home
Praštěná holka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Ani ani

Zvláštny film - neviem mu nič konkrétne vytknúť, ale ani pochváliť. Také, jednoducho, o ničom. Nejaký dlhodobý dej je vlastne neexistujúci, ale zase treba povedať, že v mnohých veciach mi prišiel film vcelku originálny - v mnohých pohľadoch sa odlišuje od väčšiny teen filmov, ktoré som videla.

17. dubna 2020
avatar uživatele
70 %

Celkem průměrná komedie, ale je lepší než seriál.
Představitelé hlavních postav jsou zvoleni dobře.

6. května 2010
avatar uživatele
10 %

Neskutečně hloupý film, u kterého se člověk v jednom kuse ptá, jestli je to tak špatné schválně. Mizerné herecké výkony (na Brittany Murphyovou se vůbec nedá dívat), rádoby dojemný příběh, který nemá nic co dočinění s komedií, dramatem ani romantickým filmem a spousta hloupoučkého plácání o ničem. Hudba je o něco záživnější, ale ta dává dohromady jen bídných deset procent. Kombinace Paul Rudd, Brittany Murphyová a Breckin Meyer zněla dobře, ale dopadla katastrofálně.

28. července 2009
avatar uživatele
70 %

Je to docela hezký a pohodový teenage film a našlo se v něm dost scén, které mě rozesmály. Nemám ráda klasické teenagerovské filmy, ale když si z tohohle tématu někdo dělá srandu, tak to beru. Líbila se mi tu „prdlá“ hlavní hrdinka i její nevlastní bratr v podání mladičkého Paula Rudda. Ale zase nic nového tenhle snímek nepřináší, je tu prostě jen pro pobavení.

22. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Donald Faison

Je to průměrná teenagerovská romantická komedie, kde je nakombinována celá řada populárních témat, jako předělávání ošklivé dívky a to vše je tradičně doplněno pestrým hudebním výběrem.

2. ledna 2009
avatar uživatele
prc
...
100 %

Super komedie pro teenagery

Tneto film byl vážně super,akorát bych měla velikou prosbu.Prosím ráda bych ten film viděla znovu,poraďte někdo kde se dá sehnat,moc prosím a moc děkuji za odpovědi.bobisu3@seznam.cz

17. února 2008
avatar uživatele
80 %

Nej komedie

Praštěná holka je ta nejlepší komedie, kterou jsem viděl a to sem jich viděl hodně. Děj, herci a všechno ostatní je vybráno dobře. A ten kdo chce pochopit tento snímek úplně, musí mít velmi vyvinutou cizí slovní zásobu, které je zde velmi hodně.

4. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

parada

Sice nejsem moc velkým vyznavačem teenegerských komediií, ale když tam jsou hezký holky a ještě k tomu "praštěný & bezmocný" tak proč ne... super komedie jak by TO asi mělo být když se dospívá dost divoce...

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Když jsem si o tomhle filmu četla v časopisu, tak mě moc obsahově nezaujal, ale zkusila jsem se na něj podívat a byla jsem příjemně překvapená. Úžasná komedie se skvělým koncem.

31. srpna 2007

100x sledovaný film

Nemám ráda přitroublé americké komedie. Ale tohle je výjimka. Ty holky jsou tak pitomé, až je to vtipné. Obzvláště pak Amber.
Můžu na to koukat pořád dokola a odříkávat dialogy s herci.
Brittany Murphy bych v roli té ušlápnuté naivní a navíc tmavovlasé, kudrnaté a trochu oplácanější středoškolačky skoro nepoznala.

8. července 2007
avatar uživatele
100 %

Musim říct, že tenhle film jsem viděla už hooooodně dávno takže si ho tak uplně nepamatuju, ale vim že se mi tenkrát libil :)Tak to určitě i tak nadále zustalo.... Ale těžko říct :-D Každopadně skvělá komedie :)

13. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Filmů o teenegerech je hodně. Některé jsou dobré a jiné zase špatné a bohužel tenhle film patří do té druhé skupiny. Většina filmu byla pěkná nuda. Za začátku se to tvářilo jako komedie, ale já jsem se teda moc nebavila. Nedodívala jsem se na to ani dokonce a vůbec nepotřebuju vědět, jak to skončí.

3. června 2006
avatar uživatele
80 %

Když jsem se na tento film dívala, když sem byla mladší, tak mě moc nebral, ale když sem se na něj podívala teď nedávno, tak musím uznat, že se opravdu vyvedl... Perfektně se k němu hodí pořekadlo ,,Za dobrotu na žebrotu."

1. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

The best!!!

Tak tohle je můj úplně nejoblíbenější film na světě....koukám na něj skoro každej den a ještě mě neomrzel.Nejvíc se mi líbí scéna na schodech...=)

11. března 2006

...

10. března 2006