home
Pearl Harbor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Osobne ma film veľmi neočaril, na mňa trochu prisladký, Okrem toho nemám rada, keď sa veľké historické udalosti zvrtnú na... niečo takéto.

22. prosince 2012
avatar uživatele
10 %

Nicht mehr!

Zabte mě, ale já ten film nesnáším. Jediné, co se mi na tomto filmu líbí, je soundtrack. Jinak naprosto podporuji nominace na Zlaté maliny jak z oblasti herecké, tak dramaturgické a režijní složky.

29. května 2011
avatar uživatele
80 %

Opravdu povedný romantický film z války, o válce, bez války (většinou). A výborné obsazení, už kvůli tomu stojí za to ho vidět.

18. září 2010
avatar uživatele
100 %

Toto je pán film. Aj ked trocha dlhý no divák sa do toho časom dostane. Začiatok len velká romanca no akonáhle príde prvá akcia už som sa neodlepil. Utoky, efekty a najmä kamera bola na 100%.

26. dubna 2010
avatar uživatele
80 %

Ze začátku je to opravdu nuda, ale ten kdo vydrží nebude litovat. Film nabídne jak lásku tak i válku nejen mezi dvěma státy ale i mezi muži. Film je doplněn úžasnou podkresovou hudbou a jde vidět, že i hudba dělá film a ne jenom scénář a herci.

4. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Dobrá válečný film. I když musí, vytknout, že první polovina filmu byla nuda a ta pravá akce začala až někdy vv polovině. Jinak to byla nuda o lásce a přátelství, což bych u válečného filmnu nečekal. Aspoň ne v takvoém velkém množství. Jinak se mi film líbil. Mohl být lepší i horší (i když to říkám u mnoha filmů). Bitevní scény byly úchvatné a výborně předvedené. Herci ukázali, že umění hrát. Až na nudný záčátek neměl film chybu. Samozřejmě nepočítám historické chyby, které se v tomto filmu 100% vyskytují, jako v každém historickém filmu.

22. prosince 2009
avatar uživatele
30 %

Pane režisére Bayi, při vší úctě k vám a vaší další tvorbě - natočil jste tuhle pakárnu z donucení nebo kvůli prachům? Stupidní dialogy, korunované příšernými "hereckými" výkony Afflecka a Beckinsale, patos a sentimentální přeslazená romantika, to všechno dohromady je kombinace k nepřežití. Viděla jsem celkem 2x (poprvé dokonce v kině) a nemohla jsem věřit vlastním očím. Jediný klad jsou mistrně zvládnuté akční scény, ale jinak... Odpad.

11. září 2009
avatar uživatele
80 %

Michael Bay je režísér, kterému některé věci jdou a něco zase vůbec ne. Je expert na akci, to se mu musí nechat. Útok Japonců na Pearl Harbor je úžasný. Všechno tříská, padá, kulky padají, lodě se potápějí,lidé se topí, sám výbuch a výstřel. Další věc, potrpí si na přislazenou romatiku. Proto zde máme hodně scén, které v nás mají probudit city a máme být neschopni rozhodnout se ve složitém trojúhelníku milostné trojice. Legrační je poslouchat konečná slova o Americe, slávě, nepodlehnutí a cti. Zní to přesně jako Michael Bay. Historické nesrovnalosti se musejí přehlednout. Historici si zavírají oči a neslyší, pokud jde o chyby, kterých je filmu nepočítaje. Je to ale skvělá podívaná. V jeho filmech se vyskytuje velké množství hlášek, které se dobře poslouchají

27. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film mě doslova chytil za srdce. Vím že v něm je spousta chyb a historických překlepů a mnoho lidem se nelíbí, ale mě doopravdy zaujal. Jako milovník a troufám si říct znale druhé světové války mi to nahrálo a nádherné výnoky Bena, Kate a Joshe byl nádherné. A nesmím opomenout hudbu Hanse Zimmlera ta je skvělá ! Film možná ze začátku vypadá jako klasická romance, ale to se hnde mění. Protstě ať si říká kdo chce co chce já ho zbožńuju

10. července 2009
avatar uživatele
60 %

Velkolepý válečný velkofilm, který je bohužel narvaný neskutečně patetickými záběry, vlasteneckými a rádoby tvrďáckými hláškami a (co prominout nelze) desítkami chyb, ať už historických, faktických nebo technických vzniklých při natáčení. Přesto je třeba ocenit působivost filmu a to nejen co se týče válečných bojových scén. Podle mě byl dobrý nápad zaměřit se i na zázemí a ukázat že válka je i o bolesti, hysterii a zraněných. Z celého filmu je snad nejefektivnější scéna náletu japonských letadel na nepřipravený Pear Harbor. Ovšem do doby, než se nezranitelný Ben Affleck s Joshem Harnettem dostanou do vzduchu. Pak totiž čeká japonské stíhače masakr bez ohledu na jejich početní převahu a lepší stroje. Doolittlův nálet v závěru filmu taky potěší, ale obávám se, že byl přidán z prostého důvodu, že americký film nemůže končit tím, jak Američanům nakopali prdel. Takže na závěr - film s nespornými kvalitami na jedné straně, ale stejně tak s neodpustitelnými omyly. Hlášky (a hlavně zbytečné scény, ve kterých se tyto hlášky objevují) typu "Kdo tě učil létat, poručíku?" mě dokáží rozpálit do běla.

8. května 2009
avatar uživatele
100 %

Je to nádherný film, sice je tu a tam historická nepřesnost, ale to se dá přehlédnou. Je to překrásný film.

17. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Americký svět

Zase další film o chudácích Američanech. Že nenatočili epilog, co se dělo potom. No, ale to už je jiný příběh. Řekla bych, že tenhle je docela ucházející, určitě lepší než průměr, ale celkově je to dost slaďárna, ke všemu ještě okopírovaná od skutečného filmu (což nemůžu neopomenout). Kate Backinsale je hrozná, Ben Affleck ujde.

8. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film se mi líbí. Je tam trocha historie, která j zasazena do obyčejného života. Taky je to o lásce a přátelství, což mám u filmů ráda. A samozřejmě je to také dojemné a člověk může i trošku upustit slzu :-D.

31. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Tohle je něco jako Titanic. Smutný, romantický film s krásnou hudbou a dobrým hereckým obsazením... I když na Titanic přece jen nemá, docela mě zaujal.

26. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Nikdy sem neměla možnost vidět film celý, vždy jen začátek a ten mě moc nebavil. Teprve až nedávno jsem ho viděla v televizi a ten příběh mě uchvátil. Nejsem sice moc veký příznivec romanťáků, natož pak filmů válečných, ale tady to bylo tak vyvážený, že se mi to líbilo. Jediné, co mi tak vadilo, byla Evelyn, protože mi připadalo, že vlastně neví, koho má ráda víc a tahá oba za nos. Český dabing řekla bych velmi povedený, stejně jako film. Na konci reisér vmáčk velmi dojemnou scénu mezi dvěma kamarády, která byla dobrý vrchol filmu a bez mých slz se neobešla(a to sem nebrečela ani na konci Titaniku)...podtrženo, sečteno, dávám 90%...film si je zaslouží!

8. září 2008
avatar uživatele
70 %

Velmi vydarený film. Páčili sa mi herecké výkony. Aj ked sa mi Josh ku Kate velmi nehodil. Vyzeral skor ako jej mladší brat. Trochu mi vadila dlžka filmu.

8. září 2008
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor

Mě ohromil už od začátku.I když Válečné filmy nemám ráda a skoro na ně nekoukám a málo který se mi líbí tak u Pearl Harboru jsem udělala výjmku.A rozhodně jsem toho nelitovala.Musím se přiznat že film na mě udělal opravdu dojem.Je to jeden z mála válečných filmů na který se ráda podívám znovu.A to hned z několika důvodů.Tím 1 je skvělá režie kterou má na svědomí Michael Bay.2 důvodem a tím největším pro mě je pominuli první půlku filmu skvěle natočený japonský útok na Pearl Harbor.Ten mě ohromil snad nejvíce z celého filmu.3 jsou to skvělé herecké výkony.Ben Affleck,Josh Hartnett,Alec Baldwin byli skvělý.Když k tomu přidám ještě skvělý děj,výbornou hudbu.Tak je z Pearl Harboru vynikající film,který je škoda nevidět.

