home
Přízraky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

skvělá podívaná

Tenhle film se mi moc líbil. Je krásně sparovaný. Příběh má spád,nenudíte se... je to ideální film na dlouhý večer s popcornem:)

28. prosince 2009
avatar uživatele
Sech
...
100 %

hezký film

Tenhle film jsem viděla poprvé u kamarádky a moc se mi líbil. Je to vtipné i trochu strašidelné a skvěle udělané. Bohužel není to jeden z těch filmů na druhé shlédnutí. Bude se vám to pořád líbit, ale i když to uvidíte po několika letech, pořád budete přesně vědět, co se stane. Ale neméní to nic na tom, že ten film stojí za shlédnutí.

24. prosince 2009
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Peter Jackson zvládá zřejmě všechny žánry... a jak je vidět, umí je i míchat. Tohle je jak strašidelné (víc než se odváží jiní) tak legrační (víc než se odváží jiní). Film se dá přirovnat ke Krotitelům duchů, podle mě je i předčí. Co se týče vtipných scén... no, smíchy jsem se neválel, ale nic mi vyloženě nevadilo. Děj pádí kupředu, je tu několik překvapivých zvratů. Jsou tu sympatičtí hrdinové (Fox) a antihrdinové (Combs). Velmi se povedla vizuální stránka - film vypadá vážně dobře. Pokud nehledáte film s hloubkou nebo nějakým propracovaným dějem, ale jen filmový flák na zaplácnutí večera, jsou Přízraky přesně to pro vás.

5. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

THE FRIGHTENERS BY 2MIG1

před čtveřicí úchvatných velkofilmů nabitých úžasnými triky natočil peter jackson jeden takovej film menší, vcelku nenápadnej... film o krotiteli duchů s tváří sympaťáka michaela j. foxe... sympatickej je vlastně celej film.. jackson tu nabízí jak napětí, tak humor a všechno dohromady to mile funguje... je to ten typ filmu, který jsem jako malej miloval....

4. září 2007
avatar uživatele
50 %

Přízraky jsou něco mezi Krotiteli důchů a filmem Tima Burtona Beetlejuice. Jsou ale i strašidelní, i když jenom občas a pak zase spíš legrační, to jako komediální. A v tom vidím největší problém, je to chaotické přeskakování mezi dvěma naprosto protichůdnými žánry, které jsou zobrazeny ve svých čistých podobách, ale nikdy nejsou na plátně společně a to by určitě měli. Takže divák zvídavý jako já je zmaten. Jedno se ale musí filmu nechat - je skvěle zpracovaný a závěrečná předlouhá scéna je opravdu povedená, ale bohužel ten scénář se tentokrát Peterovi Jacksonovi moc nepovedl. To nevíte? Ano, natočil to Peter Jackson, a proto je zajisté snímek atraktivní. Problém je, že je to pouze taková lehčí kopie výše zmíněných snímků, a protože nemám rád příliš ani je, nezaujali mě příliš ani Přízraky.

26. června 2007
avatar uživatele
80 %

Michael J. Fox

Film s pěkným scénářem i zpracováním, no tak to se zas tak často nevidí. Tato komedie s hororovým nádechem je fakt dobrá. Fox tady hraje opět skvěle, stejně jako v Návratech, takového trošku troubu. Je to takový pěkný film pro starší na nudnou noc, to vám můžu zaručit.

27. března 2007
avatar uživatele
70 %

Super... Ti duchove nemeli chybu. Je do docela peknej film se zajimavym dejem. Hlavni hrdina taky nezklamal.

7. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Haluska

Vynikajuci film so skvelymi efektamy a este lepsim filmovym dejom.Plus herci ktory tomuto film vdychli zivot

28. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

fakt dobré

Když film začínám říkala jsem si jaký to bude horor ale v průběhu filmu jsem se stále smála , protože to nemělo chybu. Ti duchové ti byli skvělí a ten agent FBI dokonalý prostě doporučuji je to skvělá podívaná .

27. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Jóó Foxik!!!

Při sledování tohoto filmu jsem se dost bavil! Mám rád Michaela J. Foxe a tady byl borec! Dobrý děj a lepší herecké obsazení snad ani nebylo možno!! Tato duchařinka si získala od mé maličkosti 90%

26. listopadu 2005