home
Pretty Woman

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Tak tento si ma celkom získal. Romantiku nemusím, no toto akosi malo dačo do seba. Skutočne sa nečudujem, že naň odkazujú v toľkých iných dielach.

22. prosince 2012
avatar uživatele
20 %

Hledání vzoru?

Tento film jsem viděl dvakrát. Jednou, když jsem ho ještě nechápal a po druhé, abych měl objektivní názor :) Je mi s podivem, jakto že se naše ulice nehemží maminkami, sestrami, dívkami prostě všemi ženskými, které upoutal tenhle film o tom, jak chudá šlapka ke štěstí přišla. A o podnikateli, který byl tak bohatý, že si mohl dovolit tu šlapku jenom pro sebe. Blábol nad blábol... 5% za "velké nohy", 5% za "miliardovou babku", 5% za šneka a "svině klouzavý" a 5% za "nechutně vysokou sumu". Z celého filmu je jedno poučení, chcete prince? BĚŽTE ŠLAPAT CHODNÍK!!!!

20. června 2012
avatar uživatele
80 %

Gere a Roberts mě dokázali potěšit už asi po stopadesáté. I přesto, že jsem některé dialogy odříkávala zpaměti. A protože jsem obyčejná holčička, tak mám i obyčejné sny. Rozhodně chci prince, a rozhodně by mě bavilo utrácet „nechutné“ sumy peněz v butikách na Rodeo Drive. A rozhodně mi je ukradeno, že zkušení dospělí tvrdí, že princové nejsou.______ I přesto, že mám ráda spíše filmy, u kterých musím horem dolem přemýšlet, nevidím důvod tímto příjemně odpočinkovým a dojemným snímkem opovrhovat. Nedonutil mě přemýšlet, ale rozhodně mě donutil zasmát se, relaxovat a snít. U tohoto typu filmů mi je úplně ukradené, že tuším happy end, a že i cesta k němu je jasně vyšláplá. Jojo, zde chápu přirovnání filmu k Popelce. Chudá a krásná plus bohatej a krásnej, … šup … a je to!_______Ale tento film kromě „popelkovské“ zápletky nabízí i kouzelné charaktery hlavních i vedlejších postav. Jsou vtipní, shovívaví, empatičtí, energičtí, mění se, diví se, zlobí se, ... a všechno tohle mají v očích a jejich mimika hraje v tomto filmu velkou roli. A pokud jste shovívaví, empatičtí, divíte se, zlobíte se a dokážete vnímat roztomilost různých lidských charakterů, pak vám bude příjemná i roztomilost „Pretty Woman“. Dojímá mě hotelový manažer i poslíček, v klidu si zanadávám na zlé prodavačky a zaslzím nad Gerem s kytkou v puse… Jojo, ty emoce!!! Škoda, že je takovýchto kvalitních oddechových romantik málo. S procentama to je těžký. Jako romantické komedii tomu dávám 100%, ve „kfilmáckém“ hodnocení o něco méně.

7. června 2011
avatar uživatele
70 %

Ale jo, manažer hotelu, vybírání šatů, šneci, výtahář Dennis, změna obchodní strategie a "jsem na vás hrdý", zlomený nos... pro mě důkaz toho, že Pretty woman se zapsat do paměti dokázala. Jednou za čas mně ten film skutečně neublíží a v pro mě doteď neznámém původním znění jsem si to užil i o něco víc. Není důvod to hanět, stejně tak jako nevidím důvod to hodnotit nejvyšším číslem. Ale tady lze koneckonců chápat obě strany. Za mě takto...

6. června 2011
avatar uživatele
80 %

Jeden z filmů, který se stal klasikou a neznám člověka, který by ho neviděl a který by ho neměl rád. Pomohlo tomu jistě i dobré herecké obsazení a skvělá hudba. Je to opravdu taková pohádka jak chuďas ke štěstí přišel. Já se na tento film kdykoliv rád podívám a nejen sám ale i celá rodinka. Pokud jste tento film ještě neviděli, tak vám ho vřele doporučuji.

6. června 2011
avatar uživatele
60 %

Jenom průměr, nic víc

Sice možná jeden z nejslavnějších romantických filmů, který udělal z Julie Roberts hollywoodskou star, ale v pohodě vám vyberu řadu romantik, daleko lepších než proslavená Pretty Woman. Navíc Julii moc nemusím, zato Richard je sympaťák snad ve všech filmech. Prostě nejlepší scéna z filmu je nakupovaní (hodláme u vás utratit nechutnou sumu peněz), ale celkově takový průměr.

17. listopadu 2010

Proč Pretty woman všichni srovnávají s Popelkou? Ta tedy chudák dopadla. Děj je zbytečně dlouhý a víc přitažený za vlasy snad ani být nemůže.

21. října 2010
avatar uživatele
100 %

Miluju tadyten film. Baví mě, nenudím se u něj. Není to klasická hollywoodská romanťárna, ale je to něco mnohem lepšího a mnohem míň kýčovýho.

