami narvané až k prasknutí a ještě víc... Řekla bych, že to, co bude následovat se dá počítat jako přímo historický okamžik: "Klaním se, Tarantino, klaním se až na zem. Jsi mistr!" XD Pro mě poprvé...

16. května 2010
avatar uživatele
100 %

Kultovní akční komedie, se slavnými hláškami. Tohle nevidět je přímo hřích! Neříkám, že je to bůh ví jakej zázrak, ale rozhodně stojí za to ho vidět.

11. ledna 2010
avatar uživatele
70 %

Kultovní film Pupl fiction jsem zkoukla až teď. Mezi tím, jsem už viděla několik Tarantinových filmů, takže jsem trošku věděla do čeho jdu, i když se jednalo spíše o retrospekci. Ve filmu se prolíná několik příběhů, z nichž každý je svým způsobem skvělý, originální, brutální a na nic si nehraje. Spoustu dlouhých dialogů, které mi film trošku kazili, protože když nějaký monolog skončil, už jsem nevěděla o čem byl na začátku. Již tehdy byl reřisér závislý na spoustě krve a samurajském meči. Přiznám se, že scény s homosexuálním znásilněním byla hodně realistická a brutální. Film určitě patří mezi klasiku a i když to není můj šálek kávy, udělal revoluci v natáčení.

10. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Skvělý film od geniálního ražiséra, nechybímu dlouhé zbytečné dialogy, jimiž je Tarantino pověstný, ani spousta krve, kterou je také proslaven. Ohodnocení několika oscary není jen tak pro nic za nic. Hvězdné obsazení filmu je jen zdaleka jeho nej, protože Tarantinův smysl pro humor(černý humor) je zde na prvním místě.

20. září 2009
avatar uživatele
100 %

Tarantino je můj oblíbený režisér, obdivuju, jak umí "spáchat" film...
A co se týče PULP FICTION - ten je absolutně BEST. Nedivím se, že se z něj stal kultovní film, který zná snad opravdu každý.
Takže jednoznačně 100%

15. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Tak tohle mi opravdu vzalo dech. Atmosféra v tomto filmu by se dala krájet. Skvělé výkony herců také stojí za zmíňku. Škoda je toho natahování, proč jsou proboha všichni tolik ukecaní? Kdyby to bylo svižnější, je z toho nejlepší film všech dob.

5. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

..Pulp..

Je jen máo filmů, co se povedlo režisérovi Quentin Tarantinovy, a tenzle je jeden z nich, velice mě nadchla ta posloupnost a to jak se mu podařilo vmýsit několik dějů do jednoho celku, plus některé hlášky jsou fakt dobrý

29. července 2009
avatar uživatele
100 %

Johnny the Dancer

Vše bylo řečeno. Tedy téměř vše. Mezi těmi všemi hláškami, ironií, drsným vtipem, momenty překvapení a vůbec vším, díky čemuž i po vypnutí filmu vám zůstanou vaše oční bulvy asi ještě hodinu přilepené na monitoru se najde jeden momentík,který také stojí za zmínku. A oni si ho vlastně všimli ti, kteří tomuto filmu udělili cenu za nejlepší taneční scénu. Ano, TANEČNÍ SCÉNA!!! Víte, o celém filmu můžete říct, že je vidět jasně rukopis Quentina Tarantina. Kromě právě taneční scény. Úplně vidím, jak si to John připisuje do scénáře. Vždyť dějově, musela tam ta scéna vlastně být? V tu chvíli se z pověstné režisérské židle stává pouze řadové křeslo diváka a veškerá režie těch pár chvil ozvučených (jak jinak) skvělou hudbou spadá do rukou jednoho muže, resp. jeho tanečního umění. Ono, když si dáte do filmu Johnnyho, pak i když se nejedná zrovna o scénář Hříšného tance, prostě nějakou taneční momentku tam musíte dáct. A opět nezklamal ;o) Ale ani Uma, kupodivu se držela, i když chvílemi na tom parketu vyadali jako učitel a prvňačka, tak pověst Johnovi nezhatila. Na to jak v takový moment asi musela být nervózní. Není divu, před Panem Tanečníkem !!! A i když tady už John nebyl zrovna v letech Horečky sobotní noci, báječné, báječné, fakt by to nebyl on bez tý taneční vložky ;o) Vlastně si říkám, jestli je víc herec nebo tanečník. Jasně, hraje víc, ale když přijde na tanec, to by se červenal i Fred Aster ;o) A pak máte samo pravdu, že ten film je hodně o hláškách a taky o hudbě. Ještě jsem nezažil, že by v nějakém filmu byla každičká píseň, každičká melodie s takovým citem pro daný moment vybrána, tak přesně vystihovala situaci. neuvěřitelné. A ty hlášky, zdánlivě hrozně jednoduché, ale v těch souvislostech tak vtipné, nikdy nezapomenu třeba tu o atomových hřibech nebo o Uschim a uších v hov...;o) Johnnyho a Bruce jsme už tehdy samozřejmě znali, ale řeknu vám, že po tomhle filmu jsem si začal vážit především 2 hereckých osobností, jenž svoje kvality dokázali a dokazují i nadále. Těma dvěma jsou pánové Samuel L. Jackson a Harvey Keitel. Nemohu opomenout ani úžasný dabing pánů Václava Vydry a Jana Přeučila. Takže je jasné, že to máme za kilečko a řečeno v anglosaštině: „That was unbelievible!!!“ ;-)

23. července 2009
avatar uživatele
90 %

Ačkoli se mi filmy Tarantina moc nelíbí, musím uznat, že tento se mu opravdu povedl. Viděla jsem ho teprve nedávno na nátlak známých (Ty to neznáš???) a fakt se mi líbil. Nejen skvělým hereckým obsazením, ale především zajímavým dějem a výbornýma hláškama mě fakt dostal.

8. července 2009

Tarantino valí!

Quentin Tarantino konečně ukázal co umí!
Tento film vinikající podívaná...drama, thriller, akční a dokonce bych to dal jako komedii protože ty keci jsou vinikajíci! John Travolta, Samuel L. Jackson a Bruce Willis skvělí herci tento film jim rozjel kariéru! Skvělá a nádherná Uma Thurman! Prostě skvělí film (zamotaný film) který aby jste ho pochopily musíte vidět dokonce! Kdyby to šlo 300%

3. července 2009
avatar uživatele
90 %

Nemůžu si pomoci a začnu tím způsobem, že se budu opakovat. Od Pulp fiction, i když je to jeden z nejlépe hodnocených filmů vůbec, jsem nic nečekal. S QT nemám dobrou zkušenost. Jelikož jsem viděl od něj pouze předpotopní dva díly Grindhousu, neměl jsem jedinou záminku Pulp fiction věřit, protože to, co jsem viděl v těch dílech, mi nestojí ani za řeč. Čekal jsem, že celý film bude, jak už je to tak u gangsterských filmů běžné, s velmi depresivní atmosférou, kde uvidíme jenom scény plné násilí a drog. Drog jsme se tu tedy dočkali, ale v takových scénách, na které se nezapomíná. Prý je v tomto filmu skrytá genialita a já se neostýchám říct, že jsem se k ní také dopracoval, ale díky Tarantino, že jsi jako první přišel s tím nejlepším nápadem, který je snad v celé kinematografii mou nejžádanější složkou. Díky za více příběhů najednou, za to ti budu do smrti zavázán. Když vidím na obalu Umu Thurman, má z toho pocit, že film bude z velké části věnován jen jí, ale díky více událostem najednou mi bohatě stačila ta skvělá scéna s adrenalinovou injekcí. Příběh je podle mého mistrovským dílem. Nejlepší bez pochyb je, jak se střídá minulost s přítomností, díky tomu jsou zde úplně odlišné pasáže s úplně jinými herci. Počáteční scéna jakoby říkala „Dívej se dál, pak se ti toho ukáže mnohem víc!“, pak je přítomnost s B. Willisem. Ten jak se pořád snaží dosáhnout na oskara si asi tímto výkonem moc reputaci nezlepšil, ovšem ta část příběhu s ním spojená má spoustu skvělých chvil. Nelíbí se mi tu scény, kde Willis jenom nadává, ale zbytek je skoro bez chyby. Třeba událost s V. Rhamesem, jak se do sebe pustí, a co z toho potom vzejde v obchodě a jak sledujete, co hrdina udělá... Ale scény z minulosti s J. Travoltou a S. L. Jacksonem nemají chybu. Jackson jenom srší vtipnými hláškami a všechny ty události, co po počáteční, zároveň prostřední scény, kdy se do minulosti vrátíme, jsou naprosto nepředvídatelné a to se mi opravdu moc líbí. Díky tomu vůbec nevíte, co přijde a speciálně scény s H. Keitelem, jsou se svým vtipem jedny z nejlepších. Ale nejlepší je pochopitelně úplně závěrečná scéna s T. Rothem. Ještě kousek předtím se ukáže další vymoženost a to jsou skvělé prodloužené a zároveň nenudné dialogy. Omlouvám se, jestli jsem QT někdy křivdil, tímto dílem a to, jak dokáže dát dohromady tolik super herců, jeho úcta u mě stoupá.

17. května 2009
avatar uživatele
100 %

Geniální počin pana Tarantina

Nádherná krvavá černá komedie. Brilantně obsazená, Jackson, Willis, Travolta, co ktomu dodat. Výborně se prolínající příběhy, které se následně setkají, originálně brutální vtipné scénky, např. vpíchnutí adrenalinu do srdce, nebo nechtěné zastřelení černocha v autě. Spolu s Gaunerama nejlepší kousek Tarantina.

5. února 2009
avatar uživatele
vlk1
...
100 %

kult

Pokud bych měl slovo „kult“ přiřadit jen k jednomu jedinému filmu, byl by to bezpochyby Pulp Fiction. Když jsem tenhle slavný film viděl poprvé, tak jsem ho ohodnotil sotva 60 procenty. Uznávám, bylo tam pár vtipných hlášek i scének, ale na druhou stranu mě štvala dějová linie, která se neustále posouvala dopředu a zase dozadu, takže jsem se občas ztrácel kdesi v časoprostorové smyčce a nevěděl jsem, jestli to, co se zrovna děje se skutečně zrovna děje, anebo se to už stalo, nebo se teprve má stát. Nechal jsem si to rozležet v hlavě a něco mi prostě říkalo "ty vole, pusť si to ještě jednou." Napodruhé to bylo naprosto o něčem jiném, zkrátka jsem pochopil, že genialitu tohoto snímku oceníte až po několikátém zhlédnutí. Ačkoliv na filmy koukám zásadně v originále, tak zde musím ocenit i český dabing, který se tu opravdu nadmíru povedl, a díky němuž spousty hlášek a scén zlidovělo. Bohužel mě mrzí, že dost lidí tento film odsoudilo, aniž by ho vůbec dokoukaly do konce, nebo mu alespoň daly druhou šanci. Na takové vidláky bych zavolal pár zfetovaných negrů s kleštěma a letlampou, aby si hoši trochu zablbli…

27. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

z podsvětí

Skoro jsem si řikala že jsem viděla hodně filmů snad z každý kategorie ( kromě jedný).A pak uviděla tohle a čuměla jak pero z gauče....
Dá se k tomu říct jen jedno......
MILUJU TENHLE FILM, PROTOŽE JE NAPROSTO ÚŽASNEJ!!!! Kdyby byla stupnice vyšší dala bych 100000%!!!!!!dokud člověk tenhle film neuvidí je filmově zaostalej

30. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction

Upřímně řečeno, když jsem ho viděla poprvé, tak jsem chvilku nechápala o co jde....... Ale pak mě film zcela pochytil. Sehnala sem si pak i bonusové CD, soundrack k tomuto filmu zná moje MP 3 nazpaměť. Jak už jsem tady jednou psala, DOKONALÉ, DOKONALÉ, DOKONALÉ. A kdo ho ještě neviděl ? Dobře Vám tak ! Vřele doporučuju.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film som síce prvýkrát zhliadol až pred 2 rokmi ale hneď som si ho pozrel 2 krát. Je to geniálne dielo v ktorom je všetko výborne zvládnuté od scenára a dialógy až po réžiu a výkony hercov.