2. září 2008
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Skoro vždy mě dožene k pláči. Skvělý děj, romantika .... prostě skvělý film ...

24. července 2008

Tenhle film zasáhne

Vždycky, když se dívám na Pearl Harbor tak mě dostane děj, romantika, herci, hudba...A ten konec no to je prostě doják

18. července 2008
avatar uživatele
100 %

Nedavno jsem zjistil, ze na konte Michaela Baye jsou opravdu vynikajici filmy a Pearl Harbor rozhodne neni vymkou, spis naopak vycniva z rady. Je to jeden z mych nejoblbenejsich filmu. Je v nem romantika, akce, historie a jeste k tomu uplne excelentne zpracovane. Doporucuji vsem!

8. července 2008
avatar uživatele
80 %

Film vcelku ušel, líbil se mi hlavně díky válečnému námětu. Válečné filmy mám moc rád, a proto i tenhle stojí podle mě za to. Bylo zde spoustu leteckých válečných scén, které nebyly špatné. Moc se mi líbil průběh děje i herecké výkony Benna Aflecka a Joshe Hartnetta nebyly k zahození. Bohužel, filmů z druhý světový je dost hodně, a proto dávám jen 80%.

13. června 2008
avatar uživatele
100 %

Yeah...

Tenhle film ... prostě... myslim že budu mluvit za většinu když řeknu že sou na něj slova malo ... je prostě užasnej od začatku do konce ... mužu ho vidět i 3x denně ale prostě furt se mi bude libit ... je užasnej stejně jako herci v něm ... u většině filmu mi ani pul slzy nespadne ale u tohohle ... ten konec byl dojemny ale jako stejně mi Denny k Evelin neseděl byl na ni moc mlady teda podle mě ...

14. května 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi líbil. Od filmu sem moc neočekávala a byla jsem mile překvapena. Děj byl zajímavý. I zápletka se mi líbila. Co mi tak trochu vadilo na filmu, byla jeho délka. Ale vylepšil to dojemný konec, který byl moc pěkně udělaný.

3. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Jeden z mála filmů, u kterého mi vadí jisté historické nesrovnalosti. Přesto to filmu nějak víc neubírá na efektu a já ho celou dobu sledoval s bradou na podlaze. Uspokojil mě i závěr, který sice není klasicky americký happyend, ale zároveň nijak moc srdcebolný.

18. února 2008
avatar uživatele
90 %

Pearl Harbor

Skvělý film, nejdřív když jsem si přečetla název filmu, tak jsem si myslela že to bude děsná nuda, i když tam měl hrát Josh Hartnett, Ben Affleck a Kate Beckinsale. Ale byla jsem opravdu mile překvapena, fakt povedený filmeček, ale konec mě opravdu zklamal, čekala jsem že někdo zemře ale proč zrovna Danny? To nemohli zabít Rafa? Dala bych klidně 100% ale za to zabití Dannyho dávám jen 90%, protože tím mě dost zklamali :o)

24. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

tenhle...

film je fakt sladkej...můžu to vidět po třicátý a stejně mě to bude bavit...jenom pořád pokaždý doufám,že to dopadne naopak a ono nic..asi jsem naivní...ale vážně...děj je strhující a vůbec celé prostředí mě baví..i když většinou filmy z války nemám ráda..

6. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Tohle je prostě super film. Možná na mě až trochu moc romantický s jak jinak než štastným koncem. Ale děj i zpracování u mě má rozhodně 100%. Můžu se na něj dívat pořád a nikdy mě neomrzí.

5. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Pearl harbor je i přes všechna svá možná negativa velmi dobrým a hlavně zábavným filmem, který je z mého pohledu lepší než oba dva mizerné díly Mizerů dohromady. Ten milostný trojúhelník nevadil, žádný herec mně také nevadil a vždy, když už jsem byl těmi romantickými řečmi přesycen, film včas přehodil na druhou dějovou linii a začal rozvíjet poutavou vojenskou stránku filmu. Ta milostná zápletka to takhle pěkně naředila, ale neřekl bych, že na úkor kvality. Film je i přes svou délku normálně snesitelný, a to i v případě, kdy je ještě navíc hnusně nastavovaný reklamami v televizi, což je také znak toho, že ten film svůj náboj a kouzlo prostě má a můžeme na něm klidně kritizovat tuny věcí, stále ten film bude stát za pozornost. Zvlášť musím pochválit skvělou hudbu, na které dělali ti nejlepší a je to slyšet. Kolik asi lidí, kteří ten film tak upřímně nenávidí, kouká na Pearl harbor vždy, když ho vyšlou do televize? Pár se jich jistě najde.

12. listopadu 2007
avatar uživatele
arar
...
100 %

Pearl Harbor

Nádherný film!!! I když tam byl ten milostný trojúhelník, tak i tak se mi líbil...A ten kdo tvrdí že tam bylo tý romantiky moc...no a co...někdy to bylo hlavně o tom...a aspoň ten příběh nebyl tak nudný!!! U mně je to prostě na 100%!!!

11. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Sladkej filmeček, já na něj šla kvuli tý romantice a přítel aby skoukl bojový scény a bylo to snad poprvý co sme se na nějakým filmu shodli.

11. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

:o)

Pearl Harbor jsem viděla před chvilkou podruhý.Teď mě oslovil více než předtím...Opravdu užasný doják...Na zpusoby Titanicu,trochuu..Přitom uplně jiný příběh,samozřejmě s láskou,ale jiný příběh... :o) opravdu moc hezký,ale smutný film..!

10. listopadu 2007
avatar uživatele
40 %

Nevím

Hm... Bylo vidět, že režiser sází na americký patriotismus. Moc mi to nesedělo. Ten milostný trojúhelník byl strašně předvídatelný. Taky mi vadilo, že jsou Japonci "ti zlí". Prostě...
Nechci to zase úplně odsoudit, ale... nic moc. A taky mi připadalo, že se ze mě Bay snaží "vymáčknout" slzy.

10. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Pearl Harbor

Pearl Harbor když sem viděl poprvé tak se mi moc nelíbil , nebyl záživný , ale jak sem se na něj kouknul podruhý a potřetí , tak se mi to pomalu začalo líbit...fakt hvězdně obsazený film...je se na co dívat ( zápletka , atd. )...výborná hudba...
90%

9. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Ale jo

Nevím co bych vlastně o tomto filmu napsala. Efekty a válečné scény byly asi z tohot filmu nejlepší. Jinak to byla nuda. Romantický příběh, který se tam odehrával byl předvídatelný. Než se konečně začne něco dít tak si aspoň takovou hodinku i víc musíte počkat. Druhá část filmu je už o něco zajímavější. Herci docela ušli. Naopak se mi líbila hudba. Takže když pominu tu část, kde si nic neděje tak to docela ušlo.

4. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Paráda

Film se mi velmi líbil a to proto, že obsahoval mnoho super akčních scén a zárověň i nějakou tu milostnou zápletku, která tam být nemusela, ale nijak filmu neuškodila, ba naopak. Kdo chce vidět film o Pearl Harboru čistě jako válečný film, tomu bych vřele doporučil film Tora Tora Tora. A nesouhlasím s tím, že milostné scény nějak pokazily celý film jak tu nějací lidé psali. Inu každému se spojení války a lásky nezamlouvá. Mě nijak nevadilo, ale ani nijak nenadchlo. Jinak by film perfektní.

