home
Patologie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Musím priznat ze som cakal niečo lepšie, uz podla nazvu filmu som si ho v mysli predstavoval inak. Dejovo to nebolo zlé ale tych dramatickych chvil tam chyba viac a aj tie ktore v tom filme su tak su slabé.

18. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Pathology

Začátek dost morbidní říkám si a trošičku trapný, no a paxem pochopil že celej film je dosti jednostranným soubojem dvou "géniů" který díky svému EGU již zvrácenému natolik, že nedokážou rozlišit co je normální a co už patří mimo společnost. Film ještě stupňuje fakt, že v sázce maldého muže není jenom život na jedné straně, ale taky štěstí se svou snoubenkou, bohatství a kariéra na druhé. Ve dvojitém životě poznává své druhé já, a když se sním seznámí pochopí, že chyboval!

15. června 2009
avatar uživatele
60 %

Hmm

Tak ze začátku to vypadalo víc než slibně. Ovšem pak se mi zdálo, že celý film byl jen o úchylácích, který vzrušovalo rozřezávání mrtvol, zabíjení a sex na nerezovém stole. A k tomu ten konec. No hrůza.

15. května 2009
avatar uživatele
10 %

No nic moc. nekteré sceny se mi zdali absolutne zbytečné a umelé. Sem se moc tešila na THE END. Kravina, nuda, blbost!!!!

19. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

nesmysl

Těšila jsem se na pěknej thriller, ale je to bídný.
Od začátku mi to přijde nesmyslný, slušňáček se nechá strhnout úchylnou partou, která se hledala až se našla.
Celý mi to přiijde takový nereálný, patologové jsou jako vystřižený z nějaký sekty s absolutní neúctou k mrtvým a ten hlavní hrdina je takovej prkennej...zkrátka zklamání :-(

1. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

tak, so saw sa to moze rovnat akurat v tom, ze aj tu si idu zahrat nejaku hru. no pri saw sa snazi tou hrou jigsaw moralizovat, tu ide len o americku mladez,ktora si krati nudne noci, pricom ani tie vrazdy neohuria. pripadalo mi to,akoby boli horsi ti, co zabijaju,nez ti, co ich zabijali, aby ocistili svet. snazil som sa spocitat, kolko serialovych hviezdiciek sa tam objavilo, ale nepodarilo sa mi to. no milo urcite ma potencial,pacil sa mi,tak isto ako v heroes. najviac asi stalo za to poslednych desat minut,kde sa dostala k slovu aj nejaka zapletka. najviac ma asi "dojala" hudba, ktora sa mi nejak nehodila k pitve nejakeho blizkeho cloveka. taky priemer na jedno pouzitie.

28. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Žádný správňák

Přiznávám, že na film jsem se původně dívala především kvůli Milovi...Ten kluk se mi prostě líbí. Pokud jde o jeho roli v tomhle filmu...líbilo se mi, že "podlehl pokušení" (a to bez dlouhého rozebírání a přemýšlení). Člověk sice nesmírně chytrý, ale ne zrovna moc zásadový...Nebýt příchodu snoubenky, asi by si bez výčitek dál užíval. Čímž podle mě tak nějak vybočuje z nekonečné řady stokrát ohraných správňáckých hrdinů.
Nejsou tady sice hromady speciálních efektů, není tady ani příliš mnoho šokujících záběrů (lidi, co viděli pár dílů SAW ani nemrknou), ani napětí, ani žádné velké akční scény...Ale pár překvapivých zvratů proběhne a závěr je sice lehce klišoidní, ale ne zase tak úplně. A celkový pocit z toho všeho? Nejdřív nic moc, ale po zralé úvaze se mi ten film tak nějak líbí.

20. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Patologie mě moc nenadchla,čekal sem víc akce a děsivějších scén.Jinak příběh celkem slušný až na menčí detaily.

14. října 2008
avatar uživatele
40 %

Tvůrci Zastav a nepřežiješ sice mají odvahu a práce je asi baví, ale tímhle na mě moc dojem neudělali. Banda vypatlanců, kteří mají evidentně být intelektuálně na výši se sjíždějí, kopulujou a ehm, zabíjí. Morbidní hra je sice celkem zábavná a je příjemným zjištěním, že hlavní hrdina příběhu podlehne lákání vyzkoušet si zastupovat Boha, ale Patologie nemá moment překvapení, rozpočet ani extra sympatické herce. Tedy, on Milo křiví ústa skoro jako Stallone, ale hraje podobně a nemá muskulaturu, takže ve výsledku nic moc. Alyssa Milano na studentku taky nevypadá a ostatní jen paběrkují v nevýrazně napsaných postavách. Kdyby se to ke konci zvrtlo ve větší lov na hlavního hrdinu, mohlo to být zábavnější. Takhle je to jen ničím nevybočující, ne příliš zábavné béčko, úplně nevýrazně natočené a zahrané... navíc s k*revsky špatným dabingem!

19. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

hmm

Je to zajímavý film, docela jsem se u něj pobavil, ale jestli to takhle na patologii funguje běžně, a teď nemyslim ty "nehody", tak bych se tam asi chtěl někdy podívat =) ale jako navštěvník ne pacient =) Jinak zajímavá možnost, jak se dá zneužít postavení ve společnosti.

9. července 2008