28. srpna 2010
avatar uživatele
10 %

Tenhle film hodně lidí srovnává s poplekou. Ale srovnávat popelku s prostitutkou mi příde uhozený.
Film mě nijak nezaujal.

10. května 2010
avatar uživatele
100 %

Krásná klasika

Naprosto nádhernej film o tom, jak se z pouliční prostitutky stane opravdová dáma. Herecké obsazení výborné, scénář jedinečný. Opravdu překrásný film.

18. prosince 2009

Pretty Woman

Nic extra promakanýho (co bych na tu dobu, kdy se to točilo, taky čekala), bez originálního nápadu...ale zrovna Pretty Woman v podání Julie má něco do sebe...co mě (a mojí rodinu) nutí každý vánoční svátky usednout k TV a sledovat... :-)

14. prosince 2009
avatar uživatele
50 %

Nemůžu se přiklánět k názoru, že Pretty woman je bůhví jak dobrý film. Přemáhala jsem se k němu přes patnáct let a když jsem ho konečně viděla, musela jsem si říct, že to byla ztráta času. Juliu Roberts nemám ráda, snad proto, že má tak velký úsměv. Tady je navíc ke všemu drzá a nevychovaná. Celkově je film jako pohádka pro dospělé. No řekněte, ve kterém vesmíru se něco takového může stát?

31. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

Nic moc

Já vím, že spousta lidí považuje Pretty Woman za romantickou klasiku, bez které bychom se my - diváci už neobešli. Mě tohle nějak minulo asi proto, že jsem měla možnost vidět daleko lepší romantické filmy ještě před touhle novodobou Popelkou. Nijak zvlášť mě neoslovila hlavní zápletka ani styl vypravování. Julia Roberts nepatří mezi mé oblíbenkyně a filmy s ní nevyhledávám. Celkově vzato je pro mě tenhle snímek takovou průměrnou komedií, kterou určitě nemusím vidět každý rok.

12. února 2009
avatar uživatele
100 %

Jedním dechem: Pohádka pro dospělé. Děti mají Popelku, jejich rodiče Pretty Woman. Richard Gere a Julia Roberts se mi moc líbili, těžko si dovedu představit v jejich rolích někoho jiného. Myslím sice, že v realitě by tenhle příběh asi moc neobstál, ale možné je všechno. Někdy je dobré se jen tak zasnít při krásném romantickém příběhu.

26. prosince 2008

No tak tenhle film mě teda mooc mile překvapil.... Už od toho názvu sem čekala že to bude něco vyjímečného, a taky bylo.... Herci hríli ůžasně... Možná sem se na to taky koukala proto, že tam hraje krásný herec Richard Gere kterého mám fakt moc ráda jako herce, a taky kvůli Julii Robertsový, a musim uznat že vypadala fakt jak Pretty Woman=). Tenhle film Tedkom patří mezi moje nejoblíbenější zahraniční filmy.... Podle mě je to prostě vánoční tradice.... Tak jak je u mnoho lidí vánoční tradice tři oříšky pro popoelku(samozřejmě můj taky) tak mezi ně patří i film Pretty Woman...Taky jsem zaslechla, že se tenhle nádherný film měl dřív jmenovat 3000 nebo co.... Stim bych teda rozhodně nesouhlasila, protože je neoriginální a divný... Pretty Woman zní teda mnohem mnohem líp to se musí uznat nebo ne???.... Tenhle film se zalíbí určitě každému.... Takže jak říkám na tenhle film se jen tak nezapomene......

26. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Funny, pretty

Romantická komedie se vším všudy. Richard Gere je jeden z mých nejoblíbenějších herců a role Edwarda mu perfektně sedla. Moc hezký film.

25. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Pravděpodobně vánoční klasika. Naše babičky by se asi zhrozily. Ale v denšní době proč ne. Jsem ráda, že se rozhodly pro názeb Pretty Woman, než pro původně zamýšlený (3000). Jeden z prvních filmů Julie Roberts. Jedno mně na ní celkem překvapuje. V Pretty Woman to tak nevadilo, hodilo se to do role, ale Julia Roberts se vždy při chůzi podivně klátí. Což je velmi zvláštní.

25. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

No co dodat, tak zvaná pohádka pro dospělé. Mě osobně už film nic neřík. Viděl jsem ho snad stokrát, ale co. Jednou tu je tak s tím nic neudělám. Takový zajímavý romantický film

5. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Pryč s krutou realitou

Příběh, který se stal hitem hned po svém narození a vypuštění do světa, si získal své diváky nejenom svým pohadkovým laděním, ale i klasickým obrázkem a la self-made-man aneb V Americe je všechno možné. Ostatně proč ne, snímky tohoto typu dokáží vždycky příjemně osvěžit a některým může dokonce i připomenout, že ne úplně všichni muži jsou.... (každý si doplňte dle vlastních zkušeností).

