home
Pod Jezevčí skálou

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

POD JEZEVČÍ SKÁLOU BY 2MIG1

velrybu, tatínka, prázdniny pro psa - tyhle filmy s tomášem holým jsem miloval už jako dítě a patřily k mým vůbec nejoblíbenějším.. trilogie pod jezevčí skálou a spol. mě ale nikdy obzlášť nelákaly, takže jsem se rozhodl zjistit proč.. a po zhlédnutí prvního filmu, už asi i tušim... film se zdá být typickou hříčkou o tom, kterak roztomilý klučina obměkčil srdce starýho mrzouta.. jenže když k onomu nějakému roztání ledu okolo myslivcovy srdeční stěny dojde a děda obejme vnuka, zjistíte, že je pryč teprve dvacet minut filmu a že o to vlastně ani moc ve filmu nejde.. o co vlastně jde, je i dost těžký poznat, protože film je prakticky nedějový, odkázán pouze na malý epizodky ze života lesníka a v celku vyznívá pouze jako reklama na naši krásnou přírodu, jejíž záběry jsou opravdu krásný.. ale z toho film neuděláš..

28. června 2009
avatar uživatele
60 %

Z trilogie asi patří k nejméně povedeným, i když je první. Je spíše ponurý, málo záživný, takový celkem o ničem. Zpočátku je dost tichý, jen hudba, ale přitom se nic neděje. Děj nemá v podstatě žádný. Shlédnout se ale určitě dá vždy.

25. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

Opět a zase mě film nechytnul. Jediné co se mi líbilo byla krásna krajina která opravdu neměla chybu. Ale jinak tím bych tak skončil s tím co se mi líbilo. Za krajinu dávám 50%

5. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Krásná příroda

Toto fakt dobrý film a s tou zimní přírodou je to fakt senzace. Trochu mě ale znechutilo, když hajný Straka střelil toho jelena.

3. července 2008
avatar uživatele
100 %

Krásný, nezapomenutelný film který pro mě moc znamená, protože jsem se na něj vždy dívala s jednou mojí velmi blízkou osůbkou!! Pěkný příběh z přírody který pobaví a rozveselí.

25. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Takový pohodový český film, kterému se nedá moc vytknout. Nenásilná príjemná komedie a hezké exteriéry. Fajn film na spríjemnéní večera.

4. července 2007
avatar uživatele
60 %

Chovejte se jako zvěř, neničte přírodu. Nejdřív jsem si myslel, že jsem se spletl, ale pak to přece jen sedlo. Ten nápis na značce ve filmu je fakt trefný. Film je příjemný, ale zase nic extra. Hlavně není zbytečně dlouhý a ukazuje pěknou přírodu a vztah lidí k ní. Hodně jednoduchý děj, který tu nemá hlavní úlohu a to je všechno.

4. července 2007
avatar uživatele
80 %

Takový milý český film s dobrými herci a zajímavým příběhem.nemám mo moc co vytknout,ale taky ho nemůžu dát jako stoprocentní.Je to prostě dobrej film.

13. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

U tohoto filmu si hlavně přijde na své ten, kdo má rád herectví malého Tomáše Holého. Jsou tam i pěkné záběry z přírody. Jinak film je spíše pro menší děti tak bych tipoval do 10 let, starší děti už asi těžko zaujme v dnešní době akčních a trikových filmů. Ale i dospělého, který by si chtěl oddychnout u nenáročné zábavy, by mohl tento film zaumout.

19. března 2007
avatar uživatele
90 %

Gustáv Valach

Už jako malý jsem jezdil na Slovensko na venkov do lesů, takže jsem se jako městské dítě dokázal vcítit do postavy hlavního hrdiny. Je to spíše "dětský" film, ale já ho mám pořád rád.

9. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Já nevím, tenhle film mě prostě nechytl. Možná je to proto, že hlavní hrdina je malé děcko, takže film vnímám negativně už od začátku nehledě na děj, možná je to proto, že děj a pointa je veškerý žádný a jde jen o sled událostí v mimořádně krásném prostředí. Právě díky záběrům přírody dávám pozitivní hodnocení, jinak jde ale spíš o průměr. Jedním slovem: ano i ne

26. října 2006