26. října 2008
avatar uživatele
100 %

Excelentní

Film sám o sobě se nemusí líbit všem, ale myslím, že by všichni měli ocenit genialitu režiséra. Dle mého je to nejlepší film všech dob. Vždyť snad jen moje babička neví, kdo je Vincent Vega!? :-D

21. září 2008
avatar uživatele
100 %

Genialita sama

..jestli nekdo tomuto filmu dava hodnoceni mene nez 100%, tak ten film nepochopil ci nevidel cely..perfektni kousek!

26. srpna 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

Zajímavé Historky z podsvětí, tři příběhy a jeden lepší než druhý, ale musím říct, že nachvilku sem se v tom ztratit, ze začátku, kdy ukázali napřed konec a pak probíhal zbytek příběhu....Tarantino mi sice nikdy nesedl, ale Pan režisér to je...přesně takový průběh a natočení sem čekal. Příběhy sice na sebe navazují, alespoň postavami, ale jedno sem nepochopil. Willis Travoltu přece zastřelil, tak nevím proč se tam pak na konci opět ukazal. Ale to je jedno, nebylo to špatné, bavila mě hlavně dvojice Jackson - Travolta, kteří byli fakt podaření. Příběh a zahrání Brucem Willisem bylo taky dobré, stejně jako Umy Thurmanové. Černé komedie moc rád nemám, ale tohle je snad jedna z nejlepších, i když se to celkem táhlo, a na můj vkus se tam až moc kecalo...

10. srpna 2008
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Poprvé, když jsem dokoukal Pulp Fiction tak jsem vážně nevěděl co si o tom mám myslet. Bylo to prostě celé takové zvláštní a přišlo mi, že tam všichni herci byli vidět hrozně málo. Včera jsem se na film podíval podruhé a už jsem se u toho opravdu bavil. Nejlepší byl podle mě Samuel L. Jackson...hlavně s těma jeho žvástama o bohu a tak :D. Mě se tedy film líbil. Ale není to pro každého.

24. července 2008
avatar uživatele
100 %

Kultova komedia

Pre mna urcite to najlepsie na zlepsenie nalady. Pulp Fiction proste zboznujem. Super herecke vykony, perfektna hudba a hlasky, na ktore ked si spomeniem hocikedy, musim sa zasmiat. A hudba? Mala som obdobie, ked som vkuse pocuvala len Pulp Fiction the soundtrack a usmievala sa... Odporucam kazdemu.

21. července 2008
avatar uživatele
90 %

Film se mi docela líbil. Především způsobem filmování, hereckým obsazením, které opravdu stálo zato a množstvím akčně-vtipných scén. Je pravda, že jsem od filmu čekal víc, ale i tak nebyl špatný. Největší sranda byla sledovat vymustrovaného J. Travoltu a S. E. Jacksona. Myslím, že si film nějakého nominace na Oscara zasloužil, ale tolik zase ne. Q. Tarantina nijak nemusím, ale tohle se mu docela povedlo. Jak už bývá dobrým zvykem, pochopení jeho záměru nepatří do kategorie jedno zhlédnutí a dost, proto jsem se na to mrknul ještě jednou. Můj názor, ale zůstává stejný. Bylo by určitě skvělé vidět film s doprovodným komentářem, jak už se tady někde píše, protože se tam mnohé dovysvětlí... Já to však ale neviděl a hodnotím jenom za "pouhý film". Prolínání třech příběhů bylo zajímavé, taky nějaké skvělé hlášky atd. Rozhodně jeden z lepších filmů.

6. července 2008
avatar uživatele
80 %

Hmmm....videla sem tenhle film 2krát, ale porád nerozumím, všem je tenhle film tak kultovní. Ale jinak je to skvelej filmeček.

3. července 2008
avatar uživatele
20 %

Slabota

Osobně jsem od tohohle filmu čekal daleko daleko víc. Nepřišel mi ničím zajímavý a chvílemi mi připadal dost nudný. Snad jen Bruce Willis tenhle film trochu pozvedl ale jinak těžká slabota.

2. července 2008
avatar uživatele
100 %

Co se týče prolínání časových rovin (jak je nakousnuté v informacích o filmu), Tarantino se inspiroval u Sergia Leoneho - kdo jste viděl Tenkrát v Americe, musíte mi dát za pravdu. QT je obdivovatel Leoneho, a asi proto tenhle postup ¸obšlehnul´ od něj..

2. července 2008
avatar uživatele
30 %

No, nic moc

Už hodněkrát jsem slyšel o jednom z nejlepších filmů všech dob, Pulp Fiction. Když jsem zjistil, že ho budou na NOVĚ vysílat, dost jsem se na něj těšil. Bohužel jsem byl velice zklamán. Nepochopil jsem z toho filmu ani Ň. Postavy a dějové linie se objevovali a zase mizeli a měl jsem v tom často zmatek. Nudil jsem se u tohoto filmu a byl jsem rád, když končil. Za pár povedených vtipů davám 30%...

1. července 2008
avatar uživatele
100 %

Moc se mi tenhle film líbil. Má skvělý obsazení a skvělýho režiséra. Taky se tam vyskytují skvělý hlášky.

1. července 2008
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Čím dále Pulp Fiction a Tarantina obecně znám, tím méně mě baví. Kecy se zdají zbytečnější, zábava nucenější a cool věci se stávají obecnější. Pulp Fiction je prázdné pozlátko plné jednorázových hlášek, chytlavých melodií a sympatických herců. Je vyhypeované až do nebes a je in mít Tarantina za modlu. Dřív jsem tomu věřil, ale čím víc a víc filmů mám za sebou, tím méně mě velkohubý Quentin zajímá. 60%/70%

1. července 2008
avatar uživatele
30 %

Koukám na žebříček nejlepších filmů a mezi nimi je i tento. Když jsem se dozvěděla, že ho budou dávat, tak jsem se docela radovala, ale musim říct, že mi vůbec tak zajímavý nepřišel. Možná jsem asi tak hloupá nebo prostě mi přišel strašně nezáživnej, bez děje a nelogickej :(

1. července 2008
avatar uživatele
100 %

Bruce Willis

Je to výborná akční komedie ze zločineckého prostředí. Film má skvělou hudbu a neuvěřitelné množství vtipných a zajímavých hlášek.

30. června 2008
avatar uživatele
90 %

Tarantino je prostě Tarantino a kdo v sobě nemá alespoň maličkou část psychopatického vraha, nemůže mít rád jeho filmy.)
Pulp Fiction je něco tak originálního, vtipného a neotřelého, že mi přišlo jeho sledování dlouhé jen asi dvacet minut.
Na sprostá slova kašlu, jelikož se něco nového asi těžko přiučím a násilím je stejně dneska kinematografie přecpaná. Ačkoliv jen v málo filmech je zpracováno takhle dobře. Tenhle počin jsou historky z podsvětí, tak kdo by mohl očekávat nažehlené kapesníčky a vybranou mluvu...)
90%

27. června 2008
avatar uživatele
100 %

Jestli je něco kult, tak právě tento film. Je víc jak deset let starý a přesto jsem po deseti minutách byla přikovaná ke křeslu a ani se nehla, téměř ani nedýchala. Úžasná je plejáda slavných herců, kteří opravdu předvedli to nejlepší. Úžasný je příběh, propracované jsou i drobné detaily. O tom, že je to opravdu černá komedie, jak má být, ani nemluvím... :)Tento film prostě převrátil Hollywood naruby a Tarantinovi pomohl k věčné slávě. Není divu.

25. června 2008
avatar uživatele
100 %

The Best...

Na PF se prostě nedá říct nic jiného, než že je to ten nejlepší film v celém Vesmíru.Pokud ovšem nemají UFO taky nějakého režiséra ve stylu Quentina.:-D.Měla jsem tu úžasnou možnost ho zase vidět a rozhodně se mi nikdy neomrzí.Bombastické hlášky, super muzika a hlavně - propojení několika příběhů dohromady, ze začátku nejasno, což je naprosto skvělé a pak se rozjíždí pořádná Tarantinovká jízda. Vyfetlá Uma, slizký John, nábožný S.L. Jackson, boxer Bruce a Lízátko = PULP FICTION

15. června 2008
avatar uživatele
80 %

Líbí se mi provázanost jednotlivých povídek, na začátku je to všechno nejasný, ale jak se to začne propojovat hezky se na to dívá. Akorát se mi moc nelíbí českej dabing, kdy toho mafiána Marselluse dabuje V.Vydra - ten hlas mi tam vůbec nesedí, ale naopak v originále nemá tak zajímavej hlas Vega (Travolta)

14. května 2008
avatar uživatele
100 %

Tarantino

Tak tenhle film me jako kazdej Tarantinuv uplne uchvatil, byla to opravdu brilantni komedie plna napeti. A samozrejme zde nechybely Tarantinovi prvky, ktere znam treba z Kill Billa (rozdeleni na epizody, ktere nakonec udelaji jeden celek). Jednoduse opravdu uzasny, hvezdne obsazeny a excelentne zahrany film.

27. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Best of

Tak tohle je ten můj úplně "nejvíc nejlepší nejoblíbenější film" :) Viděl jsem ho už x-krát a občas si zase pro připomenutí a hlavně pro pobavení pustím nějakou scénku. Jen dabing Vydry mi k velkýmu černochovi fakt nesedí. K tomu, kdo o obsazení dabingu rozhodoval, bych asi poslal "pár zfetovanejch negrů s letlampou, aby si trošku zablbli".

16. dubna 2008
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Jako psát tady něco o tomto filmu je asi zbytečné. Kdo ho neviděl asi nepatří mezi filmové fanoušky.
Takovou černou komedii jsem opradvu dlouho neviděl (a asi už nikdy neuvidím)
Plno slavných herců, výbornej děj a vynikající scénař...

14. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

I když je to starší kousek,můžu se na to dívat pořád dokola. Přiměřená porce černého humoru, fajn hudba,
supr hlášky a dialogy = vstupenka do (mé) síně slávy.

25. března 2008
avatar uživatele
100 %

O Pulp Fiction buď můžete básnit hodiny a hodiny, rozebírat každou scénu, postavu a hlášku nebo se můžete omezit na prohlášení, že máte co do činění s jedním z nejoriginálnějších filmů devadesátých let.Tarantino je génius, protože způsob,jakým dokázal tohle natočit, to nemá obdoby. Je tak neotřelý a vtipný, až mu člověk závidí.Kde na tohle vzal inspiraci, to opravdu netuším. Pulp Fiction je ten typ filmu, který chcete vidět znovu a znovu, pokaždé se u něj budete smát na celé kolo a ať to vidíte třeba po desáte, budete si chtít dát repete hned po závěrečných titulcích.Výběr hudby,herců,všechny ty gagy,kdybych chtěla popsat vše,co se mi na tomhle filmu líbilo,seděla bych u počíteče asi ještě zítra.Je to právem kult,který se musí líbit každému,kdo má alespoň trochu smysl pro humor.