12. listopadu 2008

Když se setkají na jednom plátně dva opravdu nesympatičtí tvorové ( jako herce je označit nemohu ) a k tomu se přidá tak stupidní děj, nemůže vzniknout nic jiného než tento paskvil. Lituju dne, kdy sem tento film viděl. 0%
P.S. Zjímalo by mě, co ji jistí lidé představují pod pojmem kvalitnější názor ??? Tento film je strašný blud o jakési vymaštěné americké Popelce, co se kdy zmohla jen na to, aby roztáhla nohy, a jejím bohatém princi, který má dost peněz na to, aby ty nohy roztahovala pouze před ním. Takže film by se klidně mohl jmenovat " Americká kurwa, nic víc, nic míň "

23. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Kurva jedna!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D.Tahle hromada amerických sraček ve mě teda vážně nic nevyvolala a nikdy mě to nechytlo.Dostat Oscara za výkon té zrzavé ropuchy...A Richard Gere?Ne...Ten mě taky nechytl.Děj????Ne!!Nikdy!!!!Já nesnáším filmy s dějem alá Popelka.Hlavně ne v americkém provedení.Američani to totiž vždycky pěkně pokurvěj.Jako tohle.Prostě u mě Pretty Woman od začátku a navždy propadl.

17. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Sen mnoha žen

Tak tento film je úplne bez chybičky. Dej je úžasný, som rada že predchádzajúci scenár na film u Disney neprošel a že navrhli tento. Inak by to nebola taká dobrá klasika, ako je teraz. Všetko je fajn, hudba úplne sedí! Nemám čo k tomu vytknúť.

4. srpna 2008

55%

Zvláštní. Od začátku do konce je to jedná velká přeslazená hovadina. Přesto není film tak otravný, jak bych očekávala. A to ani když vezmu v potaz slizáka Gíra... Možná je to podobný jev jako u cukrové vaty - chutnají vám jen první 3 sousta, po kterých si uvědomíte, že je to sladký, hnusný, všude se to lepí a prostě fuj. Pretty woman jsou nejspíš první 3 sousta romantických slátanin.

16. července 2008
avatar uživatele
100 %

Pretty Woman

je film který je do jisté míry aspon tedy u mě srdeční záležitostí,tento film jsem poprvé viděla asi ve 13 a od té doby ho mám vážně ráda má všechno co má dobrý film mít má dobrý děj,scénář,režii,herce a co je důležité má dobrý konec.Takže má takřka vše co můžete chtít.Co víc si přát ? Richard Gere je ve filmu okouzlující elegán v balíku no kdo by to nebral ? :-)) Z Julie Roberts v té době udělal film hvědu první velikosti a myslím že po právu protože předvedla skvělý výkon.Film je už skoro klasika a ta nikdy nestárne na rozdíl od nás,film si po zásluze zasluhuje 100%

26. května 2008
avatar uživatele
60 %

no... tenhle film jsem viděla jednou a myslím že mi to stačilo... přijde mi to jako klasický romantický film, kde už od začátku se dá předpokládat jak to skončí... jasně, pro někoho to může být úplně úžasný film, mě teda neuchvátil... měl sice v sobě něce vyjímečného, jedinečného, jinak průměr...

19. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Pretty Woman

Jeden z mála filmů, který mě nikdy neomrzí. Pouštím si ho kdykoliv jen můžu a vždy se na něj dívám, když ho v televizi dávají v době Vánoc. Nemůžu si pomoct, ale mě ten film prostě baví. Julii Roberts role prostitutky sedla, stejně tak jako Richardu Gerovi role milionáře. Dříve jsem si nedovedla představit, že bych si oblíbila postavu prostitutky a přece v podání Julie se mi to velmi líbilo. Julie tomuto filmu dodává jistý šmrnc a vtip. Nemůžu zapomenout na scénu v restauraci, kdy Vivian se snaží sníst šneky (alespoň myslím, že to byli šneci). Sice nedokážu pochopit, jakto že si tento film nevysloužil ani jednoho Oscara nebo alespoň nějakou tu nominaci, ale to nic nemění na tom, že je to super filmeček. Pro mě jednoznačných 100%.

8. března 2008
avatar uživatele
60 %

nedá sa nevyjadriť k tomuto filmu...začneme mojím postojom...tento film ma absolúúútne ale absolúúútne nechytal, už len kvôli Julii Roberts, podľa mňa ja úplne neatraktívna a nehodila sa tam...možno príbeh je ako tak dobrý...ďalej, pozeral som to po česky > dalo sa...pozeral po slovensky > hambil som sa za to...ten dabing...úplne oničom...(ale to je nepodstatné) čo sa týka celkovo toho filmu, dá sa to pozreť zo stiahnutým žalúdkom 1-krát ale potom to už neznesiem...

