home
Proč?

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Martin Dejdar

Je to hukot. Jednoduchý, ale uvěřitelný příběh o sparťanských chuligánech, kteří se chtěli vytáhnout před svými kamarády z party. Hodně zajímavé drama.

12. února 2011
avatar uživatele
100 %

Proč ?

Odpověď ve filmu z úst psychologa přichází dost přesná, výstižná, obšírná ale vysvětlující i když TO není důvod,
aby tak lidi činili ve skutečnosti a násilím se podepisovali na něčem co nevytvořili! Paradoxem je, že lidi v reklamě si neuvědomují, nebo spíš nechtějí uvědomit, že sice nepřímo, ale dost okatě TO podporují: fanoušky nabádají chlastat (slogan v letáku "Fandíme Euru 2008" nad cenami s levnějším pivem (proč né třeba levnější mlíko ;) a paxe diví, že s dvojkou alkoholu v krvi ničí stadiony, no teď už spíš "jenom" mimo stadionu - tzn. auta, město a jiné...
Film realisticky dost výstižně dokumentuje jednu stránku věci, když někdo chce dělat "bordel" schová se za cokkoliv - v tomhle případě za žluto červeno modrou šálu.. Není TO o sportu, ani o tvrdém jádru je TO o TOM jaxe realizovat a zviditelnit!

15. června 2008
avatar uživatele
90 %

Výbornej film, viděl sem ho až dneska poprví. Bylo to hodně krutý fotbal mám rád a tohle byl fim, kterej přesně vystihuje trvdý jádro "fans" Sparty. Hlavně herecký výkony byly výborný. Langmajer umí zahrát v jakymkoli věku snad.

12. června 2008
avatar uživatele
100 %

Proč?

Název zcela vystihuje celý film, je až zarážející, čeho všeho jsou někteří jedinci schopní. Shlédl jsem i rozhovory s tvůrci filmu, a tak mohu ohodnotit jen jediným možným hodnocením...nemá cenu nijak hodnotit kameru,scénář či herce, toto je napsáno i natočeno životem a ocenění filmu je už tak velké, když se dokázal dostat do 'Cannes'. Jednoznačně doporučuji shlédnout!! Naši rodiče jistě pamatují!

24. března 2008