17. března 2008
avatar uživatele
100 %

Příjemně překvapen. Myslel jsem si své, ale člověk musí uznat kvalitu filmu, a pokud ho vidí po prvé, je mile překvapen pozdějšími scénami, které vše objasňují. Myslím, že to nemá chybu.

15. března 2008
avatar uživatele
100 %

100%

naprosto geniální filmeček,skvělí herci a herečky,surová hudba...suprový hlášky,miluju černej humor,Quentin Tarantino je prostě skvělej režisér

9. března 2008
avatar uživatele
90 %

Kult

Tenhle film je téměř dokonalý...Parádní hudba, úžasné herecké výkony, hlášky, jejichž množství vystačí pro jednu generaci a nikdy se nestanou nudnými...Jediné liché místo je předávání hodinek malému Butchovi,ale zbytek můžu vidět každej den, zvláště scénu s uklízením mrtvého Marwina.Nikdy se mi ta scéna neokouká...Pulp Fiction je film, který udává tempo gangsterek, černých komedií a akčních filmů již přes 10 let...A stále má co říct

11. února 2008
avatar uživatele
100 %

Táák co říct k tomuto doslova VELEDÍLU KTERÉ SVÝM originálním střihem doslova předběhlo dobu?!Hlavně to, že se v tomto snímku dokonale snobí vše co dělá dobrý film dobrým filmem....střih, hudba, kamera, skvělé dialogy a scénář a v neposlední řadě celá škála vynikajících herců!!Takže jestli jste tento film dosud tak trošku bojkotovali..?Hodně rychle zajděte do půjčovny a koukněte na to...nebudete litovat...je to jedno z nejlepších filmových děl EVER....

5. února 2008
avatar uživatele
100 %

podíval jsem se jednou a stal jsem se závislým. Kdykoli je mi nějak mizerně mrknu se na PF a je mi faň. Tenhle film se mi nikdy neokouká. A kdo PF neviděl, jakoby nebyl.

1. února 2008
avatar uživatele
0 %

Tak tento film mě vůbec neoslovil. Nechápu jak může mít tak kladnou kritiku a tak vysoké hodnocení! Násilí a sprostota, které se v něm vyskytují mě hodně znechutila, takže jsem film nedokoukala, a přiznám se, že už se k němu ani nevrátím.

7. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

100%

Tak tohle byl výbornej film, skvělá hudba, perfektní obsazení, vymakané efekty. Je vidět, že Quentin je nejlepší režisér tohohle žánru. Tenhle film můžu jenom doporučit.

15. prosince 2007

Kdo neviděl, neexistuje

Každopádně pokud někdo vyslová slovní spojení "kultovní" a "film" a dá to hned za sebe v jedný větě tak z toho musí zákonitě vyjít název Pulp Fiction! Můžeme si tu říkat že plno filmů je stejně tak kultovních ale není to pravdou, Pulp Fiction bylo ve své době něco nového, nevídaného a zvláštního co se zatím nepodařilo dostatečně dobře napodobit žádnému jinému režisérovi!! Samozřejmně neříkám že co film od Tarantina to kultovní zážitek, to určitě ne ale Pupl Fiction má prostě pořád v každém shlédnutí svůj náboj ať ho vidíte 1x nebo 100x pořád se na to dá dívat a nacházech nové věci! Prostě teď mě napadá jen jeden konec jak tento názor ukončit protože sem si zapamatoval jednu pasáž co se do tohoto názoru hodí je to Ezechiel 25:17: Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tiranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten je skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš že mé jméno je "Bůh".

4. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Viva mr. Tarantino

Nevím co dodat, comeback Johna Travolty jak hrom. A kdo neví jak se řekne čtvrtlibráku se sejrem v Paříži tak je u mě mrtvej Homolka... Asi nejlepší film co kdo kdy natočil...

22. listopadu 2007

prostě Tarantino:-)

Nevím, jak to dělá, ale už mě zase dostal. Stejně jako u ostatních jeho filmů, nemůžu říct, že by dokázal zaplnit každou skulinku děje. Některé pasáže bych hodnotila jako zcela průměrné, ale jiné jsou velmi povedené. Myslím, že Tarantino dokáže překvapit jakousi absurditou dané situace. Tím zastíní veškeré mezery a vytvoří dojem naprosto fantastického filmového zážitku. Je docela odvážné pustit se do natáčení filmu, který trvá 2:40 a připravit divákovi kvalitní podívanou. Nakonec musím říct, že se mu to podařilo. Líbí se mi, jak dokáže propojít akci, napětí, překvapení, vtip a vášeň, čímž vytvoří hned několik zajímavých zápletek. Samozřejmě nezbývá než smeknout skvělému hereckému obsazení, s jinými herci, by vznikl úplně jiný film.;) Třešničkou na dortu je propojení časových rovin, to vždycky zaručeně dostane každého:))).

18. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Málem nach*áno v gatích smíchy

Jestli jste se u toho nestrachovali o svoje čistý kalhoty, tak jste se asi nedívali. Já se teda o ně bála...a hodně! Velmi mile mě to překvapilo, prostě Tarantino píše dějiny filmu, ať se to někomu líbí nebo ne. 100%!

3. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Perfektné


Ten film bol úplne perfektný,tomu filmu sa ani nedá čo vytknúť.Perfektný herci,perfektný dej.Ja ten film úplne zbožňujem!!!

3. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejvíce kultovních filmů jaké znám. Tarantino je naprostej genius a zaroveň skvělý filmař s grandiozním smyslem pro detail a pro humor. Herci jsou jednim slovem bezchybní, protože způsob jakým vyprávějí svůj děj je úžasný. Ta neskutečná plejáda hlášek, rozhovorů, pohledů, point nemá obdoby a minimálně každý člověk, který viděl film dokáže bezchybně recitovat řadu replik. Způsob jakým je film prezentován je také skvělý a originální, protože kapitolové vyprávění děje značí propacovanost scénáře ( není to však pravidlem, ale myslim to, že scenaristicky je tento film opravdu vybroušený, když si dovolí zmást diváky a nakonec vše bezchybně spojit ). Neboť film musí v závěru jasně splynout do jednoho celku. Taktéž soundtrack je dnes legendární a každý ho jistě zná. Hodně mě na filmu potěšil John Travolta, který dal jasně najevo, že nepatří do starého šrotu. Ja už zkrátka nevim co bych víc řekla, je toho samozřejmě hodně co se mi na filmu líbilo a nedá se na vše vzpomenout, ale můj osobní názor na film je,že Tarantino stvořil svůj nejlepší film, který už zřejmě ničím nepřekoná.

3. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Pulp fiction. Podle mě jde asi o nejvíc kultovní film, který byl kdy natočen. Ale také jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších. Nic jiněho se od Tarantina nedá čekat. Perfektní příběh. Skrytá ironie a sarkasmus. Dialogy samozřejmě na jedničku. Skvělé herecké obsazení. Rozhodně se podívejte. Sami uvidíte, že nezůstanete pouze u jednoho shlédnutí.

20. října 2007
avatar uživatele
100 %

Tento filmík môžem pozerať a pozerať a pozerať...až do zblbnutia. Travolta s Jacksonom sú kráľmi, Willis si zahral trochu bokovku ale celkom podarenú, no a tie hlášky - no comment!!! Sa kosím zakaždým, ked toto dielo pozerám! Totálna pecka, chaotický dej, ako sa na Tarantina patrí! Túto vec jednoducho žeriem!
100pro

16. října 2007
avatar uživatele
100 %

je to skvely film a Bruce Willis bol skveli tak eviem čo sa nepači blackmam, ten fil sa da pozret aj stokrat a stale je dobry super.

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Bomba

Fakt supeddobrej film, viděl jsem už x-krát a klidně se mrknu znova a znova. Jediný co mi nesedlo byla část Vincent + Mia v restauraci = zbytečně dlouhý kecy o ničem... Tak mě pěkně naštvalo, jak padnul Vinc - měl sem ho nejradši... hustej týpek. Film opravdu dobrý a není to taková slátanina jako Kill Bill. Zaslouží si 100% a možná i 110.

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Film je skvělej, akorát mi tam nesedla ta část s Willisem. Jinak jsou tam naprosto skvělý dialogy a herecký výkony.

13. října 2007
avatar uživatele
100 %

Je to kousek do sbírky...

Ten film je prostě bezva.Super kousek plný černého humoru a bezkonkurečních hlášek.Skvělej Travolta,skvělej Jackson a super Willis.Prostě bezva kousek do sbírky...Na rovinu ovšem musím říct,že jsem ho viděl asi třikrát než jsem zachytil všechny hlášky.Ale teď mě s bratrem provází každý den...

8. října 2007
avatar uživatele
100 %

Výborný Tarantinov film. Každý má určite vlastný názor, ale vždy si budem myslieť, že je to bomba. Skvelý herci, dej a dialógy nemajú chybu. Hudba je super. Toto dielko má niečo do seba.....

4. října 2007
avatar uživatele
50 %

nesouhlasím

Kultovní? A vysvětlí mi někdo v čem spočívá jeho kult? Asi je pravda, že jsem tento film viděla hromadu let po jeho vydání, to ovšem nic nemění na mém názoru, že jeho kult je spíš v masovosti a trochu snobismu. Já osobně uznávám, že hudba k filmu má šmrnc. Proto 50%, ale zbytek nic moc...

2. října 2007
avatar uživatele
100 %

Viděl jsem to poprvé asi tak před třemi lety a musím uznat, že totok se fakt povedlo. Čím vícekrát se na to dívám, tím se to stává zajímavějším a tak je správné, tak to má být.

28. září 2007
avatar uživatele
100 %

Kultovní...

Jistě - skvělé, ojedinělé, neotřelé, originální, naprosto "ukecané", plné inteligentních řečiček, propojenost jednotlivých historek fascinující, scénář, střihy, režie famózní, prostředí dokonale vyhovující, humor naprosto nekonvenční, hudba dokonale podtrhující, komičnost situací paradoxní, herecké výkony dvěstěprocentní, hlášky nezapomenutelné. Quentin ví, co dělá. Tohle je něco, co člověk musí mít zařazené do svých nej už jen pro svou jedinečnost. Sto % je málo.

28. září 2007
avatar uživatele
100 %

Powinost...

Quentin Tarantino a jeho kultovní film Pulp Fiction mi změnil život. Od té doby co jsem ho viděl uběhla řádka let, ale stejně musím říct, že jsem neviděl nic podobné a ani lepšího. Tarantinův osobitý styl je nenapodobitelný a pro ty kteří vidí svět jeho očima jsou jeho další snímky stoprocentní záležitost. Mluva, hudba a postavy jsou nezapomenutelné. Pro mě je prostě Tarantino NUMBER ONE.

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

Tak toto bola teda pecka!!!!!!Jeden s najlepsich filmov!!!Perfektny humor,pohlad pribehov s niekolkych stran!!!Proste perfektny film a zasluzi si u mna 100% a to je co povedat!!!Nasmial som sa riadne na tom tanceku:D

15. července 2007
avatar uživatele
100 %

..

