home
Pošli to dál

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Veľmi podarene spracovanie film bol zaujímaví po celu dobu sledovania a niesol veľmi silne posolstvo ako sa môžu ľudia pokúsiť urobiť svet krajším a lepším. Možno sa mohli tvorcovia viac pohrať s koncom a zakončiť film trochu inak

30. září 2014
avatar uživatele
E Š
...
80 %

Koniec prisladký, no inak mám tento film rada. Najmä v tom posolstve, ktoré prináša. Zmeniť svet môže každý, len treba niekedy hladať aj okno nie len dvere.

29. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Nejprve jsem zahlédla jenom kousek. Až poté, co jsem si našla nějaké informace, jsem se donutila podívat se na celý film. A teď lituju, že jsem se nepodívala dříve. Úžasný film ztvárňující myšlenku, že každý, dokonce i malé dítě může pomoct aspoň trošku změnit svět k lepšímu. Konec byl sice trochu netradiční, překvapivý a velmi smutný, ale myslím, že právě konec dal tomuto filmu tu pravou "atmosféru". Bez toho konce by to asi nezanechalo takovou vzpomínku v mysli těch, kteří ho viděli. Dávám 100% za nádherné zpracování utopické myšlenky změnit svět k lepšímu.

3. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Báječný...

Silný příběh, který Vás nadchne od začátku do konce. Naprosto dokonalá herecká trojice, kterou by asi málokdo překonal. Příběh založen na lásce, důvěře, víře v lidi a odvaze. S překvapivým závěrem se ovšem budete muset porvat.

22. února 2011
avatar uživatele
100 %

Plakala som

Práve som to dopozerala. Keď toto píšem, stále hrá hdba. A priznám sa, práve mi po líci steká slza. Nádherné, dojímavé, do konca filmu som sa tešila nna happyend a teraz plačem ako malé decko. Stovka. Inak to nejde.

16. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

:-(

Krásnější film jsem neviděla, a to dojáky moc nemusím. Brečela jsem jako malá holka, opravdu nádhera, je to moc povedené.

14. listopadu 2009
avatar uživatele
70 %

Škoda

Opravdu krásný film se skvělým Kevinem Spaceym a „drsnou“ Helen Hunt a s trochu méně sympatickým ale ucházejícím Haleym Osmentem. Chválím originální příběh, který nabádá k zamyšlení a nejen ke konzumnímu zhlédnutí. Moc ráda bych dala 80 %, avšak samotný závěr, kdy ten malý klučina zemřel, to naprosto pokazil. Ne že bych byla tak zdrcená z jeho smrti, ale připadala mi naprosto zbytečná a vypadalo to, že ji tam tvůrci šoupli jen proto, aby byl konec co nejdojemnější. Mě ovšem zklamal, protože to prostě bylo už přehnané a nijak za srdce mě nevzalo.

20. února 2009
avatar uživatele
wens
...
100 %

Jako vždy skvělý výkon Kevina Spaceyho, ale i ostatní stáli za to. Výborný nápad toho, jak by si lidé měli pomáhat. Konec mě zcela zarazil, naprosto neočekávaný americký konec.

5. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Haley Joel Osment

Je to smutné rodinné drama s dojemným příběhem o snaze malého chlapce pomáhat lidem a změnit je tak k lepšímu. Film zaujme hlavně díky hercům.

28. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Úchvatný a unikátní film

Film jsem viděla jen náhodou, ale musím uznat, že je geniální. Nejde ani tak o obsazení, které je také velice podařené, jako o myšlenku filmu. Je to opravdu uchvacující - až mi to vehnalo slzy do očí (to se stává opravdu málokdy).
Film rozhodně doporučuji všem, kteří se rádi zamýšlejí nad lidským životem a tím, kam spěje spolenost.

26. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Pošli to dál.

Velice zajímavý a smutný príbeh o malém chlapcovi. Stálo to naozaj za podivanou. Ale už to nemusim vidieť znova!

12. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Tento film jsem jednou chytil v televizi, respektive asi jenom jeho poslední třetinu. A musím říct, že už na mě tehdy hodně zapůsobil a tak nějak mi zůstal v paměti. A až dnes jsem ho viděl celý. Film má opravdu originální námět a navíc je obsazen kvalitními herci. Základní trio podalo opravdu zdařilé a přesvědčivé výkony. Jen jsem zvědavý, jestli se talentovaný Osment dokáže poprat s herectvím jako dospělý člověk a bude zvládat dospělácké role. Já ho teda ještě jako dospělého hrát neviděl...Jinak samotná myšlenka změnit svět tímto způsobem je bezesporu velice zajímavá a donutí k přemýšlení, jestli by vůbec něco takového bylo v dnešním uspěchaném a hektickém světě možné. Já si teda troufnu říct, že asi ne. I když je to škoda. Svět by asi vypadl líp, kdyby se lidé více pomáhali...Jinak ten samotný závěr je teda dosti smutný a popravdě jsem ho tak tragický nečekal. Ale zase na druhou stranu téměř každý film končí happy endem takže proč ne.90%

3. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

tento film sme pozerali na strednej v rámci etiky a musím povedať, že ma strašne dojal...už len to ako sa Osment snažil vo filme zmeniť nezmeniteľné a stále pomáhať začo aj doplatil...inak moc dobrý film...

