home
Panic je na nic

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Hudba a animátorské vsuvky jsou vynikající, nebo povedené. Taky bych řekl, že zde vidím dva okopírované filmy, ale to by nesměly všechny tři vznikat takřka současně. Zbytek je trapná záležitost, ještě trapnější s třemi hlavními hrdiny, kteří absolutně nedokážou zahrát. Ale absolutně.

5. ledna 2012
avatar uživatele
50 %

Kristýna Jetenská

Tato komedie pro puberťáky o ztrátě panictví má slabší děj, ale prostě jen nabízí to co se od ní očekává a děj má alespoň dobrou hudební kulisu.

4. května 2011
avatar uživatele
0 %

0%

Tak tenhle film jestli se to dá nazvat filmem je šílená blbost. Vůbec se mi to nelíbí celý děj směřuje jen k jednomu ... opravdu staršné, proto dávám filmu 0%

30. srpna 2010

Blbost...

...jednoduše blbost...přestože letní komedie mám ráda...tato vyložině zklamala na maximum...přestože sem nic závratného neočekávala...myslela jsem, že slečna Vaňková kromě průměrného zpívání umí i průměrně hrát...ale to sem se šeredně spletla... :-//

13. prosince 2009
avatar uživatele
20 %

Jeden z nejhorších filmů...

Nebyl to úplně nejhorší film, co jsem kdy viděla, ale patří mezi ty horší ba dokonce nejhorší. Herci na prd. Pokud nepočítám Květu Fialovou, která ve filmu hrála asi 2 minuty. Opravdu ztráta času. Nikomu nedoporučuju, děj jsem hodně postrádala. Je to takový až moc jednoduchý film. Ale alespoň se u něj nemusí přemýšlet. Vtipné hlášky žádné, ale vtipných scének zde pár bylo, proto dávám alespoň 20%... ale je to bída

12. května 2009
avatar uživatele
3d!t
...
0 %

OMG

Tak tenhle film je naprostá kravina. Možná tam chvílema byly ňáký dobrý okamžiky, na který si teda zrovna nevzpomínám, protože mě žádný ani nenapadaj:D A ještě k tomu tam hraje Šárka Vaňková, kterou naprosto nesnášim. Ale ta role ji docela sedla, řekla bych. Taková d.ě.*.k.a, kterou podle mě je i ve skutečnosti. Propadák největší. Ztráta času!!!

12. dubna 2009
avatar uživatele
0 %

No teda ...

Moc filmů, ketrým bych dala 0% jsem ještě neviděla. Konečně se ale můžu po včerejším "filmovém" zážitku do nějakého obout. Panic je na nic byl trapný od začátku až do konce. Myslím, že jsem se nezasmála ani jednou, což mě utvrzuje v názoru, že žánr české teenagerovské komedie je z 99% plný takových "pěkných" kousků. Ani jeden z rádoby vtipů vtipný nebyl a herecké výkony hlavních hrdinů, zvláště pak hrdinek, byly hodně slabé. Celkem 4%, zaokrouhleno 0%.

29. března 2009
avatar uživatele
20 %

Film panic je na nic je opravdu na nic. Nedá se na něj dívat až dokonce, ale vydržela sem to a vím, že opravdu za nic nestojí. Je to snad nejhorší film jaký sem kdy vyděla

29. března 2009
avatar uživatele
10 %

...

I když nemám moc v lásce Vaňkovou stejně jsem se na filmek podívala...a podle mě je to pěkná blbost, ani to nemělo pořádný děj. Už vůbec nemluvím o tom, že to byla nuda a hlášky nic moc...další komedie, která táhne českou tvorbu dolů:o( Moc věcí tam bylo přehnaných a někdy až trapných...

22. března 2009
avatar uživatele
0 %

Už je to sice nějakej pátek, co jsem tenhle film viděla, ale stále na něj mám stejnej názor. Ať přemýšlím jak přemýšlím, takhle ubohou "komedii" jsem ještě neviděla. Všechno je přehnaně trapné. Takže bohužel nic.

8. února 2009
avatar uživatele
0 %

Totální odpad

Tento film je jeden z nejhorších co znám, nikdy jsem neviděl že by 16ti letí kluci mluvili slušně a šroubovaně jako vysokoškoláci. Na tomto filmů jsou dobří jenom mravenci a Dušín :(.