6. října 2007
avatar uživatele
100 %

Nádhernej film. Skvělí herci,skvělé kostýmy,skvělá hudba.Perfektní záběry. Zajímavý děj,trochu smutný,vždycky na konci ukápnu slzu. Mám moc ráda tenhle film a můžu se na něj dívat neustále.

3. října 2007

překrásný klišé

Nejsem žádná znalkyně filmů ani neumím posuzovat co je dobrý film a co špatný. Vím jen který film se mi líbil a který ne. Pearl Harbor je krásný romantický film( a to říkám i přes to že nemám moc ráda Joshe Hartnetta, ale chápu lidi co jo). Je to romantika a celý je to hodně velký klišé, ale nádherný klišé. Zároveň to není úplný Happy End. Možná byste namítli, že Je to předvídatelný ale nikdy nemůžete čekat jak to skončí. U spousty filmů si říkáte že to skončá dobře ale ono to tak nedopadne. Např. Hříšný tanec. Uvádím ho tu proto že je to filmová klasika a přesto nekončí úplně šťastně že?

Zkrátka Paerl Harbor je smutná romantická pohádka o lásce, přátelství a věrnosti a oddanosti....

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jo, jasně je to samý klišé, ale zase kde není, že? Ten útok na Pearl Harbor byla sice jen jakoby kulisa toho milostného trojúhelníku, ale bylo to udělaný moc dobře.

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

7.12.1941

Tohle datum nezapomenu! Kdyby to tak bylo vždycky, i ten děják by mi šel!=) Sqělé herecké obsazení, napětí, láska, akce, vtip, dobrodružství...co víc od filmu chtít! Pearl Harbor je perla mezi válečnými filmy!!! 100%!!!

20. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mám opravdu ráda. Moc se mi líbil, je v něm napětí, romantika a historie. Pokaždé, když se na tento film dívám, běhá mi mráz po zádech. Nadhera :-)

24. července 2007
avatar uživatele
80 %

dobrej film,ale je na něm strašně moc poznat,že je typicky americkej...další lovestory....takovejch už bylo,sice jinej děj,jiný místo,jiný postavy,ale furt to samý..ale koukat se na to dá:p...

23. července 2007
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Tenhle kousek nesnášim. Plno amerických klišé a příběh jak okopírovaný z Titaniku, jenže ani zdaleka ne tak dobře natočený. Film mě nudil a naprosto odradil už po pár minutách a já udělal tu chybu, že sem ho dokoukal do konce. Vypěstoval jsem si k němu opravdovou averzi. Jinak nebýt naprosto zničujího příběhu černocha bojujícího za svá práva, dal bych filmu možná i 50%, ale tahle "třešnička na dortu" filmového nevkusu film snižuje i pěkných pár řádků. (Nejsem proti propagaci vzájemné tolerance. Jenom to nesmí být prvoplánové, přijde mi to nedůstojné a rasistické.) Perl Harbor je jedna z největších megablbostí, co jsem viděl.

4. července 2007
avatar uživatele
100 %

Trochu jiný válečný film. S konkurencí se nedá srovnávat, Pearl Habor jde vlastní romatnicko-dramaticko-válečnou cestou a kupodivu se mi dost líbil. Romantika skvěle střídá akci, takže se nudit nebudete a akční scény jsou velice podařené. Napoprvé se mi to nelíbilo, napodruhé zalíbilo a napotřetí je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Je ho akorát potřeba vidět vícekrát. A abych nezapomněl na hudbu, tak skladby jako Tennessee, Brothers a samozřejmě závěrečnou There You ll Be jen tak nezapomenete. Skoro by se mi chtělo říct, že je to takový Titanic z druhé světové. Pár procent bych odečetl jen za zbytečný boxový souboj a některé chybky. Jelikož zde ale nejde dát 95%, dávám stovku.

1. července 2007
avatar uživatele
100 %

Super :)

Tohle je ten nejlepší válečný film, jaký sem kdy viděla. VIděla sem ho nejmíň desetkrát a ať se snažím jak se snažím nakonci brečim stejně :D Je to dobře udělaný,propracovanný, i když něco jako Titanic. I když zvláštní je to, že Titanic mě nebere tolik jako Pearl Harbor ;-) Dávám 100%

23. června 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle filmek se mi hodne libil. Efekty jsou krasne propracovany a herecke obsazeni je na jednicku. Jen skoda, ze je to na konci tak smutny...

18. června 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle film byl dost dobrej ale měl docela hodně smutnej konec a taky jak ti hnusní Japonci rostříleli ty lodě zemřelo tam plno Američanů .Na a prostě dobrej film z válečného prostředí

16. června 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Podle mě je Pearl Harbor jeden z nejlepších válečných filmů. Najde si tady každý něco proč to zkouknout... romantiku, válku, letadla....
Já osobně jsem film viděla Xkrát a nedá se okoukat... Ať jsem ho viděla poprvé nebo po padesáté vždycky jsem ho obrečela stejně. Jak říkám - super film s výborným hereckým obsazením!!

25. května 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělý válečný historický film... podle mě jeden z nejkoukatelnějších...osobně sem ho viděl několikrát a můžu ho doporučit

20. května 2007
avatar uživatele
100 %

Nechápu lidi, co dávaj tomuhle filmu málo... tenhle film je bezvadnej... jeden z nejlepších... mě osobně uplně uchvátil.. a na rande snad nenajdete lepší film... skvělej ať v kině či v televizi.. dávám 100%:)

17. května 2007
avatar uživatele
50 %

No, z původních 70 % prostě musím slevit. Nějakou zvláštní nehodou jsem ten film nedavno viděl znovu a na víc než výslednou padesátku se to u mě prostě nevyšplhá. Bay jako by chtěl zopakovat úspěch Titaniku, narval do svého díla dokonce milostný trojúhelník. Což o to, pokud by ho dokázal nějak zajímavě využít, nebyl by to takový problém, jenže ... Bay umí dokonale vystavět atmosféru jen v akčních pasážích filmu. Akce=Bay a Bay=akce. Jakmile se pouští do něčeho, kde nemůžeme vytušit nadsázku, tak je to upjaté a naprosto impotentní. Navíc si do toho svého kolosu nevybral moc zajímavé herce a jediným světlým bodem je Josh Hartnett, který tady nebyl až tak výrazný, ale postupem času se rozkoukával. Stěžejním místem nechť tedy je útok japonců, je to taková záchraná bóje, bez které by se tenhle projekt potompil jako těžký, neotesaný balvan (no on by to ale bez útoku japonců nebyl Pearl Harbor :). Ať se Bay příště radši vyhne slzoproudým dojákům a raději rozpoutá další peklo na Miami Beach.

25. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Docela hezky zpracovaný film, ale zdá se, že není dobré míchat milostný a válečný námět. Film je dost zdlouhavý a chvílemi nudný. Čekala jsem, že střetu s japonci dají více času a pořádně to rozvedou. Milostný trojúhelník je už trochu tuctový, ale co se dá dělat. Jinak celkový dojem je vážně dobrý.

22. dubna 2007
avatar uživatele
ivin
...
40 %

Film dostává pochvalu za hudbu a za snahu. Trojúhelník, dva muži a jedna žena, je již poněkud ohraná záležitost. Z pohledu dějin 2. SV je film velmi najivní, a tím najivní myslím pitomý. Dle mého názoru bylo naděláno mnoho povyku pro nic.

9. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Nejdřív láska, potom válka??

Poněkud znuděně jsem čekala, kdy začnou válečné scény a na obrazovce furt romantika... Díky bohu, dočkala jsem se a s náletem Japonců konečně začal film za něco stát. Z milostného trojúhelníku pochválím pouze Joshe, Bena bych ještě přestála, ale když si Kate začala hrát na hrdinku (doktore, doktore, podívejte se na mě,..), měla jsem chuť dát jí pěstí. Tenhle typ chování vážně nemusím... Slušný válečný film s krásným soundtrackem, ale existují lepší filmy, kde se válčí

7. dubna 2007

Slušný film, i když bez milostných scén a romantických výlevů, kterých nebylo ve filmu málo, bych se obešel.Nádherně zpracovaný útok a vše kolem něj,ale ta romantika mi do toho vůbec nesedla.Kamera ruku v ruce se střihem byla moc pěkná a povedená.

