home
Polární expres

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Celkom zaujímavá rozprávka, možno niekedy v budúcnosti pustím svojím deťom, keď už búdú prestávať veriť na ježiška.
Ale predsa má ten film jednu zaujímavú chybu - akosi podivne sa vláčiku mení počas jazdy počet vagónov :P

12. listopadu 2011
avatar uživatele
70 %

Další z průlomových animáků z hlediska technologií. Parádní grimasy v obličejích postav, zábavný příběh. Vánoční pohádka jak vyšitá.

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

Hezký vánoční příběh. Jediný případ, kdy mi nevadí Santa. Jako hlavní znak Vánoc-rolnička, to je moc hezké. Ale je o film, který se dá nejlíp vychutnat v kině.

21. října 2010
avatar uživatele
90 %

Nemám ráda, když se u nás lobuje za Santa Clause, ale tenhle film se mi líbí. Přesně na Vánoce si ale radši pustím jiný film.

18. května 2010
avatar uživatele
100 %

The Polar Express

nádherné fakt dnešní děti mají nádherné dětství cos e týče pohádek... animovaný příběh sice nenahradí fantasii při čtení, no i tak by jsem TO v omhle případě risknul a nechal se unášet dějem až na konec světa (;

15. května 2009
avatar uživatele
70 %

----Polární Expres---

Jemně mrazivý příběh o přátelství, tu tam dobrodružství, nic EXtra. Něco novýho jistě bylo, ale děj se dá předpokládat. Dá se na to koukat, ale jen o Vánocích, nebo to pustit nějakýmu děcku. Já sám bych dal přednost zfilmované verzi. Ale co já vim možná to je tim, že na vánoce radši Underworld než tohle:D.--------79%

22. února 2009
avatar uživatele
50 %

Nesnáším Santu!!!!!!! To je moje heslo pro Vánoce. Takže mě tenhle film docela zklamal. Tluče dětem do hlavy, že musí věřit v Santu nebo nedostanou dárky a takový bláboly. Ta animace je teda dost dobrá, ale řekla bych, že by to vypadalo skoro stejně, kdyby to byl hraný film.

14. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Nevim proč, ale tento animák se mi moc nelíbil. Přišlo mi to bez děje. Nelíbí se mi tam ani ta digitalizace.

27. prosince 2008
avatar uživatele
nati
...
80 %

If you just believe...

Nevím,co jsem čekala,ale čekala jsem něco víc.Film co se týče animací je moc pěkný,soundtrack uplně zbožňuju (troufám si říct,že je to jeden z nejlepších co znám),ale co se samotného děje týče...Je to další z hafa amerických filmů o Vánocích,jejichž podstatou je víra v Santu (protože kdyz nebudete věřit,tak Vánoce ani Santa nebudou!).V tomhle ohledu mě film trošku zklamal a ztrácí u mě 10% za děj a 10% za přezpívání písniček do češtiny,díky čemuž ztratily kouzlo originálu (proč ty děti musej mermomocí vědět o čem se zpívá?).

26. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Myslím, že to bylo docela dobrý na to, co jsem od filmu očekával. To určitě, protože jsem čekal jenom další pitomou pohádku o vánocích. To svým způsobem byla, ale líbila se mi mnohem víc, než nějaká vánoční komedie, která nemá nic za úkol. Takovýhle filmy jsou ztráta času. To nemluvím o Polárním expresu, protože tohle byl moc milej "animovanej film". Byl to vlastně zanimovanej film, protože byl určitě nejdřív normálně nahrán. Něco jako předchůdce filmu Beowulf. Já sice na Ježíška nebo na Santu zrovna nevěřim, ale film byl fakt docela hezkej. Jenom škoda, že jsem ho neviděl někdy, když mi bylo tak osm let. To bych určitě radostí zešílel. A taky jsem si to měl spíš pustit o vánocích, ale zas taková tragédie to neni. Myslim, že bych se bez něj obešel. Podle mě to byla právě taková pohádka pro menší děti, které ještě na Ježíška věří, těm bych film určitě nabídnul. Příběh mi byl zcela jasnej. O vlaku, co jede za Santou na Severní pól. Žádný překvapení. Myslim, že ten jejich "severní pól" vypadal jako další předchůdce a to filmu Karlík a továrna na čokoládu. Tady byla taky v podstatě taková továrna, spoustu jakýchsi tobogánů a co je horší, byli tu i skřítkové, kteří se nemálo podobali Umpalumpům. Ne vzhledově, ale teď mi přijde Karlík jako film, kterej to chtěl Polárnímu expresu čajznout a užít si víc slávy. Má štěstí, že jsem ho viděl dřív. Děj mi moc do noty nepadl. Většinou to byla děsná nuda, a občas tu bylo i pár akčních scén, ale asi jenom 5 minut. Jestli mám mluvit o hercích, tak celej film kompletně patřil Tomu Hanksovi. Ten tu uhrál snad všechny role. Vzhledem k tomu, že je moje chyba, že jsem se na film nebyl schopnej podívat dřív a o vánocích, dávám 70%.

21. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

animovaná pohádka :D celkem se mi ale líbila .. dobrý děj, ... viděla sem ho jistě víc než 5× :D a koukat se můžu pořád :)ikdyž ... taky zrovna moc nemusím ty "vánoční filmy" ... tenhle se mi líbí

24. července 2008
avatar uživatele
100 %

pekna vianocna rozpravocka. vzdy ked si ju pozriem, mam chut ozdobovat stromcek a piect kolaciky :) a okrem toho vo mne upevnuje tzv. silu vianoc :) uz sa tesim na december

15. července 2008
avatar uživatele
100 %

Super film

Krásnej film. Ze začátku sem si myslel že nic moc, ale pak sem došel k názoru že film je pěknej. Nápad je to zajímavej.

12. července 2008
avatar uživatele
Elik
...
50 %

Pěkný animák, děj roztomilý, určitě lepší, než spousta jiných, ale trošku se mi nelíbí ten Vanoční příběh, nevim proč, ale zrovna na tento typ příběhu mám alergii, jinak OK.

13. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

no...zaujal ma v tom tento filmík, že tie postavy boli neskutočne prepracované, aj keď to boli ozajstný herci bolo to spravené pekne a s dejom som tiež spokojný...inak nemám čo dodať...

27. února 2008
avatar uživatele
100 %

Severní pól, konečná

V kině sem na tomto filmu nebyla i když sem moc chtěla. Ale konečně ho dávali v tv a já sem si ho nemohla nechat ujít. A nelitovala sem toho. Nevěříte na Vánoce? Měli byste začít věřit. Právě jako hlavní hrdina v této pohádce. Rok co rok čeká na Santu, ale ještě ho nikdy neviděl. Ovšem až do chvíle dokud před jeho domem nezastaví záhadný vlak....Moc se mi líbila hudba ve filmu, celý příběh je nádherně udělán. Hlavně Tom Hanks jako průvodčí byl úchvatný. Místy sem měla pocit, že je to normální herec. Soundtrack byl taky nádherný a dojemný. Nejednou mi zvlhly oči. Celá řada zápletek, které ve filmu byly mě občas přinutila nedýchat. Film sem opravdu "hltala". Když budu mít možnost, podívám se na něj určitě znovu.

2. ledna 2008

Ne ne ne, tohle teda rozhodně ne! Tenhle film se mi teda vážně nelíbil, ani jsem ho nedokoukala, jak jsem byla zklamaná! Čekala jsem od něj teda daleko víc. Mě teda rozhodně nesednul!

27. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Na filmu nejvíc zaujme zpracování, jinak je to spíše pro malé děti. Přesto takhle na Vánoce má určité kouzlo.

25. prosince 2007
avatar uživatele
40 %

Letos o Vánocích uvěříte... No, ani ne. Díky Robertu Zemeckisovi samozřejmě kvalitní režie i hudební doprovod. Ale Polární expres je opravdu vyloženě nudný, vůbec nic se vlastně neděje. Tuhle jízdu si užijete leda v IMAXU, kde se nebudete příliš dívat na to, co děje.

25. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tom Hanks v několika rolích

Toma Hankse mám jako herce moc ráda, u mě patří na špičku. Zde jeho role byla netradiční. Tehdy performance capture ještě asi nebylo na takové úrovni jako dneska, jsou vidět chyby, třeba strnulé obličeje, vlasy taky nejsou úplně ok. Ale pokud zanedbám technické nedostatky, můžu už jen chválit. Hudba byla skvělá, příběh se mně taky líbil. Byl dojemný a docela mě dostal. Na Polární expres jsem se těšila dlouho a když jsem teď konečně měla možnost ho zhlédnout, nelituji, ba naopak, líbil se mi a nezklamal mě.

24. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Bylo takové roztomilé. A moc se mi to líbilo. Třeba ta písníčka té holky a toho malého, chudého kluka. Nebo jak lyžovali po těch vagonech, to bylo fakt super.

9. prosince 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Krásny, oprvdu pěkně udělanej film. Tom Hanks v hlavní roli, výborně propracovaná grafika a krásne prostředí. Akorát škoda že mi není třeba 5 to by se mi film líbil ještě víc.

4. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

krása :-)

Film je krásná vánoční pohádka. Je tam použita supr animace, ti lidi vypadají jako živí, ta technika je fakt suprová. . Ve filmu se mi také líbí hudba. Prostě se mi to líbilo, nó a ráda se na film před Vánoci podívám :D.

13. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Me se tenhle film moc libil, ale bylo tam dost hodne zdlouhavych scen. Jo a taky by to chtelo alespon na konci vysvetlit toho ducha, jak je porad na vlaku, kdo to je, kde se tam vzal a tak. Ale jinak je to pekny.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Tom Hanks

Na filmu mě zklamalo dost věcí. Od nevýrazné mimiky obličejů, až po hodně podivné putování vlakem. Ve vlaku se střídaly nerealistické scény s ještě šílenějšími a příběh se dostal k zajímavému vánočnímu ději až na severním pólu.

8. září 2007
avatar uživatele
50 %

Extrémní zklamání

Při sledování tohoto filmu, od kterého jsem očekával leccos, jen ne tohle, jsem měl pocit, že Robert Zemeckis asi zešílel. Některé jeho záběry, které museli dát docela práci se vážně nedali zkousnout. Létající peříčko ve Forrestovi bylo fajn, ale proč tady musíme sledovat snad několikaminutový záběr na létající jízdenku a i jiných předmětů (závlačka v kotelně atd.), jako by snad film byl pouze snůškou náhod a létajících „uměleckých“ scén. Jasně je to pohádka, proč všechno řeším? Protože opravdu pochybuji, že nějaké dítě zabaví zrovna takové scény. A pokud ani dospělé, co je asi špatně? Za druhé tak přiblblé postavy se opravdu jen tak nevidí. Děti se chovají naprosto stupidně, průvodčí jak by smet, čekal jsem nějakou příjemnou vánoční atmosféru, ale ta také chybí. Grafické zpracování působí zajímavě, ale jen do chvíle, než si všimnete dost do očí bijících okrajů postav nepasujících do krajiny, někdy až příliš nekreslené obličeje postav a jiných detailů, které mě prostě rušily. Musel to být velice náročný projekt, celé to působí monstrózně, ale asi tři čtvrtiny se mi opravdu nelíbily. Útěchou snad může být, doufám, povedenější 3D verze.

23. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Tom Hanks trochu jinak.

Ačkoli jsem už řekněme dříve narozený, tak se mi film líbil a vrátil jsem se tak do dětství, kdy jsem se stejně jako hrdinové filmu těšil na to až Ježíšek přinese dárky. Taky mě štvalo(stejně jako hlavního hrdinu) když mi někdo řekl, že dárky nosí rodiče. Film byl opravdu pěkně natočený, grafika se musela líbit hlavně malým dětem, protože jim je film asi (asi) určen. Jo... a pokus o to počítačově zpracovat Toma Hankse(mého asi nejoblíbenějšího herce) se nepovedl, což mě přinejmenším rozčílilo. Jinak OK. Doporučuji zkouknout.

3. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Upřímně řečeno jsem od filmu čekala víc. Přišlo mi, že se tam skoro nic neděje a film nemá žádný spád. Možná jsem jenom správně nepochopila hlavní záměr nebo pointu. Ale jinak vcelku zdařilý animák...

15. července 2007
avatar uživatele
90 %

Na severní pól a zpět!

Je to opravdu nádherný film s kouzelným příběhem a myslím, že nezáleží na tom (jak se píše v recenzi), že děti u nás nejsou zvyklé na Santu, protože ten film je o postupné ztrátě kouzla Vánoc, která potkala téměř každého z nás a Vánoce se pro nás stávají jen obyčejným dnem, při kterém nezbývá než vzpomínat na pocity a atmosféru, kterou jsme pociťovali, když jsme byli mladí. Pro mě opravdu příjemný a působivý film, jak po stránce technické, tak příběhové. Zemeckis dokáže dostat emoce z každé maličkosti a na mě to funguje. Jeden příklad za všechny je poslední scéna s rolničkou. 90% je skutečně zasloužených.

