home
Přes noc třicítkou

NÁZORY K FILMU

Romantická kom.

Myslím, že je to pěkný film. Herecky dobře obsazen. Můžu se na to dívat pořád dokola a dokola a líbí se mi to.

12. května 2014
avatar uživatele
E Š
...
60 %

Veľmi slabý film. Na to, aké chváli som o ńom počúvala ma sklamal... Prišlo mi to ako sledovať teen komédiu s dospelými.

9. srpna 2012
avatar uživatele
30 %

Od začátku do konce je to neoriginální a předvídatelné. Vnímavý divák (v tomto případě i divák naprosto průměrný) hned pozná, jak to dopadne, takže nás absolutně nic nemůže překvapit. A já to fakt nemám ráda. Miluju filmy plné zvratů, šokujících rozuzlení a divných věcí. Samozřejmě, tohle je romantika, takže žádné zvraty čekat nemohu, ale proč se alespoň nepokusit natočit to vtipně a tak, aby to vyloženě neuráželo lidskou inteligenci? Jennifer Garner je podle mě doslova ošklivá, kéž by aspoň uměla hrát. Tohle není dobrá romantická komedie, tohle je špatný... Podívejte se radši na Lásku Nebeskou, to je perfektní film.

29. srpna 2011
avatar uživatele
30 %

taková ptákovina na zabití času. Celkem o ničem. Občas tam něco na zasmání je, ale nic co by mě tahlo kouknout na to znovu. Je to taková ptakovina pro puberťáky.

3. října 2010
avatar uživatele
60 %

Na tomto filmu se mi nejvíce líbí soundtrack, hudba byla vybrána opravdu dobře. Jinak film je dobrý na odreagování a na relax, žádné vážné téma, jen holka, která chce být starší, ale zjistí, že by vlastně o dost přišla... Dala bych 45%, ale za tu hudbu dávám 60%.

30. září 2010
avatar uživatele
100 %

Příběh třináctileté holky, z níž se přes noc stala úspěšná a koketní třicítka mě velmi zaujal. Byl hodně vtipný a zároveň slouží taky k zamyšlení. Já nemám, co dodat. Jsem spokojená na 100%. Všechny scény byly pěkné a nezdály se mi vynucené. Herecké obsazení se mi taky líbily a výkony naprosto perfektní. Atmosféru dobarvovala skvělá hudba. Sama si říkám, že musí být zajímavé se ráno probudit v těle třicetileté ženy... No nic, film byl prostě sám o sobě výborný a ráda se na něj zase podívám.

12. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Moc hezkej filmeček! Byla doba, kdy jsem byla schopná se na něj dívat denně. Někteří tady píší, že je to až moc romantický.No to bych neřekla.Podle mě je to tak akorát, aby to nebyla přehnaná slaďárna. Opravdu moc pěkný film.

21. listopadu 2009
avatar uživatele
60 %

Jedna z mnoha romantických komedií, které se už nedají spočítat. Nepamatujeme si je, protože všechny končí dobře a mají nás pobavit a dojmout. Tak je tomu i u tohoto filmu. Možná mi vadí, že hlavní role se až moc usmívá, ale tak nějak křečovitě. Ale dalo se na film podívat. Postaršení mladší dívenky už taky není nic nového, ale dalo se to. Byla tady dobrá hudba, která zabránila tomu, abych u filmu usnula. Konec se dá předvídat už na začátku a našemu páru to přejete.

30. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Tento film se mi docela libil. Některé momenty filmu byli úplně strhující a vtipné. Samozřejmě nechybí nádherný konec takové filmy můžu

29. května 2009
avatar uživatele
70 %

Milé

Příjemně potěšilo, zpříjemnilo večer. Nic průbojného, přesto roztomilé a zábavné. Nenadchlo ale nemrzí :)

22. května 2009
avatar uživatele
50 %

Přílišná romantika...

Romantika je zde až mooooooc...:( Pomalu se mi chce hodit šavle, ale přežiju to. Tenhle film se mi líbil, když mi bylo asi 11-12 let. Dnes už se nad ním pousměju a řeknu si: "Jak jsem byla malá, tak jsem byla..." doplňte si sami.:D Příběh nic moc. Takovej princeznovskej, slaďounkej a hlavně růžovej. Herecké výkony.. hmm opravdu nic moc. Jedině M. Ruffalo zde předvedl, alespoň pár věrohodných scén. Dá se na to koukat, ale pro ty, kteří opovrhují přílišnou romantikou (jako např. já) tak moc nedoporučuji. Přesto mě tenhle film tolik neuráží, protože přece jenom to byl kdysi můj oblíbenej filmík.:)

21. května 2009
avatar uživatele
80 %

Přes noc třicítkou

Nevím jak ostatním ale mě se film vážně líbil.Byla to příjemná změna po těch všech komediích tipu prcičky díl 158.Film mi trochu připomínal film Velký s Tomem Hanksem.Ale i tak to byl příjemný a milý zážitek.I když je pravda že Jennifer Garner nemám moc ráda tak tady byla jako Jenna Rinková skvělá a dokonce si u mě trochu poopravila hrozný dojem který na mě udělala ve filmu Elektra.Naproti tomu Mark Ruffalo nic napravovat nemusel.Ve fimu byl skvělý jakož to pokaždé.Přes noc třicítkou je pohodová komedie kterou jsem určitě neviděla na posledy.

