home
Prci prci Prcičky: Spolek Beta (video film)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Čaro série už dávno zmizlo, no ako tak ešte prežíva. Spolok Beta považujem z éry č. 2 za ten najzaujimavejší, no stále nie zaujímavý.

6. dubna 2012
avatar uživatele
40 %

novej Stifler

filmy už moc netěží z původní komedie, ale snaží se udělat něco 'nového', ale se stejným názvem je každý stejně bude srovnávat s těmi prvními a tohle už jsou pouze podprůměrné komedie. Ty první byly lepší, tady jen možná.. Ten novej Stifler je frajer :)

29. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Už to nie je to pravé orechové čo sa očakáva od slávnych prcičiek ale tento diel sa mi hrozne lúbil, bavil som sa po cely čas a naplno ma film zaujal :)

14. května 2009
avatar uživatele
10 %

Prosím, už ne

Mám dojem, že úroveň prciček s každým dílem klesá ( tím nemyslím první tři díly, které byly vynikající ) a autoři by si měli uvědomit, že s tímhle materiálm se nedá už nic víc udělat. Řekl bych, že se někam vytratila pohodovost původních dílů ( asi se rozhodla následovat přirozenost a vtip ) a místo toho jsou nám dokola překládány ty samé hlášky a vtipy, které tu už v určitých obdobách byly několikrát. Takže co jsou vlastně Prcičky 6 zač? S vyjímkou Jimova táty už nemají s předchozími díly nic společného. Vše dobré,co už dávno vymizelo bylo zkrátka nahrazeno ještě větším počtem chlastacích, svlíkacích, nahých nebo blicích scén. Takže prosím, sedmičku, osmičky a ani jiné pokračování už ne. Stejně bych neřekl, že by Stifler měl ještě nějaké další příbuzné...

17. března 2009
avatar uživatele
60 %

Zajímavé, ale předchozí díli se mi líbili více.. Nejsem si sice jista jeslti jsem viděla všechny, ale.. Bylo to sice zase jako vždy srandovní.. Ale mělo to chyby no..

21. února 2009

Prcičky...

Zatím poslední ze slavné série Prci, prci, prcičky... a pro mě zatím asi bohužel ze všech šesti nejslabší... Jistě - vtipné a nadržené, jak jinak :o) ale už se to tvůrci snažili hnát někam jinam jakýmsi megalomanským způsobem, kdy jsou nadržení naprosto všichni (a všechno...). Přesto film, už jen kvůli předchozím dílům, zaslouží poměerně vysoké hodnocení...

21. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Je to proste huste hustý film...hocijak..oplatí sa pozrieť. Sú tam super komické scény,odpisy a samozrejme Stifflerovci... to nemôže byť zlé... :)

9. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Asi nejlepší díl

Spolek beta je podle mě nejlepší díl Prciček vůbec, což mě po 4 a 5 dost překvapilo. Jen ať tvůrci pokračují, a ať je 7 stejně dobrá jako 6.

30. července 2008
avatar uživatele
90 %

Lepšie než 4 a 5 ale horšie...

...ako prvé 3 časti.Tak musím sa priznať,že som pokladal
za zmŕtvychvstanie tejto série za nemožné.Prvé 3 časti boli kultové teenegerské komédie,potom prišla 4.No tá mala väčšinou nepriaznivé ohlasy,ale mne sa páčila,potom prišla 5.No strach a hrôza,neveril som vlastným očiam.Ako mohli takto zhovadiť sériu prcičiek.A nakoniec 6.No to už je iná káva,až na pár výhrad to bolo skvelé,ešte jeden diel o trošku lepší než 6 a dá sa to považovať za zmŕtvychvstanie tejto skvelej série.

30. července 2008
avatar uživatele
100 %

Každý z dílů Prciček má něco do sebe. Sice tu už nehrají staří známí, ale přesto mě velmi zaujal. Sice se tato serie pomalu začala přesouvat trochu jiným směrem než na začátku, kde erotika byla srandovně a vkusně znázorněna, ale to nemění nic na faktu že sem se dobře bavil. 100

26. července 2008
avatar uživatele
100 %

Najlepšie prcičky všetkých čias xDD Môj názor xDD Dwight nemá chyby a beta proste nikdy nesklame xDDD

9. července 2008
avatar uživatele
90 %

Docela mě to bavilo, ale pořád nechápu proč se to ještě jmenuje prci prci prcičky lépe by sedělo třeba rodina Stiflerů.Bylo to fajn, ale na 1,2 i 3 to prostě nemá a nikdy už mít nebude.Řekla bych že tohle byl bezesporu nejhumusnější díl.Občas jsem se zasmála takže 90%

23. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

skoro p....

American Pie I,II,III byly super, pak to šlo trochu z kopce. Ale tenhle poslední díl, to je už skoro péčko. Už je to jen doznívající sláva Prciček. Takže nic moc.

31. března 2008
avatar uživatele
60 %

klasicka americka komedia - chlapci vzdy dostanu vysnivane dievca, ktore je mimochodom take krasne - presne ako vsetky americanky:)jednoducho americky teenagersky sen sa plni v kazdej casti. ale okrem par fakt vtipnych situacii je to len odvar z prvych filmov tejto serie.

22. března 2008
avatar uživatele
100 %

Prci, prci, prcičky 6: Beta House

Je to celkom dobrý film, sú tam skvelé scénky, pekné baby a kopa humoru. Taká klasická americká teenegerská komédia.

14. března 2008
avatar uživatele
10 %

Hrůza

To bylo fakt děsný, první tři díly jsou super, "mladej Stifler na táboře" taky docela jde, ale toto je katastrofální blbost, toto je opravdu jen a pouze pro puberťáky, na první díly se podívá i normální dospělý člověk, ale toto NE. Jediný co se tam dělo bylo to, že pořát chlastali, zvraceli a baby tam ukazovaly kozy (nevím jaký byl záměr, ale pravděpodobně ukázat jací jsou ve skutečnosti američtí vysokoškoláci...), no fakt super, že tam byl náznak nějakého děje tak dám 10% a víc si to rozhodně nezaslouží. Fakt strašně a nedoporučuju na shlédnutí :-(((.

24. února 2008
avatar uživatele
30 %

První tři díly mám rád, teen komedii mám rád. Další tři díly nemám rád a Erika Stifflera nesnáším. Tahle směska více či méně nevtipných scének se vyplatí vidět jen díky parodii na Lovce jelenů a i po šesté se navrátivšího Jim´s dad Eugena Levyho (a samozřejmě padesátce hotties modelek).

29. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Good film

Tak tetnhle film byl dobrej od samího začátku až po konec, doporučuji všem které bavily prcičky 5. Né že bych se u teho bavil jako u předchozích, prostě starej Stifler je nejlepší, ale Dwight se taky dá. Takže dávám 80%

27. prosince 2007