home
Pistolnice

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

nijak zvlášť westerny ráda nemám, ale tentokrát jsem se bavila. spíš než zápletka mě potěšilo obsazení, ale i děj měl opravdu děj :-) sem ráda, že ani moc krve vidět nebylo, což mě vyhovuje, takže príma podívaná

6. července 2008
avatar uživatele
50 %

Westerny mě nikdy nebavily. Přišlo mi, že to jen obměnění herců a děj je pořád stejný. Boj za spravedlnost a podobné blbiny. Tady to pro změnu udělali tak, že hrdinkami byly ženy (i když si nedovedu představit, že by ženy v té době, něco takového dělaly). Podívala jsem se na to sice se zájmem, ale asi mě to moc nebyvilo, jelikož jsem u toho usnula.

3. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

JAko, že já westerny fakt nemusím. Ale tohle je Bad girls, tak mi to je možná malinko blízké tím, že se tam neperou jen chlapy, ale vykuceně tam hrají baby! A to jak sem zjistila, že ta blondýna je Drew Barrymore, hnedka jsem běžela do půjčovny! A film byl vážně super! Holky byly křehké, ale zároveń pekně drsné. Film se fakt poved, super zápletka! Škoda, že se na konci rozdělí!

16. září 2006
avatar uživatele
30 %

Pistolnice

Když jsem viděla v televizi ukázky na tenhle film, tak jsem si říkala, že by to mohlo být docela dobrý. Ale asi po půl hodině mě to přestalo bavit a musela jsem to vypnout, protože děj byl nic moc a docela se to vleklo. Ačkoliv obsazení bylo vybráno docela dobře, nepomohlo to zvýšit kvalitu filmu.

4. září 2006
avatar uživatele
80 %

Drew Barrymore

Není to špatný western. Děj je poutavý i když na western je tam hodně romantiky a dá se přehlédnout i to, že některé postavy působí v kovbojském oblečení komicky.

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Western

Film, ač je to klasika, jsem viděla poprvé teprve včera. Ještě jsem u něj dočítala nový Premiere, takže mi první půlhodinka tak trochu unikla, ale to důležité vím :-). Herecké ženské kvarteto se mi líbilo, holky byly myslím pro chlapy dostatečně sexy a drsné, pro nás aspoň nezávislé, když nic jiného. Akce a napětí taky nechybělo, prostě docela pohodový snímek, který se dnes asi bude hodně srovnávat se Sexy Pistols.

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

pistolnice

Já sice nemám ráda westerny ale u tohodle jsem udělala vyjímku a neudělala jsem chybu, Tenhle film se povedl a ráda ho uvidím znova. :)

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Asi první western, kterej se mě líbil(musim ale přiznat, že sem jich moc neviděla). Já ty klasicky moc nemusim, ale na tenhle jsem včera koukala podruhý, a pořád dobrý. Hlavní herečky byly ok, mě sympatický. Celkem pěkná hudba.. Z těch mála westernů co jsem viděla, asi pro mě nej.

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Trochu jinak

Klasický western odlišující se od ostatních hlavními hrdinami. Jsou to ženy, a podle mě to bylo opět jen otázkou času, než se něco takového stalo. Jsou westerny s muži, proč ne ženy že? Snaha chytit lidi na D. Berymorovou a A. MacDowellovou se povedla a mnoho lidí od tohoto filmu hodně očekávalo. Jinak na tomto filmu ale nic moc není.

2. září 2006