29. ledna 2009

Mě se to vůbec nelíbilo, podle mě to moc nemělo ani nějakou pointu. Mnohem lepší mi teda přijdou Snowboarďáci nebo Rafťáci. Neříkám, že to má větší pointu, ale alespoň to bylo vtipný.

24. ledna 2009

Film jedine vhodný pre teenagerov ako som ja. Mňa narozdiel od iných, ktorí tento film kritizujú, celkom bavil, no dej bol viacerými miestami nudný. Ale celkovo ho označujem za film dobrý. Vážne to záleži od vášho vkusu.
Ale nemá sa čo rovnať komédiam ako Snowboarďáci alebo Rafťáci. Toto bol len slabší pokus napodobniť to.

9. ledna 2009
avatar uživatele
0 %

upřímně řečeno nechápu, proč se ten film vůbec natáčel.... je to kravina od začátku do konce a Šárka Vaňková je tam divná:)

12. října 2008

upřímně tento film mě zklamal mám ráda tyhle filmi jako snowboardáci, raftáci ale tohle byla kravina jenom se snažili napodobit mádla a kotka což se jim moc nepodařilo:-(

25. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Mohli byste mi vysvětlit, jak do takto STRAŠNĚ STRAŠNÉHO filmu mohli překecat UDG? Tím u mě dost klesli.. Jinak film děs běs, další z kategorie hrozných filmů.

17. srpna 2008
avatar uživatele
10 %

....

Film mě moc nezaujal, bylo to zbytečně přehnané a navíc tam hrála Šárka Vaňková, kterou zrovna moc nemusím vidět a neřekla bych že je to herečka...Takže aspoň za to natočení dávám 10%;-)

23. června 2008
avatar uživatele
0 %

...

Co je tohle za film? Tak tuto otázku jsem si položila nejméně třikrát. Ale vážně. Jak může někdo natočit něco tak stupidního.
U toho aby člověk zavřel všechny oči, neslyšel a vůbec radši se na tento film ani nezačal dívat. Hrozí akutní riziku infarktu.

20. května 2008
avatar uživatele
0 %

BLBOST

vetsi kravinu sem newidel tohle nebyla ani komedie ptz i vtip to postradalo fak desnej film a herci taky nic moc

24. března 2008
avatar uživatele
0 %

American Pie je proti tomuhle kandidát na Oscara! Nesympatičtí hrdinové a scény jak z besídky ve školce a to je ještě docela urážka dětí. A co přimělo Milenu Dvorskou vzít roli v něčem takovém ví jen ona sama. Ani série Kameňáků mě nepřinutila cítit takovou trapnost za český film.

24. března 2008

MNO

Mno, tak tenhle film jsem viděla asi před rokem a znova jsem ho už vážně vidět nemusela. Je to totálně stupidní, s naprosto neinteligentnim dějem. Takovýhle filmy mi jendy nevadí, ale tenhle mě prostě nezaujal, nepobavil, mno prostě nic. NUDA!!!!!!!!!!

23. března 2008

proč?

Proboha proč někdo točí takový film? Hlavní trojice chlapců mi teda nebyli ani trošku sympatičtí a ani v nejmenším jsem jim teda nepřál aby nějakou přeřízli....navíc mi přišlo,že jim bylo řečeno něco v tom smyslu - v každém záběru se jenom blbě smějte a říkejte ty vole...rozhodně to je film, na který už se rozhodně znova dívat nebudu a o jejich ženském protějšku...škoda mluvit

22. března 2008
avatar uživatele
10 %

Film na nic

Na Panic je na nic jsem se podívala schválně, neboť už delší dobu toužím po tom, dát něčemu zase tak málo procent :-). A film nezklamal, je tak strašný, že přemýšlím, jestli mu dát aspoň těch deset procent. Postavy ústředních kluků nesympatické, taková ucha, zahrané děsně. Vaňková mě také dost štvala. Příběh a film celkově o ničem. Asi si to chtělo hrát na Prcičky, ale tohle nesahá ani po kotníky filmům jako Holky to chtěj taky. Nuda, trapnost nad trapnost, pointa na konci asi to nejtrapnější, co film nabídl. A taky mě tam štvaly ty kreslené vstupy - to si jako chtěli hrát zároveň i na Básníky?

22. března 2008
avatar uživatele
10 %

no nevim pro koho měl být tento film určen... jasně že pro věkovou kategorii "puberťáků"... ale i když se mezi ně řadim, tak nic moc... nemám co bych k tomu dodala, ten film nemá nic co by se mohlo kladně ohodnotit...