21. března 2007
avatar uživatele
30 %

Ach..

Film by mohol byť v celku podarený, i keď je to typický holywoodsky kasový trhák, nebyť tam tých nacionálnych amerických vetičiek........Ano amíci, všetci vás milujeme.........:)

20. března 2007
avatar uživatele
30 %

pearl harbor

Efekty skvělé, závěrečná bitva přímo impozantní, bohužel příběh naprosto o ničem, jako by byl opsaný z nějakého laciného braku. Závěrečná bitva nenahradí ty dvě hodiny nudy předtím, byť by byla sebelepší. Stejným problémem ale bohužel trpí snad všechny americké velkofilmy, kde se snaží chybějící příběh nahradit co největším množstvím efektů.

11. března 2007
avatar uživatele
50 %

Američani

Tohle je přesně ten typ filmu k dobrému usínání..ovšem ještě během něj. Příliš dlouhá stopáž,škleb Bena Afflecka a jedno velké americké klišé.

11. března 2007
avatar uživatele
100 %

Naprosto vynikající kousek s působivou hudbou.. Úplně mě tenhle film dostal na kolena a pokaždý, když ho vidím, tak straaaašně moc brečím... Prostě skvělý... Jednoznačně za 100%

2. března 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Tak tehle film je jeden z mých nejoblíbenějších, má skvělou hudbu, skvělé obsazení, prostě nemá chybu:-)

2. března 2007
avatar uživatele
100 %

vynikajúci veľkofilm s výborným obsadením. super dej, hudba aaaa tie zábery...prosto úúužasnéé takéto niečo natočiť super

19. února 2007
avatar uživatele
100 %

bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Môj naj naj naj najobľúbenejší film.A neni celý smutný, takže sa dá pri ňom zasmiať.......síce koniec je nahovno...ale niekto zomrieť musel...(a je tam veľa pekných chlapov ;DDD ) a ešte niečo k názoru kolegu, ktorý napísal, že je PH trápny a bla bla bla, pretože prehrali. Myslím si, že by mali Amíci oveľa väčšie šance na výhru, keby boli vopred pripravení a Japonci by ix tak neosrali s tým že xcú mier........

12. února 2007
avatar uživatele
100 %

krása

Nejlepší film, který jsem kdy viděla. Skvělé propletení války s láskou. Je vtipný, ale i smutný. Skvělé hlášky. Podařený je také útok na Pearl Harbor. Nevím, co dodat, prostě úžasné.

9. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tanto film ma nejaky urcity dej, projednava se v nem laska. Donuti divaka pohltit se do deje................Myslim, ze se nenajde clovek, ktery jeste tento film nevidel, ale pokud ano......... Podivejte se na to a na konec filmu si pripravte baliek papirovych kapesniku ( pro slabsi povahy )

1. února 2007
avatar uživatele
Kara
...
100 %

Podle mě je Pearl Harbor úžasnej film, do začátku do konce. I herecký obsazení bylo podle mě vynikající, ale každej na to má svůj vlastní názor.

31. ledna 2007

ok, film je celkom dobry. na prvykrat ho asi nevypnete a dopozerate ho dokonca. nie som tu od toho, aby som hodnotila vykony hercov, rezisera, ci uz samotneho filmu na "vysokej" urovni ako niektori "kolegovia" predo mnou, pretoze sa do takejto problematiky nemiesam. ja si jednoducho len poviem, ze sa mi film pacil, bola som schopna pozriet si ho dokonca 2x a nikdy som sa pri nom nerozplakala. to je asi vsetko. je to len moj nazor narozdiel od niektorych "mudrych" uzivatelov, ktori sa obcas tvaria, ze sa do toho vsetkeho rozumeju.. radsej to necham tak. 90% a hotovo.

27. ledna 2007

Pearl Harbor

Slušnej film, kterej by měl vidět každý fanda válečných filmů. Výborná akce, i když jí tam není moc, dokonce i romantika, kterou moc nemusím, ale tady mi moc nevadila a úžasná hudba.

21. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Ubohý

Je to trapný, trapný a ještě jednou trapný. Zas si Američané musí dokazovat jaký jsou super národ. Japonci je tehdi rozemleli na kousíčky, byla to totální porážka. Ale samozřejmně že amíci nemůžov natočit jeden pořádnej film. A tak tam vloží jak nejací dva piloti a jeden kuchař ničí japonskou letku. A ta hláška nakonec od japonského důstojníka:"Myslím že jsme probudili spíciho obra... no prosté hrůza.

10. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

celkom fajn

Pearl Harbor je veľmi dobrý film s úžasným hereckým obsadením a s ešte lepšou hudbou. Tento film má pre mňa, ako milovníke akcie z obdobia 1939-1945 len jednu základnú chybu a to asi prvých 70 minút filmu a potom ďalšie detaily v sekcii Chyby ve filmech, ale to je menej podstatné. Je to veľmi dobrý film.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Nádhera

K touhle filmu mám přímo citový vztah.Nevím proč ale děsně se mi líbí.Vždycky mě vtáhne úplně do toho děje a myslím že na pochopení filmu je to důležitý. Je tam krásné obsazení herců,které mě absolutně vyhovuje. Jsou tam krásný scény,veselý ale i smutný. Ještě sem se na to nedívala anichž bych u toho nebrečela. Je to strašně krásný a romantický.

3. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Film je plný autentických, originálních a realistických záběrů. Je to film plný hrdinských činů a odhodlaného jednání. Jak bylo řečeno v závěru, Amerika si uvědomila, že může vyhrát. Přesvědčivé výkony jsem shledal hlavně u Joshe Hartnetta a Kate Beckinsealové. Přez to přeze všechno jsou ale i zde chyby. Námořník vykřikující větu: Neumím plavat! ubral realitě okamžitě na účinnosti. Tak či tak, film je rozhodně prvním filmem od Memphiské krásky, který mě naplnil pocitem důležitosti letadel a předvedl mi skutečně vážně a přesně, jak probíhala 2. světová válka v Pearlu Harboru.

3. ledna 2007

Ach ta Amerika

Typický americký velkofilm o historii se vším všudy. Nechyběla zde akce, láska, skvělý a starostlivý hrdina, krásná žena, vedlejší hrdinové, chyby, utlačovaný černoch, pár vtipů, hrdost a americká vlajka. Film se mi sice líbil, ale přišlo mi to celé takové kýčovité. Nemluvě o tom, že režiséra (Michael Bay)asi moc nezajímalo, co se doopravdy stalo, a to samé čekal od nás.

21. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

..

Válečnou tematiku sice moc nemusím, ale tento film má i něco navíc. Je doplněn krásnou hudbou(Hans Zimmer) a herecké výkony jsou taky dobré!
Samozřejmě nechybí ani milosrná zápletka a tragický konec. Pěkné!

14. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

V první polovině filmu se neděje zhola nic, ale se samotným útokem na Pearl Harbor vše ožije. Velkou devízou filmu je fantastická hudba mnohdy plná smutku i naděje zároveň. Film není pouhým dokumentem o dané události (jako je například Tora tora tora), ale přináší pro Američany typickou milostnou aféru - což může být bráno jako plus, ale i jako minus. Záleží, co člověk preferuje.

14. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

válečný filmy moc nemusim ale Pearl Harbor mě příjemně překvapil a hlavně to bylo krásně romanticky ae na můj vkus až příriš dlouhý

14. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

90%

Veľmi pekny film, až na to že časť v ktorej je napadnutý Pearl Harbor sa mi zdá zbytočne dlhá. Inak je to v pohode, odporučam.

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Válka X láska

Film je hodně dobrý, nádherně dokáže lidem popsat, co se tehdy ve válce stalo...opět téma láska a osud...můj oblíbený film...skvělé herecké výkony...

