home
Policajt ze školky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
40 %

Akože otrepané a predpokladateľné a zvláštnym spôsobom drahé až lacné. Ale aj tak to bola celkom oddychovka.

25. února 2016
avatar uživatele
50 %

Kdybyste se mě ještě před pár lety zeptali na film s Arniem, okamžitě bych odvětil "Policajt ze školky". V první řadě to připisuji na vrub dětskému příběhu, kdy je z namakaného kulturisty udělán učitel malých capartů a obsahu tvořeného humornými konflikty mezi generacemi, jak vtipné :-D. Je tedy jasné, že můj nynější obrázek o filmu bude zcela odlišný - otázkou pouze zůstávalo do jaké míry. A abych pravdu řekl, sám za sebe jsem hodně zklamaný. Zatím se jedná o nejhorší film s Arnoldem v hlavní roli (Juniora se mi daří úspěšně přehlížet). Rozdíl mezi dřívějším spokojením a nynějším rozčarováním je přímo propastný (přesněji čtyřicetiprocentní)! Schwarzenegger je upíchnut do role chůvy moc snadno a i jeho nová štace nekoresponduje s úrovní povedené komedie. Hlášky nic moc, výrazy plné vzteku se rychle okoukají… A co je hroší, ve filmu je de facto nejlepší! Všichni ostatní, ať v pidi-rolích nebo ti s větším prostorem, nakládají se svým účinkováním přímo úděsně. Režisér by na ně měl klást větší nároky, protože i komedie pro děti může mít úroveň. Jediný, kdo to jakžtakž pochopil, byl hlavní padouch, ale to je tak všechno. Stránkou samo pro sebe je výskyt rozkošných a uřvaných dětí. Nic proti, ovšem neuvěřitelně mi lezly na nervy. Starším možná přijde pohled na ně roztomilý, jenže v roli "bavičů" to u mě projely na celé čáře. Děti neumí podat ani tu sebelepší hlášku tak jako dospělý, který vypadá seriózně. Např. syn gynekologa se svým hlodem o pohlavních orgánech… A když film vezmu z jiného hlediska, dějově, výsledek je stejný. Jedna chabá linka bez povedených zvratů nic nezlepší, ba naopak. I zakomponování takových scén jako těch dojemných, nebo líbacích, Arnoldovi prostě nesvědčí. Plus si vezměte dopad donebevolajícího dabingu u žen, jedna dabérka asi pro 10 lidí střídající jednu verzi infantilního hlasu za druhou. To do finálního hodnocení sice nepromítnu, ale i tak počet procent nepřekročí 50-ku! Doufám, že příště Arnolda uvidím s raketometem v ruce a ne s dítětem na ramenou..

20. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

príma

Tedy musím trochu oponovat. Zprvu by se mohlo zdát jako ... "Proboha, co je to za nápad, dát Arniemu takovou roli!!!"...ale když se nad tím zamyslíte, pochopíte, že tady Arnie objevil svoji novou polohu a dokázal všem, že není jen bezhlavým nabušencem, ale skvělým hercem. Dle mě možná jeho nejlepší herecký výkon vůbec. Komediální a romantická úloha ho pak proslavila později ve filmech vedle báječného Danny de Vita, ale podle mě byl právě tento film zlomový a tady jsem si začal Arnolda vážit nikoli jako star, ale jako opravdu vynikajícího herce. Z toho výkonu jsem měl opravdu příjemný pocit, klobouk dolů, Arnie, všechna čest. A přesto, že jsem chlap, musím říct, že nejvíce mě dojala scéna, jak dětem předčítá tu báseň, to bylo velmi uvěřitelné a pak samozřejmě závěrečné scény, ale tak je to americký film, takže se není čemu divit. I ty drsné a přesto tak vtipné úvodní scény, nu tam byl prostě k sežrání, ne? Velmi kvalitní scénář, vynikající výkon vlastně všech herců (děti samozřejmě nevyjímaje, byly úžasné), prima atmosféra, krásná hudba, co tu atmosféru výborně dokresluje, nejradši bych dal tak 150% ;o)

11. července 2009
avatar uživatele
40 %

Na komedie se koukám ráda a filmový humor miluji. Tento film jsem už viděla asi pětkrát a musím říct, že už je to trošku omleté, ale pro toho, kdo jej ještě neviděl, by mohl být skvělý. Ale upřímně, kyž to vidím, radši ybch si nezakládala vlastní školku, abych vydělala :D.

26. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Tak tohle bude asi jediný film na světe s Arnoldem který se mi troošku zamlouvá. Není to žádná genialita, ani žádná přehnaná komedie, ale dívat se no celkem dá.

14. prosince 2008
avatar uživatele
20 %

???

Taká americká zlátanina, teraz sa smejte, teraz sa bojte...Neviem, Arnold sa síce snažil,ale aj tak to je taký podpriemer...

6. června 2008
avatar uživatele
30 %

příběh to byl zajímavý, ale nasadit Schwarzeneggera do takovýdleho filmu bylo trochu moc, totálně se mi tam nehodil.

21. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

túto komédiu som videl prvý krát ako ešte malý harant :) a už vtedy som bol mimo z nej...úplna sranda, na relax to nemá chybu...aj keď sa striela (trošku) tak to je úplna švanda...

27. února 2008
avatar uživatele
100 %

Super komedie. Arnoldovi ta role padla. Policajt, který pomáhá ve školce. Prostě super. Opravdu super. Moc se mi líbil, myslím ten film :-D Už se strašně moooc těšííím!!!

19. února 2007
avatar uživatele
50 %

No nic moc...

Nemám ráda A. Schwarzeneggera jako herce a ani jeho filmy se mi moc nelíbí, jakože dívat se na to dalo,ale nebyl to žádný převratný film... nijak extra jsem se ani nenasmála... takový průměrný film bych řekla

15. února 2007
avatar uživatele
60 %

:-D

ale tak jako sloto.policie a deti to sice nejde moc dohromady..ale proc ne..takove klasickej americke film....

15. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Jen tak...

Arnold Schwarzenegger rozhodně mezi mé oblíbence nepatří, ale v tomhle filmu byl pro mě celkem snesitelný =) Jinak je tento film skvělá oddychová komedie nebo jak to nazvat. Ale tak jednou za rok stačí =)

14. září 2006
avatar uživatele
70 %

Arnold, Arnold

Dobrá komedie. Arnold mezi ty malé prcky svojí obří postavou tak hezky nezapadá, až je to k sežrání. Milé a vtipné hlášky prcků (kluci mají penis, holky zase vaginu) dávají filmu šmrnc. A tak celkově se na něj vždycky ráda podívám. Nepatří mezi nejlepší, ale je dobrý.

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Carroll Baker

Od filmu jsem nečekal nic zajímavého, ale Arnie mě překvapil a pobavil. Akční části filmu se mi moc nelíbily, ale ty ostatní mě příjemně naladily.

26. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

I když Arnolda Schwarzeneggera opravdu vůbec nemusím, tak musím uznat, že tohle je jedna z rolí, která se mu opravdu povedla. Jako učitel malejch dětí vypadá mnohem líp, než Terminátor apod. Slušná akční komedie.

26. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
80 %

Mno, dobrýý. =) Myslim že "Arniemu" se tahle role líbila a že se do ní pustil s vervou. Povedla se mu. Ten film je celkově dobrej ale přece jen, na 100% to nemá.

26. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Arny is cool

Arnold se této role zhostil opravdu dobře. Jako malej kluk sem tento film viděl nesčetněkrát. Na jeho úspěch se nedávno snažil tak trochu navízat Vin Diesel coby Ochránce malejch dětí, ale totálně ztroskotal. PS: Od té doby co sem tenhle film viděl, konečně vím, že kluci mají penis, holky zase vagínu :-)))

25. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Další důkaz toho, že dávat typicky akčního hrdinu do komedie pro děti se vám až tak moc opravdu vyplatit nemusí. Jako komedie taková by Policajt ze školky mohl být dost dobrej, ale po celou dobu jejího trvání jsem se nemohla zbavit dojmu, že Arniemu to nějak nesedí... 85%

22. července 2006
avatar uživatele
70 %

Dost šílená komedie, na kterou se vždycky ráda podívám. není to sice nic světového ani oslnivého, ale je to celkem sranda. Bylo jasné, že to bude z části akce a reakce, ale takové jsou v všechny filmy, kde hraje Arnold.

6. května 2006
avatar uživatele
60 %

Nesnáším filmy s děckama!!! Proč, když mám jinak děti moc rád? Ani nevím, prostě malí caparti mi nepřijdou jako plnohodnotní herci a proto se děsím jejich výkonů, hlasového a mimického projevu a mnohdy teda hlavně dabingu. Arnold dokázal, že i tyhle role zvládne, ovšem i tak se jedná o spíše povedenější béčko než kinohit. Hlavní je, že se člověk u filmu nenudí a to je asi tak největší plus. Jedním slovem: nebýt děcek, mohlo to být ještě lepší ... anebo v Arnoldově případě ještě horší??? - ať si každý vybere...

27. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Na to, jak se Arnold nehodí do takových filmů, tak tohle mu sedlo. Je to fakt bezva. Dívá se na to rád i můj taťka a to je co říct...

14. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Arnie

Tohle je komedie mého mládí, tehdy jsem ji strašně žrala a moc se mi líbila, ale dnes už ji zase tak nemusím. Sice se na ni podívám, ale už to pro mě není ono a zas až tak moc mě to nezaujme. Arnieho nemám moc ráda, ale tady má docela dobrou a vtipnou roli, takže mu to odpouštím:-) Komedie je to vcelku vklidu, pohodová, vtipná...

28. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle se mi moc líbilo. Bylo to hezký jak si hrál s těma dětma.. a vůbec když je velkej chlap mezi dětma..tak je to roztomilý.

