home
Pějme píseň dohola

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Super

Fakt super film, vidím ho po 30 a směju se jako po 1. Už od začátku se člověk tříská smíchy, hned první věta mě položila na zem "Je to skvělá parta lidí kam jedeš". A nejlepší je že měsíc na to co sem to viděl poprvé sem měl ject na tábor kde sem nikdy nebyl, přijedu tam a hele, von to je ten samej co byl ve filmu, nekecám. Kdyby to někoho zajímalo je to blízko vesnice jménem Miřetín a ta je blísku Skutče, Hlinska nebo Chrudimi. Takže tomuhle filmu dávám jasnějch stoprocent. Jo a ty co se na to chtějí podívat, doporučiji si to skouknou minimálně dvakrát, přijdete na věci který nejsou na první pohled vidět.

19. února 2009
avatar uživatele
90 %

7. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Tenhle film by byl doporučován téměř jako kult a půl hodiny jsem poslouchal jen samou chválu. Ještě že beru hodnocení filmů od ostatních s velkou rezervou. Nebavil jsem se totiž vůbec. Postava Boba mi taky nepřišla ani trochu kultovní a rozhodně bych si nedovolil v dnešní době vyrukovat se žádnou z hlášek. Hlavní hrdina je těžce nesympatickej idealista a já nemám nejmenší tušení, proč mu plavovlasá můza-ošetřovatelka splnila to, po čem evidentně prahnul. Od dua Hřebejk-Jarchovský, jako scénáristů, bych čekal podstatně víc. A i když jsem dobu červených šátků nezažil, musím říct, že mi to celé přišlo až příliš politicky korektní.

31. května 2008
avatar uživatele
90 %

Já tento film zbožňuju už od doby, kdy jsem ho poprvé viděl. Je to nádherná parodie na pionýrský tábory, ale hlavně asi tím, co sme na táborech sami zažívali - hraní si na vojáky apod. Ale vždycky se zasměju, protože ty dialogy jsou nenahraditelný.

2. května 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělý film

Bohužel si období pionýrských táborů nemůžu pamatovat, ale tento film mi toto téma otevřel přímo realisticky... Skvělé hlášky, zajímavé situace, myslím, že žádný jiný film neukazuje tábor takto. Navíc zde nevidím nikoho dokonalého- samí ,,normální" lidé... Nejlepší je asi Bob a Margot...

21. srpna 2007

Tento film prostě nemá chybu...skvělé hlášky, stejně dobré scény...komické je zde všechno, od všemožných situací až po samotné postavy...Bob, Pepa Bizon...jen zmíněná Lepra zdravotnice...prostě tak neuvěřitelné až to musí být pravda.

13. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Jako doopravdy

Vzhledem k tomu, že jezdím na tábory už spoustu let, tak jsem tam mnohé z táborového osazenstva poznal i vedle sebe. Stejné situace, stejné vtípky, ... . Jen souhlasím, že se z námětu dalo vytěžit daleko daleko víc a film se tím mohl stát ještě lepším a známějším. Ale konečné stanovisko - ve filmu jsem se občas i shlédl. A filmy ze skutečnosti jsou nejcenější...

20. září 2006
avatar uživatele
90 %

Aňa Geislerová

Málo známý, ale vynikající český film. Sice to celé vypadá jako sranda, ale takhle to prostě na dětském táboře chodí. Z tohoto tématu by šlo vytěžit i mnohem víc, ale i takhle to bylo dobré.

19. září 2006