Jelikož Tarantina tajně miluju, tak se pokusim psát citově neutrálně (ne jako 13ti letá holčička o koncertu My Chemical Romance).
Před Pulp Fiction sem viděla jenom Kill Bill (a Jackie Brown, ale to mi bylo asi 10 a ani sem nevěděla že to bylo od Quentina), tak sem byla dost zaskočená, že se tam tolik mluví, pak ra-ta-ta-ta-ta a zase mluví. No ale od začátku mě to jejich mluvení bavilo, tak proč ne. Ještě sem neměla tolik zkušeností s Jeho filmama. Když film skončil, tak mi postupně začalo zhruba docházet, jak to šlo popořade - ale jenom zhruba a trochu.
No a teď, když už sem PF viděla několikrát a mam vcelku ucelenej názor, tak můžu říct, že ty dialogy sou grandiósně fantastickým způsobem vymyšlený a sepsaný, a postavám vložený do úst s naprostou přesností. Stejně tak se dá hovořit o časový linii, která mi do teďka dělá trochu problémy - jako kdy se co stalo. Ale pro každýho diváka-premiéráka musí bejt šok, když zjistí že úvodní scéna s Pumpkinem a Honey Bunny bude mít dohru.
Nedokážu mluvit moc obecně, ale doufam, že sem svůj názor vyjádřila.

13. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film tvoří oprávněně kult. Poprvé, když jsem ho viděl, tak mě nezaujal. Po pěti leté pauze jsem se na něho znova podíval a pak jsem musel ještě třikrát a vychutnával si pořád nové a nové scény, kterým jsem teprve začínal chápat....

19. června 2007
avatar uživatele
50 %

Tenhle film mě neuchátil tak jak jsem čekala...zhlédla jsem ho až hodnou chvíli po všech kolem sebe a tak trochu se mi zdá,že to sposta lidí trochu přechválila,nebo jsem si na to udělala moc zkreslený obrázek,který se k tomu vůbec nehodí...

4. června 2007
avatar uživatele
100 %

Quentin Tarantino už v Gaunerech přišel s novým, osvěžujícím stylem režie a svým druhým dítkem se postaral o téměř dokonalý zážitek. Bohužel si asi také nasadil laťku, kterou už podle mě nepřekoná. Propletence osudů mám rád a tady to funguje na jedničku, zvlášť s těžkou podporou životního Travolty, Samuela L. Jacksona a dalších výtečných kalibrů (Willis, Thurmanová ...). V tomhle filmu jasně zaujmou ještě fungující dialogy, skvělé hlášky a například tajemství obsahu kufříku, které nám není prozrazeno a proto je to tak brilantní. Jedinečný filmový zážitek, který neomrzí ani podruhé a potřetí.

26. května 2007
avatar uživatele
100 %

Strašně pěknej film od Quentina Tarantina. Skvěle natočenej, úžasnej scénář a perfektní příběh, celkem fajn obsazení a úžasný scény plný kchůůlovejch dialogů. Je to klasika, kterou Quentin umí a vždykcy umět bude, proto je to taky nejlepčí rejža, ne???

15. května 2007
avatar uživatele
90 %

Vážně moc hezky natočený film - perfektní hudba, obsazení i hlášky. Skvělých dialogů tu bylo opravdu hodně, což je jedině dobře. Bylo sice i pár chvil, kdy jsem se trochu nudila, ale příběh je skvělý. Vůbec to přeskakování v čase a všechny souvislosti jsou úžasné. Docela mě zaskočilo, jak dopadl Vincent a také nejasný závěr mě dost rozhodil. Jinak tleskám Tarantinovi, protože tohle se mu fakt povedlo.

5. května 2007
avatar uživatele
100 %

Ano už mám ráda Pulp fiction

Když jsme se na ten film koukla podruhé změnila jsm dočista názor. Ten film je vlastně skvělej. Výborná hudba, herci, příběh. Dějové proplétání mi teď příjde fantastické a prostě a krátce: popepšil si v mém hodnocení o 50% tak se na to podívejte ještě jednou :-)

14. dubna 2007

Podle mne jeden z nejlepších filmů všech dob. Tarantino je mistr režisér a herecké výkony Travolty, Jacksona, Thurman, Willise atd. jsou nezapomenutelné. Když jsem to viděl poprvé, nevěřil jsem svým vlstním očím. Geniální!

29. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle je prostě klasika a kdo to neviděl o hodně přišel. Skvělej film, scéna s předávkovanou Miou je prostě boží.

27. března 2007
avatar uživatele
100 %

Vzrušující

Pulp fiction je můj nejoblíbenější film . Je to film , který si Vás ihned získá svým svérázným černým humorem. Je to film , který prostě musí vidět každý .

24. března 2007
avatar uživatele
100 %

Klasika, kdo to neviděl, jakoby nežil...=) Skvělej film, skvělá hudba, skvělí herci, skvělý dialogy... Miluju část s Miou, ale jinak se vždycky směju od začátku až do konce.

11. března 2007
avatar uživatele
40 %

Výborná hudba, zajímavé kombinování vyprávění na časové ose, ale celkový dojem z filmu dobrý opravdu nemám.

4. března 2007
avatar uživatele
100 %

Number one

Tady není co dodat, je to filmová klasika..... Jakmile jsem jej viděla poprvé, úplně jsem mu propadla. Není týden, co si nepustím alespoň soundrtack, když už ne film. Nebudu vyzdvyhávat do nebes hlášky, dialogy, hudbu, kameru atd. a samotného režiséra, protože bych jen opakovala co tu bylo již řečeno a to je zbytečné - Tarantino JE "maniak z videopůjčovny" a Historky z podsvětí špicka mezi filmy.
Ale jedna postava mě přece jen zaujala..... Je to pan Wolf. Líbí se mi jak je naprosto klidný, když do něj pan Vega pouští svoje moudra.

1. března 2007
avatar uživatele
100 %

Absolutní špička

Tento film jsem zhlédl teprve nedávno na doporučení mých přátel. Po prvním skouknutí jsem nevěděl, co je na něm tak zvláštního, bylo to pro mě lepších 80%. Ale další dva dny jsem na něj musel stále myslet a tak jsem si ho pustil znovu. Teprve pak jsem si uvědomil jeho unikátnost. Dokonale promyšlené dialogy, propojené scény vykresleny do nejmenších detailů, spousta vtipných výroků, brilantní výkony herců a vše podkresleno nádhernou hudbou. Prostě jeden z nejlepších filmů, kterej jsem kdy viděl. Takže jasná stovečka.

20. února 2007
avatar uživatele
100 %

Pulp fiction

Tenhle snímek by měl znát každý fanoušek filmografie. Zkrátka zatím nejoriginálnější film od jednoho z nejzajímavějších,současných režisérů - Quentina Tarantina. Tenhle film si libuje ve dlouhých záběrech a dialozích. Docela mě mrzí,že jsem se o tomhle snímku dozvěděl teprve v roce 2006.

20. února 2007
avatar uživatele
100 %

Nejnejnej

Na tento film se můžu dívat prostě pořád. Není mu co vytknout- perfektní scénář a dialogy, super hudba, brilantní výkony herců a především celá atmosféra filmu zajistí, že už se od něj neodtrhnete. Myslím, že je to jeden z nejlepších filmů všech dob a pro mne taky nejoblíbenější. Quentin Tarrantino prostě v tomto kultovním snímku ukázal, že je opravdový filmový génius dnešní doby.

6. února 2007
avatar uživatele
100 %

The best

Vůbec se nedivím všem maniakům, kteří vynášejí Tarantina kvůli tomuto filmu do nebes, protože i já patřím mezi ně. Lidi, kteří to neviděli, považuju za filmový neznalce a trapáky. Hlášky odtud jsou prostě nezapomenutelné (moje nejoblíbenější - "Co mi není rovno, po tom je mi *ovno:)) Na tomhle filmu se mně taky strašně líbí, že každá hlavní postava o sobě během filmu vypráví nějakou historku z minulosti, např. herecké umění Mii nebo Vincentův trip do Holandska. Prostě to tomu filmu dodalo šťávu. Nevím, jestli mě ještě někdy něco úchvátí jako tyhle Historky z podsvětí.

4. února 2007
avatar uživatele
80 %

čekal jsem víc, ale jsem spokojen

Pulp fiction je další z filmů, na který chce psát názor asi s odstupem nebo nevím. Na jednu stranu mně to při prvních zhlédnutích přišlo docela přechválené, ale na stranu druhou se tomu občas vůbec nedivím, protože ten film je zkrátka ojedinělý stylový kousek s nesmrtelným výběrem hudby a hereckého obsazení. Hodnocení měnit nebudu, protože je to fakt na těch 80%, ale tak nějak si musím přiznat, že ten film mám rád a nakonec nelituju toho, že jsem si ho koupil, protože neskončil zaprášený na poličce, ale často se po něm prožene červený laserový paprsek.

1. února 2007
avatar uživatele
100 %

Můj nejoblíbenější film. Filmy Luca Bessona a Quentina Tarantina jsou pro mě prostě tím pravým adrenalinem. Jsou akční mají správnou zápletku a vtip, který se táhne celým filmem i když je téma třeba vážné. A Pulp je jedním z nich- navíc skvělí herci!

24. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

bašta

tuhle klasiku zkrátka můžu kdykoli,skutečně maprosto bezchybný film.100% "big cahuna burger"

18. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction - jó to je pecka. Tarantino je prostě král :-) Chápu, že se někomu může zdát "divný" ale já ho žeru :-D Je to fakt jeden z nejgeniálnějších filmů všech dob!!!

14. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

QT

Takže tento film bolo je a bude geniálny ako každý film od Q.T. Parádne tarantínovské hlášky a nápady, ktoré urobili z filmu to čo je. Kde by tento svet bol bez Quentina

5. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Mě ten film přijde jako předchůdce Sin City: Město hříchu. Díky prolínání dějů, ale Pul Ficiton je rozhodně lepší! Sice Quentina Tarantina, moc nemusim od tý doby co natořil Kill Bill 1(2) to je vážně blbost.

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Toto byl vážně výborný film, skvělý hlášky. Dlouho jsem se chystala se na něj podívat a vyplatilo se. Uma Thurman, John Travolta a Samuel L. Jackson byli bezvadní.

20. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

je to celkem dobrá filmová klasika.je to jeden z mala filmu na ktere se mužu divat pořad dokola.velmi dobre.

1. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

:-*

Já tenhle filmík prostě zbožňuju :DD, mám doma DVD, soudtrack i původní scénář :DDD. Můžu se na ten film dívat pořád :D, sou tam úžasní herci a největší borec Quentin Tarantino, on má prostě úžasný filmíky. I love QT

29. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction 4ever

Skvelý film. Rád si ho pozriem znova a znova. Tarantino dokázal, že je pán režisér. Zaujímavo spracovaný dej hlavne tým ako boli príbehy rôzne prelínané a nakoniec sa ukázalo, že všetky nejak spolu súviseli. K filmu bol tiež super soundtrack...

20. listopadu 2006
avatar uživatele
joda
...
100 %

Výtečný

Tak tohle je absolutní špice. Můžu ho vidět pořád. Ty nejoblíbenější pasáže si pouštím furt dokola. Dřív mi Travolta dost vadil, ale po tom co jsem viděla Pulp fiction, jsem změnila názor. Nejradši mám začátek filmu, když Jules a Vincent jdou zlikvidovat Bretta a spol., Miu s Vincem u Mazanýho králíčka, mytí auta a snídani v přepadený kavárně. Nemůžu dát nic jinýho než 100 procent.

12. listopadu 2006
avatar uživatele
Jure
...
100 %

BRAVO

Tento film jsem videl minimalne 15x a vzdycky se na nej podivam rad znovu, a znovu a znovu a pokazde me bavi vic a vic a nachazim vic a vic skrytych souvislosti genialnosti dialogu. Tento film se muze smele radit mezi to nejlepsi z kinematografie co kdy v Hollywoodu vzniklo. Jen se podivejte kolik film stal. Ano "jen" 8 mil. dolaru a co se stim da udelat, je to o scenari, kteremu jen malo co muze konkurovat. MUZU VRELE DOPORUCIT !!! 100%

5. listopadu 2006

Historky z půjčovny.....

