home
Prvotní strach

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

užasnej konec

jako jeslti uz kuli ničemu tak kuli konci stojí zato se podivat na tento film... dlouho sem nebyl tak prekvapenej u konce..

29. května 2009
avatar uživatele
80 %

Hodně povedenej thriller. Výborný Gere, VÝBORNÝ Norton, dobrá a taky dost nepříjemná Linneyová. Nejvíc na mě zapůsobila scéna jak Linney zpovídá Nortona u soudu a to co se pak stalo.

24. března 2008
avatar uživatele
80 %

Aeron,Roy a nebo nekdo jiný?

Jeden z thllirerů na kterej se budete koukat s napětím až do konce.Výkon Nortona úplně zastinuje ostatní postavy a ukazuje kdo to s 2osobností opravdu umý, škoda za ten český dabing.Navíc scénář zápletka, konec s celím neuvěřitelným rozluštěním na který jsem přišla ještě než se stihla vyslovit.............tak z toho vás opravdu mrazí v zádech a musíte o tom jěště dlouho přemýšlet .A na závěr musím jen říct "Škoda jen že takovíhle filmů neni víc"

16. března 2008
avatar uživatele
70 %

Edward Norton

Celou dobu je to průměrné kriminální drama ze soudní síně, ale kvůli závěru Edwarda Nortona stojí za to ho vidět. Richard Gere hraje slušně, ale mladý Edward Norton ho solidně zastínil.

16. března 2008
avatar uživatele
pier
...
70 %

Prvotní strach

Obyčejný příběh, obyčejný scénář, obyčejná hudba to vše ale zachrání herecký výkon Edwarda Nortona...Jeho postava je docela složitě napsaná ale on si s ní poradil opravdu na jedničku...Celý film táhne je spousta keců které nikam nevedou, (je to takový Perry Mason)...Docela zajímavé jsou soudní jednání, u kterých přesně nevíte co se každou chvilku může odehrát, no a ten konec se vyznamenal opravdu obrovský zvrat při kterém exceluje Norton...Konec šokují jak pro obhájce Richarda Gera, tak pro diváku!

16. března 2008
avatar uživatele
Irys
...
70 %

jednou stačí

Takový normál bez pořádného napětí, ale zato s výborným hereckým výkonem Edwarda Nortna. A ten konec...výborné, ovšem stačí jednou a dost.

16. března 2008
avatar uživatele
90 %

Richard Gere aspol. nebyli nijak extra dobří,ale koukat se na to dalo,musim přiznat,že jediný důvod,proč sem na to koukala byl Edward Norton...role Aarona se zhostil skvěle:)

16. března 2008
avatar uživatele
80 %

Vedlejsi=horsi? Nikoliv

Soudni proces, nic noveho. Ale nastesti se k tomu pridal i kvalitni scenar slusne herecke obsazeni. Scenar je opravdu dobry, Edward Norton jako vzdy skvely a Gere, me pres me predsudky, presvedcil, ze se do sve role hodi. Film nabizi nekolik zajimavych situaci a zvratu a rozhodne i pres svou delku nenudi! Musim se pochlubit, ze na konci mi to docvaklo drive nez Richardovi, asi pujdu na prava :o) Vidim to tak na 85%

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Nadprůměrné soudní drama s chytlavým,dobře vymyšleným příběhem,který zdobí především herecké výkony.Tady hovořím především o geniálním(na tom si trvám) Edu Nortonovi,pro kterého to byla průlomová role.S přehledem zahrál schizofrenní charakter své postavy a k každém momentu,kdy se objevil na plátně na sebe strhával veškerou pozornost.V jeho stínu všichni ostatní herci trochu zanikají,nicméně i Richard Gere a Laura Linney ze sebe vydávají to nejlepší.Můj výsledný,velmi pozitivní,dojem podtrhává překvapivý,ale logický konec.

30. července 2007
avatar uživatele
80 %

Edward Norton je už delší dobu mým oblíbencem a tady podává strhující výkon. Na konci pouze zíráte..

28. července 2007
avatar uživatele
100 %

je to velmi dobry film.velmi zajimavy s nečekanym koncem.edward norton byl skvely.velmi doporučuji.

9. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Tak tento film mě mile překvapil. Zajímavý neakční thriller z právnickou tématikou a pokud je navíc i logický, tak to můžu. Nejdůležitějším tažným prvek tohoto dramatu je vztah R. Gere alias advokát a jeho klient E. Norton, který je, ale možná i není schizofrenní psychopat. Hlavně herecký projev Nortona byl skvělý. Zasloužil by si Oscara, ale vyfoukl mu ho Cuba Gooding Jr. (Jerry Maguire). V závěru překvapí dobrá pointa.

21. srpna 2006