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tyto velkofilmy z válečných let mě většinou velmi baví, takže tomu není ani v tomto případě. Obdivuhodné válečné scény, velmi trikově podařené. Na velkém plátně velmi působivé.

7. října 2006
avatar uživatele
Elik
...
100 %

Tenhle film patří mezi moje oblíbené, netuším čím si mě získal, ale nemám mu co vytknout, herecké obsazení je úžasné, a i přestože nemám Bena Afflecka moc ráda, v tomhle filmu se opravdu předvedl, hudba Hanse Zimmera a dalších je okouzlující, skvěle podtrhuje příběh a celá atmosféra filmu je něčím zvláštní. Tudíž nemohu dát nic jiného než 100%

17. září 2006
avatar uživatele
60 %

3/4 filmu nuda!

válečné filmy mám celkem rád a tématiku druhé světové války ještě více, ale tenhle film je válečný možná tak z jedné třetiny. Je to film o klasickém mileneckém trojůhelníku a nešťastné lásce (to nesnášim) a celý děj je zasazen do doby útoku Japončíků na Pearl Harbor. Jediná povedená sekvence filmu je útok na americkou základnu. co se týče efektů tedy jednoznačně supr. Ale u zbytku filmu jsem se docela nudil.

15. září 2006
avatar uživatele
40 %

Tak toto rozhodně není můj oblíbený film.Zpracovat téma útoku na Pearl Harbor má určitě slušný potenciál,ale když z toho uděláte sladkobolnou lovestory,do které šoupnete pár akčních scén(sice nákladných,ale značně neoriginálních),spolehlivě to zazdíte.Naprosto nejhorším zážitkem bylo poslouchat ty uhozené dialogy,které tvůrce nejspíš opsal z Esmeraldy.Herecké výkony také nic moc,především Affleck opět bodoval.Neexistuje jediný důvod proč se na tehle film koukat,pokud chcete vědět něco o Pearl Harboru,podívejte se radši na Japonskou satiru Tora Tora Tora......

6. září 2006
avatar uživatele
100 %

Nádhera

Válečné filmy nikdy nebyly moje parketa.....ale tenhle.....Naprostá bomba! Možná je to milostnou trojicí zasazenou do filmu, možná úžasným hereckým obsazením (Beckinsale, Affleck, Hartnett, Baldwin, Gooding Jr......) Z Bena jsem měla pocit opravdu dobrý. Spolu s Kate tvořili nádhernou dvojici. U Joshe to bylo trochu horší. Pořád mi tak nějak do uniformy nepadl, nevím....... Na válečný film má pořád moc roztomilý ksichtík. No ale dejme tomu, že film je postaven na romantice, takže ok. Jinak milostný trojúhelník...co dodat, paráda tohle sledovat. Trochu mě zklamal konec, který se dal lehce předvídat. Jeden z nich prostě umřít musel......No ale celkově prostě.....ty bombardovací scény a efekty, celý příběh......senzace! Jeden z mála, který dokáže opravdu rozplakat...

22. srpna 2006
avatar uživatele
Mony
...
60 %

Přišlo mi to jen jako další hollywoodský slaďák, který s válkou nemá nic společného. Jenom se to tváří jako válečný film. Docela mě zklamal, čekala jsem od toho něco víc. Ale jinak jak již byl zmíněno Josh Hartnett zahrál svou roli asi nejlépe ze všech. Jinak je to dobrý film, když se chcete podívat na nějaký saďák, ale pokud čekáte, že se dozvíte něco víc o dobytí Pearl Harboru, tak o tom film rozohodně není. Není tam nic co by zaujalo:((

13. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Neválečný film z války

Válečný film, který se spíše ale zaměřuje na zamilované drama. Scéna bombardování přístavu je dokonale technicky propracovaná, škoda že T. Sizemore nehrál chladnokrevného muže jako v Černém jestřábovi. jak už jsem říkal, nevím, jestli tento film zcela označit za válečný, když víc než to řeší milostné vztahy ústředního trojlístku. J. Harttnet si myslím, že předčil ostřílenějšího B. Aflecka o velký kus, co se týče vypjatých situací. B. Afleck mi tam tak celkově neseděl. Ale zvykl jsem si, že teda na "válečné filmy" lákají hlavně slavnými jmény (mj. Slzy slunce, Údolí stínů či Kód Navajo)

4. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Napoprve bych mu dala i 90%. Ohromilo mě hlavně zpracování válečných scén. Ale když už jsem to viděla tak popáté, začínala to být docela nuda. Velkým plus je hvězdné obsazení a taky romantická zápletka :)

23. července 2006
avatar uživatele
100 %

Super!

Válečné filmy ráda nemám, ale tenhle mě překvapil samotným příběhem a to, že se jedná o válku, jsem si do koce filmu nepřipustila - nějak nebyl čas, protože jsme se tak zakoukala do děje, že jsem snad vydechla až na jeho konci zároveň s titulkama! Moc nádherný film, který splnil očekávání všech...

23. července 2006
avatar uživatele
100 %

Michael Bay

Michael Bay je kvalitní v tom jak dokáže spojit romantiku s hlučnou akční podívanou(viz.Armageddon).Libí se mi jeho filmy z důvodu jak dokáže akci natočit do nejlepších dechberoucích scén a do toho romantiku a hůmor.A Pearl Harbor není vyjímkou.Do půlky filmu romantika ve stylu ala Titanic a pak působivé bombardování japonců považuji i teď za naprostou dokonalou podívanou.Až na ten konec který poukazuje na ten americký patriotismus.Ale to by jsme neměli znát Baye který to předvedl už v Armageddonu či ve Skále,takže jsem to i od něj očekával,že to takhle skončí.Film se mi líbil jak po dějové línií,tak i herecké a hlavně hudba Hanse Zimmera,která mě dojme i dnes.

8. července 2006

sladka romantika pocas vojny

Uprimne povedane resp. napisane mam rada tento film. Mozno to bude zniet divne, ale naozaj sa mi pacia vojnove filmy a este lepsie, ked je drsne prostredie vojny spojene s romantikou medzi dvoma mladymi ludmi. To fakt mozem. Nakoniec aj hudba nie je k zahodeniu. Trosku ma irituje Josh Harnet (alebo ako sa pise), ale inak v pohode. Najma koniec je super, kedy by clovek ocakaval, ze Evelyn si vezme Dannyho, ale ona ostane s jeho kamosom :) Tod vse, co by som chcela :)

6. července 2006
avatar uživatele
lsk
...
60 %

Pár dobrých vojnových akčných scén,ale ten prehnaný americký patriotizmus mi fakt dost liezol na nervy a tým sa to u mňa pochovalo, ale nie len to... Videl som to v kine a od vtedy nie, lebo proste nemusím, najlepšia je tam hudba.

21. června 2006
avatar uživatele
100 %

SUPER HUDBA

Tento film je fakt sladkej,smutnej i zamilovanej a všechno tam je to se děje i v realitě..........jsem zamilovaná a tyto filmu prostě žeru a ta hudba je prostě skvělá.....

6. června 2006
avatar uživatele
60 %

Tmavomodrý svět je lepší

Čím víckrát tento film vidím, tím méně se mi líbí. Přehnaný amerikanismus a trochu suchý humor nezachrání ani některé vydařené bojové scény.

2. června 2006
avatar uživatele
100 %

klasika

Krásný klasický válečný film, ve kterém nechybí ani bojové scény, ani láska, nebo spíše milostný trojúhelník. Super hudba.

17. května 2006
avatar uživatele
60 %

nic moc

Mnozí obdivovatelé válečných filmů si určitě příjdou na své.Ben Affleck mi sice v uniformě moc nesedí, ale budiž. Hudba, efekty i milostný trojúhelník, to by ušlo, ale jinak nic, co by mě překvapilo a dostalo.Od válečných filmů očekávám víc.