6. června 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle je jeden z nejzajímavějších pohádkových příběhů, který jsem kdy vyděla. Animace se jim povedla, hudba je super a nezapomněli na trochu výuky, kde to obzvláště starší donutí se trochu zamyslet.

20. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Krásnej filmík(pohádka)

Podle mě je to dost vidařená pohádka, krásná animace, bezva hudba a když to skouknete v ině tak to zaujme ještě víc, tenhle film jsem viděla sice už před dlouhou dobou ale pořád si na některé bezva scény vzpomínám. Tomuhle filmu dávám 90%

25. března 2007

Polární expres

Pohádka ve 3D. Revoluce? Ani ne, kromě technických detailů samotné 3D techniky mě film příliš nezaujal. Asi jsem na tyhle skvosty příliš stará...

1. března 2007
avatar uživatele
LOST
...
60 %

Polární expres

Ze začátku jsem tomuto filmu moc nevěřil a myslel jsem si, že to bude jen další obyčejná pohádka pro děti.Bohužel jsem měl pravdu,i tak ale můžu říct, že se určitě nejedná o špatný film. Co mě mile překvapilo byla první polovina filmu, která byla velmi vydařená a bylo v ní hodně dobrých nápadů. Animace byla okouzlující a co se mě ještě líbilo byla hudba.Druhá polovina to ale všechno zkazila,bylo to nudné,nemastné neslané a ke všemu už to byl takový ten obyčejný film, který není ničím originální.Škoda, kdybych měl hodnotit první polovinu filmu dal bych tak 90 %,druhý polovině bych dal však asi tak 40 %. Takže to vyjde na průměrných 60 %.

26. února 2007
avatar uživatele
40 %

Vláčkem tam a zase zpátky

Pohádka, která by měla něco naznačovat a nejspíš i naznačuje, ale je to asi jako s tou rolničkou - tu slyší taky jen děti. Každopádně v 3D projekci Imaxu to bylo velmi působivé, i když jsem čekal, že to bude víc 3D [ten sníh mohl padat fakt všude, ale on nepadal]. A nejlepší byla "horská vlaková dráha" :) A pak ... zase ten tlustej maňas v tom směšném červeném trikotu, který u nás nosí pouze Červená karkulka. Přesto píseň When Christmas comes to town je moc moc dojemná :) a působí to celé tak nějak dojemně, vánočně - tak aspoň něco!

23. února 2007
avatar uživatele
mabo
...
80 %

Dejovo zaujme aj staršieho diváka, nie len deti. Animácia pekná (aj keď nie dokonalá). Odporúčam porezať vo Vianočnom čase. Určite vám pootvorí srdiečka a budete mať k sebe bližšie... Ku koncu filmu, keď počuje po rozbalení darčeka zvuk rolničky, niekomu vybehne aj slzička (aspoň tým citlivejším).
Takže opakujem:" Dej veľmi pekný "

23. února 2007
avatar uživatele
Budy
...
100 %

Tak tohle jeden z nejlepších,nejpěknějších a s výbornou animací Vánoční film.Má jakési kouzlo Vánoc.Je to výborný film.

28. ledna 2007
avatar uživatele
2-D
...
90 %

Velmi pekna pohadka. Americke Vanoce zas tak nemusim, ale tohle bylo velmi mile, prijemne a predevsim kouzelne. Doporucuju vsem, kdo chteji navodit vanocni atmosferu. A mistr Hanks? Jako vzdy excelentni.

30. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Hmm

Film celkem usel,hodne dobre naanimovany,pekna hudba..je to proste pohadka pro mensi deti, ja uz na tohle moc nejsem:D davam teda aspon za ty prcky 90%

17. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Jako věřím, že někomu se to může líbit. Jo. Ale na mě to je moc kýčovité, moc americké. Čekala jsem například, že mě nějak překvapí podoba Santy. Ale ne, je to ten Santa, který je k vidění všude. DEch mi například taky vyrazili skřítkové, na které se nedalo dívat. Prostě děs běs, ale pro děti dobrá pohádka.

12. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Je to film určený pro děti, ale musím uznat, že při sledování jsem se chvílemi ponořil do děje a byl to docela zážitek. I když některé scény na dospělé působí samozřejmě velmi naivně. Ale závidím dětem, které budou filmu ještě věřit. Bezvadné počítačové zpracování animací. Překvapily mne české nápisy například v otevřených novinách přímo ve filmu.

