home
Pravidla vášně

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Shannyn Sossamon

Tento film splácá dohromady nejrůznější žánry do bizardního příběhu. A i když je to živá podívaná, kde se stále něco děje, tak samotný děj se nikam moc nepohne a vše to dobré ve filmu prostě zapadne.

9. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

The Rules of Attraction

každý s každým všichni sjetý... hmmm dás e říct že klasika ale má TO háček... některý z nich se zamilujou ale všichni co se zamilujou se zamilujou do nesprávneho (((; katastrofa

15. května 2010
avatar uživatele
50 %

Mě se líbilo to propojení jednotlivejch příběhů do sebe. No, pravda je, že to bylo chvilkama i nechutný ale koukat se na to dalo.

17. července 2007

Já Vám teda nevím, ale asi tady budu jediná s pozitivním ohlasem... Mě se totiž tenhle film DOST líbil! Nepřišel mi vůbec nudný právě naopak... A aspoň trochu se zmírnila moje averze proti "božskému" Dawsonovi;)

3. června 2006
avatar uživatele
30 %

Nuda..

Film je vážně o ničem.. Myslela jsem že tam bude něco víc, ale byli tam jenom pořád sfetlí lidi a to je docela ulítlí.. Nevyplácí se, soudit filmy podle názvů..

24. května 2006
avatar uživatele
20 %

Co to mělo znamenat !

Název filmu zní zajímavě, obal filmu je nejen zelený, ale hlavně trošku neslušný. A film sám o sobě nemá pointu (slovo vyvrcholení neto v tomto případě to pravé), a ta u mě rozhoduje. Film bez poučení nemá pro mě cenu. Mělo by to člověku něco dát. A tady ten film dá člověku akorát odpor k sexu, k homosexuálům a to není to pravé. Pro lidi do 18 a od 30 nevhodné !

23. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

au!

Musím len súhlasiť s názorom osoby s nickom 2mig1
Je to dosť oničom, videla som asi 50minút a potom som to od nudy vypla čo sa mi zatial stalo len pri filmoch Pravidlá vášne a Svet zajtrajška.So zavretými očami dávam tomuto filmu 40% dosť ma to sklamalo a nevylepšili to ani známejšie tváre

20. března 2006
avatar uživatele
40 %

...

tenhle film je sám o sobě dost nezajímavej... .ale to že tu můžete vidět zásadovýho dawsona fetovat nebo balit holky jenom kvůli sexu, za to stojí sean ten film podívat:) normálně si herce ve filmech nespojuju s jejich dalšíma rolema, ale tady to prostě nešlo:)

25. února 2006