16. května 2006
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor je takový typ filmu, který je hodně těžké nemít rádo. Je to klasický válečňák a navíc podle skutečné události, takže fanoušci historických filmů tohoto typu si přijdou na své. Hvězdné obsazení v podobě Joshe Hartnetta, Bena Afflecka a Kate Backinsale jsou dalším chytákem pro fanoušky. Ale film samo o sobě je opravdu kvalitní. Práce kamery, všechny složité záběry a moderní efekty jsou udělány na jedničku. I výkony všech herců jsou výborné. Tenhle film je správnou dávkou všeho co by ve filmu jako je tento mělo být. Nechybí ani milostný trojúhelník, který hodně lidí odsuzuje, ale bez něj by to prostě nebylo ono a film by byl trochu nudný. O soundtracku není nutno nic zmiňovat...je stejně úžasný jako sám film. Podle mě je to prvotřídní dílo.

15. května 2006

hmmm

No nic moc! Myslela jsem, že to bude lepší! Hudba byla super, obsazení herci také ale děj mě moc neupoutal!! Možná proto, že moc válečné nemám v oblibě,ale nic se nedá dělat! Přesto dávám 60%

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

Krásný a dojemný příběh. Obsazení mi docela sedělo, až na Bena Afflecka, který mi prostě ne a ne vlézt pod kůži, plus má u mě jen díky dabingu Michala Dlouhého:) Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr. i Alec Baldwin byli super. Dech mi braly všechny letecké scény a hlavně potopení lodi Arizona.. Na konci jsem bulela jako malá holka a jakmile do toho začala zpívat ještě Faith Hill, tak jsem byla jasná:)

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

V kskutku je tento film skvěle natočen a to jak z hereckým opsazením ale také skvělá režie a také skvěléj příběh, kterej byl natočn dle skutečné události. Moc se my líbil proto sem se rozhodl tak to a dávam 100% hodnocení.

13. května 2006
avatar uživatele
100 %

Pěkný film

Tenhle film je podle mě moc pěkný! Dobře zpracovaný, herecké výkony jsou podle mě skvělé,... a hlavně úžasný děj! Je pravda, že trochu smutný, ale skutečný. Válečné filmy moc ráda nemám, ale tenhle se mi prostě strašně líbí...

13. května 2006
avatar uživatele
100 %

Good movie

Krásný film.Strhující pravda.Dvě důležité věci ,které skloubily tento film (pro mě) do megafilmu.Milostný příběh mezi 3. hlavními hrdiny je skvěle zasazen do nelítosné pomsty Japonců. Mám tento film moc ráda.

12. května 2006
avatar uživatele
mici
...
100 %

Krása

Tenhle film je nádherně udělanej a patří mezi mé nejoblíbenější.Je šíleně smutnej,ale brečet je přeci zdravé:)

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

Seznzace

Myslím si že byl suprovej.. Hlavní obsazení se hodilo do prostředí kde se natáčelo a to se mi na tom líbilo.. Je dobré že je to podle skutečné události a že si z toho někdo něco veme.. Jsem ráda že jsem ho viděla.. Poznala jsem jak je silné přátelství i přesty všechny překážky, které život přináší.. Moc se mi líbil..

8. května 2006
avatar uživatele
90 %

amerika nade vše

Nádherný velkofilm. Skvělá atmosféra a boje druhé světové války jsou skvělým námětem filmů. Opravdu dobré herecké výkony všech tří hlavních herců. Jenom ten konec mi připadal stejný jako u jiných filmů - Amerika je nade vše. Všechno se změnilo díky Pearl Harbor a bez této bitvy by Amerika nebyla...

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor

Krásná hudba a krásný příběh. Milostný trojúhelník prolíná akce a neštěstí jménem válka. Dobrý film se pozná podle toho, že i když ho už vidíte po několikáté, nepřestane vás nudit. A tenhle film je podle mě více než dobrý:)

7. května 2006
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Pearl Harbor bohužel nepředčil moje očekávání a ani jich zdaleka nedosáhl... Když jsem slyšela o hereckém obsazení, rozhodně jsem myslela, že se setkám s větší kvalitou (nemluvím teď o hlavních třech rolích, ale také o: Jennifer Garner, Cuba Gooding Jr. a další)... Uznávám, že válečné prostředí působilo autenticky a efekty byly dobré... Možná mi přišly příliš dojemné milistné scény hlavního trojúhelníku. Až přehnaně dojemné. A že by Ben nebo Josh předvedli nějaký úchvatný výkon? Snad pro někoho... já musím dát 60%, protože i když jsem byla samozřejmě zvědavá, jak to všechno dopadne, film mě trochu nudil. A film s podobným tématem si nesmí dovolit diváka nudit...

3. května 2006
avatar uživatele
20 %

noooo

Musim říc, že jsem děj celou dobu předvídala. Bylo mi naprosto jasný, co se stane, jak Evelline zareguje, jak zareaguje Rafe, jak Danny. Kromě toho - všimli jste si, jak se zápletka podobá Tmavomodrému světu?

2. května 2006
avatar uživatele
90 %

Velice zdařilí film na který vzpomínám jedině v dobrém,víckrát bych to raděj neviděla,protože nemám ráda smutné konce...

2. května 2006
avatar uživatele
100 %

...

Tohle je fakt nádherný film!Válečný filmy podle toho co se stalo s domyšlenym dějem jsou vždycky ůžasný!!A ktomu ty herci!!Má to krásný konec aje to můj druhej film ukteýho jsem kdy v životě brečela!!!To jak tam jeden umře a pak ten druhej to je dokonalý!!Moc smutný.ale krásný!

24. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Romantika ve třech

No jo zkrátka Ben Affleck...děj ale nijak zvlášt zajímavý(klasický milostný trojúhelník, i když v tomhle případě není zastak úplně klasický:)). Zase o jednu romantiku navíc...Přišlo mi, že nálety na Pearl Harbor jsou až příliš dlouhé. Samozřejmě u tohoto žánru je to celkem pochopitelné. Nálety jsou doslova "bombastické":) I jinak herecké výkony stojí za to. Na 70% nemám co vytknout..

22. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

* * *

Tento film je len modernejší titanic tak isto sa tu objaví historická katastrofa na pozadí ktorej sa odohráva milostný vťaz aj keď tentokrát milostný trojuholník. Efekty sú skvelé, herecké výkony takisto ale radšej si pozriem autentickejší dokument.

20. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor

Veľmi sa mi tento film páčil, hoci som musela tvrdnúť na zemi pri počítači skoro tri hodiny.:) Ale aj tak. Veľmi dobré obsadenie, romantika, trochu akcie - všetko čo moja duša potrebuje.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

nejlepší film

Tento film je jeden z nejlepších co jsem viděla.Na tento snímek se jde dívat opakovaně.Romantika s válečným pozadím.Josh s Benem jsou neodolatelní a pokaždé,když to vidím tak mi slzy kapou hned od začatku filmu.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

I když se mi válečné filmy nikdy nelíbily, tak musím říct, že tento mě opravdu vzal za srdce... Je to skvěla natočený.

1. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Armageddon Revival

Vynikající, úžasné a dechberoucí záběry náletu na Pearl Harbor jsou fakt to nejlepší, co jsem kdy viděl. Bohužel, tato úchvatná podívaná je jediným světlejším okamžikem, jinak se jedná o romantickou slaďárnu, trapnou a nezajímavou. Fuj, copak autoři neviděli propadák Armageddon? Asi ano, ale poučení si jaksi nevzali a tak pokud romantické slátaniny moc nemusíte, ruce od tohoto filmu pryč!

26. března 2006
avatar uživatele
100 %

PH

Pearl Harbor není typický válečný film a to se mi velice líbí. Řekla bych že i scény se zraněnými jsou dělané takovým způsobem, že je snese každý..... a to je velice důležité. Jinak mám velice ráda konec toho filmu....jde vidět, že i když je to válečný film, má hlubší význam i pro lidi dnes...

