home
Pidilidi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Trochu nudná pohádka pro děti. Myslím, že i ty děti se musely strašně nudit, vždyť je to skoro nekonečné. A hlavně docela o ničem.

9. února 2011

Chvílemi to je trochu nudné-třeba když vzpomínají na staré časy a když se ty staré časy vrátí. Tom Felton skvěle začal kariéru.

23. října 2010
avatar uživatele
100 %

TENTO FILM SA MI PACIL.VIDELA SOM HO PREDNEDAVNOM A TIEZ SOM SI MYSLELA,ZE PODLA NAZVU TO BUDE ONICOM,ALE BOLO TO DOBRE.100%

2. srpna 2009
avatar uživatele
50 %

Na můj vkus až moc afektované a uřvané. Nápad je to dobrý, originální, některé vychytávky jsou roztomilé, ale jinak mě příběh o miniaturních squaterech nijak zvlášť nezaujal. Zpočátku jsem tedy byl vděčný aspoň za Johna Goodmana, ale časem omrzel i jeho zuřivý řev a zbyly jen trapné hlášky a zdlouhavé honičky. Je mi líto, tento film (podle mě hodně čerpající z filmu Hon na myš) očividně nebyl určený pro mě a podle toho to taky dopadlo.

19. července 2009
avatar uživatele
50 %

Tak tenhle film je na u mě půl na půl. Zajímavej příběh, ale chvílemi nezáživnej. Výborní herci ale chvílemi v divnejch situacích.

23. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Tolik slavných herců a takovej pěknej příběh určitě potěší každého. Příjemnej film na nedělní odpoledne a hlavně pro děti. Některý triky možná trochu vyumělkovaný, ale to s klidem přehlídnete díky smíchu, který z vás dostanou.

22. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Celkem pěkný

Celkem dobrej námět, i když nijak originální. Pravda je, že na tomhle tématu to moc podělat nejde a mohlo to být spíš lepší. Ale co, i tak pěkná podívaná a já dávám 60%.

19. října 2007
avatar uživatele
50 %

John Goodman

Hnusák Potter je opravdu vydařený antihrdina v této pohádce. Svět pidilidí je zajímavě udělaný a děj filmu nenudí ani dospělé diváky.

28. února 2007

Hezké

Myslím si, že jsou v tomto filmu opravdu skvěle stvárnění všichni pidilidi. Potter je také skvělý a vůbec je celý film opravdu unikátní a hlavně věrohodný.

28. února 2007
avatar uživatele
50 %

Je to taková dobře vymešlený nesmysl, který je perfektní pro malé děti. Taky jsem to viděla jako malá a moc s emi to líbilo. Hodně se mi líbilo, jak měli Pidiličky vymyšlená byteček, vypadalo tak dobře střeleně. Dějová linie je rpo mě v téhle době už hodně nudná a tak klasicky šťastná, že se na to už asi dívát nebudu.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Docela zábavná ptákovina, ale viděla jsem už lépší filmy, kde hrál Tom Felton.. Tento film rozhodně nepatří mezi mé nejoblíbenější.. Ale rozhodně jsem se pobavila..

31. května 2006
avatar uživatele
60 %

Čekala jsem že to bude naprostá pakárna, ale nakonec jsem se u tohoto filmu docela solidně bavila. Některé scény se mi zdály lehce imfantilní, ale když má člověk na podobný typ filmu náladu, tak to prostě neřeší:) Film nic převratného nepřinesl...přišlo mi to jako taková polidštěná verze Honu na myš. Můj malý bratr byl tímto filmem doslova unešen:)

17. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

Děj by se snad dal ještě pochopit. Jednotlivé kostýmy bych ale nejraději přehlédla. Ty byly prostě příšerný. Mě osobně nebavil od začátku do konce. Výběr herců nezajimavý.

16. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

....prckové pod podlahou...!

Kouzelná komedie plná malinkatých "pidi-hajzlíků", která uspokojí malé i velké. Na tricích a výpravě se nešetřilo, a tak je na co se dívat…..Klasický rodinný film pro každou příležtost…..občas to má i děj a nějakou tu zápletku….ale, přece jenom někdy…..abych já řekl pravdu, vždycky se na to rád podívám…..i když je to blbost nad blbosti……filmík hodnotím za 45%.....moc zajímavé…!

15. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Viděla jsem to kdysi dávno a ještě k tomu náhodou, ale musím říct, že se mi to opravdu moc líbilo. Je to takový odpočinnkový film.

15. dubna 2006