Kolik půjčoven asi musel Quentin Tarantino vyrabovat, aby mohl natočit něco tak geniálně originálního a zároveň, kopírujícího vše na co příjde.
Do nebe volající kultovňák, ktery si zaslouží obdiv všech co to viděli, nebo aspoň těch co to slišeli.

1. listopadu 2006

Tarantinův sen...

Tak tady "psychopat z videopůjčovny" naplno rozvinul svůj smysl pro detail. Koukal jsem na chyby v sekci Chyby ve filmech a vidět to Quentin, tak film točí znova:o)Ne ale teď vážně. Mám pro tento film slabost a proto na něj ani nemůžu říct nic špatného. Z mého hlediska dokonalost sama.

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Hodnocení ode MNĚ

Je to fakt dost hustej filmek, ale bohuzel znam hodne lidi co ho nevideli mezi temito lidmi se ho snazim sirit.Pulp Fiction je dost dobry na to aby si zaslouzilo trochu vice ucty.....

26. října 2006
avatar uživatele
100 %

Nejlepší Tarantinův kus

Brouzdám si tady tak, po stránce pdívám se na 10 nejlepších filmů a před touto peckou jsou filmy jako Piráti z Karibiku. No to přece není možný. Takto famózní snímek si to nezaslouží. Film u kterého jsem se nenudil ani vteřinu, plný vinikajících hlášek, s působivými příběhy postav, a vynikajícími hereckými výkony. Dopoučuji: Podívejte se na něj pokud jste jej ještě neviděli a hlasujte hlasujte hlasujte. Díky

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Cesta spravedlivého...

Ať si říká kdo chce co chce,tohle je prostě super nadupanej film se všim všudy.Nikdy mě nezačne nudit!!!

13. října 2006

1*

Toto je naprosto bezkonkureční titul, Tarantino prostě umí. Pulp Fiction je jedinečný, v životě NIKDY se nikomu nepodaří ho napodobit, nebo natočit něco, co by se mu přinejmenším vyrovnalo.

13. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film považuji za jeden z nejpodařenější filmů vůbec. Originální scénář (prolínání dějů a úžasné hlášky), spousta výborných herců (přestože Uma Thurman není zrovna moje oblíbená herečka, ale bez ní by to zase nebyl pravý Tarantinův film) a taky našlapaný soundtrack (Girl, Youll Be A Woman Soon – miluji, miluji ) Prostě jasná 100!


10. října 2006
avatar uživatele
100 %

!!!

Maximálně hustej film, co mě úplně nadchl a nechápu, že jsem se na něj nepodívala už dřív!!! Na někoho možná silný kafe, ale hned od začátku byly všechny hlášky a děj skvěle propracovaný, takže tomu nemám co vytknout! ;o) Doporučuju!!

4. října 2006
avatar uživatele
illy
...
100 %

kult

můj nejoblíbenější film!znám ho nazpamět, i pozpátku!mohl bych na něj koukat pořád dokola..!!!´Who´s Zed?´, ´Zed?Zed´s Dead´

30. září 2006
avatar uživatele
100 %

SUPER!!!

nebudu psat co je na tomhle filmu super protoze bych tu byl dlouho ale napišu co mu chybi-NIC!!! je na nem proste vsechno ale vsechno dokonaly a ty kterejm se nelibili tak at se nekdy stavej ja se na nej kouknu s nima rad jim to objasnim!!! PS: jediny co nevim je co bylo v kufriku kdyz ne šefovo špinavý prádlo.

15. září 2006
avatar uživatele
100 %

Tak to je jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla!! Dokonalost od začátku do konce. Obsazení herců perfektní a to nemluvim o hláškách v tomhle filmu. Fakt mazec! Kdo může a neviděl ho, tomu radim ať se stoprocentně koukne.

13. září 2006
avatar uživatele
100 %

KULT

Tento film bych bezpochyby patří do best 10 a kdyby to záleželo na mně zařadil bych ho před komereční taháky jako sou "piráti z karibiku" a "rychle a zběsile", jenže máme svobodné hlasování, proto je až na "ocase". Stejně doporučuji každému, kdo ho stále ještě neviděl aby se podíval, 100% za to stojí a nudit se u něj nebudete. Jen chce a zaslouží si pozornost aby jste byli schopní zařadit si do kontextu všechny události...

4. září 2006

Moc řevu

Už Honey Bunny a Pumpkin mě docela otrávili. Komplikovanější sled událostí a hvězdné obsazení měli z filmu udělat film kultovní, což se zadařilo, ale to ještě neznamená, že oplývá dokonalostí ve všech směrech. Nemohla jsem zkousnout Samuela L. Jacksona ani Umu Thurman. Nejslušnější výkon podal Bruce Willis. Není to film, na který bych se podívala víc než dvakrát. Zkrátka mnoho povyku pro nic

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

To nejlepší, co kdy Quentin Tarantino natočil. Opravdu KULTOVNÍ film. Co k němu říci, a neopakovat se? "Zed... Maynard. Spider just caught a couple of flies."

1. září 2006
avatar uživatele
100 %

I love you Honey Bunny!!!

Tak tímhle to začalo. Teda když nepočítáme super ústřední melodii, která vás, jak by ve filmu řekli ŠLEHLA DO SRDCE a stala se jedním z mých absolutně nejbestovnějších songů vůbec. Tarantino přišel s něčím, co by nikdo nečekal a nebylo to jen dějem, který určitě nemusím připomínat, ale i skvělým hereckým obsazením (od Travolty přes Willise až po Umu Thurman). A ty nezapomenutelné hlášky!!! Nade všema vyhrává scéna, kdy ten týpek dává malému klukovi hodinky a vysvětluje mu, jak dlouhou cestu až k němu zažily:)) No prostě ach ty konečníky..... A celkově ta hudba, která film provázela a hraje se dodnes v klubech a lidi na ni paří a paří......přesně jako tehdy Travolták s Umou! Prostě kdo neviděl- NEPOCHOPÍ!!!!!!!!

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

REVOLUCE

Quentin Tarantino JE MÁG...dal nám tenhle nádherný film plný hvězd... kdo neviděl nepochopý...kdo neviděl je ztracený...miliony klasickych hlasek---English Dave: A jak budeme pokračovat v pátrání po Butchovi?
Marsellus: Obrátíme zeměkouli kvůli tomu parchantovi. Když odjede do Indočíny, v misce s rejží bude čekat schovanej negr, kterej ho sejme!

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Quentin master

Tak tenhle film je klenot mezi klenoty. Napoprvé jsem ho moc nebral, a skoro sem se u něj nezasmál. Zdál se mi strašně zdlouhavej a nudnej. Pak sem ho ale po nějákým čase shlíd znova u kámoše a vod tý doby z něj prostě nemůžu. Když mám špatnou náladu, nebo sem na někoho naštvanej, Tak si pustim Pulp Fiction, odříkám si Ezechiel 23.17, a hned mám lepší náladu

25. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Sakra, Quentine, seš dobrej!

Tak tohle je fakt nářez. Na to by se měl podívat každej...spousta černýho humoru a naprosto dokonalý hlášky! Tenhle film je poklad. Naštěstí si ho můžete v pohodě koupit na DVD a tam skouknout i dost dobrý bonusy. A to ani nemluvim o soundtracku.
Jseš fakt dost, dost dobrej Quentine. Díky ti.

11. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je klasika mezi filmy, to musel vidět snad každý:) Tarantina mám ráda, Pulp fiction jsem viděla minimálně desetkrát, s bráchou známe všechny hlášky zpaměti. Určitě právem mu náleží místo v top desítce na IMDb:) Fajn oddechovka, kdo zatím neviděl, ať to co nejdřív napraví a zaběhne do videopůjčovny...

5. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
80 %

Do včerajska som ten film nevidel, ked ho takmer všetci ospevovali tak som ho konečne musel pozriet-prívlastok kultový neberiem-to sedí, dobre hlášky a tie tanečky, prelinaný dej-zaujimavé v celku fajn film, dobrá hudba.

21. června 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikající režie

Na film se dá dívat ze spousty různých úhlů pohledu. Je velmi důležité si uvědomit, že i ze sebestupidněšího scénáře nebo zápletky se dá natočit perfektní film, naopak zase pokud je vytvořen perfektní příběh a scénář, špatná režie dokáže film dokonale odepsat. Kdybychom někomu vykládali, o co ve filmu jde, tak to samo o sobě bude působit strasně blbě - co bychom mohli o Historkách z podsvětí říct? Dva zločinci zabijou nějakého maníka, převáží ho městem a snaží se ho někam schovat... no, k takovému popisu je opravdu odpovídající reakce - ne, díky, takovýto film vidět nemusím.
Příběh Pulp Fiction je opravdu strašně jednoduchý. Film je ovšem naprosto perfektní a je považován za maximálně podařený, kterým jistě je. Tento status mu dodala perfektní režie Quentina Tarantina, protože zpracování filmu - vtipné hlášky, situace a vedení herců tomuto filmu dodává celkovou kvalitu, která je určující.
Dle mého názoru jeden z nejlepších filmů a za tímto názorem si stojím :).

12. června 2006
avatar uživatele
100 %

SUPER FILM

Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, to prolínání časovejch rovin, scénář .... a vlastně všechno v tomhle filmu je skvělý ... je to prostě Film s velkym F .... gratuluju pane Tarantino

8. června 2006
avatar uživatele
100 %

Paráda

Ja si osobně myslím, že tento film,je jedem s nejlepších filmů, které byli kdy natočeny. Prostě skvělá režie, perfektní scénář a ty herecké výkony paráda. Všem ho vřele doporučuju...

25. května 2006
avatar uživatele
80 %

Hustý

Tak kdo ještě neviděl tento Tarantinův film, hurá na něj! Tohle je opravdová podívaná, klasika, plná scén, které znají lidi zpaměti. Herecké výkony Umy, Bruce, Johna Travolty a všech ostatních byly taky skvělé. Příběh? To jsou prostě drsné historky z drsného prostředí. Pravda, někdy to asi není moc reálné, ale o to tenhle film přece ani neusiluje, o tom to není, takže to prostě nevadí. Moc se mi líbilo, jak se jednotlivé scény měnily, neustále se vracely, vyprávěly ne systematicky, nakonec se i prolínaly... Dobrý!

22. května 2006
avatar uživatele
100 %

prostě klasika

Tento film se rozhodně řadí mezi filmovou smetánku. Myslím že Quentin dlouho (jestli vůbec někdy) natočí něco na stejné úrovni... Opět tu nesmí chybět zmatky, někdy až stupidně vtipné scény, ale právě to snad dává tomuto filmu grády...Nevím, ale už jen to, když jsme já,táta a sestra ve ztichlé kuchyni uprostřed noci pekli kuře a táta najednou zařval: "Kur..! Vidíš tu snad někde nápis sklad mrtvejch negrů???!!!" A naše zděšené reakce než nám došlo oč vlastně jde mi stačí k citovému vztahu k tomuto filmu... A vůbec. už jen to, že si můj táta vzpomněl na nějakou hlášku z filmu znamená, že ten film se mu líbil... A to už je opravdu co říct... Opravdu...

