home
Pravá a levá ruka ďábla

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Fajnová westernová komedie s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Nemá chybu :) Ti dva opět předvedli, že komedie je jejich doménou. Na ty dva nikdo nemá:) film byl napínavý s vtipnými hlaškami i scénami. Nechyběly ani rvačky a střelecké souboje. Vše co má v komedii i westernu být.

16. listopadu 2011
avatar uživatele
80 %

Výtečný film, alespoň co se těchto laciných "bijců" týče. Ale i když jsou to laciné filmy, jsou stále populární. Pravá a levá ruka ďábla je určitě povedená.

15. listopadu 2011
avatar uživatele
60 %

Gisela Hahn

Terence Hill a Bud Spencer jsou až příliš neohrožení, takže film nemá žádné napětí. A i přes celou řadu komických situací tato dobrodružná komedie příliš nepobaví.

15. listopadu 2011
avatar uživatele
90 %

Pravá a levá ruka ďábla

Je to pár hodin, co jsem jej dokoukal a pořád si pískám úvodní melodii. To znamená, že to nebyl jen takový normální film, se známou dvojkou Hill-Spencer, ale opravdu pěkná a zábavná westernová komedie s příjemným příběhem. Dál mě potešilo, že jsem tu viděl spousty známých tváří, které i dále spolupracovali na dalších filmech. Pokud máte rádi Hilla a Spencera, stejně jako já, určitě se podívejte...

21. července 2008
avatar uživatele
100 %

no ako som písal kedysi...na týchto filmoch som vyrastal, takže nemám im čo vytíkať...proste jednoduchý dej, mlátenie zloduchov a dobrý obed...:))

27. února 2008
avatar uživatele
80 %

Komedie s Budem Spencerem a Terencem Hillem jsou až na malé výjimky mé oblíbené. Tenhle film je jeden z jejich nejlepších. Hlavně kvůli špičkování obou herců, hezkým prostředím Divokého Západu, zajímavými vedlejšími postavami ( nejlepší byl ten věčně nalitej Mexičan), spoustou humoru ( cvičení mírumilovných mormonů ve zkušené rváče) a skvělým rvačkám ( závěrečná rvačka je podle mě nejlepší ze všech jejich filmů). 80%...

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

Toto je naozaj to "pravé orechové", ak sa chce človek zabaviť a odreagovať. Nejako nenápadne sa stratia bežné starosti a zostane len dobrá nálada.

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Terrence Hill a Bud Spencer, velká filmová dvojka.. Natočili s polu hodně filmů a každý je senzačný.. Rvačky a střílečky to je moje.. Prostředí je skvělí a celej film je senzační..

28. května 2006
avatar uživatele
100 %

Bud Spencer a Terrence Hill natočili spolu spoustu komedií, které dnes již víceméně vyvozují na rtech diváků úsměv, ale tento western je čestnou výjimkou. Jeden z nejlepších westernů, ještě k tomu s mými oblíbenci v hlavních rolích, na který se vždycky rád podívám.

26. března 2006
avatar uživatele
90 %

heh

BS a TH patria k mojim oblubenym hercom v komediach a dobrodruzstvach. krasne odlahcene, krasne usmevne, a naivne...a westerny, to je kapitola sama o sebe. navyse ked je reziserom pan Leone, tak to uz definitivne nie je o com....

Neurazi, pobavi a potesi

24. února 2006