home
Ples upírů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Zklamání. Málo vtipné, málo strašidelné, málo nápadité. Vlastně úplně všeho "málo". Nějak tak jsem od Polanskiho čekal zásadně víc. To snad i ta česká kopie je lepší... A to mě vážně dost šokuje. Skoro jsem se nezasmál a ocenil jsem jen herce, kteří se docela snaží být vtipní. Bohužel ale neúspěšně. Není to zásadně katastrofální. jet to není ono...

11. srpna 2010
avatar uživatele
90 %

Vampires

Nevim, co se na tomhle filmu lidem nelíbí, mě se to zdá jako docela dobrá parodie na upírský horory, nebo ne? Náhodou, sem se u toho hodně nasmál a to by u parodií takhle být mělo, ne? Herci to zahráli dobře a chvilkama to bylo i docela napínavý, ale jenom trochu...a konec byl super, hodně se mi líbil. Shrnuto dohromady: "Dobrá upírská parodie které by 90% mohlo slušet!" Nebo ne? :-) Já bych řek že jo!!!!!

4. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Ples upírů ztratil překladem do češtiny naprosto své kouzlo. Nedávno jsem dokonce viděla, že se u nás (v TV) dokonce nepromítá ani původní verze, ale verze zkrácená tak o půl hodiny, kde je vynechaná většina výborných scén. Je to asi jedna z prvních upírských parodií a Sharon Tate i Roman Polanski hrají velmi dobře, hlkavně Sharon je tak roztomile naivní, že jí člověk tu posedlost koupáním klidně uvěří:-)

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

...

musim říct že když jsem viděl ples upírů poprvé, moc mě nenadchnul... .ale podruhý jsem se už skvěle bavil... .je to příjemná hororová zábava ..všem ho doporučuju... :)

26. února 2006