home
Paříž

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Mélanie Laurent

Je to hodně příjemný film o různorodosti lidí žijících v Paříži a celý děj je poutavý, díky pestrosti svých hrdinů.

7. března 2011
avatar uživatele
100 %

Pecka

Nádherný, odpočinkový film. Cédric Klapisch opět nezklamal. Výborný příběh, nádherné město, vynikající herci – Romain Duris (úplně jiný než v předchozích Klapischových filmech: je vyzrálejší, ukázal další výjimečnou stránku svého hereckého umění), Juliette Binoche je jako vždy nepřekonatelná… Rozhodně stojí za to ho vidět!!!“

22. července 2008
avatar uživatele
100 %

MFF KV 08

Tento film me ucaroval.Myslim ze se tvurcum opravdu povedl a ziskali si u me 100%.Clovek si mysli pred filmem, ze to bude jen smutny pribeh, ale i kapky zabavy se najdou.Nadhera!

14. července 2008
avatar uživatele
80 %

Majstrštyk Du Klapisch

Paříž. Obyčejná Paříž. S citlivou a nenápadnou precizností Cédricem zrežírovaná, v klišovitosti v tomto případě vidím zvláští originalitu a... A Paříž. Při sledování jsem si připadal trochu odtahován z hlavní dějové linie přílišným počtem lidských osudů, ale už taxi závěr mé pocity absolutně přehodnotil, neboť tohle je prostě Paříž - žádný Alejandrův Babylon. Soustředění se do všech směrů, uliček a ještě dál. Toto porovnání je dle mého důstojné, jsem nesmírně rád, že Klapisch opět dokázal, že film o všedním životě může být všedně vyprávěn, a přesto budou jeho tendence ohromovat možná ještě silnější. Stačí se nechat nést těch uhánějících 130 minut na vlnách francouzských emocí, humoru a filosofie. A panoramatů. Konečně jsem přestal toužit po návštěvě této Metropole po omamujícím a strašně otřelém nalákání z Paříži, Miluji Tě. Herci ne jen perfektní, protože tu je prostě ona, Binoche. Skvělé obsazení, výtečné výkony. Kdybych byl zrovna v Paříži, tak bych pochopitelně asi nebyl spokojen. Ale nejsem. A ukojen však ano. Velmi. 85 %.

8. července 2008