home
Podfukáři

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

A můj názor je ...

Jelikož se blíží druhý díl, musel jsem si ten předešlý připomenout. A stále hodnotím kvalitně. Skvělá zápletka obohacena triky a kouzly. U některých jsem musel přivřít oči nad jejich nereálností, ale celkově stále uvěřitelné. Na konci jsem možná čekal větší "wow" moment z vysvětlení motivu, ale i tak jsem byl překvapen.

19. června 2016
avatar uživatele
90 %

Dosť dobrý film plný kúzel a ilúzií so slušným obsadením. Tajomný dej, kde nik dopredu nevie čo a hlavne prečo sa stane. Škoda toho záveru a rozlúštenia príbehu, to ma trochu sklamalo, akoby filmárom došli nápady a dych.

29. ledna 2016
avatar uživatele
90 %

Mélanie Laurent

Je to příjemná podívaná na velkolepou kouzelnickou show, která má pořádné tempo, zajímavou zápletku a vtipné scény.

12. března 2014
avatar uživatele
80 %

Kúzelníci

Kto je to kúzelník ? Scenár tohto filmu odpovedá na túto otázku, kto je vlastne kúzelník. Je to ten, kto vytiahne zajaca z klobúka ? Nie. Ten, kto dokáže niekoho obrať o peniaze neuveriteľným spôsobom - to je správna odpoveď. Napriek tomu, že príbeh je takmer v rovine fantasy, je podaný realisticky tak, že mu môžete uveriť. Remeselne dobre natočený film so zaujímavým a akčným dejom.

24. listopadu 2013
avatar uživatele
90 %

Z filmu mám velmi dobrí dojem ma v sebe napätie nečakaný koniec príjemne som sa bavil

2. listopadu 2013
avatar uživatele
80 %

Tenhle film na mě působí stejně jako iluze. Nechte se unést, zkuste uvěřit a čeká Vás zážitek, rýpejte se v tom a nebude Vás bavit. Já se unést nechal a byl jsem....okouzlen :)

11. října 2013
avatar uživatele
40 %

Tak netuším čím si tento film vysloužil a vysluhuje vcelku vysoká resp. vyšší ocenění ale podle mě to byla pouhá rádoby akční a absolutně nesmyslná slátanina. I přes velmi slušné herecké obsazení, i přes velmi slušné efekty i akci ve mě film vyvolával spíš zmatek a v lepším případě úsměvné kroucení hlavou a v horším případě pohoršení nad troufalostí scénaristy. Film se sice snaží v linii příběhu tvářit jako hlubokomyslný ale v konečném hodnocení působí spíš trapně a směšně. A ten suprový happyend :-0.....a co ten plytký příběh s neuvěřitelnýma mezerama. No smůla, ať se dívám se sebevětším nadhledem...pro mě out. Jinak odmyslím-li si nesmyslnost a provedení celého filmu, tak jediné co mohu ocenit jsou celkem slušné herecké výkony. Herečka Mélanie Laurent mě velmi zaujala a jen díky ní a Marku Ruffalo...se stal tento ubohý film snesitelný. Já 40%

7. října 2013
avatar uživatele
70 %

Karty. Kouzla. Kolotoč.

Podufkáři možná nejsou žádný kinematografický zázrak, ale rozhodně splňují moje požadavky na letní návštěvu kina. Nepřekvapivý průběh svižně odsýpá a více než sympatické obsazení dostatečně odvádí pozornost od mezer v logice. Je to film, ve kterém se nechci rýpat, ale užít si ho.

1. července 2013
avatar uživatele
80 %

Občas trochu naivní a nesmyslný film, ale celkový dojem pořád pěkný :) Díval jsem se na to v kině a působil na mě dost velkolepě díky těm kouzelnickým show. Doma na televizi by to ale takový zážitek určitě nebyl.

1. července 2013