9. března 2006
avatar uživatele
100 %

Muj nejoblibenější filmešek!

Tenhle film je fatk nádhernej, už sem ho viděla nejmíň 10krát ale vždycky mě zaujme něčím novým a ten konec je fakt suprovej! Ten je tak krásně smutňoučkej!!!!!!!!

28. února 2006
avatar uživatele
80 %

Josh a Ben

Výkony obou herců dobré, zápletka dobrá, scény dobře natočeny. Nádherná je titulní písnička. Ale zdá se mi, že se tvůrci tak úplně nedrželi historie, že? Jinak ale dobrý a dojemný film, romantika a akce nechybí. Pěkné

25. února 2006

...

No, tak to byl fakt moc hezzkej film..Úžasnej příběh, obsazení, hudba, prostě všechno!Ten smutnej konec..byl zkrátka smutnej..Ale patří tam!!

2. února 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný film. Romantický, válečný, smutný, strhující......prostě jeden z nejlepších válečných filmů....

29. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný film, který je se smutným koncem, když na konci umře.... na to se koukněte sami. Fakt doporučuju.

27. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

OK

jeden s najkrajších vojnových filmov aké som kedy vydel.Výborné herecké výkony a skvelé scény si nezaslúžia iné hodnotenie ako 100%!!!

25. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Moc pekny. Nadherný filmeček, nádherní herci, nádherná scény a fakt moc pěkné písničky, zvlášť ta jedna. Co dodat.

24. ledna 2006
avatar uživatele
GD
...
70 %

Celkom dobré

Ja osobne mám vojnové filmy rada a tento nieje výnimkou aj ked pri niektorích častiach filmu sa musím premáhať aby som nazaspala ale dá sa to pozerať.

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

je to pěkný

Tohle je film , na kterej se nemožu moc dívat, protože by mi za chvilu nestačily slzy:D je fakt povedenej a celkem i hodně reálnej..........o pearl harboru toho mám dost přečtenýho a je to úplně suprově zfilmované. Prostě je to na 100%

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

ben

opravdu moc krásný a skvěle povedený filmeček.jsem ráda,že nejsem sama,kdo u tohoto velkolepého filmu brečel-myslím tím i mí kamarády-pány.
naprosto úžasný.

15. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

KRAASNY

Film je to opravdu fascinujici, moc se mi libi jeho zpracovani a proste vsechno. No mozna krome te Evelyn, ta je v nekterych chvilich takova..no, ale film je to fakt moc peknej!! Doporucuju!

7. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

láska a válka

Je to takový romanticko-válečný film. Obojího akorát. Správně načasovaný. Dobré akce. Film vás prostě připoutá k židli. A konec jsem probrečela.....

5. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný

Tenhle film je naprosto úžasný... Nevím, co víc k tomu říct... Je fakt skvěle udělaný a i když jsem ho viděla asi po desáté, prožívala sem stejné emoce jako když jsem ho viděla poprvé... Krása!!!!!! (P.S.Musím taky vyzdvihnout J. Hartnetta, který mě překvapil... Od shlédnutí tohoto filmu jsem ho začala mít ráda mnohem víc než před tím:) )
P.S.Bohužel musím podotknout že film opět nepostrádá tu typickou američnost... ale není to tu tak extrémní třeba jak u Armagedonu... tady se to dá skvěle odpustit :)

28. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor...

...je vážně úžasnej film.Donutí člověka k smíchu,ale i k slzám.Je to jeden z nejlepších filmů,který jsem doposud viděla.Nejvíc mě na tonto filmu upoutal,ten smutný závěr a nádherná hudba...

15. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Nádhera

Super film. Je to vážně dobrej nápad natočit film o lásce na pozadí války :). Až na to že je to až moc smutný.

13. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

lol

Úplně to pohnojili tím, jak udělali z Japonců "ty zlé" a z Američanů "ty dobré". Nikde se nezmiňují, kolik zemřelo Japonců při americkém útoku. Jenom tohle mi film znechutilo tak, že utlumilo celkovou pompéznost scén a lásky tří mladých lidí...

4. prosince 2005
avatar uživatele
Lee
...
60 %

Nic jen historie

Člověk, který zná základní mezníky historie si u filmu jen skromně doplní informace. Někdo přepsal do filmu kus historie, doplnil ho o "klasickou americkou Love story" a komerční trhák byl na světě. Až na efekty, nic extra.

10. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Průměr

Další srdceryvnej doják, který má opravdu neočekávaný konec. Další z řady filmů, které se vyrobily jen za účelem výdělečným. Alespoň že historická fakta zůstala nepozměněna.

9. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

NIC MOC,

si myslím...já osobně nemám ráda takový ty filmy,který jsou moc natahovaný.sedíte u toho skoro celej den a připadá vám,že je to furt na jednobrdo a že by to klidně mohlo být o hodinu kratší...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super!

Tak tenhle film byl vážně skvělej, moc s mi líbil a považuji to za přesné zkopírování minulosti.... Bylo tam dost silných citových okamžiků, ale byl to skvělý, doporučovala bych to pro všechny školy, my jsme se na to taky tak koukali a dokážu říct že o tom už všechno vím.... Byl to prostě nej film!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Vojnový zlom -PearlHarbor

Na tento film sa môžeme pozerať z dvoch hľadísk. Ako na popis nepeknej minulosti, ktorá zapoojila dovtedy nepoškvrnenú ameriku do svetovej vojny. Alebo budeme pozerať romantický film a historické udalosti dáme bokom. Ja som si vybral radšej tú prvú možnosť, rovnako ako pri filme Titanic. Myslím, že príbeh je vcelku dobrý, jasný a zrorumiteľný pre všetkých. Zároveň film pôsobý poučne. Filmy podľa skutočnosti prežívajú boom (pozrite si nomináciu na oscarov 2005 - určite môžem tvrdiť, že vyhrá film podľa skutočnosti ;). Vizuálne efekty a triky sú dokonalé a vidieť veľký rozpočet. Herecké výkony sú však slabšie, najmä Affleck je podľa mňa podpriemerný a Hartnett je tiež veľmi "sladký". ľúbostný trojuholník sa dosť podobá na české Tmavomodré nebo. Dĺžka filmu? No mne nevadila, osobne mávam aj tak radšej Directors Cut verzie, takže som si na dlhšie filmy zvykol. Domnievam sa, že aspoň jedno pozretie si film zaslúži.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Pearl

Bojový scény sou udělaný bezvadně, ale jinak je to strašně zdlouhavý a je tam moooc vidět Hollywood, skoro by se tomu dalo řikat romantickej film...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

V celku v pohode

Tento film som videl už niekoľkokrát a musím povedať, že je to jeden z naj vojnových filmov aké som videl. Odporúčam si ho ale pozrieť až od polovice. Začiatok je príliš natiahnutý

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Pearl Harbor

Bohužel tenhle film mě moc nenadchl.Docela dost dává ten film najevo, že pochází z USA.Spíše je to romantický děj než válečný,který všichni tolik očekávali.Radši se budu dívat na Tmavomodrý svět,který má lepší děj a mnohem menší finanční náklady.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Aloha Hawai

Dost dobrý film o 2.světové válce mezi japonskem a amerikou!Nejlepší scény jsou jak japonci napadnou Pearl Harbor!Film nemá chybu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Placem vzdy!

Je to moj najoblubenejsi film! Vzdy si pri nom tak poplacem. je to krajsi film podla mna ako Titanic!! Apri konci to je dost smutne! Kazdy ktoma rat taketo zanre si ho bude chvalit!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

jo..tak to si pamatuju moc dobře..jk všem bylo jasný že jeden z nich musí umřít..a holky se celou dobu rozhodovaly jestli by bylo lepší kdyby umřel ben nebo josh..no byl to josh a bylo to smutný.. .a ten suprovej útok japonců.. a scéna ve skladu padáků..no je to super film..:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba film

V tomto filmu je suprově vystižený útok na Pearl Harbor. Když jsem se na tento film díval, myslel jsem, že to je zkutečnost a tak by to mělo být u každého filmu!! Bomba!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pearl Harbor

Viděla jsem to asi 4x a opět si to v brzké době pustím. Scény z útoku na Pearl harbor jsou fantistické. když jsem to viděla poprvé,jen jsen valila oči.A vy je budete valit taky,pokud si to pustíte.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc.

