home
Pan božský

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Trošku rozpoltený film. No ale je predsa primárne určený pre tínedžerky (či? niečo mi ušlo?), takže sa mu to ľahko odpustí.

13. července 2013
avatar uživatele
10 %

Úlet...

Je to další tuctová komedie s dějem, který nemá ani hlavu ani patu. Při sledování tohoto fimu jsem opravdu chvílemi málem usnula. Děj je naprosto rozházený, bez vtipných hlášek a filmu chybí základní pointa, na kterou by se postavil. Musím říct, že velice lituji toho ztraceného času sledováním něčeho, čemu se snad ani nedá říkat film a ode mě má takové hodnocení, které si zaslouží.(Těch 10 % dávám pouze za snahu)

12. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

mnooo

filmy s hilary duff, mam neskutocne rada videla som ch snad vsetky, a xy krat, pan bozsky strasne dlho som sa na ten film xystala nelutujm uzastny film co dcera neurobi pre stastie matky aj ked je to klamstvo a tak vela xce ostat v meste?nakoniec je to ona co uteka pred problemami, typicky konec, americkyx filmov,ae vobec mi to nevadilo, ba naopak, bez toho by to tomu filmu nepasovalo davam 90%

4. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Romantická komedie s Duffovou, sice její písničky moc nemusim, ale filmy má docela dobrý. U tohohle filmu sem se dokonce i nasmála 80%

18. února 2008
avatar uživatele
80 %

Priemerne

Tym titulkom priemerne nechcem tento film "degradovat" avsak je to podla mna obycajna klasicka romanticka komedia kde sa nakoniec ti pravi ludia, ktorich my uz nazaciatku spajame do parov lebo sa k sebe hodia, daju dokopy ... ale tak to ma byt ... pre mna osobne prijemny film s Hilary Duff :-) (80)

19. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Božský

Pan božský je moc hezký film a dá se na to koukat.
Dělají tam sice malý potfuk,ale ten podfuk je moc hezký pro tu mamku,ale přece pan božský opravdu existuje.

18. července 2007

Docela dobrý film, ale jen díky H. Duff ..., která filmu dává štávu, bez ní by to asi nebylo ono, bylo by to nudné....ale je štěstí, že tam Hillary hraje a že se na to dá dívat.

27. června 2007
avatar uživatele
70 %

Dobrý film, ale musím říct, že další filmy s Hilary Duff se mi líbí víc. Tento opravdu není špatný, akorát mu prostě něco chybělo.

20. června 2007
avatar uživatele
90 %

Myslela jsm si, že to bude bída, poněvadž nemám ráda Hilary, ale tady se fakt předvedla. Je to příjemná komedie pro celou rodinu :o)

30. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Další holčičí film, který postrádá snad vše co od filmu očekávám. Pořád dokola se mele jen jediný problém a na konci se dozvíte, že vše skončí dobře a uvědomíte si, že dobu strávenou u tohoto filmu jste mohli prožít lépe. Dost jsem se bránil abych v polovině neusnul.

23. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

podoba

Tento film je podobný jako mnoho ostatních, které Hilary Duff natočila. Ale i přes tuto informaci se mi ten film líbil a neodsuzovala bych ho.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie! Prostě brilantní. Vážně vtipné scény, hodně sem se nasmála. Výborná hudba a Hilary Duff, která je vážně dobrá herečka! Prostě pěkná komedie kde je spojeno i romantično a nějaké to teenagerovské pošušňáníčko! Super!!

P.S Film jsem viděla pouze v angličtině a všem chci říct, že Adam(kluk, co má rád Holly) je naprosto normální a fajný! Takže bych spíš nadávala na špatný český dabing!

16. září 2006
avatar uživatele
90 %

Na doporučení kamarádky jsem se na tenhle film podívala a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Hilary je moje oblíbená herečka a role teenegera ji sedne. Film má svižný a místy hodně legrační děj. Mnohé rozhovory jsem velmi vtipné. Jediné co mi asi vydilo, byl ten Kluk, co letěl po Holly: Ve filmu z něj udělali úplného blbce.

31. května 2006
avatar uživatele
80 %

Jo, tenhle film celkem splnil moje očekávání, ale naštěstí v dobrým =). Příběh je celkem fajn, a vznikne z něj hodně zábavných scén, no je to vlastně taková oddychovka, ale aspoň se u toho zasmějete... A taky nevím, jestli to bylo podivným českým dabingem, nebo jestli i ve skutečnosti ten kluk působí jako debil- občas to bylo fakt hrozný...

8. května 2006
avatar uživatele
30 %

Není to nic nového... Pořád dokola omílané téma. A tady toto je opravdu film o ničem... Občas opravu neskutečně neskutečné a neskutečně nereálné...prostě úplně na houby a k ničemu. Kýč...až na pěkného hocha a překrásné dorty... :)

1. května 2006
avatar uživatele
60 %

The perfect man

Ve filmu tentokrát září mladá a krásná Hilary Duff a dvě seriálové hvězdy. Heather Loclear v roli matky a Chris Noth v roli pana božského... Příznačné přidělení role vzhledem k jeho působení v Sexu ve městě... Romantická komedie pro mladé, která se chlubí napínavými scénami, které vedou k prozrazení mladé Holly (Hilary) před její matkou, na niž ušila nehezkou boudu, a i když to myslela dobře, vzniká tak spousta problémů a trapasů. Tedy vcelku typická zápletka a očekávaný konec, přesto příjemný příběh se zajímavým námětem, při němž budete sympatizovat s hlavními hrdiny... 65%!

30. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Trošku mi to připomíná Sestry v akci (asi tím stěhováním), ale i přes to je to něco nového a odlišného. Hledání muže pro mámu se jen tak ve filmu nevidí, tak je to něco jiného než ty starší otřepané americké romanťáky ve kterých se holka přestěhuje do nového města a zamiluje se do nějakého kluka a shodou náhod je v každém i nějaká namyšlená záporná postava. Jelikož v tomhle filmu žádný záporák není, tak nesmím hodnotit jinak než za 100.

24. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Další romantická komedie, tentokrát o tom jak dcera vytváří matce dokonáleho přítele, ale jako vždy něco se stane, ale to se dozvíte tehdy až se na tento film podíváte. Mě osobně se film docela líbil, ale není to nic převratného. Je to spíše komedie pro věkovou skupinu teen. Občas se i zasmějete, ale moc často to asi nebude. A taky nedoporučuji se na tento film dívat před spaním - chvílemi je docela nudný

1. února 2006