home
Pan Magor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Filmy s Lesliem poznám aj lepšie. Tento patrí medzi najhoršie čo poznám. Nuda, všetko hrané na silu a kopec iných faktov vďaka ktorým nemám potrebu to ešte niekedy pozerať.

3. dubna 2012
avatar uživatele
70 %

Mr. Magoo

Filmy s Lesliem Nielsenem naprosto zbožňuju, a proto jsem ráda, že ani v tomto filmu jsem se v něm nezklamala. Leslie rozhodně patří mezi nejlepší komiky posledních let. Film byl místy trochu ujety :o), ale to mám na filmech s Lesliem ráda. Můžu se na jeho filmy dívat pořád dokola a vždy zde najdu něco nového. Dávám 70% a to proto, že jeho ostatní filmy se mi líbí o něco víc. :o)

23. února 2008
avatar uživatele
10 %

Jennifer Garner

Animovaný seriál neznám a tento film mě na něj ani nenalákal. Navíc mi to dost připomínalo jiné šílené filmy s Leslie Nielsenem, které mi věsmes nepřijdou zábavné.

23. února 2008
avatar uživatele
100 %

Pan Magor je moje nejoblíbenější crazy komedie. Viděla jsem ten film asi dvacetkrát, ale pořád mi připadá senzační. Asi nikdy nezapomenu na scénu s kuřetem :D Leslie Nielsen je tam prostě skvělý.

23. února 2008
avatar uživatele
60 %

Jedna z ďalších skvelých komédií Leslieho Nielsena. Pán Magor je trošku roztržitý, ale veľmi milý človek. Táto komédia spojená s klasickou absurditou je celkom milá, avšak miestami už opozeraná, ba až nudná.

21. února 2008
avatar uživatele
70 %

Celkom zábavná a milá komédia. Leslie Nielsen je skvelý zabávač, ale má aj lepšie filmy. Viac sa mi páčil Agent WC 40.

21. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Super

Tohle je prostě super. Leslie Nielsen se pokaždá do své role dokáže dokonale vžít a výsledek je geniální. Komedie s ním vždycky stojí za to. Neobvyklé situace a hlášky, u kterých se nejednou zasměješ.

26. dubna 2007
avatar uživatele
Sedo
...
60 %

Leslieho Nielsena mám veľmi rád a jeho filmy ma vždy vedia dobre pobaviť, ale tento film musím žiaľ zaradiť medzi jeho slabšie. Humor v tomto filme nepatrí k tomu humoru na aký som zvyknutý pri ďalších jeho filmoch. No ale kuknúť sa to dá.

26. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

ako fanúšik Leslieho Nielsena, mám rád všetky jeho filmy. Skvele vie zahrať každú rolu a táto mu naozaj sekla prosto super

5. února 2007
avatar uživatele
10 %

Další hodně špatná parodie, bez špetky smíchuhodného humoru. Leslie Nielsen nám stárne a vybírá si čím dál tím větší scénáristické hovadiny. Hodně jsem se přemáhal, abych tento veleodpad shlédl až do konce. Hlavně mě zaráží, jak přesvědčili filmové hvězdy - Kelly Lynch, Jennifer Garner a Malcolma McDowella k účasti v této nechutné taškařici.

17. července 2006
avatar uživatele
100 %

Crazy

Tomu sa hovori Crazy komedia so skvelym Leslie Nielson.Skvele hlasky ktore tu padali a nezabudnutelny dej to je skvela kombinacia

20. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Pěkně střelená...

...crazy komedie skvělého baviče Leslieho Nielsena, o poznání slabší než jeho Bláznivá střela, ale pořád vás dokáže pobavit. Bohužel humor občas pokulhává a je dosti vynucovaný, takže dejme tomu lepší průměr.

11. října 2005