home
Přežít

NÁZORY K FILMU

Hodně zajímavý film a zároveň děsivý a působivý, vzhledem k tomu, že se drží skutečné události. Jako bonus by bylo zajímavé, jak se přeživší vypořádali s návratem domů.

6. března 2014
avatar uživatele
100 %

Bravo!

Perfektní film. Správný rozhodčí nemá být při zápase vidět a přesně takové je to zde - ani si neuvědomujete, že to je film. Decentní, ale přitom dech beroucí. Takto má vypadat film podle skutečné události. Bravo!

28. září 2009
avatar uživatele
90 %

Alive

Dodatečně jsem četla knížku a můžu říct že i když je film skvěle natočený tak popisuje události opravdu jen povrchově a řekla bych i pohádkově protože skutečnost byla mnohem tvrdší a syrovější..Nelze si nevšimnout tenkrát málo známého Ethana Hawka a také Johna Malkoviche jako vypravěče. Závěrečná scéna s písní Ave Maria je velmi dojemná.

10. března 2007

extrémně dokonalej film...fakt boží, miluju ho. četla jsem spoustu informací o tom, co se stalo v Andách, takže toho vím opravdu hodně a tento film se držel toho, co ti kluci prožili a klobouk dolů

2. ledna 2007

Řekl bych vynikající film, přesto že katastrofické filmy zrovna nepatří do mých oblíbených.Zážitek z celého filmu umocňuje to, že je podle skutečné události.

1. září 2006
avatar uživatele
90 %

Uruguay

Protože je film natočen na základě skutečné události, tak na mě dost zapůsobil. Vše ještě víc umocnil dokument o této události, který jsem viděl před filmem.

22. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Skvělý film... Při představě, že je to podle skutečné události, mi běhá mráz po zádech.. Nejhorší bylo, že dokázali snít své vlastní mrtvé kamarády, aby mohli přežít. Skvělý film, který každého donutí přemýšlet nad smyslem života...

22. srpna 2006