28. září 2008

Tenhle film bych označila za klasickou romantickou komedii.Na těch devadesát minut vás pobaví,ale pokud čekáte neokoukaný okouzlující příběh,dejte ruce pryč.Uznávám,je to zábavné,ale jako u většiny podobných filmů je jasný happyend.A Garnerová v roli Jenny mi taky nepřijde jako dobrý tah.Třináctiletá Jenna mi připadala vyspělejší než ta třicetiletá.Pokud ale čekáte jen nenáročnou romantiku,doporučuju!

12. září 2008
avatar uživatele
70 %

Hezká romantická komedie, ani mi nepřišla nějak extrémně pitomá. Dalo se na to koukat, a vlastně se na to koukalo docela hezky.

6. července 2008

Nic moc, jako na zabavení se mělo jistý účinek, ale od první chvíle jste věděli co se bude dít, jak to skončí, no prostě žádný překvápko, prostě normálka. Takže dávám 60% alespoň za dobrý námět, nápad.

4. července 2008
avatar uživatele
50 %

romantická kouzelná komedie... nic víc se nedalo očekávat, všechno jasné už od začátku.. přesto i tak něčím film zaujal, něčím překvapil... a závěr? nic překvapivého...

6. června 2008
avatar uživatele
40 %

Obyčejná komedie s ,,nápadem" převtělování s celkem roztomilouu Jennifer Garner. Lepší než Žába k zulíbání, ale Mezi námi děvčaty dokázal toto téma rozvinout lépe a zábavněji.

1. června 2008
avatar uživatele
70 %

Když se může Mark Ruffalo zamilovat do ducha, tak proč ne do holky co je přes noc třicítkou. Mě film dost překvapil a líbil se mi.

1. června 2008
avatar uživatele
60 %

Tenhle film mě začal bavit až po hodině a půl, což se mi zdá dost hrozný. Nápad s převtělováním je sice dobrý, ale jsou filmy, kde je to mnohem lépe a zábavně zpracované. Přišlo mi to takový suchý.

1. června 2008
avatar uživatele
60 %

- 13 Going On 30 -

Na podobné filmy nejsem nijak zvlášť vysazená, ale semtam se na nějaký takový podívám. Film mi přišel tak trošku prapodivný a nerealistický. A taktéž mi to tak trošku připomínalo film s Tomem Hanksem (Velký), jelikož jsem ho nedávno viděla. Ale na druhou stranu to s tím nemůžu srovnávat, protože tam byly jisté odlišnosti. Po pravdě jsem byla i docela zklamaná, protože jsem od toho čekala daleko více, ale romantické filmy jsou už prostě takové. Opět vše dobře dopadlo, hlavní "hrdinka" se zamilovala atd. atd.

1. června 2008
avatar uživatele
40 %

Typicky USAcká "komedie" s trapně předvídatelným koncem i dějem vůbec. Ta hlavní představitelka mi ke všemu přišla tak nesympatická a děj tak pitomý...

1. června 2008

..

Ježiš, přijde mi to jako dívčí pubertální verze filmu "Velký" což považuju za urážku. Jako dívčí film to jistě obstálo výborně, ale mě se to nelíbilo. Pořád sem v tom viděla Joshe Baskina, akorát s IQ tak třicet, na jehlách a v minišatech. No jedinej rozdíl je, že Jeena se přenesla do budoucnosti zatimco Josh zkrátka vyrost. Jinak ale efekt stejnej, jako starší se zamiluje, naučí se chovat jako dospělá, ikdyž je trochu ztřeštěná... No podle mě trochu trapný.

31. května 2008
avatar uživatele
konz
...
60 %

...

no co dodat. Romntická komedie, to jsem si myslel ze začátku, ale po pár minutách to bylo přece jen trochu jinačí. I když hodně ¨scének už jsem někde viděl. Tak že na jednu stranu jsem se dobře nasmál a na druhou jsem chtěl odejít od televize

29. května 2008
avatar uživatele
80 %

Moc jsem si od tohohle filmu neslibovala, ale jak už to bývá všechno bylo tak jak mělo být a mě to nakonec docela bavilo.Takže nemám co namítnout.

15. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

hezkyyyy:)

uz si ten film moc nepamatuju jen, ze se mi libil ae tam mela v jedny scene strasne pekny saty. v pohode vtipny proste 100%

30. března 2008
avatar uživatele
70 %

13 Going On 30

Je to taková pohodová romantická komedie, která se hodí na chladné deštivé dny. Mě osobně se líbila a řekla bych, že volba herečky Jennifer Garner a herce Marka Ruffala dopadla celkem zdařile. Dokonce i volba písní se mi zamlouvala...

14. února 2008
avatar uživatele
100 %

Krása

tak to je fakt film,na který se musíte koukat od začátku až do konce..Během filmu vám na povrch vyplouvají další a další informace a film nedovolí aby se člověk jen na chvilku nudil :-)

10. srpna 2007
avatar uživatele
10 %

PŘÍŠERNÉ

Nemán nic proti romantickým komediím (či co mělo toto být), ale tenhle kus je naprosto příšernej, včetně hlavní "hrdinky".

25. června 2007
avatar uživatele
90 %

Jednoduše super!!

Tak tenhle film mám hodně ráda a vždycky se na něj ráda podívám. Hodně holek si už přeje být dospělými a v tomhle příběhu se to právě jedné takové holce splní. Takže můžeme vidět rychlý přeskok z 13ti na 30 let. Je to zábavný film, taky trochu smutný, nj ta romantika. Hudba taky super...a někteří si asi i zatančí Jacksona:D

21. června 2007
avatar uživatele
100 %

Super film

Tento film sa mi VEĽMI páčil. Celkom dobrá hudba, milá hlavná hrdinka a hrozne milý a pekný hlavný hrdina. A v konečnom dôsledku aj celkom poučný. Len tak ďalej s takýmito filmami!!!!

7. května 2007
avatar uživatele
100 %

13 Going On 30

Perfektně propracované časové linie parádička pohoda, tento film je tak propracovaně perfektný až by jsem musel připustit v kategorii rozprávek na super maxi star! Je založen na detailech až tak, že na nich nejenom stojí, ale tyto vytvářejí tento film - takové jako pilíře filmu - tzv.geniálně propracované detaily - smysl pro extremní detailizmus (třeba ta holčička ve vatě držící časopis Poise - na začátku jak jí ukazuje ten dům a prášek snů) Filmů s tématikou přání a pak následného spnění přání (tzv. fáze štěstí kdy člověk se vzpamatůvává co se mu TO vlastně stalo, tzv. aha efekt pak probuzení jasně TO se mi stalo a TO jsem chtěl vlastně né ja nevím co bych chtěl v postupě děja změnených na vlastně mne se TO libí a na konci happy end...) je hodně, ale tenhle byl v něčem jiný byl takový těžce zajíždějící až do fantasy neskutečna

14. března 2007
avatar uživatele
70 %

Ale jo takovej ten příběh splnění přání a následné probuzení, ale bylo to miloučký. Rozhodně bych nevěřila, že z Matta vyroste tak pěknej klučina. No je to príma podíváná, pro malý holčiny akorát...

16. února 2007
avatar uživatele
100 %

Mě se tenhle film libil, ze zacatku jak se premenila v dospelou jsem mela pocit, ze jsem v jinem svete, ale potom az zacala chapat ze se ma chovat na svuj vek tak to bylo hezky. Prvnich 30 minut jsem mela nutkani tenhle film vypnout, ale pak uz ne, zakoukala jsem se a bylo to zajimavy.........doporucuji se na tenhle film podivat..........A kdyz budete mit tendenci tento film vypnout, tak si na me vzpomente a vydrzte to, budete mile prekvapeni

21. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

No, čekala jsem to o něco lepší, ale dalo se to, to jó :-) Taková typická americká komedie... co bychom chtěli, že ano?! Hlavní představitelka mi nebyla moc sympatická, proto z toho filmu nejsem až tak nadšená...ale jak říkám, dalo se to...

14. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Četla jsem knihu. Byla super. A teď jednou v televizi běží upoutávka na film a já si říkám: COŽE???
On je i film? hned jsem si ho běžela půjčit a stál za to. V knize samotřejmě více detailů, ale i tak se mi filmové zpracování moc líbilo!!!!!

16. září 2006
avatar uživatele
90 %

docela super film. neni vůbec špatný jsou tam srandovní scény, děj je dobrej a herci taky. tenhle film mám moc ráda. :) ale i tak dávám jen 90%.

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

Bylo by opravdu zajímé kdyby se to někomu stalo a dostal šanci vidět jaký bude v dospělosti a pak to uměnit.Bohužel je to film takže se vratmě k němu.Nebyl špatný.Taková oddychovka.Mark Ruffalo je příjemný herec.Ráda se na něj podívám ať hraje v jakémkoliv filmu.

