home
Policajt ze sámošky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Příjemná a svižná komedie. Chvilkama jsem v ní poznala prvky Smrtonosné pasti a chvíli i Ramba, jen ten hlavní hrdina navštěvoval místo posilovny bistro. Bavila jsem se.

14. října 2014
avatar uživatele
100 %

Ako tak čítam tak pomaly nikomu sa tento film nelubil. Ja si dovolim tvrdit opak, mne sa to dost lubilo, hlavne kopec vtipných hlášok a scén. Nenudil som sa ani chvilu. Odporucam.

6. března 2010
avatar uživatele
40 %

Pěkná blbost. Trapas nad trapas. Místo bezbřehých komedií už by se Američani mohli naučit točit. Divím se, že ještě v dnešní době máme takové "komedie".

8. ledna 2010
avatar uživatele
30 %

Tak tahle komedie mě ničím nedostala, teda jestli se to komedií dá nazvat. Scénky působí celkem často až trapně. Sice z takového prostředí (obchodní dům) jsem komedii viděl prvně, ale ničím mě to nedostalo. Byl tam i pokus o nějakou tu "romantiku", ale konkrétně zde se to vůbec nehodilo. možná by pomohlo dát hlavní roli typickému komikovi, aby se film alespoň o trošku zvedl.

4. ledna 2010
avatar uživatele
70 %

Paul Blart: Mall Cop

Mělo to své světlé stránky a člověk se tomu i zasmál, ale nebylo to nic nového. Myslím si, že těch 70% je tak akorát.

21. října 2009
avatar uživatele
80 %

Kdo by čekal ještě bláznivější obdobu Policajta ze školky, ten je v tomto případě vedle. Pokud mám tento film k něčemu přirovnat, tak snad ke kombinaci Smrtonosné pasti a Sám doma, přičemž jsou parodovány oba tyto tituly. Do ulítlé bezduché zábavy to má poměrně daleko a sám se divím, jak mě příběh slušňáckého obtloustlého snílka zaujal. Většina gagů je sice postavena spíše na situačním než konverzačním humoru, ale k pobavení úplně stačí. Kevin James si u mě po úletu "Když si Chuck bral Larryho" konečně trochu napravil reputaci. Pokud vám můžu něco poradit, tak nemějte přehnaně vysoká očekávání a z kina odejdete se stejně dobrým dojmem z filmu jako já.

17. srpna 2009