5. října 2006
avatar uživatele
60 %

Velmi zručně vyroběný film, který díky skvělému ztvárnění působí jako hraný. Ovšem označení pro děti je trochu spekulativní, neboť jsou v Expresu i scény dost děsivé pro menší děti

19. září 2006
avatar uživatele
100 %

tahle pohádka je super hlavně ten vlak a ti trpaslíci na konci, takže dávám 100% protože je to bezva film. :)

2. září 2006
avatar uživatele
80 %

Tom a Vlak

Nádherně spracovaný vlak a božsky hrající Tom..nová technologie působí atraktivně a trošku cizokrajně, ale i tak je Tom stejný...škoda jen že herec hlavní dětské postavy nebyl tak přesvědčivý jako Tom...jinak nádherný vlak a pár akčních scén co dodaly filmu šmrnc...jo a ještě fajn duch tuláka závislého na kafi..jasných 80%

31. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Tom Hanks jako....průvodčí!

Animačně skvěle zpracovaný film. Tom Hanks v hlavní roli také přidá svoje. Jenom jeden zápor to má. A to ten, že R. Zmeckins neudělal to, co dělají jiní režiséři u animovaných filmů. Neudělal je pro všechny věkové kategorie. A to je chyba. U takového Nema, Shreka, či příběhu Žraloka se pobaví všichni, u Polárního expresu se děti do 9 let pobaví, do 15 usmějou, a výš si lidi jenom řeknou, že to byl pěkný film. Jinak ale fajn.

9. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

Pro děti.

Jo, kdyby bylo tak 6 roků, tak se mi to asi líbí víc. :) Říkejme tomu taková nereálná pohádka. Upřímně musím říct, že jsem se u Expresu nudil. Bylo se na co dívat (protože grafická stránka je ohromující), ale film postrádá jakékoli vtipné hlášky a dialogy, s čímž nic neudělá ani i tak skvělý Tom Hanks.

21. července 2006
avatar uživatele
90 %

Věříte v Santu?

Moc příjemná vánoční pohádka, která jistě potěší celou rodinu. Nápad skvělý, a to nemluvím jen o počítačové novince v animaci, která se vyvedla... Je tu i příjemná hudba a taneční kreace digitálních postaviček... Jako dítko bych si film určitě oblíbila. A moc hezký je nápad s rolničkou - že kdo nevěří, neuslyší. Vy slyšíte?

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

pěkné

Tato pohádka se mi opravdu líbila.Je velice pěkně zpracovaná.Pro děti a nejenom pro ně je to film na shlédnutí.

15. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

3D

jsem naprosto ulítlej na podobný filmy protože počítačovou grafiku miluju.Polární expres byl úžasným spestřením pátečního večera(sice už po vánocích),navodil ve mě dokonce i takovou tu vánoční atmosféru.určitě doporučuji koukat někdy v době adventu protože to má skutečně vtahovací děj!jediné co chybělo tomuto skvělému dobrodružství bylo trochu humoru,protože příběh je docela vážný a ústa u něho nestočíte!

23. března 2006
avatar uživatele
80 %

Zlatý tiket

Chápu, že v 3D může být Polární expres úžasný zážitek. Já ho ale viděla v 2D. A od toho se odvíjí můj názor. Než vlak dorazil do městečka skřítků na severním pólu, bavila jsem se, vcelku. Cesta od vlaku k obrovskému vánočnímu stromku mě už hodně nudila. Ale je to film hlavně pro děti a myslím, že děti si ho užijí i doma u TV.

12. března 2006
avatar uživatele
90 %

Na tuto rozpravku som sa dlho tesila a preto som zrejme mala privysoke ocakavania. Kazdopadne, pekny pribeh na navodenie pravej vianocnej atmosfery. Pozerat ho vsak inokedy ako okolo Vianoc je zbytocne. Prave preto ho inokedy ako na Vianoce pozerat nebudem. Ale kedze Vianoce milujem, davam 90%.