16. května 2006
avatar uživatele
100 %

nejnejnej

Pulp Fiction je ten nejlepší film co jsem kdy viděla! včechno na něm je úžasný (herci, režisér, scénář,....) nejlepší jsou Vincovi dialogy....nechápu jak se to někomu nemůže líbit! jen mě trošičku štvou ty chyby...ty si mohl Quentin odpustit.....;o)

13. května 2006
avatar uživatele
100 %

FILM vopravdu výbornej

Pulp Fiction-jeden z nejlepších filmů pana Quentina a jeden z nejlepších filmů vůbec! Děj super, hlášky mazácký, herci výborný........100%

26. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Historky z podsvětí

Když se řekne Quentin Tarantino, vybavím si Pulp Fiction. Když se řekne Uma Thurman, vybavím si Pulp Fiction. Při vyslovení jmen Bruce Willise nebo Johna Travolty si vybavím totéž a ještě k tomu desítky scén a desítky hlášek. A to už o všem vypovídá. Každý, kdo se na přípravě filmu jen malým dílem podílel, se může až do smrti chlubit, že odvedl skvělou práci. Pulp Fiction je nesmrtelný a s ním i jeho tvůrci.

22. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Tento film je jednoducho jedinečný a každý kto ho videl určite nebude namietať proti prívlastku kultový.
Skvelý herci, originálne hlášky, nápadité scénky no super! Jediným mínusom je dĺžka na mňa je fakt 154 minút privela. Zaujímavý článok o tomto filme je vo filmovom časopise BLOKBASTER v aprílovom čísle.

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jules

Som ateista,ale táto hláška z biblie...Kvôli tomu som si toho Ezekiela aj v tej čiernej knižke prečítal...Jules je neskutočný: "Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z udolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastířem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe seznáš, že jméno mé je bůh." Pulp fiction je najlepší film a len tak Tarantina hocikto neprekoná,videl som ho veľa krát a stále si ho rád znova pozriem. Tento film nestačí pozrieť raz ,dvakrát.

17. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

No nevim

No nevim teda, viděl sem to teprve včera, ale nic extra to taky nebylo, neřikám, že to je špatnej film, ale dobrej taky neni. Hlášky taky dost slabý.

16. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Filmy Quentina Tarrantina jsou hodně drsné, krvavé, s letmým nádechem hororu i komedie. Tento film je vlastně několik filmů v jednom, navíc žazených napřeskáčku v dějové linii a můžu říct, že se jedná o jeden z nejzajímavějších filmů, co jsem kdy viděl. Navíc megahvězdné obsazení nedovoluje klesnout kvalitě filmu a výtečný český dabing virtuozitu tohoto díla jen podtrhuje. Jedním slovem: myslím, že budeš docela spokojenej parchant

10. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jo jo, když někdo umí, tak umí a Quentin Tarantino opravdu umí:-)) Pulp Fiction sem viděla už kdysi dávno, ale byla jsem malinká a moc jsem to nepochopila, ale když se mi dostalo před nedávnem znovu pod ruce - WOW :-))) Perfektní...Stojí za shlédnutí a ráda se na něj podívám kdykoliv znovu...

9. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Uma a Quentin

Na tohle není skoro co dodat.Je to genialni kultovni film!!!Tarantino je prostě genius.Nezapomenutelný hlášky a soundtrack.....A hlavně herecký výkony.Ta nezapomenutelná taneční scéna Umy Thurman a Johna Travolty.....ta je prostě dokonalá.A Uma skvěle zahrála to předávkování,no výborná herečka se prostě pozná.Nemůžu dát 500% ?

5. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

super film

Tento film jsem viděl snad stokrát a pokaždé jsem se smál. Příběh, který se odehrává hned v několika dějových liniích, černý humor, trocha krve, střílení, výborná režie, skvělý scénář a excelentní výkony herců vyzdvihují tento snímek vysoko nad ostatní. Nikdy se nestane pouhou komedií, která bavila několik týdnů, maximálně měsíců. Pulp Fiction bavil, baví a bude bavit ještě hodně dlouho. Je pravda, že jedno zhlédnutí nestačí, je dobré si film pustit ještě s komentářem režiséra. Člověk pochopí spoustu věcí, nad kterými by dlouho přemýšlel. Také dává dohromady rozházenou dějovou linii. Ten neucelený příběh dává filmu to pravé kouzlo a nezaměnitelnost. Jestli nějaký snímek překoná Pulp Fiction, tak se bude muset celý svět klanět tvůrcům filmu, protože si myslím, že překonat takto skvělý a povedený film je přímo nadlidský úkol. Dávám 100%

31. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tarantinovy filmy se nedají hodnotit stejně, jako ostatní. Každý je něčím zvláštní a hlavně vynikající. Pulp Fiction má všechna nej, jaké film vůbec může mít, takže je asi zbytečné je vypisovat. Film se dá shlédnout několikrát a vždycky nabídne něco nového, pokaždé ho budete vnímat odlišně - podle toho, v jaké budete náladě, takže je akční, vtipný, tajemný i smutný. Tento film prostě musíte vidět.

22. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tak u tohodle dílka sem strávil několik pracovních večerů..dalo se na to dívat od rána do večera a pořád dokola...teď mě napadá..kde mám vlastně to DVD?

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Excelentní..

Žijeme v době, kdy si uniformní společnosti zrovna dvakrát nevážíme, protože lidí je zkrátka okolo jako ....... A tak nám taky dvakrát nevadí, když sem tam někdo v té šedivé jednolité hemžící se hmotě odpráskne někoho jiného. Když to učiní stylově, tím lépe. A pokud se při tom i zasmějeme, pár mrtvol mu s klidem odpustíme.. Hovořím samozřejmě o světě filmovém, ačkoliv, kdo ví.. ;o) Pulp Fiction, jako příběh několika vcelku sympatických darebáků, takový vzorec nabízí. Mnohdy děj kontrastuje s absurdními rozhovory - no co, je právě tolik kolik je, odvedeme prácičku a řeč o masírování nohou bossovy milenky v klidu dokončíme až ty blbečky nakrmíme olovem. Ehm, kde jsme to přestali? Sem tam se filmem mihne náhoda, jakou gangsterům (a v mírnějších formách i ostatním) ustavičně hází pod nohy sám život, s tím se prostě musí počítat, i když se na to nikdy nelze připravit. A tak hrdinům znovu vyvstává otázka, jak z toho teď k.... zase ven? Pulp fiction je prostý laciné romantiky. Jeho poezie tkví v pochopení spletence nitek osudů a v takřka komorním vylíčení podsvětí, kdy je divák najednou ochoten vnímat toho gangstera natolik lidsky, jako by šlo o důvěrně známého kámoše. Tak obratně vám totiž Tarantino jejich osobnosti až pod nos naservíroval. Závěr: Velmi dobrý film.

11. března 2006
avatar uživatele
100 %

takže

"Tati máme Pulp Fiction?" "Jasně."
Mamka: "Ty se na to chceš dívat? Vždyť je to jenom nějaká blbá střílečka!"
... s tímhle jsem do toho šla ... vedle jak ta jedle.
Tolik výbornejch dialogů jsem ještě v žádným jiným filmu neviděla. Herecký obsazení výborný, hlavně teda Travolta je senzační. Navíc jeden z mála filmů, kde se mi doopravdy líbí i českej dabing ( Marsellus namluvenej panem Vydrou se mi zdá dokonalej ).

4. března 2006
avatar uživatele
100 %

Řeka Pulp Fiction

Tento film patří mezi moje nejoblíbenější. Tarantino má velmi zvláštní styl, který upoutal mnoho diváků. Kill Bill nebyl úplně špatný, ale jde vidět, že dělá stále to samé dokola. Pořád stejně vypráví a jeho přítomnost v komiksovém Sin City byla cítit. Doufám, že jeho příští film bude vyprávět trochu jinak. Moderní divák se dá zaujmout jen jednou, a proto už by neměl vstupovat stále do stejné řeky.

1. března 2006
avatar uživatele
dris
...
90 %

24. února 2006
avatar uživatele
100 %

Fak kultovní film. Hodně promíchanej čas, ale divák to pochopí. Navíc moji oblíbení herci. Tenhle film vás na začátku vtáhne a pustí až s titulkama. Moc povedený

18. února 2006
avatar uživatele
100 %

Další z Tarantinových bezva filmů. Budete se na něj koukat a po hodině a čtvrt si budete říkat:" Sakra vono to už končí?"

11. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Hodně dobrej film, se skvělým obsazením. Rozhodně byse si ho neměli společně se soundtrackem ujít. Quentin má super filmy

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Poprvé a naposled....

Když jsem tento snímek shlédnul poprvé (asi tak ve 12 letech), zas až tolik jsem nevnímal jeho myšlenkovou podstatu, ale vyžíval jsem se v krvi, násilí a vulgárnostech, protože v té době toho všeho bylo kolem mě jak šafránu... Začátkem ledna t.r. jsem tento snímek shlédnul momentálně naposled, asi tak po patnácté... Skvělé propracované dialogy (jedno slovo dáte pryč a úplně to změní myšlenku a vtip), "zbytečnost" některých scén ještě více vtáhne do filmu a nakonec hvězdné obsazení v absurdních rolích... Prostě úžasný. PS: Ne každý divák PF pochopí hned poprvé, ale to neznamená že je to blbost (to občas kolem mne slíchám).

6. února 2006
avatar uživatele
weri
...
90 %

Netradiční podívaná

Docela zajímavá podívaná plná vtipných hlášek a opravdu s neotřelým dějem. Dlouho jsem se rozhodoval ,jestli se na tento snímek podívám. Jednou jsem totiž viděl prvních 20 minut a moc mě nezaujaly. Ale po shlédnutí celého snímku můžu říct, že to stálo za to. Jediný negativum může být délka celého filmu.

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Best of Best :)

Každej kdo nepochopil tenhle film a skvěle se u něj nebavil ho nesledoval pořádně ... Já abych se přiznal, tak jsem ho poprvé taky moc nechápal, ale později obvzlášť, když jsem si urovnal celej děj, tak z toho vzniklo něco neobyčejnýho.Navíc fakta mluvěj sami za sebe ... Ve kterým filmu hraje tolik hvězd?Kolik filmů na sebe vydělalo za první víkend? a hlavně kde je KLADNEJ hrdina? :) ... Na tomhle webu je 67 hlášek z tohoto filmu ... každou dokážu přesně zařadit a zasmát se, jak se to tam tenkrát stalo ... :) Tenhle film nemá konkurenci a jestli si někdo myslí, že jo tak ať přijde ... rád mu to rozmluvím :D

1. února 2006
avatar uživatele
100 %

The Best

Pulp fiction je dle mého nározu kultovní film od skvělého režisera Quentina Tarantina. Kdo tento film neviděl rozhodně by se na něj měl podívat. Skvěle propracované prolínajicí se příběhy, prostě tak jak to umí hlavně Tarantino(v žádných jiných filmech než v Tarantinových neuvidíte tolik celebrit). Skvěle zvolená hudba. Pulp fiction je vyborný snímek ve všech směrech a mohu ho doporučit opravdu všem.

30. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

Cože??

Asi jsem hodně divnej nebo to je tím, že je tenhle film starej 12 let, mě teda vůbec ale vůbec nic nepřišlo tak "kultovního" nebo převratnýho. A hlášky?? No, nevim, nepamatuju si ani jednu, takže o čem je řeč? Nebejt asi 3 zajímavejch scén, tak se ukoušu nudou. Zklamání života.

28. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto genialní film. Nemá chybu. Prostě Tarantinovo nejlepší dítě. Skvělé hlášky, styl vyprávění, kamera. Vše!! Můj nejoblíbenější film. Kdo neviděl ať hned pálí do půjčovny.

27. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

PULP

Je to mazec lepší než KILL BILL podle mě ten nej. Tarantinův film. Super obsazení a děj Travolta, Willis, Jackson a jiní. Srovnatelný je to třeba s Sin City sice jinej děj a tak, ale stejně kvalitně natočený. Chtělo by to víc takových filmů.

27. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

che :)

No tak tento film jsem dneska viděla poprvní a zpočátku mi připadal hodně zvláštní ale pak se mi začal čím dál více a více líbit ... :) je to prostě fakt dobrý film :)

27. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

PULP FICTION

Chcete skutečně důkaz, že to je ten nejlepší film všech dob, nebo vám postačí můj příslib? Pokud jste tento opus neviděli, tak se na něj rychle podívejte - ale nevěřím, že jste PF neviděli, bo kdo neviděl PF - ten není DK:) 500 %.

13. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba

Na tomhle filmu miluju ten humor. Hlavně humor ztvárněný Samuelem Jacksonem, hlavně s výborným českým dabingem.

10. ledna 2006
avatar uživatele
boba
...
100 %

Super prostě it is god

ja mám rád realistické filmy kde neni hrdina
nezranitelny a o tovíc se mi líbí Tarantinův
způsob hlavních hrdinů a náhod jeho film nemá chybu.

6. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělej snímek, dá se na něho dívat několikrát ale pořád se člověk zasměje... SL Jackson ve své první velé roli zazářil... tento film by u nikoho doma neměl chybět...

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Co říci? Sand jen potvrdit názory těch, kterým se Pulp Fiction líbilo. Dokonalý a nesmírně zábavný, nezapomenutelný a vtipný scénář doprovází skvělá hudba a herecké výkony. John Travolta exceluje. Dějové linie se zajímavě prolínají a gangsteři se zabývají takovými věcmi, jako je masáž nohou, uklízení zbytků mozku a tak dále. Těch 154 minut uteče jako voda, pokud ho nebudete brát příliš vážně, budete se královsky bavit,.

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Tarantino = UMĚLEC. Tohle byl první film který jsem od Quentina viděl a od ostatních filmů se odlišoval jeho osobitým Tarantinovským stylem, který jsem potom našel i v Kill Bill 1/2. Když naběhli zavěrečné titulky přál jsem si aby ještě pokračoval a to se u nestává u káždého filmu. Hodně se mi líbilo experimentování s časem. Byl to nový zážitek a rozhodně suprový.

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

kasovní trhák..

jeden velkej úlet, jedna velká hláška.. pulp fiction jsou ty nejvýbornější historky z podsvětí jaké znám.. :))

22. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Super film

Já přímo miluju filmy od Tarantina,ať už je to Kill Bill nebo Pulp Fiction.Tenhle režisér prostě umí točit filmy na úrovni.A ať už natočí v budoucnu cokoliv,vždycky se na jeho filmy ráda podívám.

22. prosince 2005

Mates:

Tak tenhle film ve mně zanechal dost rozporuplný pocity. Jasně, je to klasický Tarantino, vynikající výkony herců, špičkové mi přišlo prostupování a střídání příběhů jednotlivých postav, ale na druhé straně je dost momentů, kdy se mi chtělo usínat. Já nemám nic proti delším filmům, když ta délka má své opodstatnění. Ale tady mi význam poněkud unikal....
Myslím, že by se tvůrci v pohodě vešli do klasické stopáže, a film by neztratil nic ze svých atributů. Ale je to jen názor, že.

21. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Hurá!!!!!!!!!!

Poprvé jsem u toho usnula, no nemám si to pouštět ve čtyři ráno... Ale čím víckrát jsem to viděla, tím víc se mi to líbí...Tenhle film si přívlastek "kultovní" fakt zaslouží. Tarantinův styl se mi hrozně líbí a i tady je poznat, že je to od něj... Scénář je určitě jeden z nejlepších, tolik dobrých hlášek se jen tak někde nenajde a hercům role úžasně seděly. Taky je to jeden z mála filmů, kde není ani jedna trapná scéna, ale kde je strašně moc dobrých scén a jehož styl se moc lidí snaží napodobovat. Super je "Mazaný twist" , Uma je tam fakt dobrá... No a hudba je samozřejmě taky super... Myslím, že tenhle film měl dostat víc Oscarů.

20. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

anglickej humor není v češtině moc vtipnej, takže jsou dvě možnosti: buď vás to nadchne a nebo už to nechcete víckrát vidět. Mě to teda moc nenadchlo.

18. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

JO

Tak na tomhle se Tarantino fakticky vyřádil...je to úžasnej film s ještě lepšíma hercema a taky se to odehrává ve sqlym prostředí.GOOD GOOD GOOD

10. prosince 2005

Skvělý film

Tohle je prostě úžasný film.Od té doby co Uma Thurman spolupracuje s Quentinem Tarantinem jsou její filmy skvělé.Navíc v něm zazářit Samuel L.Jackson.Prostě skvělý,tento film si zaslouží 100%.

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

1!!!

No prostě super!!! Tenhle film je užasnej a nepřekonatelnej! Je to to nejlepší co Tarantino natočil!Skvělé herecké obsazení, bezva hudba, prostě nej! Dávám 100%

25. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Klasika

Podle mě je to daleko lepší než Tarantinův Kill Bill. Především tak hudba mi zní pořád v uších. Je to prostě filmová klasika a herecky perfektně obsazený. Bomba

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Co dodat

Nejlepší ale opravdu nejlepší scénář, který filmový svět viděl. Tenhle film Quentina Tarantina se stal kultem. Myslím že tenhle film dlouho nedožene žádný. Vše do sebe tak zapadalo že jsem na něj koukal 5 hod v kuse. Herecké obsazení prvotřídní, kamera prvotřídní. Ale ty hlášky......nezapomenutelné.......pověstný proslov před zabitím nenechal v židli nikoho.....tomuto filmu nezbývá víc než dodat....páni filmaři jste nuly !! oproti Tarantinovy........co ještě zbývá dodat ------- mno samozřejmě hodnocení a to jak jinak než 100%

13. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

hustá fikce

tenhle kultovní tarantinův snímek jsem paradoxně zhlédla až po Kill Bill a autor se rozhodně nezapřel.Líbí se mi především kompozice díla,hudba,herci,...skoro všechno

6. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

P U L P

No jó, i přes menší, či větší výhrady je to dokonalej film. Zařadil jsem ho do sbírky svých oblíbených.
A to už něco znamená, zatím tam je jenom
Sin City, Návrat krále a samozřejmě Pulp Fiction.
No jó………….

31. října 2005
avatar uživatele
100 %

Klasika

Vtipný, energický a akční film, který nemá chybu. Obsahuje množství sprostých slov (což se člověk musí naučit ignorovat nebo přijmout) a taky je seskládán z částí, které nejdou chronologicky po sobě. Vše ale nahrazuje vtipností a propracovaností jednotlivých epizod. Dnes klasika, kterou by neměl nikdo minout!

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

No prostě kult

Ne že bych ten film nějak vyloženě žrala a pouštěla si jej pořád dokola (jako např. LOTRa :o), ale pokaždé se na něj při vysílání v tv (nebo kde jinde) podívám. Některé scény jsou vážně dooost vtipné a Brucík a jeho Lízátko jsou prostě k sežrání

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Zed´s dead baby :))

Nemam co dodat, je to proste Quentin Tarantino, mistrne prokladani ruznych rovin filmu... skveli herci, proste parada ;-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika

Tohle je jeden z filmů, který se neustále cituje a citovat se dlouho bude. Kdopak by zapomněl roztřelenej mozek po autě. Nebo zasraný hodinky. :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

KULT

To není stejné hriste, to není ani stejná liga, TO JE UPLNE JINEJ SPORT! Tento film je skrátka super. Perfektne hlášky, sranda, tie dialogy su neco extra. Hrajú tu fakt dobry herci. Tolko dobrých hercov pokope sa nestáva každodennov záležitosťou. Tento film sa dá pozerat dokola a dokola a dokola a aj tak si ho rád pozrie znova.Viem o čom hovorím...Viac percent sa mu už dať neda

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

10 years ago

Zpočátku mi většina filmů od Quentina Tarantina připomínala staré známé americké "střílečky" a "krváky", ale po několika shlédnutých reprízách jsem si obzvláště tento kultovní film velmi oblíbil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Tak to je super

Musím napsat, že tento kultovní film je prostě super. Viděl jsem ho snad již 5x. A po každé se dá na ten film koukat a nalézat nové okamžiky, nebo průpovídky. Film se asi nebude líbit všem i tak ho ale doporučuji ke shlédnutí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tarantinova černá komedie

Tarantinova černá komedie,která vyniká smyslem pro nevšední detaily i dokonalým přehledem nad obrazovými kompozicemi. Je to film, který může diváka velmi nadchnout ,ale jiného může šokovat,či absolutně znechutit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kultovni

Naprosta nutnost pro kazdeho! Jeden z nejlepsich filmu. Skvela hudba, pribeh, morbidni humor, skvele, koukat an to clovek muze do omrzeni a nikdy se nebude nudit...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

A zrodil se Quentin

A zcela poprávu. Skvělý film, který je nutné vidět minimálně 2x už kvůli tomu, aby vše zapadlo do sebe. Abych nezapoměl - taky se znovuzrodil Johny Travolta a za babku (myslím) tady vysekl super postavu i Bruce W.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kult Tarantino

TAk tenhle filmecek se Tarantinovy opravdu povedl!! Je to jeho urcite nejlepsi film a jeden z nejlepsich filmu vubec! A ty kultovni hlasky> ty jsou proste nezapomenutelny!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Plum

Dokonale, skoro stejne tak, jako Od soumraku do usvitu... Skoda ceskeho dabingu, tyhle filmy by meli byt distribuovany pouze s titulky.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

moja dvojka

Po Leonovi naj film. To stredanie scén, miešanie času, dokonalé dialógy a Vincent Vega :) Je to jediný film ktorý som videl toľko krát, že ho poznám naspameť a nepotrebujem ani titulky. Toto vo svojom žánre nemá konkurenciu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction

Už je to delší dobu, co jsem ho viděla, ale můžu říct, že je to jeden z těch lepších filmů...Hlášky z toho filmu užíváme v rodině běžně (např. jiný sport na jiném hřišti...;)). Teď ho sháním na dvd a už se těším až ho shlédnu. Vynikající obsazení Travolta, Thurman, Willis - prostě bomba...

Kdysi dávno
avatar uživatele
krop
...
100 %

omg

No názory jsou různý. Já to viděl prvně na VHS v originále a od té doby sem to viděl cca 40x. V televizi se sice snažili, ale holt ten dabing prostě nemohl dopadnout dobře.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
10 %

Reknu to asi takhle...