1. září 2006
avatar uživatele
70 %

Ach jo...:)

Tak tohle je fakt klásnej filmeček:) Potěší každou dívčinu, pro chlapy sice nic moc, ale to je jejich problém.:) Mně se to teda moc líbilo, hlavně šatník:) Bylo to milé a roztomilé...

2. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Barvy

Na jednu stranu si myslim, že nápad moc originální není, ale druhá stránka věci je, jestli snímek s přívlastkem komedie dokáže opravdu pobavit. A to mě dokázal. Líbilo se mi hlavně grafické zpracování filmy, ty barvy, co se všude kolem hýřily,mě doslova okouzlily. Někdy jich ale bylo přeci jen přes příliš.....
A pak ten tanec na Michaela Jacksona, nic trapnějšího jsem dlóuho neviděla. Takže až na světlé výjimky jsem s filmem zpokojená. Beru to jako oddychovku, jiný účel v tom nevidim.

27. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Na 50 akorát

Taková teenagerská komedie. Nemůžu říct že bych se vůbec nezasmála, ale znám i lepší filmy. Námět nic moc, příběh mě zase nějak nezaujal, takže 50% ja podle mě výstižných...

22. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Obľúbený film

Tento film sa mi strašne páčil nie len vzhľadom na to, že tam účinkuje moja obľúbená herečka Jennifer Garner, ale mal v sebe aj istú dávku vtipu a romantiky. Jennifer pekne zahrala 13-ročné dievča, ktoré prášok na želanie náhle uvrhol do sveta 30-ročnej ženy. Vzhľadom na to, že tento film som videla presne 34x a som jeho veľký fanúšik (perfektná voľba - Mark Ruffalo) dávam plný počet - 100%.

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

supeer

PO dlouhé době, co jsem se fakt pobavila a tenhle film se mi vážně hooodně líbil. Vřele doporučuju a já se na něho určitě taky ještě podívám a asi ne jednou :-)

12. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Viděla jsem ten film jednou a stačí. Není to nic úžasnýho baz čeho bych nemohla žít. Ale ne že by to byla nějaká naprostá hrůza, to zase ne.

12. dubna 2006

Dobrá komedie se skvělým scénářem. Vtipná, bezprostřední, pro celou rodinu. Určitě se na to kouknu znova.

29. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

milé a překvapivě koukatelné

Je příjemné vidět zase jednou romantickou komedii s trochou čerstvého vzduchu. Neokoukaní herci, námět sice nijak originální, ale za to dobře zpracovaný. Jennifer Garner potvrdila, že má skvělý komediální talent, kterého je do budoucna určitě škoda nevyužít. Standardně kvalitní Mark Ruffalo nám začíná dorůstat do velkých rolí. K odpočinku mohu jen vřele doporučit...

25. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

A co logika !

Sice originalita námětu není příliš vysoká (podobný film tu již byl, tenkrát však se začínajícim Tomem Hanksem ve filmu Velký),nakonec film překvapil pro svůj začátek, kdy si na nic nehrál. Bohužel film neudržel tempo, čím více se blížil konec, tím rychleji se začali již hojně zobrazovaná "cliche". Konec filmu sice má působit typický happy-endem, bohužel však za cenu nelogičnosti.

6. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Je to fajn. Možno keby chceli spracovať tento film čiste len ako komédiu, už by to asi nemalo taký konečný výsledok, ako takéto nenútené spojenie ľahkého humoru s dramatickou zápletkou. Bolo to vcelku dobré.

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Náhodou...

I když jsem slyšela hodně nekladných názorů, mně osobně se film teda určitě líbil... I když je to taková typická romantická komedie, je povedená, líbí se mi i herecké obsazení... Pro mě prostě fajn film, který zaslouží určitě 90%....

27. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

30

Mám stejný názor jako předešlé dva. Pěkné, ale jednou to stačilo. Námět je klasická romantika plus nějáká ta ftipná scénka!!!Nic vic.

6. prosince 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Dobře zahraná vtipná komedie. Viděl jsem to jednou a nemám potřebu si to pučit znova, ale bylo to hezký.

4. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Opět typická, průměrná komedie. Zápletka je sice na první pohled zajímavá - stejně jako většina snímků na podobné téma, večer strávený s tímto filmem určitě není ztrátou času, ovšem samozřejmě nijak bůhvíjaký spektákl to není. Lepší než romantické komedie se totiž na tohle téma hodí vyloženě komediální zpracování - viz Žába k zulíbání, která byla opravdu vtipná. Ovšem musím uznat, že Jennifer Garner je pěkná baba, a narozdíl od Daredevilu tady hrála docela dobře - i když plačtivé scény á la malá nešťastná holčička opět nic moc...

4. prosince 2005