home
Psanci Ameriky / Američtí psanci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Ali Larter

Film připomíná atmosférou Mladé pušky, ale děj nemá tu kvalitu. Přesto to je zajímavý western, který zaujme.

8. května 2012
avatar uživatele
90 %

No jeden z mala westernu na který se vždy rad podívám. Nevím tedy jak moc se drželi historických faktu, ale je fakterm, že tomuhle filmu nic nechybý. Napětí, akce, přestřelky, zamilovaný sceny, bezohlední padouši i profesionální stráci zakona. Jen to jak z Jesseho Jamese udělali americkou verzi Robina Hooda se mi zrovna moc nezdá pravdivá.

29. února 2012
avatar uživatele
100 %

Američtí psanci

Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů, westerny mám ráda, a proto se mi velmi líbil. Je to pohodový, vtipný film, který se dá pustit několikrát za sebou. Jednoduchý film, na oddechnutí, tenhle film miluju..

10. ledna 2011
avatar uživatele
80 %

no tak tento film ma hlavne zaujal už svojím obsadením a podľa mňa aj téma Jesseho Jamesa bola dobre spracovaná...newiem čo takého ešte?!?! to je všetko :D

27. února 2008
avatar uživatele
50 %

Strašně nevýrazný "skorowestern". Vše je příliš jednoduché a některé scény mi připadaly hodně nevěrohodné. Zkrátka vidět a zapomenout.

23. února 2008
avatar uživatele
100 %

westerny nemusim,ale tenhle je skvělej ...fakt,že jo, a Colin Farrel je prostě úžasnej,takže faakt doporučuju...:)

9. července 2007

:-)

Mě to sice jao western nepříjde, ty totiž nemám ráda, ale tento film je docela dobrý. Colin je naprosto božský, perfektně mu ta role sedla. Rozhodně všem doporučuju.

10. června 2007
avatar uživatele
100 %

westerny moc v oblibě nemám, ale tenhle film je super. Opravdu dobře vymyšlené scény a hlavně sqvělý výkon Colina a Scotta.

1. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Oddechový film, na který se po čase vždycky ráda podívám. Colin Farell se mi zde hodně líbí. A další obsazení herců nebylo vůbec špatné. Hezký akční a vtipný film z divokého západu. :-)

31. března 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Hoodně dobrej film. Akční, a vtipnej prostě pohodovej film. Film sem viděl už celkem dávno, a i z odstupem času sleduju je že možná i lepší než jak sem ho viděl poprvé

28. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Nevím čím to bylo, ale tenhle film se mi strašně líbil, jednak dějem, jednak i hereckým obsazením, který bylo vážne dobrý a dovedlo film k dokonalosti...když jsem viděla začátek, řekla jsem si, že se aspoň na chvíli podívám a pak jsem do konce filmu nemohla odtrhnout oči od obrazovky...

9. července 2006
avatar uživatele
90 %

western...?

western? možná! ale určitě sqělá komedie. collina farrela mám rád (oblíbil sem si ho díky tomuhle filmu). ale nelíbilo se mi, že ty "psance" ukazovali jako hodné kluky. ve skutečnosti to byly totiž strašný svině...

22. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Cool

Vynikajúci westernový film na motívu Jessiho Jamesa.Musím uznat že Colin Farell tu zahral hlavnú úlohu naozaj bravúrne

14. dubna 2006