home
Presumpce viny

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Out of Time!

Další absolutně skvělý thriller s Denzelem Washingtonem v hlavní roli. Po jeho boku vidíme starou známou Evu Mendes, která se taky hodně polepšila jako herečka z minulých filmů. Dobrý, napínavý thriller s celkem originální zápletkou. Celou dobu vás tahá za nos a na konci úžasně překvapí jako správný thriller. To, že se to celé odehrává na Floridě mi vadilo, protože tu žiju a mám Floridy plné zuby, ale to nemění nic na tom, že film byl skvělý!

3. září 2009
avatar uživatele
80 %

Presumpce viny

Napínavé, zábavné, chytré a trochu romantické. Film mě několikrát dokázal překvapit dějovým zvratem. Zdá se, že Denzel je zárukou skvělého filmu.

6. července 2008
avatar uživatele
80 %

Jednoduše se mi to moc líbilo. Fakt je, že trošku překvapivější konec to chtělo, ale Denzel mě nezklamal a fakt jsem byla napnutá, jak se mu podaří z těch pastiček, kde šlo o vteřiny, vybruslit. No zlvádl to super. Nápad se mi líbil. Prostě jeden z lepších. Ale jak tak koukám na ty rozporuplné názory...nestačím se divit.

10. června 2008
avatar uživatele
50 %

Thriller, který spíš nudí než baví, má jediné štěstí v tom, že hlavní roli hraje Denzel Washington, který film zvedá alespoň do toho průměru.

25. května 2008
avatar uživatele
50 %

Těžkopádný film s nevýrazným Denzelem Washingtonem, kde se akce omezuje na velice klasické prvky, bez nápadu. Celé to doráží nezajímavý a nezáživný scénář.

18. května 2008
avatar uživatele
80 %

První 3/4 filmu byly fakt moc skvelý, no posledná štvrtina to celé pokazila. Čekala jsem lepší, prekvapujíci konec. Tenhle konec pokazil celej film.

18. května 2008
avatar uživatele
70 %

Film aj zápletka je veľmi zaujímavá. Napätie graduje a je sa na čo pozerať. No nepáčil sa mi koniec. Ten mi prišiel strašne gýčový a otrepaný. Jak z nejakého lacného "Béčkového" filmu.

21. března 2008
avatar uživatele
70 %

Opravdu dobrý film. Děj je celkem napínavý a musím uznat, že Denzel zde odvedl opravdu dobrý kus práce.

19. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

konečne som si po nejakom čase pozrel fakt skvelý film a neni to u mňa len film poslednej doby celkovo sa to oplatí pozriet nie len kvôli Denzelovi ale aj kvôli skvelému napínavému deju

27. prosince 2006

Už jenom kvuli Denzelovi dávám maximum...ale i film je bombovní, skvělí, parádní, bezvadní (musím ho hýčkat trošku no..)... herecké obsazení taky super...děj fajnový...a vubec co bych Vám povídel. však vy víte.

8. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tento film má super spád, napětí, vtip a Denzela :) (ikdyž to nebyla jeho životní role, v tomto filmu převyšuje všechny své kolegy). A přestože (vzhledem k tomu, že je to americký film) bylo jasné, jak to skončí, mě se to líbilo. Takže za 96%

10. září 2006
avatar uživatele
100 %

Opravdu dobrý film.Musím souhlasit s názorem po demnou.Začátek nudný.Nevěděla jsem co mám očekávat,ale nakonec se to zvrtlo a začlo to být opravdu zajímavé.Se zatajeným dechem jsem čekala jak to padne.Je to film plný překvapení.Denzel Washington vynikající herec.

1. září 2006
avatar uživatele
80 %

Výbornej film, začátek teda dost nudnej už sem ani nedoufal, že se to tzv. rozjede a ejhle rozjelo a velice dobře. Skvělá zápletka.

30. května 2006
avatar uživatele
60 %

Denzel opět exceluje. Film je sice méně zajímavý(styl natočení, kamera, ...), ale děj má zajímavý. Dobře se tam proplétají a navazují na sebe problémy.

23. ledna 2006

Překvapil

Denzel Washington podal standardně vysoký herecký výkon. Ostatní herci mu pouze sekundují a zapadají do jakési šedi. Zábavný je charakter koronera, který je kamarádem hlavní postavy. Děj je plynulý a jednotlivé kousky "skládačky" do sebe více méně zapadají.

19. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Denzel je Denzel

Myslím že kedy v tomto filme nehrá Denzel tak polovica z tých čo ten film videla by si ho nepozrela. Ale dá sa na to pozrieť aj keď sa veľa vecí v pohode dalo predvídať. Herecký výkon Denzela bol opäť skvelý patrí právom do hereckej špičky. Inak film sám o sebe neprekvapil... Typický film vo svojom žánri ničím výnimočný...

7. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Denzel je Denzel

Film, ve kterém hraje Denzel Washington je vždycky super a není tomu jinak ani u tohoto filmu. Je to hodně dobrá kriminálka

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
60 %

noo..

da sa to pozriet, nelutoval som ale bol to skor film do tv o 20:00 a nie do kina ci na DVD.Celkom dobra krimi ale ziadna slava

Kdysi dávno