27. února 2008
avatar uživatele
100 %

Nemužu si pomoct a učitě už se to tu i několikrát objevilo ale podle mého názoru je tohle nejlepší romantický film R. Gera a J. Roberts. Bude asi hodně dlouho trvat, než se natočí film, který bude alespoň z poloviny tak dobrý jako tenhle. I když ho dávají každý rok, tak mě ještě neomrzel a myslím, že mě nikdy neomrzí :-)

12. února 2008
avatar uživatele
100 %

Klasika našich Vánoc, i když nevim proč (má to snad s Vánocemi něco společného?). Ale to je úplně jedno, na Vánoce, na Velikonoce, na Cyrila a Metoděje, na svátek všech Svatých - podívam se na to vždycky. Pochybuju, že mě to někdy omrzí. To je prostě Pretty Woman - skvělí herci, skvělá hudba, skvělá zábava, skvělý Vánoce...

7. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Klasika mezi romantickými komediemi. Kdo by neznal tenhle půvabný film o krásné prostitutce, do které se zamiluje pohledný milionář? Sice se to nestává, ale která dívka o něčem podobném někdy nesnila? Tohle byla od režiséra Garryho Marshalla trefa do černého. A stejně dobře se mu povedl výběr herců - Richard Gere sice není můj oblíbenec, ale v téhle roli si nedokážu představit nikoho jiného, a Julia Roberts je opravdová "pretty woman". Krásná komedie!

27. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Klasika

Tohle je pro už prostě klasika. Tenhle film jsem viděla nejmíň dvacetkrát a stejně se na něj vždycky znovu ráda podívám. Zajímavý děj, skvělé herecké obsazení, trochu romantiky i sexu... Fajn.

27. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Je to hezký film. Ale trochu přitažený za vlasy, protože tohle se v běžném životě nestane. Ale přece jen jde o film. I přes tenhle názor se na to pokaždý podívám i když pořádně nevím proč.

26. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

No jo...

tohle je prostě klasika, vysněný příběh každé dívky asi :) možná by se dal zařadit do kategorií pohádek, ale pohádka je to moc pěkná a pěkně natočená... můj nejoblíbenější film to není, ale přesto si ho nejen já vždy ráda pustím...je to prostě romantika a to je něco pro mě :))

26. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

americká klasika..Julia Roberts je suprová herečka a Richard Gere je taky dost dobrej:) akorát to kazí,že to pořád opakují v televizi:P

25. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Vánoční klasika

Z tohohle filmu se za poslední roky stala..tak nějak neodmyslitelně patří k atmosféře Vánoc..jak chudinka ke štětsí příjde je sice klišé..ale k romantické náladě vánoc se to opravdu hodí..Julia Roberts je v téhle roli opravdu úžasná, i když jí jinak moc nemusím..

15. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

překrásná žena

moc jsem si Julii v týhle roli "pouliční princezny" neuměl představit, ale musím přiznat na moje překvapení jsem s výsledkem nadmíru spokojen, perfektně zpracované na svoji dobu veledílo....

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film nikdy nezklame, letí pořád. Je to taková pohádka pro všechny. Jsou tu skvělí herci a dialogy. A ke všemu moc povedenej soundtrack. Nemám co dodat. 100%

22. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jo, tohle se povedlo. Ano, je to pohádka, ano, je to kýč, ale i v dnešní době se občas potřebuje každý zasnít a aspoň na chvíli obklopit iluzí takového příběhu, jaký je třeba právě Pretty Woman. Akorát až někdo potkáte programového ředitele Novy, tak mu prosím řekněte, že pohádka o šlapce, která ke štěstí přišla, se na Štědrý večer, prostě nehodí !

22. září 2007
avatar uživatele
90 %

Oh Pretty woman

Pretty Woman znám snad nazpamět. Zajímavé je, že nám ji vždycky pouští, když jedeme autobusem na dovolenou. Je to klasika, to nemůže nikdo popřít, dokonce stále koukatelná. Na málo filmů se dokážete dívat každý rok od roku jejich uvedení. I když už někomu leze krkem, považuji ji za nadprůměrnou v kategorii romantických komedií.

27. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Veľmi pekný film... Romantický, dávka humoru... Veľmi sa mi páči a môžem ho pozerať stále dookola, lebo nikdy si nezapamätám, čo nasleduje...

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Klasika

Tohle je prostě klasika. Kam se na ni hrabou současný "romantický komedie". Narozdíl od nich je totiž vtipná.

30. července 2007
avatar uživatele
100 %

Pretty Woman

Snad jedinej film, na kterej můžu koukat pořád a neomrzí mě! Julia byla úplně úžasná a Richard je tam k sežrání! Tenhle film miluju, i když je to pořád dokola ohrávané téma, ale má narozdíl od jiných i něco do sebe

6. července 2007
avatar uživatele
50 %

No když sem byla menší tak sem tyhle filmy s Juliou Roberts a Richardem Gerem milovala a koukala sem se na ně pořád,ale teď už to moc nemusím .Je to docela dobrý film ,ale zdá se mi že tyhle filmy na téma ,,Milionář se zamiluje do chudé dívky''se dávají pořád do kola .Takže dávám zlatých 50%.