21. března 2008
avatar uživatele
10 %

Tata komedie je velice nezaujimavá myslím si že je to herci,kteří nejsou moc známí. Herecká obsazenost tedy nic moc.

24. února 2008
avatar uživatele
Elik
...
20 %

Nelibilo se mi to, je to celkem kravina, snaha o komedii snad byla, ale byla asi k ničemu protože výsledek nestojí opravdu za to:(

26. listopadu 2007
avatar uživatele
0 %

Hovadina, hovadina, hovadina. Nechapu, jak nekdo todle mohl natocit. Doopravdy nenalezam nic pekneho a pozitivniho na tomhle "filmu". Nechapu, kde sebrali kluky na hl. hrdiny. Kdyby aspon umeli hrat. Dej primitivni az stupidni. Co se tyka Sarky. Jako zpevacku ji moc nemusim, ale musim uznat, ze nez ji videt jako herecku, tak si ji radeji poslechnu. Co vice dodat - 0%

10. října 2007
avatar uživatele
arar
...
0 %

Špatný...

Tak tohle byl zase jeden z těch horší filmů, který jsem viděla...Ani ta Šárka Vaňková to am moc nezachránila...spíš naopak!!!Prostě strašný!!!

31. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Toto bolo... neviem, strašné... najhorší film aký som v živote videla. Ale že nie som prísna, aj najhoršiemu filmu dávam 40%, pretože nehodnotím prísne ako tuto... Zaslúžia si niečo za námahu

21. srpna 2007

AJAJAJ

Já taky miluju puberťácký komedie jako Rafťáky, Snowboarďáky atd...ale tohle byl film o ničem, jako líbil se mi a taky bych se na něj koukla znova ale byl hroznej...herci v pohodě ale ted děj na p*ču !!! šlo tam prostě jen o to jedno a to je celej film...no comment

10. června 2007
avatar uživatele
0 %

:(

Strasný film, strašní herci....no proste STRAŠNÝ!!!!!!! Miluji teenage comedie, ale tohle je uplne mimo!!!!Totalne.

7. června 2007
avatar uživatele
10 %

po pravdě je mi líto těch chudáků herců do čeho se to navezli. Vaňkovou sem brala jako docela fajn zpěvačku, ale proč dělá tohle? Ubohý.

4. června 2007
avatar uživatele
10 %

Bez komentáře

Musím teda říct, že větší pi****nu jsem v životě neviděla. Některé teenagerské komedie mě baví, ale tohle byla nehorázná blbina. Dávám jen 10%.

31. května 2007
avatar uživatele
dris
...
0 %

Panic (i film) je na nic

Konec špatných času....... Teda aspoň doufám, že těmhle teen-agerovským komediim odzvonilo..... Protože tyhle díla jako Experti a Panic je na nic jsou fakt síla! Nepopírám parkrát jsem se zasmál, ale za jakou cenu! Za 99 minut trápení!! Celý film mi přišel narvaný kliše a spousta záběru a dialogu mi přišla uplně nadsazená tak, že to vypadlo jako by tvůrci chtěli nadehnat čas. Nemluvě a některých vložených scénách. A hlavně nemluvě a titulních třech "hrdinách", kteří byli nezáživní a tak celkově o ničem. A to byl i celý film celkově o ničem. Proto mu dávám myslím krásných 0%

29. dubna 2007
avatar uživatele
0 %

Konina, konina a ještě jednou konina. Jinak se tehle "film" snad ani nazvat nedá. Nikdy jsem nic horšího neviděla a že už jsem toho viděla hodně..

6. dubna 2007
avatar uživatele
0 %

OMG

Na to, že tenhle film všude vychvalovali a kdo ví co ještě, tak KATASTROFA... Doslova... Vaňková by se měla věnovat jen zpěvu - neposlouchám ji a tak mi je jedno, co dělá... Ale do filmu ať už raději víc neleze...

23. března 2007
avatar uživatele
0 %

Jak se jen vyjádřit

Snad jen stupidní idijotcké a okukenaní starý herci to tálně se tam nehodćí (Kotek, Mádl) a už vůbec nepobírám Vaňkovou fuj už nikdy vidět. Rovných 0%.

