home
Prostě úžasná

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Nuž, komédie môžu byť všeliaké, i keď tým pomenovaním "komédia" si nie som stopercentne istá. To však neznamená, že je to zlý film.

16. července 2013
avatar uživatele
100 %

Tenhle film jsem viděla kdysi dávno a strašně se mi líbil. Když jsem si všimla, že ho dneksa dávají, tak jsem se nemohla dočkat a podívala jsem se na něho. Velice ráda se na něj dívám a těším se na další opakování.

4. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Milk Money

Tohle je druhý film s Melanie Griffith, který se celkem povedl, skvěle sekundovala Edu Harrisovi. Jen by mě zajímalo, proč je Melanie většinou obsazovaná do rolí, pitomých, podprůměrných, nevzdělaných slečen a nebo dokonce do rolí prostitutek, ale na druhou stranu jí tyto typy rolí sedí.

17. března 2008
avatar uživatele
80 %

Dobry

Ale jo, dobra rodinna komedie... Kdyz mam chut kouknu se. Melanie se mi tam docela libila, myslim ze tahle role ji docela sedla.

28. října 2006
avatar uživatele
60 %

Bude to dávno :-)

Bude to dávno, co jsem film viděla, ale názor přece jenom napíšu. Melanie Grifith není moje oblíbená herečka, nemyslím si ani, že by byla nějak moc hezká, tudíž moc nechápu její obsazení zde... Ale což, námět velice podobný Pretty Woman, taková blbinka na nedělní či sobotní odpoledne. Nic výjimečného, nic extra.

27. října 2006