home
Princ a já 2 (V)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Začiatok úpadku.
Výmena hercov - a všetkého ostatného. Bohužiaľ, k oveľa horšiemu. Nenechajte si pokaziť príjemný zážitok pri jednotke.

12. června 2012

:-(

Po jedničce vyloženě zklamání...původní herečka zde nehraje...a asi to celý stálo na obličeji Julie Stilesové...škoda, že nebyla v tomto obsazení...není tak strašná herečka za jakou jsem jí měla v tom, jak hrála s Ledgerem... :-D

15. prosince 2009
avatar uživatele
0 %

Preco to tvorcovia musle tak znetvorit. Jednotka bola v pohode az na niektore okamziky ale na tu dvojku nemozem ani kukat. Pozrel som polhodinku a povedal som si dost. Nudne a o nicom. Pripada mi to akoby som pozeral nekonecnu telenovelu. Sklamal som sa

4. listopadu 2009
avatar uživatele
10 %

zoufale zoufalá nuda

Obraťte a trošku obměňte Deník princezny 2, výsledek je stejný. Růžový začátek, střed plný filmových klišé a růžový konec. Řada nudných momentů, ale abych zase úplně nekřivdila, tak i pár úsměvavých záběrů, jenže je to zoufale málo od filmu, kterým Nova zaplácne hlavní vysílací čas v pátek.

25. října 2009
avatar uživatele
100 %

...

Mě se líbilo to že část byla točena v ČR a na zámku na Dobříši, což je u nás:-) A že na tomto filmu se podílelo spousty čechů.

23. října 2009
avatar uživatele
10 %

Škoda

Jednička byla moc hezká a milá, ale tohle už je prostě jednoznačná slátanina! Proč si ti režiséři nedají pokoj a musí točit dvojky skoro ke všemu? Je fakt, že někdy se to povede, ale tady určitě ne. Hlavně, když už nemají Juliu Stiles, která prakticky táhla celou jedničku. Ta jejich nová hlavní představitelka Paige Morgan není vůbec dobrá a moc se snaží zapadnout do role, která jí prostě nesedí. Tohle je prostě smůla. Je to celkem ok, ale na jedničku to nemá ani zdaleka!

19. srpna 2009
avatar uživatele
0 %

Jednotka ušla, ale dvojka mi prišla uplne zbytečná. Proste chcteli zarobit na povedené jedničce! Herci se mi taky nelíbili a podle mne to bylo uplne zbytečné natáčení!

11. července 2009
avatar uživatele
50 %

Škoda, že z původního obsazení zbyli jen 2 herci, že nepokračovala Julia... Bez ní ten film nebyl to pravé, to, co jsem očekávala. Spíš mi to přišlo trošku jako parodie, která se snaží navázat na jedničku... Jinak - všimli jste si při závěrečných titulkách (pokud se tedy na ně někdo vydržel dívat), že na filmu vesměs pracovali samí češi?

12. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Tak musím přiznat, že jednička byla mnohem lepší a velká chyba byla, že zde nehrála Jullia Stiles. Film byl už jen pouze pokus o pokračování, ale dívat se na něj dalo.

22. března 2009

Tak na tenhle film jsem se podívala spíš ze zvědavosti, jelikož jsem viděla jedničku. Ale dost mě to zklamalo. Je to částečně opakování prvního dílu, stálé rozcházení a scházení už je opravdu nudné. A od začátku bylo jasný jak to dopadne! Tohle prostě už byla moc velká slátanina a to je i na mě moc...

4. ledna 2009
avatar uživatele
30 %

Ach můj bože!

Prvnímu dílu jsem dala, tuším, 90 %, protože se mi opravdu líbil, i když námět nebyl úplně nejoriginálnější. Myslela jsem si, že dvojka bude slabší, ale že to bude taková slátanina, jsem tedy netušila. Je jasné, že tvůrci jen chtěli vydělat na úspěchu prvního dílu, ale dopadlo to tedy katastrofálně. Hodně mi tu chyběla J. Stiles (i když chápu, proč tam nechtěla hrát). Ta holka (nemůžu napsat herečka), která ji zastoupila byla možná hezká, ale to je tak vše. A její rivalka - hrůza. Tenhle film byl tak napěchovaný klišé, že jsem z toho až nemohla. Nejvíce mě dostala závěrečná řeč v dánštině a pak ten potlesk pro americkou hrdinku, tohle fakt miluju. No prostě když to shrnu, je to něco tak nechutného, že to nezachrání ani Luke Mably ani Česká republika vydávající se za Dánsko.

10. října 2008
avatar uživatele
40 %

Napodobenina Deníku princezny 2, avšak hodně nepovedená. Příběh místy jako by doslova kopíroval. Příjezd prince(zny) do kostela na koni (i když tady to bylo bráno spíš humorně), princezna v kostele odříkává před parlamentem cokoli, co by mohlo mít za následek šťastný konec filmu, všude je přítomen bulvár... Jednak se mi špatně zvykalo na jinou představitelku Paige (především jiné vlasy) a i na tu herečku, která se mi nelíbila, pak humor scházel. Jistě, je to romantický film, ale přesto se tvůrci nemuseli omezit jen na naschvály, které si Paige a Kirsten dělaly... Prostě film, u kterého se dobře usíná...