Tvůrcifilmu mě opět,jak to u amerických filmů bývá znechutili láskou a trapnou romantikou. Zase si to ale spravili tím, že tam dali i onen nepříliš známý útok na Japonsko B-25´s. A taky to, že jsou opět středem pozornosti jenom dva superpiloti, no nevím. Prostě Hollywood.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

supr!

škoda že nemůžu dát 200% :-( tenhle film pro mě prostě nemá chybu...a ta romantická zápletka tam vůbec neni navíc-myslim že bez ní by ten film fakt neměl šťávu a já bych na něj určitě nekoukala víc jak 1x...a určitě by to neudělalo takovej dojem,kdyby lidi viděli jen vraždění-a ne i to,jak to změnilo životy lidí...je to prostě špička!!!navíc supr herecký obsazení :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

ááách

tak tento film se mi strašně líbil byl to krásný ale smutný film sice je pravda že z dannyho a rafa udělali ty největší hrdiny ale tak se na to můžete podívat

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

zklamán

Když jsem si poprvé přečetl, že vylejzá P.H. říkal jsem si: "Paráda, válečnej film." O to víc jsem byl zklamán když to vyšlo. Už nikdy se nenechám takhle zmást reklamou, protože tenhle slaďák mohl klidně ujít mojí pozornosti bez povšimnutí. Posledních dvacet minut akce si vydřelo mejch 20%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

hmmmm

jeto výborný film jen už proto,že je podle skutečné události....je skvěle natočený jak po stránce efektů tak po stránce dějové(ta velká láska)....je prostě bomba a kdo ho ještě neviděl tak ať se na něho velmi rychle podívá..má u mě 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

doják

No jo tak to byl fakt dobrej historickej film.Nejhorší bylo to, že sem pak potom filmu, jak to dávali v televizi, šel do školy a všechny holky řikaly:" no já sem u toho musela brečet, jak to bylo nádherný".A todle sem poslouchal celej den.

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
80 %

dojetí

Sladký film,ten milostnej trojuhelník je sice divnej ale má to aspon štávu,skvělý sou záběry bombardování.a vůbec nej je scéna kdy se Ben Affleck střelí špuntem do zlomený nosu!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Krasna hudba

Tento film bol vcelku dobry ale hudab sa mi na nom pacila viac.Film ma zaujal hlavne vzdusnymi subojmi ktore boli celkom dobre spravene

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
80 %

celkom fajn

V pohode film,realita je samozrejme ukazana len z jednej strany(americkej-bohuzial)ale inak fajn. Laska je teda pekna svina!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Špica

Tohle jeden z mých nejoblýbenějších filmů. Líbí se mi filmy napínavé a zároveň romantické. Skvělé efekty, perfektní obsazení. Špica

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

jojo

...myslela sem, že to bude horší a byla sem příjemně překvapená, film se mi hrozně líbil, scény útoku na PH byly skvěle udělaný a herci taky nebyli nejhorší :) jen bych radši viděla mrtvýho Bena než Joshe :)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

Můj nejoblíbenější snímek...Perfektní výkony herců i režie a vlastně všech osob, které se točili okolo tohoto filmu...Příběh o lásce, která zažila a přežila (i přes drobné zaváhání) jednu z nejkrvavějších bitev, která postihla Spojené státy Americké!!! Jen nechápu, proč vždycky musí umřít můj oblíbenec :0(

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Celkem dobrý film, ale stačí mi, když ho uvidím jednou nebo dvakrát. Pro někoho, kdo má rád historické filmu tak velmi dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jak za starejch časů

Moc se mi nezdálo, když sem zjistil kdo režíroval Pearl Harbor. Bay klasik akčních filmů a vrhá se na válečný velkofilm. Po chvilce v kině jsem zjistil, že obavy nejsou na místě. Bay udělal z filmu romanticko-válečný blockbuster jako ze staré školy hollywoodských filmů. Dech beroucí kamera, skvělé akční scény, všichni jsou krásní, čestní a hrdí, že jsou Američani. Z většiny záběrů by se dal vytvořit plakát na zeď. Tady se prostě nešetřilo nikde. Pro mě lepší než Titanic, který má hodně podobnou strukturu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Překvapení

Byl jsem mnoha lidmi zrazován od tohoto filmu ale k mému velkému překvapení se z něj vyklubal skutečně šťavnatý snímek a přestože nejsem milovníkem historických filmů (historie je stejně jen na pozadí filmu), tento mě nadchl zejména scénami při kterých běhá mráz po zádech.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

perfektní

Procítěný velkofilm nabitý emocemi při kterém nejedno oko nezůstalo suché.. Hvězdné obsazení by se mohlo zdát jako poutač, ale myslím, že takové podlézavosti není třeba.. Ti herci zkrátka svou práci "umí" a právě proto byli vybráni do hlavních rolí..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Supr!

Prolíná se tady vážně dojemnej příběh se skvělýmibojovými scénami-ten útok je vážněbezvadně natočenej a nevíc ten soundtrack..tenhle filmík se mi líbil víc jak Titanic...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Docela dobře natočný film. Krásný film s ještě krásnějšími písněmi zpívanými Faith Hill (mimochodem, všimli jste si dokonalého spojení Hanse Zimmera a Johna Williamse?....). Ale až příliš okatě se nás snaží dojmout (Amerika dokázala blablabla...). Herecké obsazení takové pohledné, ale nikdyo z nich moc hrát neumí. Zvláště Ben Affleck se dvěma výrazovými prostředky. Má šanci stát se Vaším oblíbeným. Pokud jste na takovéhle spektákly... Tedy, já pro ně mám trochu slabost...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Aaaach....

Tenhle film, mám hrozně ráda, jako ostatně většinu filmů z druhé světové... Můžu se na něj dívat jednou, dvakrát, pětkrát, desetkrát....a pokaždé si v něm najdu něco nového, co jsem předtím nepostřehla. Ještě nikdy jsem u filmu nebrečela, ale Pearl Harbor je jeden z těch, u kterých jsem k tomu neměla daleko!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super:)

Úúúúúžasný, řekla jsem si po shlédnutí tohoto filmu se slzami v očích, perfektní zpracování historického píběhu, úžasné obsazení,... prostě skvělej film!:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
70 %

Částečný zklamání

Na tenhle film jsem se fakt těšil, o to větší zklamání to bylo. Film je příliš dlouhý, místy nudný děj a hlavně je hladen důraz na efekty během náletu japončíků..Filmové efekty jsou super, za ty bych dal 100%, ale to ostatní je tak na 50%....takže 70%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Líbí se mi:o)

Sice je to zas o lásce ve válce, ale i tak se mi film moc moc líbí. Zasmála jsem se u něj, i pobrečela:o) Herecké obsazení bylo dokonalý. Jediné co se mi nelíbí je začátek, proto 80%

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

pre mna

prilis sladke, prilis hrdinske a prilis zlahcujuce..clovek by mal pocit, ako keby PH nebol az takou fatalnou ranou na vtedajsie USA..akoyby nesposobil az take skody ako sa nam historia snazi povedat..a to je myslim dost velka chyba....navyse to bolo na moj vkus prilis sladke..celkom dost som sa nudil..celkom dost dost

Kdysi dávno
avatar uživatele
hani
...
100 %

Ach

To je film akorát pro mě. Myslela jsem, že se rozbrečím. Bylo to moc hezký. Ale bohužel taky moc dlouhý.To nevadí. Josh Hartnett byl skvělý.

Kdysi dávno