home
Podzim v New Yorku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Nádherný film. Myslela jsem, že to bude nějaká romantická komedie a ejhle. Romantické to sice je, to jo. Ale s tou komedií jsem se nějak sekla, on je to tak krásný doják! Na konci jsem brečela jak želva. Richard Gere je tady jako obvykle k sežrání.

28. dubna 2009

jeeejda tak tenhle film je teda fakt dokanalý.... Fakt jsem byla překvapena, myslela jsem si že to nebude nic moc, ale tak přece sem se na to koukla, a rozhodně toho nelituju.... Richard Gere hrál ůžasně, je to fakt dobrej herec.... Možná se mi to taky líbilo že to byxlo hodně smutný, ale taky romantický..... Samozřejmě že jsem na konci ukápla slzu, a to si myslim že spousta holek.... Tenhle film patří mezi moje nejoblíbenější, a to proto že tam hraje Richard Gere, který hraje fakt ůžasně.... Takže moje hodnocení je 100% a věřte že kdyby to šlo dala bych o hodně víc=)

18. února 2009
avatar uživatele
90 %

Zajímavý film, již od začátku víte jak to dopadne ale neustále čekáte, že se to změní a pak je to ukrutně smutný.

21. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Byl to takovej cajdák s předem dost odhadnutelným koncem, ale koukat se na to dalo. Citlivější dušičky na konci určitě uroní i slzičku.

9. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Autumn in NY

Jeden z mála filmů kde hraje Richard někoho "jako" zápornýho a kde taky na TO "jako" dojede... moc hezká věcička se smutnýmn i když od začátku jasným koncem...

25. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Podzim v Central Parku

Smutný a přitom pěkný film. Zajímavě pojaté charaktery postav, mělo to dobrou podzimní atmosféru a líbil se mi konec, který nebyl happy end, ale když se na to člověk podívá z jiného úhlu pohledu, tak ani tak moc ne. Trochu hruběji řečeno, ale je to tak.

4. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

No urcite je to moc hezky film, ale na takove obzaseni bych opravdu cekala o neco vic akce a lepsi zapletku, na nekterych mistech to bylo takovy moc utahany no, ale jak rikam, film je to peknej...

3. prosince 2007
avatar uživatele
Elik
...
60 %

Tenhle film není špatnej, akorát by to chtělo větší zápletku a trošku více akce, i když se to k tomuto žánru moc nehodí, chtělo by to něco na oživení.

26. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Krásné, smutné, s nečekaným závěrem u romantického filmu. Gere a Winona mi k sobě sedli, ona je úasně "jemné" stvoření a tu byla ještě křehčí. Na ten "dárek" jsem ke konci fakt úplně zapomněla, potěšilo mě to. A ačkoliv jsem čekala, že to dopadne takhle, slzy padaly a podzim to dokreslil.

28. září 2007
avatar uživatele
90 %

No jo... Film ve mně zanechal takový zvláštní pocit... Jsem ráda, že jsem se dívala... 4ekala jsem nějaký nudný slaďák ale mně se líbil... Možná proto, že neměl klasický happyend.. Možná proto, že mi něco připomíná.. Ale můžu doporučit... Určo jsem s filmem moc spokojená

24. května 2007
avatar uživatele
70 %

romantika s Richardem Gerem...čekala jsem, že to bude až moc přeslazený film, ale ne...romantický je, ale díky smutnému osudu Charlotty film dostává podle mě zajímavý "odstín"...

28. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Autumn...

Původně jsem chtěla dát filmu 60 %, obecně mám totiž vůči romantickým americkým filmům docela averzi a všechny mi připadají pitomé a na jedno brdo. I tenhle se neskutečně vlekl, moc se mi nelíbil. Navíc Richard Gere prostě není sympatický. Vinona sice u mě taky nestojí nikde v čele žebříčku oblíbených herců, ale dívat se na ní dá a vedle Gera je sympatická. To, proč filmu dávám nakonec procent sedmdesát, je kvůli konci. Opravdu jsem čekala další trapný happy-end, ale ono nic!, což mě velmi potěšilo, protože já happy endy nemám ráda. Je to sice další tuctová romantika, jakých jsou stovky, ne-li tisíce, aale ten konec je apoň o něčem. Aspoň trochu.

28. dubna 2007

Dojemná love story s neskutečným nnožstvím sentimentu, ale i přesto si dokáže jakž takž zachovat vážnou formu, přes neuvěřitelnou vleklost a nudu. K filmu jsem přistupovala se snačnou skepsí a pesimismem, i tak je to asi jedna z nejlepších love story. Přesto však cením nízko, protože jestli něco nenávidím, pak jsou to právě sentimentální romantická dramata. Brr

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

Nádherně smutná romance.
Něžná, křehká a okouzlující Winona Ryder a k ní šarmantní a interesantní Richard Gere- to je dvojice, která už na první pohled slibuje nezapomenutelný zážitek. Film mě chytil za srdce a po shlédnutí jsem na něj ještě dlouho myslela...Navíc myslím, že děj nádherně zapadá do melancholického podzimu v New Yorku....

25. června 2006
avatar uživatele
90 %

pěkná podívaná

Když se starší muž zamiluje do mladé dívky, tak to na mnoho lidí působí dojmem něčeho nepřirozeného, ale i to se v životě stává a tento film je toho důkazem. Okouzlující Winona Ryder a Richard Gere svou roli zahráli moc dobře.

18. května 2006
avatar uživatele
70 %

Krásnej filmeček, s dojemným koncem. Ten konec se jim na celým filmu povedl asi nejvíc. Byl sice smutnej, ale hodně lidí přiměje prakticky k slzám, což je důkazem kvality. Jenom nechápu, proč do každýho třetího filmu musí rvát vztah mezi 40-tiletým chlapem a 20-tiletou holčinou. To už je trochu otřepaný. Ale jinak dobrý.

7. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

....

Kdo má rád romantické filmy s Richardem Gerem, tohle je něco pro něj. Gere potká svou osudovou lásku, jsou dokonalý pár a bla bla bla.... Prostě ne. Tenhle film mi přišel dost nudný, ale hlavně o ničem. Sama se divím, že jsem to nevypla a dodívala to do konce.

26. února 2006
avatar uživatele
100 %

Winona Ryder

Film neobsahuje tolik klišé, jak bývá zvykem u jiných romantických filmů a zajímavý příběh má kromě nevtíravé romantiky i Winonu Ryder, která okouzlí.

25. února 2006
avatar uživatele
40 %

...

při sledování tohodle filmu jsem si hned vzpomněl na pollackova náhodná setkání.. .podzim v new yorku se totiž úplně stejně neskutečně vleče - unaví vás tak, že na konci nejste schopni dojetí - a celkově na mě působí dost snobsky.. .to, co ho vůči už zmíněnejm náhodnejm setkání dělá stravitelnějšim filmem je kratší stopáž a vynechání bezvýznamnejch vedlejších dějovejch zápletek...

25. února 2006

podzim

Tak tenhle nádherný film jsem viděla bohužel jen jednou a hned mě dostal. A to nejen podzimem v New Yorku, ale také Richard byl vynikající. Konec je velmi smutný, takže si nezapomeňte kapesník holky.

22. února 2006