25. září 2008
avatar uživatele
60 %

Jednička se mi zdála taková romantičtější a taky jsem si zvykla na Julii, že jsem si teď těžko přeorientovávala na novou herečku hrající Page. Ale jinak takový klasický filmeček. Nevím, co k tomu více říct, opravdu.

11. září 2008
avatar uživatele
80 %

Je o proti 1 o dost slabší Kam Heskin je o proti Julii Stiles ubohou náhražkou ta role ji vůbec nesedla,ale i tak se mi dvojka zdála slabá v celém filmu

7. září 2008
avatar uživatele
20 %

Tak opět jedna trapně nastavovaná kaše. Jednička nebyla nic moc ale Julia Stiles jste studentku medicíny alespoň věřili a naštěstí projevila dost soudnosti že do dvojky nešla. Navíc do rolí sokyň byly obsazené typově dost podobné herečky z nichž bych nevsadila ani na jednu. K tomu unylý princ z jedničky a nudní rodiče. Vrchol drzosti režiséra je ukazovat v jednom záběru dánskou vlajku do které se mi v úvodní sekvenci ještě dostala česká a potom detailní záběr na českou spz.
Colin Firth by měl poradit bráškovi s výběrem rolí ve správných filmech,jeho Soren je sice dostatečně uhlazený a loajální (sice v nepadnoucím obleku) ale tuhle kostýmovou břečku nezachrání. Mimochodem svatební obřad královského nástupce si tvůrci představují téměř jako vesnickou veselku...škoda mluvit,radši ani nevidět.

7. září 2008
avatar uživatele
10 %

No neviem mne sa 2 nepáčila. Velmi slaba. Julia Stiles bola v tejto úlohe neprekonatelna...10% davam aspon za sympatického princa.

7. září 2008
avatar uživatele
70 %

Tenhle film byl sice celkem hezkej a povedenej, ale zase jen klasickej slaďák s předvýdatelným koncem. Ale pro zahnání největší nudy dobrý.

6. září 2008

sice sem neviděla, po přečtení vašich názorů to ani nehodlám zkoušet, ale není to dějově nák moc poobný jedničce??? nevim, ten děj mi přide upa stejnej, ale možná se mi to jenom zdá...

18. července 2008
avatar uživatele
70 %

Princ a já 2

je o proti 1 o dost slabší Kam Heskin je o proti Julii Stiles ubohou náhražkou ta role ji vůbec nesedla.přesto si myslím je film minimálně zajímavý :-) Luke Mably je tam okouzlující jakož to i v 1.žel to je asi jediný klad.Princ a já 2 je jen taková slabá náhražka,pouhý odvar 1.Ale abych byla spravedlivá jsou ještě daleko horší filmy.Takže i když je film průměrný minimálně za 1 zkouknutí stojí.

8. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

No jo no, další z filmů, který podle mě nepřekonal svoji jedničku. Navíc si myslím, že ty dva filmy ač nesou stejný název jsou uplně o něčem jiném.

28. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Tak tohle se fakt nepovedlo. Je poznat, že to natáčel úplně jiný tým lidí - kromě Luka Mablyho (kterému role Edieho ve dvojce spíš ublížila) a ČR, tam je jiné herecké obsazení i tvůrci jsou jiní. A je to poznat. Nemá to vtip, zajímavost, zkrátka trapný pokus o pokračování. Vím, že je to pohádka a tak tam kýče (v podobě létajících motýlů po pokoji a odmítnuté zhrzené "nevěsty" co chce zkazit obřad) patří, ale tady mi to už vyznělo dost trapně. A co se týče role Paige Morganové ...Julia Stiles nasadila laťku vysoko a k té se příšerná Kam Heskin ani náznakem nepřiblížila. Vzato kolem a kolem, dávám 30% za natáčení v naší krásné ČR a za hezouna Luka Mablyho. Toť vše.

13. října 2007
avatar uživatele
70 %

Zaujal mě název, bohužel jsem neměla tu čest vidět první díl.Což mě docela mrzí...Ale i tak se mi to docela líbilo jsem v poslední době ujetá na pohádky... ale přišlo mi to trochu divný... Asi to bylo tím že většina míst kde se to natáčela dost dobře znám... mamka odtať pochází a tak jsem tam jako malá, ale i teď, trávila hodně času.... jinak
to bylo , pravda, trochu podobné denníku princezny, lae co...

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

pěkné

Podle mého názoru to bylo zdařené. Jako každé volné pokračování....u některých to mohlo splnit očekávání, u některých ne....mě osobně se to líbilo, jak první tak druhý díl, ve zkratce je to romantická komedie, ze které je cítit pohoda a ve které se najdou i vtipné momenty...prostě takový filmík pro odreagování

15. července 2007
avatar uživatele
20 %

Co to má znamenat? Úplně jiní herci, kopie Deníku princezny 2, žádné vtipné momenty... Kdo toto natáčel? Jo, hudba se mi líbila, ale jinak nic! Opravdu trapas... Těch 20% je za pokus natočit druhý díl a za hudbu...

8. července 2007