6. července 2007
avatar uživatele
90 %

Další pohádka

o chudé dívce která se zamiluje do bohatého prince bo naopak? No to je jedno jen dalši pohádka z Hallywoodské dílne ale tentokrát velmi podářená i když už v celku ohraná každy rok koukat na to samé mě moc nebere.

16. března 2007
avatar uživatele
100 %

Ohrané téma?

Štve mě, když někdo o Pretty woman prohlásí, že jde o ohrané téma? Jak by mohlo být ohrané, vždyť Pretty Woman je skoro průkopníkem! Pokud něco prohlašuji za klasiku, pak tohle. Znáte někoho, kdo úchvatnou Julii Roberts a oslnivého Richarda Geera v tomto provedení neviděl? No jo, jde sice o "Popelku", co si žije svým "nelesklým" životem a co ji omráčí princ na bílém koni. Bohatý, krásný a ejhle - on snad umí i milovat! Chladný vztah přerůstá v lásku a už se nemůže nic pokazit. Jenže pozor, vloudí se háček a Popelka, která má svou hlavu (překvapivě inteligentní hlavu) uraženě a především smutně utíká. Jenže to by nebyl princ, kdyby ji nenašel a vše nevysvětlil. Koně sice zaměnil za pořádný bourák, ale tím víc mu to slušelo. A konečná scéna na balkoně? Jak kýčovité! Ale jak krásné! Všichni jsme milovali Edwarda, všichni jsme milovali Vivian. Jsou to postavy zapsané do dějin filmu, stejně jako Baby a Johnny z Dirty dancing. No řekněte, kterou filmovou postavu dokážete tolik vykreslit jako tyhle dvě? To napovídá jediné. Jde o jednu z nejslavnějších komedií a romantik na světě. A zda se o to zasloužila proříznutá pusa Vivian či líbezný Edwardův kukuč, prodavačka v předražených obchodem, vyplivnutá žvýkačka na ulici nebo úžasný ředitel hotelu, který měl za roli být alespoň nominován na nějaké ocenění... kdo ví... Každopádně je to stoprocentní romantika, která, narozdíl od mnohých dnešník harlekýnek, není hloupá, spíš naopak!

2. března 2007
avatar uživatele
80 %

Klasika, která se objevuje rok co rok na našich obrazovkách :) proč ne.. je to pohádky a já pohádky už odmala ráda.. neurazí, nenadchne.. dneska znam mnohem lepší romantický komedie:)

4. února 2007
avatar uživatele
100 %

Musím uznat,že tenhle film mě naprosto odrovnal..Nejen skvělým obsazením v čele s Julií Roberts,kterou fakt miluju,ale především krásně zpracovanou pohádkou..Škoda že se to nemůže odehrát i ve skutečnosti...:)

1. února 2007
avatar uživatele
psml
...
0 %

Asi musí být člověk hodně unavený životem,aby tento film musel vidět víc jak jednou.Klasika,popelka pro dospělé?Na filmu je vidět staroba a jednoduchost,což ale ne vždy z filmu dělá klasiku!

2. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Je to příběh na hranici pohádky pro dospělé, "slaďárna", vše je moc neuvěřitelné, nežli aby to takto probíhalo v životě. Podobný příběh se mohl stát, ale je to podle mě tak statisticky možné, jako první pořadí ve sportce. Docela chápu některé diváky (tedy hlavně divačky), co se na to koukají znovu a znovu - a chtěli by třeba něco takového prožít. Kdo z nás by nechtěl vyhrát ve sportce a tak sází znovu a znovu....

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Film, i když s tak známým a jasným příběhem, tvoří klasiku, které, si myslím, málokdo odolá. Je to "dospělácká" popelka, kterou si neumíme představit jinak než s Julie Roberts.

31. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Jedna z mnoha verzí Popelky. Film se mi docela líbil, třeba nakupování nového oblečení bylo pěkný. Richard Gere se docela dobrý herec a i v tomto filmu se to potvrdilo, jinak Julii v tomhle filmu moc nemusím, ale dejme tomu.

29. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Opravdu, tenhle film je klasika. Julia její role sedla. Je to sice pohádka pro dospělé,a le moc hezká pohohádka. Svině klouzavý! :-D

24. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Prostě moje Julka!!!! :) Výborný film. Už se stal za ty léta klasikou! ALe je prostě nepřekonatelný! Skvělý děj a pointa filmu!! Super výkony jak herecké tak všechny ostatní....film prostě nemá chybu!

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Tak tenhle film zbožňuju !! Je to asi jediný romantický film, který bych mohla sledovat denně !! No koukám na něj sice asi jednou za měsíc, ale i tak =) 100%

14. září 2006
avatar uživatele
100 %

hezká pohádka pro dospělé. povedený americký romanický film, stejně jako alespoň desítka dalších. není ničím moc výjimečný, ale vždy se ráda na něj znovu a znovu podívám. hlavní herecké duo je totiž skvěle obsazeno:)

14. září 2006
avatar uživatele
100 %

pretty

klasická popelka v moderní podobě a skvělé opsazení, jsou to mí oblíbení herci. je tam skvělý děj a i sranda, určitě to stojí za to. :)

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Klasika. Jedno z nejlepších zpracování My Fair Lady (hned za divadelním My Fair Lady ze zelňáku divadla bratří Mrštíků) :-)

1. září 2006
avatar uživatele
80 %

Pretty Woman

Já vůbec nemám rád romantické komedie, ale u této jsem udělal vyjímku. Nevím čím to je, ale tahle komedie se mi opravdu moc líbila a bylo to dost vtipný. Jen na tom konci něco málo chybělo, ale jinak tenhle film byl opravdu super.

31. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Klasika

Taková ta romantická klasika, na kterou se vždycky rádi podíváte. Richard Gere doma nezapomněl svůj šarm a Julia Roberts si sebou opět vzala svůj velký úsměv a tu veselou holku, kterou máme rádi. Komu by se nelíbila proměna z ošklivky na krásku (z prostitutky na kultivovanou ženu). Takové trochu obehrané téma, ale když ho umí tvůrci dobře zpracovat, tak proč ne? A k tomu ta ústřední hudba.... "Pretty woman...lá lá lá" :-) Moc pěkný

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Tohle je prostě klasika..na to dokážu koukat pořát. Julia Roberts a Richard Gere jsou nezapomenutelní. Ale to je tak jediný film, ve kterém jsou dobří. Celý děj o prostitutce a milionářovi, co se do sebe zamilují-to byl super nápad. Škoda, že za to Julia nedostala Oscara.

22. srpna 2006
avatar uživatele
cita
...
100 %

nej film

Tento film když jsem poprvé uviděla na něj reklamy tak jsem si říkala to bude zase blbost a po schlédnutí je to můj nejoblíbenější film a Richard Gere se stal mým nejoblíbenějším hercem. Je to film se vším všudy kterej končí jako v pohádkách o kterém sní asi každá znás. Tento film se opravdu povedl a vždy se na něj ráda kouknu a který mě nikdy neomrzí a dokážu se na něj dívat klidně celej den.

2. července 2006
avatar uživatele
80 %

Klasické

Tak tenhle počin, kterým se proslavila Julia Roberts má i po těch stých opakováních pořád něco do sebe. Tenhle příběh zná asi každý a na to, že se jedná o romantický americký slaďák, které nemám ráda a při vyslovení těchto slov mi naskakuje husí kůže, je to stále dobrý film a tady mi to kupodivu moc nevadí... Julia je tady perfektní a film celkově je taky dobrý!

25. června 2006
avatar uživatele
100 %

No prostě klasickej romantickej film. Když jsem na něj dívala poprvé docela se mi líbil, ale ted už mě moc nebere!

11. června 2006
avatar uživatele
70 %

Chudá holčina z ulice

Taková moderní popelka aneb jak chudá holka z ulice své štěstí našla...Ovšem nikterat neurazí a mnohé zajisté potěší. Julia Roberts je opravdu kouzelná, její proměna během filmu je ohromující. Čas od času mi ale děj přišel trošku natahovaný na skřipec. Ale nijak to nevadí mému hodnocení 75%

25. května 2006
avatar uživatele
80 %

dvojka

Úžasný příběh o moderní popelce je skvělý.Romantika a láska jsou věci,které miluji...Když se na něj lae dívám docela se chvílemi nudím...A to bych u filmu neměla...Takže když můžu raději volím Hříšný tanec...

11. května 2006
avatar uživatele
80 %

Vivian

No dnes už bych si tento film nepustil, ale párkrát jsem ho viděl a nenudil mě. Ale Richard Gere i Julia Roberts natočili i lepší filmy než je tento.

24. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je jeden z těch, které mám opravdu moc ráda. Je to sranda i zajímavý děj. Sice nevím, proč se tomu říká novodobá popelka, ale nevadí. I tak je ten film skvělej.

14. dubna 2006
avatar uživatele

...
50 %

Celkem to jde

Je to prostě jen taková moderní popelka. Ale celkem to jde. Viděl jsem i horší filmy ale i lepší. Je to prostě takový průměr.

7. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

ulalá

kdo by neznal příběh o chudé holce která ke štěstí přišla?tenhle film je klasika a stojí za shlédnutí,znám ho slovo od slova a přesto mě nikdy neomrzí.100%

14. března 2006
avatar uživatele
100 %

Krásnej romantickej filmeček. Herci naprosto dokonalý stejnějako jejich výkony. Neni co dodat, vtipný a romantický..to je moje.

4. února 2006

...

Stoprocentní romantika. Z filmu se stala klasika, kterou snad všichni znají, alespoň podle mě. Na tenhle film se vždy a rád podívám znovu.

26. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Sladká

Typicky sladká a zároveň komická je Julia ve všech romantických komediích a právě to mám na ní tak ráda. Když se pak k tomu přidají Richardovi rytířské způsoby a řada vtipných momentů, nemůže z toho vzniknout nic jiného než vánočně oddychová pohodička...

20. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Zábavný scénář s charismatickou dvojkou Roberts - Gere, kteří se navzájem perfektně doplňují. Není to můj šálek čaje ale milovníci kvalitních romantických komedií si jistě přijdou na své.

3. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Super!Je to v podstatě O Popelce, akorát že pro dospělé.nemá to chybičku, má to šmrnc, není to za každou cenu přaplácaný, a když si k tomu připočítáte Julii Roberts a Richarda Geera, tak co chcete víc???

28. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

supeeer

Absolutní vánoční klasika....Supr zábavnej milej příijemnej a romantickej pohodovej film kterej se mi mooc líbí...Julia Roberts je úžasná herečka a v této roli ještě víc zazářila....

21. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Haluska

Fakt podarena komedia na ktorej sa clovek moze zasmiat,poplakat si ale snivat o takej romatike.Velmi dobre bolo aj herecke obsadenie

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Popelka z Beverli Hills

Stará dobrá klasika! Co dodat. Výborné herecké obsazení. Děj má šťávu a hodně povedených vtípků. Končí oreginálním happyendem: A jestli neumřeli, žilí dodnes...:-)

15. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Pretty Woman

No comment, tento film je naprosto bez komentáře, poněvadž ho jistě každý viděl, i vícekrát. V televizi běží docela často, ale obvykle je prokládán reklamami, takže si to člověk pořádně neužije. Ale je jasné, že ženy (dívky...) mají tento film určitě raději než muži. No ne?

30. října 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

Klasická pohádka...

Klasická pohádka o Popelce převedená do současnosti. Skvěle ztvárněné hlavní role, hlavně Julia Roberts v roli prostitutky je doslova "k nakousnutí":-) Dnes už je to jen těžko překonávaná klasika. Jen je škoda, že jí dávají tak často v televizi, brzo se totiž okouká...

21. října 2005
avatar uživatele
90 %

Nepřekonaná klasika

Chlapi asi tenhle film nemají rádi kvůli "slizounovi" Richardu Gereovi, ženské naopak ano. Já jej mám ráda moc, kvůli všemu, co v něm je. Kdysi jsem byla do Richarda zamilovaná, pak jsem zbožnovala Julii a ronila jsem u Pretty Woman slzičky. Nyní se na film dívám objektivně, protože ani jeden z těchto herců už nepatří mezi mé největší oblíbence - a dívám se na něj také ve srovnání s jinými filmy stejného žánru. Ačkoli je Pretty Woman co se dějové zápletky týče opravdu více než přímočará, je natočená tak, že vám to ani nedojde. Obsahuje cosi, co je přitažlivé a hezké, i když ten film vidíte už podesáté. Je to asi všudypřítomný humor, nadsázka, slunné počasí, bulváry v Beverly Hills... Nebo možná spíše jakási upřímnost, kterou filmy na počátku devadesátých let ještě nepostrádaly. Narozdíl od dnešní doby. Většina nových romantických komedií neumí překročit jistý práh a jít dál, překypuje strojeností a falší. Pretty Woman tyhle atributy moderní doby postrádá - i proto je a bude nesmrtelná

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Prostě bomba

Veroniko netuším kde jsi přišla na to, že se tento film klukům potažmo mužům nelíbí, mě se teda líbí a to dost, je docela možné, že jsem světlá vyjímka nebo možná taky jen jeden z mála co to přizná, ale podle mě je to skvěle udělaný i když mírně kýčovitý film. Ale na druhou stranu co považujeme za kýč, že? Pokud má být kýčovité vše co se nám líbí a neobsahuje žádné moderně převratné prvky a režisérovi "úlety" tak asi koukám jen na kýče. Prostě fajn romantická komedie pro většinu lidí dokonce kult. Myslím, že patří do klasiky kterou bychom měli znát (i když spíš asi hlavně holky).

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vynikajúca komédia ...

Takže si dovolím aj ja oponovať Veronike, alebo možno sa priznať, ale Pretty Woman sa mi veľmi veľmi páči. Nie páčila ale stále páči. Má v sebe niečo, čo vás vždy zaujme, niečo, čo ... no neviem to napísať .. jednoducho NIEČO. Dokážete sa na ňu pozerať veľa krát bez toho aby vás nudila. Možno je to práve preto, že dej filmu je veľmi jednoduchý, určite viete ako to všetko dopadne (to, čo dnešným filmom veľmi vyčitam) a preto si len sadnete a necháte sa unášať. Humor nie je násilný a vychádza zo situácií, nie je prvoplánovaný a dotiahnutý do konca. Julia nie je moja obľúbená herečka, ale táto úloha jej veľmi sadla. Obľúbenosť filmu je zremá aj s jeho každoročného zabudovania do televízneho programu niektorej televíznej stanice (možno nie každoročného ale aspoň veľmi častého). Veľké plus má u mňa distribútor, ktorý necha názov filmu nepreložený a nesnažil sa ho násilne poslovenštiť (počeštiť). No a posledné plus je hudba, najmä piesen Pretty Woman. Kto nevidel, urobil chybu. Napravte ju

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika

I mně se tento film moc líbí. Patří k mým oblíbeným. I když jej dávají každý rok, patří k filmům, na který se dá dívat pořád. Je to prostě klasika a myslím, že líp než Julia Roberts by nikdo Vivian nezahrál. Prostě super!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

! 1 !