4. února 2006
avatar uživatele
80 %

Dá se

Ano, tak na toto se dá opravdu dívat a jeste se pritom stihnete skvele bavit.. vetsinou. I kdyz Arnieho jako herce moc nemusim, tuhle roli zahral fakt good. Pekny film.

18. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Arnie trochu inak.

Super komédia. Po dlhom čase sa zistilo, že Arnie je herec a nie Terminátor. Myslím, že v komédii je rovnako výrazný, ako v jeho typicky drsných úlohách zlého chlapca a priamo táto úloha mu sadla perfektne.

5. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Skvely Arnie

Dokonca ani tento film nezobral Arnimu jeho povest.AJ ked spociatku to bol skor akcny film a hned nato sa stoho stala skor taka komedia ale aj tak to ol velmi dobry film

3. prosince 2005
avatar uživatele
weri
...
60 %

nic moc

Film se mi moc nelíbil a to hlavně kvůli Arnimu. Je to klasický herec do akčních filmů a do tohoto vůbec nezapadl. Je tam sice pár zajímavých a vtipných hlášek, ale ty nedokážou zázraky... klasický průmerný film.

12. října 2005
avatar uživatele
60 %

Dobrý

Jo takhle tenhle filmeczek byl suprově blbej.Vážně se docela povedl.Schvarzík měl sice dost trapnou roli, ale ta ředitelka byla super! Musím uznat že to nebylo nic světovýho, ale každy rok se na to koukám znova :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Rodinný film

Arnie si zahrál konečně něco jiného něž vražednou mašinu a je vidět, že mu to docela šlo. Nedá se od toho nic moc čekat, je to prostě klasický film na nedělní odpoledne. Když od něj desetkrát odejdete nic se nestane, protože dějová linie je docela zřetelná. Pro mě šedošedý průměr a hlavním přínosem filmu je asi hláška: "Kluci mají penis, holky zase vagínu".

Kdysi dávno

?????????

Je to celkom dobra komedia aj ked tam hra arlnold. Nemozem si pomost alevedel by som si tam predstavi aj inych rrecov. A myslim ze by to potom lepsie vyzeralo! Isto nebudete banovat ze ste si ho pozicali a pozreli!

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Ne z mého pohledu.

Nebudu to hodnotit ze svého pohledu, protože film je určen pro děti. A dám jsem ho viděl před několika lety, kdy jsem byl ještě malý. Tenkrát se mi líbil. Takže si myslím, že pro děti tak do 12-ti let je to fajn film. Tenkrát bych mu dal možná i 100%, ale dnes ač z pohledu dítětěte si ode mě zaslouží 90% (z pohledu svého dnešního bych dal tak 30%, ale jak jsem řekl, film není určen pro mou věkovou kategorii)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Arnold učitelem

Ať byl tento film určen jakékoliv skupině diváku. Mne zaujal jako příjemná oddychovka. Proč hledat někde nějaké složitosti v tom, jak probudit trochu pousmání na tváři diváka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

no.......

Myslím, že tahle role nebyla pro Arnolda zrovna to pravé, mě osobně sedí do filmů typu Predátor a Terminátor,......no byla to prostě změna, ale vidět to jednou úplně stačí

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)

u tohoto filmu se diokážete pobavit sice to není to úplně pravé ořechové ale stejně to ujde je to takový odpočinkový film

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

na tenhle film se dívám rád už od dětství..vim že to neni nic přebornýho, ale já ho prostě miluju:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
90 %

Vtipný

dobrý jako dítě sem to žrala,Arnold je tam tak roztomilej,prostě jeden z dětskej filmů,těch povedenejch.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

nepodceňovat

Myslím, že spousta lidí podceňuje arnoldovi herecké schopnosti, asi proto, že neviděli všechny jeho filmi. Já si do tohoto filmu nedovedu představit nikoho jinýho, než svalnatýho poldu jménem Schwarzenegger. Určitě umí hrát drsný týpky typu Terminátor a jistě se ihned terminátor každýmu vybaví, když se řekne Arnieho jméno, ale to neznamená, že už nic jinýho neumí. Třebe právě v tomto snímku byl velice vtipný. Samozřejmě existují filmi, jako třeba Protiúder nebo Konec světa, které se moc nepovedli, ale je jich málo. Konkrétně Policajt ze školky patří k těm lepším.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

L--o--o

Když jsem ten film viděla, tak jsem se hooodně nasmála hlavně nepoměru Arnieho a dětí. Vůbec jsem si nedokázala představit, že by Arnold hrál ve filmu s dětmi, natož aby je učil:)) Vůbec jsem se u toho nenudila, ale stejně si myslím, že měl Arnie zůstat tvrďákem v akčních a krvavých filmech. Za jeho nejlepší roli považuju stejně Predátora :-/

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:0/

Jako komedie je to myšleno dobře, ale Arnold Schwarzeneger se mi do role drsného "učitele v mateřské škole" alias tajného policajta opravdu nehodí. Určitě by se dalo najít mnohem více kvalitnějších a hlavně důvěryhodnějších herců (co se této role týče).Ale budiž...

Kdysi dávno