24. února 2006
avatar uživatele
70 %

Nebol zly

Tento film nebol az tak dobry ako som ocakaval ale aj tak podla mna tam bola najlepsia postava Toma Hanksa

17. února 2006
avatar uživatele
100 %

:)

Okouzlující film, zejména tanec s čokoládou mě dojal:) Místy opravdu velmi vtipné a Vánoce, Vánoce přicházejí... Věříte? Jestli ne, tak uvěříte:)

31. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Mates:

Teda, nechci se opakovat s jinými uveřejněnými názory, ale je to tak. Jen se divím, že kdo viděl PE v 3D (v IMAXU) nedává jasných 100%. To muselo zanechat zážitek i v nevrlým odpůrci animáků. Stejně tak nesouhlasím s názorem, že v 2D je to o ničem. Jasně - je to slabší než IMAX, ale to by byl i filmový týdeník.... Rozhodně je Motion Capture přínosem pro animaci, dynamika pohybu je věrohodná. Nemůžu jinak než 100%.

18. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

super v Imaxu

Mela jsem možnost vidět polar expres v Imaxu, a mužu říct, že do normálního kina bych na to asi nešla. Všechny ty horské dráhy a tak , to by v kině nebylo tak zajmavý. Na filmu mě nejvíce upoutala skvělá grafika.Příběh byl velice průhledný, dabing taky nebyl nejlepší. Ale i přesto se mi Polar expres líbil

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

skvělé

Myslím, že film Polární expres v kinech už dlouho chyběl. Je to výborná pohádka! Ne, že bych chtěla odsoudit filmy typu Hledá se Nemo, Shrek, Z pekla štěstí... (první dva jmenované se mi moc líbily), ale oproti starým českým pohádkám je to hrůza. Děti stoprocentně nemůžou pochopit všechny vtipy co se v současných "pohádkách" vyskytují. Prostě se dělají pohádky pro dospělé a na děti se při tom moc nemyslí.
Tímto vyloženě dětským filmem jsem byla nadšena! (a to jsem to neviděla v IMAXu...) Těm, kteří mají děti nebo kteří dětmi stále ještě jsou VŘELE DOPORUČUJI!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Moc hezký,,,

Hej tak to byl hodně dobrej filmeček... Nejvtipnější byl strojvedoucí, v těch všech okamžicích jsem v něm prostě viděla jenom Toma - ani se mi to nezdálo animovaný. Pár okamžiků sem i věřila, že ho tam dali živého. Je pravda, že příběh to byl pěknoučkej a rozhodně pro děcka úchvatnej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

COZE?

tak toto ma byt animovany film na urovni? dlhe, nudne, furt vlak, polar express ma velmi sklamal, aspo ta grafika mohla byt lepsia alebo pribeh.bieda

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Imax

Viděl jsem nejdříve verzi 2D, která se mi opravdu nelíbila, ale teprv v Imaxu 3D vyniknou všechny horský dráhy a detaily. Zajděte jestli to eště dávají, stojí to za to i proto, že je to prozatím nejdelší pořad, který kdy v Imaxu uveřejnili.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Jako 3D bezva, ale jinak.

Viděl jsem film v IMAXu a nutno říci, bylo to hezký 3D. Ovšem v 2D to podle mého stojí za nic. Ty horské dráhy a podobně. A když tam čtvrtinu fimlu (no dobře, tak jen 5 nebo 10 minut) léta lístek krajinou, myslím, že vidět to 2D, tak to asi vypnu ;).

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Potlesk

Jako 3d grafik musím podotknout že tento film mě naprosto natchl a to nejen skvělím dabingem ale predevším svou vizualní stránkou. Celý film je od začátku až do konce nabití neutuchající podívanou, která je pastvou pro oči jak dětské tak i dospělé. Film můžou schlédnout všechny generace a každý vám řekne...bylo to krásné...musím se připojit. Myslím že nová technologie použitá ve filmu (Motion Capture), je budoucností animovaných filmů. Jeden herec, tady v podání Toma Hankse, si zahraje více rolí...no prostě uchvatné !!!!.....70%

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Dá sa

Je to rozprávka kotrá má dobrú grafiku...ale je to proste pre malé deti...inak je to zaujímavé a pekné...na spríjemnenie vianočnej pohody :O))

Kdysi dávno

No...

Film mě moc nezaujal. Zdálo se mi to nudné. Všechno se točilo jen kolem vlaku. Zato grafika, ta byla pěkná. A celkem propracovaná. Podle mě je to fajn film pro menší děti, ale mládež s dospělými asi nezaujme.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

Film se mi celkem líbil. Rozhodně mě to vánočně naladilo, viděla jsem ho těsně před Vánoci...
Ale nemyslím si, že by to byl nějaký úžasný film...
Ale hezky zpracovaný

Kdysi dávno