Nedokazu ho zkouknout cely... uz asi 5x ho vzdy zapnu..bud pozde, uprostted nebo na zacatku ale jeste nikdy sem ho nevidela v celku...je super a pokazdy se nastvu kdyz se neco prihodi a ja to nedokoukam...Geere i Roberts jsou skveli herci a v tomhle podani sem si je zase oblibila vice nez predtim...Myslim ze je nemozne aby se tohle nekomu stalo, ale vypada to krasne...no proste dalsi sladak u kteryho potrebujete kapesniky :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Klasika

Kdo tohle nezná tak to bude buď nějaké batole anebo někdo kdo v životě neviděl žádný film jinak nevím. Jo takhle trošku starší zábavná romantická komedie byla opravdu trhák a je i dneska i když jen v televizi. Příběh princezny z ulice, která se stane opravdou princeznou co víc dodat. :-)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

vážně super

tenhle film,přestože nepatří do "kategorie mých oblíbených filmů" jsem si zamilovala.je to něco natolik úžasnýho,že se od toho nemůžu odtrhnout i když to vidím po 150:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

moje nejlepší romace

Jsem asi trochu snílek a taky dlouholetý fanda obou představitelů, takže tomuto filmu dávám 100% a každoročně si ho pustím o vánočních prázdninách v telce :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Romantika

Krásná herečka se skvělým hercem. Z takového filmu může být buď úplný propadák nebo úplná bomba. Zde to je úpná bomba. Pokaždé, když se na tento film dívam, tak se zamiluji :-))

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Super

Skvěle jsem se u toho bavil. Navíc to bylo zároveň i romantický a prostě bylo to úžasný. Řadím to mezi velmi dobré filmy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pohádka pro dospělé

Velmi zdařile provedená komedie s pohádkovou zápletkou a ještě pohádkovějším zakončením. Težko v ní hledat něco hlubšího, ale i tak je bezesporu pěkným pokoukáním.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pohádka

Pretty woman patří k mým oblibeným filmům, nejen, že ve filmu hrají dobří herci a nápad filmařů byl velice dobrý, ale hlavně je to film plný hlášek, které si člověk zapamatuje a občas je rád použije.......takže : "Sněte dál, takový je Holywood, továrna na sny, takový je Holywood..."

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

podle mě by žánr romantická komedie nebyl tím čím je nebejt pretty woman.. .prostě hlášky typu málem jsem se počůrala nebo svině kouzavý mě dostanou vdžycky..a k tomu ten sladkej úsměv julie roberts:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)

tento film mám velmi ráda pokaždé mě rozesměje sice je to příběh moderní skoro popelky ale stále se mi líbí a asi nepřestane líbit

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
80 %

romantika

není to tak až romantický jako jiný filmy,ale jde to,scény z toho znáte všichni a dost často se parodují a co je parodovaný je žádaný!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

TOPfilm

Jo tak tohle je klasika mezi romantickejma filmama.A ještě když tu hrají hlavní role Richard Gere, a Julia Roberts.Tak to je fakt bomba.Samo sebou nechybí ani troška toho jejich humoru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super!!!

Moc se mi to líbilo obzvlášť herecké výkony...je to taková romantika a i když jsem to viděla před dlouhou a moc si to nepamatuji dobou moc se mi to líbí!! A myslím že takovýhle scénář ještě dlouho někdo nenapíše!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

!?

Klasický slaďák. I když musím uznat, že jeden z nejlepších. Dost dobrý nápad, udělat z Popelky prodejnou holku. Navíc se mi líbila hudba a herecké výkony hlavních představitelů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

BOMBA

Miluju tenhle herecký pár. Skvělý nápad udělat z ¨princezny¨ šlápotu a pak jí z toho zase dostat. Navíc takovým hezounem a pracháčem. Navíc skvělá hudba.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Nádhera..

Tak tohle je jedna z mála (když říkám málo, mylsím tím opravdu málo) romantických amerických komedií, kterou uznávám a považuju za zdařilou.. :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

Skvělá a báječná americká komedie o vzestupu krásné mladé prostitutky Vivian, které se vlastně nečekaně splní sen snad každé dívky (nejen prostitutky). Zamiluje se do ní (a ona do něj) sympatický a hlavně pohledný milionář!!!Navíc má film skvělé obsazení nejen hlavních rolí!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika.

Super film!!! Pokud je mezi náma nějaký filmový břídil=),který to ještě neviděl, tak vřele doporučuju...Prostě remake Popelky=)..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Bez tohohle filmu si nedovedu představit Vánoce, je to taková klasika, jako všechny pohádky. Prostě novodobá popelka!:) Všem ji vřele doporučuju.

Kdysi dávno