Asi se ted dotknu svým přispěvkem hodně lidí, ale já proste nemám rád 3 lidi: Tarantina, Thurmanovou (či jak se píse..) a nemam rad Travoltův obličej.. Bohužel tento film se tedy totálně netrefil do mého vkusu. Ale na druhou stranu je to kult, takže od filmu nechci takto odrazovat. Prostě se někomu líbí (asi většině) a někomu jako mně se nelíbí. Bylo tu až příliš mnoho kladných reakcí, tak jsem prostě musel přidat i moje hodnocení...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kultovy film

Pulp Fiction je velmi kvalitny filmu, ale co ine by sa dlao cakat od Tarantina, svojrazny humor, zaujimave ladenie scen, hudba, herecke výkony... ved nakoniec dostal spustu cien.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

YEAH

Film s tímto příběhěm a dějem nemohl dopadnout jinak , než dopadl, líbilo se mi vše co v tom filmu bylo, ten film je typ takových filmů, u kterých se nenudíte a i kdyby byl sebevíc dlouhejch, tak vám to nevadí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Trvalka

Jeden z mála filmů, který si vychutnávam...
Výběr muziky je perfektní /v týhle souvislosti bych si rád prohlíd sbírku CD kterou Tarantino posloucha.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pulp fiction

když jsem viděla tento film poprvé, nechápala jsem ho ,ale po druhé,potřetí..... je to fakt super film, jen to nadšení opravdu přišlo až po opakovatelném shlédnutím
Ale je to fakt bomba..doporučuji

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tehdy poprvé

Vzpomeňte si jaké to(jo myslim opravdu tamto) bylo poprvé - bylo to nadherné, ale pořádně jste si to užili až napodruhé atd. Přesně tak to bylo i s mým pohledem na Pulp Fiction. Poté co jsem tento film viděl poprvé jsem si řekl: "skvělej film", ale až když jsem ho viděl poněkolikáté přišel jsem na to, jak geniální dílo Tarantino vytvořil. Tím že zpřeházel jednotlivé kapitoly vytvořil příběh bez začátku a bez konce; jako vytržený z nějakého většího celku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

VELMI DOBRÝ

Už téměř 20 roků si soukromě klasifikuju filmy podobně jako ve škole pohledem dost přísného profesora. Stupnice je následující: 1 - výborné, opravdu jen ty špičkové, 2 - velmi dobré, chci ještě jednou vidět, 3 - dobré, viděl jsem, víc už nemusím, 4 - dostatečné, vlastně dost špatné, vůbec jsem nemusel vidět, škoda času, 5 - nedostatečné, na propadnutí neboli propadák. ***** Tento film řadím mezi VELMI DOBRÉ, i když ne nejlepší. Jak většina hodnotí, patří ke kultovním, získal řadu ocenění, ale abych se z něj posadil úplně na zadek, to ne, před Tarantinem tady byla řada jiných, kteří to uměli taky a někdy i lépe. *****

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

100% klasika

Tohle film je the best film ze všech. Soundtrack je taky super Tarantino je super režisér. Kill Bill je taky fajn, ale Pulp Fiction je prostě klasika. Českej dabing je fajn, ale anglickej originál je mnohem lepší. Například Royal with Cheese je super část. Tak zdar.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Asi zklamu :-)

Nevím, co na tom všichni, tak moc vidíte. Možná jsem divnej, ale prostě na chuť tohoto filmu jsem ještě nepřišel. Viděl jsem to do půlky a musel jsem to vypnout, nějak mě to nechytlo. Třeba, až to uvidím podruhé, tak na to změním názor a tady mu dám i více hlasů, ale momentálně se mi ten film prostě vůbec nelíbí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tarantino

typický film Qentina Tarantina, film , kterej se dá vidět jednou dvakrát , desetkrát a pokaždé v něm najdete něco co zaujme. Hodnotim jako 100 % kousek

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Film hodný pochvaly!

Q. T. se filmem vytáhl. Nejen zvolenou koncepcí volně se prolínajících příběhů a formanovsky osvědčeném konci na začátku, ale briskními dialogy, hereckým obsazením, netradičním dějem a hlavně hudbou ve filmu použitou. Ta evokuje přesnou rozháranost a polodebilitu některých postaviček a celý ráz snímku jen podtrhuje. Pokud máte možnost si soundtrack k filmu poslechnout, neváhejte. Zavřete při poslechu oči a v ústech budete cítit chuť vanilkové coly. Dávám 95 %.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba!!!

Jedna z nejlepších komedií které jsem kdy viděl, pravda lehce černá. Něco takového už asi nevznikne a jestli ano bude to pouze slabý odvar.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

The best

Tenhle film doopravdy nepřehlédnete, protože si budete při koukání dát pozor, aby se vám od krve nezašpinila obrazovka.Doporučuji všem kteří ho ještě neviděli, protože na tento film budu vzpomínat hodně dlouho, protože tam jsou skvělí herci a bezvadná muzika.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Braková beletria

Tak toto je proste bomba. Tarantino tímto filmom rozbehol mániu o akej sa mu ani nesnívalo. Fantasticky prepracované dialógy, perfektní herci (dokonca aj sám Pán Režisér) ale aj dej výborne robia svoju prácu. Film ocenený jedným oscarom, ktorý sa stal zmyslom filmového života mnohých ľudí je dnes už klasika a jednotka vo svojom žánri.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Mezník

Není sporu, že ultra násilný kečupovitý snímek režiséra Quentina Tarantina, se stál mezníkem 90 let. A i přesto, že svůj oscarový boj prohrál(kromě Oscara za scénář) s dalším klenotem Forestem Gumpem, stál se kultovním a svými hláškami zásobil mladou generaci na mnoho let dopředu. Je to také jediný důvod, přoč se na Tarantina nezapomělo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

...

tak já nevim..možná to bylo tim, jaký všechny superlativa jsem na tenhle film slyšel..a asi jsem od něj očekával moc, což by se dělat nemělo..neřikám že to je film špatnej, ale musim přiznat že mi přišel zdlouhavej..jo sou tam fakt dobrý scény ale kill bill se mi prostě líbil daleko víc..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pulp

Tohle byl jednoznačně nejlepší film, jakej jsem kdy viděl.
Když se už se Tarantino odhodlá a do něčeho se pustí, tak to prostě stojí za to. Kam se hrabe nějakej Kill Bill?
Tohle je prostě Kult a tim to hasne.
(nic proti Kill Billovi ten byl taky dobrej, ale holt Pulp je Pulp)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pulp Fiction

Pulp Fiction je určitě jeden z nejlepších filmů, které jsem viděl. Perfektní dějové linie, hudba a herecké obsazení. Všechno super. Dávám 90%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

absolutně skvělý

Zbožňuju stil Quentina Tarantina a pulp fiction je jeho nejlepší film!!! Pokud jste ho ještě někdo neviděl tak ho opravdu DOPORUČUJI!!! Myslím, že je zbytečné se tady dlouze rozepisovat, protože to důležité bylo řečeno a já nevím co dodat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
TJ
...
100 %

200%

Každý dobrý film má aspoň jednu dobrou hlášku, jenže Pulp Fiction je jedna velká hláška. Žádný dialog ani scéna nenudí, ale dál vtahuje do atmosféry gangsterského podsvětí, které se zda občas velmi vtipné a okouzlující. Samozřejmě, že za tenhle film musíme poděkovat jeho geniálnímu veličenstvu Quentinu Tarantinovi, bez něhož by filmový svět byl o mnoho chudší.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvely

Aj ked som sa prvych 20min nudim potom to zacalo to prave orechove.Skvele som sa pobavyl na hlaskach ktore tam vypustily.Bravo

Kdysi dávno

Pulp Fiction

No, opravdu pěkné historky... Očekávala jsem ale víc, protože jsem na tenhle film slyšela samé klady. Popravdě není špatný, ale začátek se mi zdál velice nudný, pak se to ale pěkně rozjelo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
100 %

NAREZ

Tento film ma svoj osobity styl, atmosferu proste kultovy snimok, V podstate to nema dej ked sa nad tym zamyslim ale viem ze tam nejde o nejaky sprosty dej...Ale je to fajn filmik

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

PF

...nezapomenutelné hlášky a hlavně hudba!!!skvělé obsazení, scénář, režie...:)...ale znova bych ho asi vidět nemusela...:)jednou to stačilo...sou lepší filmy..;)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kdo neviděl, žil zbytečně

Tohle je fakt dobrej film, když jsem ho viděla poprvé, tak jsem nechápala. Do tohoto filmu se nikde neobjevovali hlášky jako: zasranej, rozmrdanej a pod... . To mě na poprvé dost šokovalo. ALe když dnes vidím tenhle film (už aspoň po sté) vím, že tam vůbec nejde o ta slova ani o děj filmu jde o úplně něco jiného a to nepochopíte, když to vidíte jednou nebo dvakrát. Doporučuji si jej pustit v originálu i s dabingem, protože českej dabing se v tomto filmu vyšvihl. Dávám 100% a všem doporučuju, protože ten kdo tenhle film neviděl, žil zbytečně.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Samé "super film"

Ale ja kdyz jsem tenhle film viděl,tak bych řekl,že jsou i o mnohem,mnohem lepší filmy,samozřejmě i horší.
Jsou zde nektere dobré hlášky a dobré situace,ale pořád to není tak "super" jak se o tom většina lidí, vyjadřuje...

Po vícer shlédnutí a po mrknutí se na internet člověk zjistí co je na tomhle filmu tak extra,super atd. ve své době, to byl jeden z nejodvážnějších filmů. Jsou zde i věci které se na 1. shlédnutí dají lehce přehlédnout. Stejně však platí co jsem napsal dřív.Film dobrý, ale...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dokonalí

Je to skvělej film, od skvělího režiséra, který umí udělat film zajmaví od začátku do konce.Všem doporučuju, protože fakt stojí ze zkouknutí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika

Výborný scénář, herci, i režisér. A pan Wolf je k sežrání. To si musíte pustit víckrát a je to pořád lepší. A jestli né, tak na vás pošlu pár negrů s letlampama.
P.S. Taky jíte hamburger s majonézou?

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Připoutá a nepustí

Při koukání na tento film se prostě nudit nemůžete. Celý film prolínají přísný hlášky, které jsou "zlatým fondem kinematografie". Klasika nad klasiky. Pochybuji, že například Pán prstenů bude i po tolika letech tolik populární.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pulp Fiction

Tak tohle je naprosto doknalý film. Každé slovo se tu dá počítat jako hláška. Bez nich se už ani nemůžete bavit s lidmi. Skvělé obsazení. Časové prolínání příběhů je fantastické. Navíc ta hudba... Hned jak jsem Pulp fiction viděl, pořídil jsem si soundtrack. Tenhle film řadim nejvýše ve svém filmovém žebříčku. neuvěřitelně mě dostal. Nevím, asi se všem nelíbí, asi ne v každým vyvolává ten pocit geniality, ale já ho prostě miluju. A mohl bych si ho pouštět každý den. Akorát by mě zajímalo, co bylo v tom kufříku?:))))))))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pulp

Podle mýho názoru jeden z nejlepších filmů 90.let,akorát to trošku pokazil českej dabing protože např.Václav Vydra skutečně nemá hlas jako velkej černej gangster.Ale k filmu,supr herecký výkony hlavně Uma Thurman a Samuel L.Jackson.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

PF

Tohle je zatim nejlepsi film Quentina Tarantina.Libily se mi herecke vykony jak Johna Travolty tak Samuela L.Jacksona.Dabing Vaclava Vydry me taky trochu zaskocil,ale jinak jeden z mala filmu,kterymu dam stovku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tarantino

Myslím že tohle je jeho nejlepší film co kdy natočil měl sem rád i jeho předchozí filmy ale tohle je absolutní pecka výběr herců nemá chybu a hlášky který tam říkají jsou skvělý a slyšíte je všude okolo prostě nádhera .

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Asi mi niečo ušlo.

Koho som sa pýtal o čom to je, keď to musím vidieť, nikto mi nevedel povedať. Pozrel som si a už viem prečo. Je to dobre spracovaný a zahraný film o ničom pre každého a hovorí sa tomu kult. Možno mi to zprotivili tie superlatívi, ale ja som tomu filmu neprišiel na chuť ani potom, keď som si ho pozrel. Určite si to však pozriem ešte raz, pretože si myslím, že to je ťažký film na pochopenie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pulp je pulp

vynikajuce, brilantne, skvele...inac sa to neda nazvat. hlasky ktore zludoveli, sceny ktore boli nespocetne vela krat skopirovane a znovu pouzite....par rokov od vidania a uz je to legenda

Kdysi dávno