27. února 2008

No comment

Opravdu skvělí film který veme za srdce snad každého, nejvíc se mi líbila ta scéna z nemocnice jak gangster ohrožuje doktory aby pomohli holčičce která nemůže dýchat místo toho aby ošetřili jeho, to bylo fakt silný a samozřejmně i konec ale co se týče celkového dojmu má u mě maximum, protože takových filmů je málo, originální nápad který byl do puntíku splněn! Nemám dalších slov každý by se měl na tento film podívat a zamyslet se!

11. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Napadlo mě, že tento film chce lidu něco sdělit. Koukám, že místo toho se zdařilo akorát pár lidí rozbrečet, jiné znechutit, ale nikoho to nedonutilo k činům. Souhlasím, berme to pouze jako film. V tomto případě je to kvalitní zpracování materiálu, doporučuji shlédnout a udělat si vlastní názor.

30. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Obrečela jsem to..

Tenhle film mě rozhodně dojal.ůbylo to tak krásný a tak smutný..Většinou u filmů nebrečím..ale tenhle byl něčím výjmečný...

15. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Tak to je fakt skvělý film. Já u filmů většinou nebrečím, ale u tohodle filmu fakt jo. Bylo to hrozně dojemný. Mělo to krásnou myšlenku.

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

úžasné

Nemám slov. Tohle patří mezi jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Už jsem ho viděla tolikrát a pokaždé mě dokáže chytit za srdíčko. skvělý nápad, jak změnit svět. jen v tom dnešním reálném, by to asi moc díky lidské sobeckosti nešlo.

10. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Doják

Film plný emocií a dojemných scén.Takýchto filmov by malo byť viac_______________Super Film!!!!!!!!!!!!!!!

23. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mě zaujal ihned, a moc ráda se na něj dívám. Má krásnou utopickou myšlenku, která je velmi originální. Člověk si řekne, jak je to jednoduchý. Herecké obsazení je perfektní, takže podle mě se je na co dívat :) A ne jenom jednou

23. května 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden s mojich oblubenych filmov . Zaujimavy namet , skoda ze to tak smutne konci :( ále davam 100% !

25. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

líbilo

Ze začátku mne to nebavilo ale pak se mi začala líbit ta myšlenka toho malého kluka. škoda , že to je jenom film a nemůže se to stát ve skutečnosti možná by po tom byl svět lepší :)

14. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Námět se mi dost líbil, byl vcelku originální. Sice se konec dal očekávat, ale i tak to bylo hezké. Není to ten typ filmu, který bych musela vidět vícekrát, ale i přesto, mě to vzalo.

13. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Tento film mě opravdu ničím nepřekvapil, konec se dal očekávat. Ale idea není zas až tak špatná, to by se na tom světě žilo lépe, kdyby lidi začali dělat něco jeden pro druhého.

7. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Režisér se podle mě pustil do vcelku zajímavé adaptace, která nakonec až tak slavně nedopadla. Za velké plusy jde určitě považovat především zajímavý děj - i když v některých chvílích mi přišel trošku naivní, a především vynikající herecké obsazení, kde nechybí můj oblíbenec Kevin Spacey s Helen Hunt a Haley J. Osment. Už toto všechno předpokládá, že nepůjde o žádný až tak velký propadák a tvůrci mohou opravdu na čem stavět. Film měl podle mě zpočátku velice dobrý spád, ale všechno se zkazilo u konce, kdy se tvůrci snažili o co nejpřekvapivější závěr a ten se nakonec zvrtl do laciného amerického dramatu. No nic, tuto adaptaci bych určitě doporučila, nejméně jedno zhlédnutí si 100% zaslouží.

1. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

See It Again.

Velice příjemně natočené drama s originálním nápadem. Kazí to trochu občasná rozvleklost a zbytečné vedlejší zápletky. Ovšem Pošli to dál je herecky dokonale zahraný - Učitel, na pohled flegamitický, ale uvnitř schovávající děsivé vzpomínky na minulost v podání Kevina Spaceyho je odzbrojující stejně jako zoufalství matky v podání Helen Huntové, a nepochybný herecký talent H.J. Osment. Mimochodem, kam se ztratil? Smutný konec je velice silnou částí filmu - a scéna kdy se celé město se svíčkami přijde rozloučit není vůbec trapná ani kýčovitá, jak to obyvkle bývá.

1. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Velice originální námět. Moji oblíbenci v hlavních rolích nezklamali a výkon mladého Osmenta mě naprosto odzbrojil. Určitě jsem nečekala takový konec, ale myslím, že všechny filmy by neměly končit happy endem. Jak už zde někdo řekl - poslední scéna, kdy se lidé loučí, není vůbec kýčovitá a trochu zmekčila závažnost děje.

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

oplati sa vidiet. ma to v sebe nieco, co vas prinuti na chvilu sa zastavit a pouvazovat na tymto svetom. klobuk dole pred H. J. Osmentom. a koniec? ako vacsinu, aj mna dojal k slzam. a to sa mi pri filmoch velmi casto nestava.

27. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Ach jo...

Nevěřil bych,že to někomu přijde kýčovitý,americký a nebo že by se některým scénám smál. Nejsem žádná citlivka,ale přiznám se,že sem uronil slzu.
Osmond a Huntová jsou opravdu excelentní. Možná i díky tomuto obsazení byl film tak hezkej. Ale nedokážu si představit,že by to hrál někdo jinej. Bylo by to, jako kdyby mi dali ochutnat pomeranč a tvrdili,že je to meloun...

16. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je zas jeden ze smutnějších a nejdojemnějších filmů, co jsem kdy viděla...naprosto úžasný obsazení dělá film tak skvělým. konec mě opravdu překvapil...ale asi to byl nejlepší konec, jaký mohli natočit.

30. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Posílám dál

Film, který ve vás něco zanechá. V každém něco jiného, ale zanechá. Ve mně zanechal myšlenku. Myšlenku, že kdyby to opravdu tak bylo, poslat něco dál, kde by třeba svět byl nebo mohl být...
A k těm, komu tento film připadá moc "americký" nebo dokonce směšný - soustřeďte se ne na to, že film se odehrává v Americe, ale na to, co se v něm odehrává. A kdo to nedokáže, nedokáže asi ještě spoustu věcí...

14. července 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný film, který se člověka dotkne a donutí ho přemýšlet. Je plný naděje, smutku. Nijak kýčovitý, opravdu věrohodný, donutí člověka Poslat to dál...

1. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je podle mě jeden z nejkouzelnějších filmů vůbec... Nejdřív jsem se na to chtěla podívat ze zvědavosti - herecký duel Kevina Spaceyho a Osmenta mě opravdu zajímal a velmi mile překvapil! Jen ten konec je smutný, ale jde k ději a nutí k zamyšlení.

17. června 2006

Opět mimo dav

Kdyby to dávali v televizi, s největší pravděpodobností by mě ani na okamžik nenapadlo se na to dívat. Ale náhodou nám to pustili ve škole. A nelíbilo se mi to vůbec. Nikdy jsem nechápala takový ty nápady, jak zlepšit svět - a speciálně ten, co byl popsán s velkou vážností ve filmu, mi přijde jako jeden z těch nejpodivnějších. Chápu, že tohle určitě na mnoho lidí hodně zapůsobilo - když budu chtít vidět film podobného žánru, tak si vyberu Americkou krásu. Ta má v sobě kouzlo, dokáže na mě zapůsobit - narozdíl od tohohle. Nic proti, ale mi to místy přišlo jako dost přehnané, ne-li až jako parodie. A ten unikátní konec byl vyvrcholením všeho - to bylo podle mě úplně nejpřehnanější z celého filmu. Při ,,školním sledování" jsme se všichni shodli, že je to příšerný. A u těch scém, jež měly být vážné, jsme se nedokázali ubránit smíchu. Ne, tohle vážně nemusím.

12. května 2006
avatar uživatele
90 %

achich ach

Vždycky to schytá ten, který to myslí jediný dobře, ach jo... Byla jsem hodně zvědavá na konec, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že to dopadne takhle. Jestli jste taky zvědaví o čem mluvím, tak se na něj podívejte. Doporučuju.

5. května 2006
avatar uživatele
80 %

velké herecké trio ve velkém filmu o velkých věcích s velkými myšlenkami a ideály.. určitě to stojí za podívání se..

6. března 2006
avatar uživatele
dris
...
100 %

19. února 2006
avatar uživatele
60 %

Myšlenka zajímavá, herecké trio vynikající, hudba Thomase Newmana jako vždy chytlavá - ovšem ten konec... Ach jo. Blbé, blbé, blbé!!!!! Takže strhávám dolů a možná taky za přehnaně vykonstruovanou peripetii vztahu mezi Helen Hunt (taky přehnaně zchátralou) a Kevinem Spaceym.

19. února 2006