18. března 2007
avatar uživatele
0 %

Tento film se mi zdál opravdu strašnej, troufám si říct, že i v lecčems dokázal překonat německé filmy podobného ražení. Kdo se tady na tento film dokázal dívat déle než 15 minut, tak ho obdivuji, protože já to nedokázala. I když, jak nad tím přemýšlím, nevim, jestli je vůbec koho obdivovat... Toto pro mě byla vysoce podprůměrná teenagerovská komedie a jedna z největších blbostí, co u nás v posledních letech byla natočena...

8. března 2007
avatar uživatele
10 %

Děs a hrůza!!!

Ten film, to je horor... žádný děj, nesmyslné rozhovory, bez nápadu, bez atmosféry, HROZNÉ herecké výkony... těch deset procent dávám za ty dvě kočky, se kterými si vyměnil klučina byt v Praze.

5. února 2007
avatar uživatele
10 %

Blbost!

Trapný příběh. Tak bych asi celý film zhodnotila. Sice tam bylo pár vtipných scének, ale ty mě v konečné fázi moc neuspokojily. A když vezmu v potaz, že tady zacláněla role Šárky Vaňkové jako největší buchty, tak mi je nanic. To je ale asi dáno mým odporem k ní. No...dvěma slovy-ztráta času.

4. února 2007
avatar uživatele
CLEO
...
0 %

........

Tento film bol nanič, nuda nuda nuda, celkom som nepochopila o čo tu išlo, teda vlastne o čom bol celý film, niekedy som dokonca nerozumela, čo za blbosti akože herci hovoria....no konec....0

3. února 2007
avatar uživatele
70 %

Nevim, co všichni máte. Mně se film docela líbil. Pravda sice je, že jsem už viděla i lepší, ale nebylo to tak špatný. Jediný, co mě tam fakticky naštvalo, byla role Šárky Vaňkové. Nějak mi tam nesedla. Jinak to docela šlo

13. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Nic moc

No musím se přidat k ostatním tady, nebylo to nic extra u toho filmu sem málem usnul jediný + tam byl Dušín, tomu sem se tlemil furt.

12. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Upřímně, vůbec mi to nepřipadalo jako film. Spíš jako po domácku natočené video. Bylo to hodně vlážné a místy neuvěřitelně nudné. Zdálo se mi, že se scénáristě snaží kopírovat komedie na tohle téma. Problém byl v tom, že to dopadlo strašně. Celá trojka hlavních hrdinů je naprosto otřesná. Věkem a chováním bych je tipla tak na deset, jedenáct. Byla to prostě slátinina bez hlavy a paty.

6. ledna 2007
avatar uživatele
20 %

Musim řici, že tedy nic moc. Sice sem to dokoukala až do konce,ale znovu ho vidět nemusím.Některé scénky sice byly vtipné,ale bohužel nestačily na to, aby mě ten film zaujal.Jednou a dost.

6. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Neočekával jsem nic převratného ani nějak duchaplného. Proto mě tento film nemohl zklamat. Byl jsem také zvědavý, to se musím přiznat, co předvede po herecké i jiné stránce Šárka Vaňková. Moc toho nepředvedla. Pro pobavení to bylo celkem dobré i když některé scény působily dost nevěrohodně. Ale bylo tam pár docela dobrých míst pro takové mírné zasmání.

3. ledna 2007

hrůza

Strašná blbost nic jinýho mě k tomu nenapadá. V celym filmu jsem se zasmál asi jenom pětkrát. shrnutí: nuda nuda a zase jenom nuda. Dávám 20% a to jenom za snahu autorů a celkem dobrou propagaci filmu.

3. ledna 2007
avatar uživatele
0 %

...

Slabota to byla... nic jiného k tomu nemám... sice jsem neměla nějaká velká očekávání, ale film nenaplnil ani to nejzákladnější a to, být filmem!:-(

3. ledna 2007
avatar uživatele
20 %

Film je také nanic

Neříkám, že bych se vůbec nezasmál, ale ta doba, kterou to trvalo, to byla vážně doba. První minuty jsem jenom zíral „úžasem“, obrázky se stále střídali obří rychlostí (tohle není pochvala střihu), ale já vůbec nevěděl, co tím chtěl kdo říci. Scénárista se uměl tak dobře vyjádřit, asi jako já v tomhle názoru (troufám si říct, že i hůř). Na rovinu, nechci nadávat mladým (ne)hercům, ani Šárce, jejíž hraní se mi líbilo víc, než její píseň na závěr. Za tenhle paskvil můžou jen a jen režisér a scénárista, kteří se myslím nemohou vykrucovat na špatný materiál (myslím tým), jako spíš na svoji neschopnost. Pardon, ale tři scény k pousmání a pár dobrých záběrů umí kdekdo. A když už nic jiného, aspoň ten trapný konec jste si mohli odpustit a ty „chytrý“ dialogy taky.

3. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Očekávání se naplnilo

Dopředu jsem samozřejmě věděla, že Panic je na nic se Šárkou Vaňkovou v hlavní roli nebude nic pro mě. Kdybych nebyla tolik unavená, že se mi nechtělo zvedat pro ovladač, nejspíš bych u filmu nezůstávala, ovšem jak říkám, únava zvítězila a já neusnula díky tomu, že mě (cituji 2miga) prkennost herců a chabé nudné dialogy natolik šokovaly, že když jsem zavírala oči, vždy mě probudila další šokující věta nebo scéna... Šárku tu ovšem kritizovat nebudu, nic v téhle pavučině nesmyslů předvést nemohla. Až na hlášku kreslených mravenců: "Jdeme ti na pomoc, Jiříku" jsem se nezasmála ani jednou a bohužel přiřazuji českou snahu o americké mládežnické komedie k pár nejhorším filmům, které mé oko kdy zhlédlo...

2. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
0 %

...

Tohle že byl film? Kde byl nějakej děj? Co ta kamera? A ten střih? No myslím že tenhle film se vůbec neměl natočit. Kamera se třepala jak ve vlaku, střih neměl vůbec logiku stejně jako děj. A to sem ještě nezmínil herecké výkony. No prostě hrůza

1. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Opravdu nepovedená teenagerovská komedie. Byla i chabě srandovní, takže jsem se u ní moc nenasmál. A nevím, ale něco mi tam chybělo, možná ten Dušín mohl být na ty kluky trochu víc agresivnější, ale v tomto filmu byl doslova za šaška, i když dali tvůrci jasně najevo, že to je záporácká postava filmu. Taky mi to přišlo nezajímavé. Prostě jen další teenagerovská komedie, která neni ani tak srandovní. Z pohledu diváka 40 %.

1. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

a jéje

Tak tohleto se opravdu nepovedlo.Herecké výkony opravdu strašné, nejhorší snad vaňková. Vím, že do každého filmu nemůžou strkat jedny a ty samé herce ale co už s takovýmhle filmem....

31. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

FŮJ HNŮJ!!!

Tak zase po čase nějaká rádoby komedie, ve který se nebobjeví dvojice Kotek - Mádl, která bez sebe asi nedá ani ránu...
Už od prvních minut bylo poznat, že to bude propadák! Typická "teenagerská" komedie, zřejmě snažící se napodobit American Pie apod. s tim rozdílem, že podobný český filmy jsou spíš ubohý: "herci" vypadaji jako by jim bylo 13 let a působí komicky, když se snaží o to jedno; zbytek herckých "pseudovýkonů" (např. Š. Vaňková) je naprosto odstrašujícím příkladem zoufalství české kinematografie!!!

31. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Trapas!

Tak tenhle film byl úplně mimo!!!! Byla to trapárna a vůbec se mi to nelíbilo!!! Šárka Vanková tam hraje...jak to mam říct..?? Lehká děva to bude to pravé. A ještě tu roli hraje špatně. Tenhle film mě naprosto zklamal a myslim že víc lidí okolo.

31. prosince 2006
avatar uživatele
mici
...
0 %

Blbost

Kravina všech kravin..fakt jako,tenhle film byl takovej divnej,něco mi připadalo,že se snažej okopírovat Snowboarďáky a jako už bych se na to znova nepodívala...

31. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Čekal jsem víc

Docela mě tento film zajímal, jak to bude vypadat, takže se dá říci, že jsem se na něj těšil. O to víc jsem byl zklamán celkem nudným a nezáživným pokusem o komedii pro mladé. Kdybych to měl srovnávat třeba s Prcičkama, které podle mě patří do stejné kategorie filmů, tak tento film nemá šanci uspět. Jediné co bylo na tomto filmu pozitivního byly písničky. Tento film je nanic...

31. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

No Šárku Vaňkovou sice nemám v lásce, ale na film jsem se i přesto koukla. Větší kravinu jsem v životě neviděla. Vaňkový herecký výkon, pokud se to tedy já takhle nazvat, je naprosto děsný. Celý film je pěkná ptákovina.

30. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Pár "chytrých" hlav se sešlo a řekli si: Máme hodně prachů, nemáme co dělat, tak točíme teenegerovskou komedii! A není tajemstvím, že těchto pár "chytrých" hlav to totálně zvoralo a tím pádem vzniklo něco jako rádoby komedie, která je velmi trapná. Superstárka Vaňková má k herectví hodně daleko, stejně jako třičtvrtě "herců" v tomto "filmu". Takže i kdy bych hodně zavírala oči, nevidím na tomto snímku nic pozitivního....Ztráta času

30. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

zklamání

Slyšela jsem, že to stojí za prd, a tak jsem si řekla, že to zjistím sama. Moc mě to nenadchlo, protože mi to přišlo skoro stejný jako úspěšnější a 100x lepší Rafťáci a Snowborďáci. Obsazení celkem ušlo, až na Šárinu, kterou nemám ráda.

30. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Pokus o komedii??

Teenagerovská komedie? Nebo jak že tento zoufalý počin tvůrci nazvali? Každopádně na tom nezáleží, filmu chyběl dobrý nápad, vtip a zkrátka vše, co má alespoň průměrný film obsahovat. 20% dostává za to, že jsem u něj vydržela do konce (i když jsem ale nudou usínala!)..

30. prosince 2006

Je mi z toho na nic.

Blby film, s blbymi herci, od blbeho scénaristy.
Opravdu nebetyčně hloupé dialogy, herecké výkony.
Hloupý film bez nádechu, bez ničeho.

30. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Ále co

Film od prvního uvedení do médií slibuje podívanou na pořádnou teenagerovskou komedii. Sice samí neherci, ale ve štěcích se tam míjejí i slavné hvězdy. Ve filmu jsem slyšel pár vtipných hlášek, viděl některé zajímavé scény, ale kamera klesá, scénář je na nule a námět je v dnešní době již ohraný. Mrzí mě, že se ústřední trojice nepokusila o nějaké originální vlastní ztvárnění. Místo toho je to ale jenom napodobování jiných filmů tohoto typu.

30. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Trapas

Na tenhle film jsem byl hodně zvědav, když jsem na něho slyšel jenom kritcké věci. A teď se nedivím. Jak někdo může natočit takovou blbost, nechápu. Ty dialogya scény jsou úplně trapné, až jsem se musel místy smát. Například ta scéna, jak všichni hrajou svlíkací hru...to jsem dostal záchavt smíchu, kdo to vymýšlel, říkal jsem si :-D. A nakonec nechápu, proš "zpěvačku" Šárku Vaňkovou obsadili do tohoto filmu, když před tím nic s filmem společného neměla. Ale jak říkám, film mě pobavil, i když úplně jinak než měl...

30. prosince 2006

větší hovadinu jsem neviděla. Teda abych pravdu řekla, tak v poslední době stojej za dvě věci všechny český filmy. Je to fakt úplně na nic. Vypadá to, že Češi asi neumí točit filmy. Snowborďáci ještě šli, ale Rafťaci a hlavně Panic je na nic je fakt ubohý. A výkon Vaňkový? Naprosto katastrofální

16. prosince 2006
avatar uživatele
kin
...
0 %

absolutní propadák

Původně se mi do kina na tenhle film moc nechtělo, ale kamarádka mě přesvědčila... Film předčil veškerá má očekávání- byl mnohanásobně horší než jsem si dokázala předsavit....Děj ŽÁDNÝ, herci HROZNÍ, vtip ABSOLUTNĚ NULOVÝ.... Jeden z mála filmů, kdy jsem doopravdy litovala koupeného lístku do kina (spíš jsem z něj ke konci málem utekla a mlátila hlavou o zeď)....

12. prosince 2006
avatar uživatele
10 %

Byla jsem zvědavé, jestli to je tak hrozný, je to ovšem ještě strašnější. Už nikdy více. Nic ten film neobsahuje ani nic k zasmátí.

2. prosince 2006
avatar uživatele
10 %

To snad ne

Už dlouho se mi nestalo, abych hlavní "hrdiny" nějakého filmu nesnášel už od první minuty. U tohoto filmu se mi to stalo. Neuvěřitelně trapný pokus o komedii. Možná je ale chyba ve mě. Už mi prostě není dvanáct a nedovedu si představit, že někomu staršímu by se toto dílo mohlo líbit. Ruce pryč a vyhnout se velkým obloukem.

8. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Tak na tento film jsem se chystal sepsat recenzi, ale vzhledem k nezájmu provozovatelů této stránky film alespoň řádně ohodnotím. KRAVINA JAK BEJK!!! Spousta nelogických střihů, nesmyslných dialogů na nic nenavazujících a na nic nereagujících (viz scéna večer na hospodské zahrádce ohledně "Jacksonovy chaty") a podobných zhovadilostí je tento film prostě plný. Ještě jakžtakž rozvíjející se vztah mezi kluky a holkama byl ucházející, nicméně konečné vyznění ve smyslu "svedení" všech kluků Šárkou Vaňkovou byl jen onen megahřebík do již tak hodně dobře zatlučené rakve v hrobu, který si film sám o sobě kopal de facto již od začátku. Prostě a dobře ztráta času, peněz a zkažený zbytek dne po shlédnutí. Ach jo, kam že to ta česká kinematografie směřuje (i když já vím kam ....). Jedním slovem: slátanina rádobynavazující na jiné teenagerovské komedie, bohužel hodně nepovedená, nicneříkající, zhnusující s nicotnou atmosférou, příšernými "hereckými" výkony a do prázdna vyznívající pointou (vlastně pointa tam nebyla).

30. října 2006
avatar uživatele
60 %

slabota

tak tenhle film u mě nějak vůbec nezabodaval a Šarka Vaňková tam neměla až tak výraznou roli jak z toho vyplývalo

26. října 2006
avatar uživatele
lsk
...
30 %

Dosť slabé... prirovnávali to k Prcičkám, ale malo to od nich dosť daleko, slabí herci, slabý dej, suché "vtipné" hlášky. Na niečom som sa pousmial, ale nič moc, tak jeden krát pozrieť a asi nikdy viac.

5. října 2006
avatar uživatele
0 %

:D :D :D

0%... tak tenhle film sahá na samý dno trapnosti. To i ty německý napodobeniny prciček sou lepší. Tolik reklam sem ve filmu eště neviděl. Tolik trapných hlášek a ten konec, no radši ani nemluvit...

8. září 2006
avatar uživatele
40 %

Tak tenhle film mě teda vůbec nezaujal, sice tam bylo pár scén, kdy jsem se opravdu smála, ale Šárka Vaňková, která si tu zahrála dá se říct lehkou dívku, mě tedy svým výkonem celkem zklamala, zpěv jí jde asi líp, i když o tom by se dalo taky polemizovat.

5. června 2006
avatar uživatele
40 %

Už ani vidět

Tak tenhle film byl velmi nemilé překvapení. Jednak to byla velká přehlídka reklam a jednak i příběh velmi pokulhával. Vtipy byly často takové kostrbaté, prostě už to nechci podruhé vidět.

27. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

...

Mě se tenhle výtvor docela líbil,sice tam bylo moc narážek na ono všem známé téma a Šárka Vaňková umí také líp zpívat než hrát ale i přesto se na to dívat dalo a na to že to je české to ujde.

23. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

...

hmmm.. tak co říct.. .okoukaný vtipy, okoukanej "příběh", prkený "herci".. .nejvtipnější na tom byly akorát tak asi ty kreslený vsuvky.. .sto krát viděný se dá natočit sto různejma způsobama, ale tady nebyla ani snaha o nějaký oživení.. .a ten, kdo na to nešel jenom kvůli vaňkový, tak vězte, že ta tam patří fakt k tomu lepšímu, co můžete ve filmu vidět... netvrdim že tam herecky exceluje, ale přece jenom jsem to očekával horší :)

19. března 2006
avatar uživatele
0 %

Radši ne!!

Na tenhle film jsem chtěla jít do kina do doby, než jsem zjistila, že v něm hraje jednu z hlavních rolí Šárka Vaňková.Tuhle herečku a zpěvačku nesnáším a proto se taky na tenhle film v životě nepodívám, ani kdyby měl třeba 15 oskarů :-D

18. února 2006
avatar uživatele
Doug
...
20 %

Hmmm...

Dokonale nezávislej film...alespon kdyby byl taky tak dokonale odbrý...je to bez pointy a nezábavné,a v celém filmu najdete dost reklam...rozhodně ztáta času a zbytečne vyhozené peníze....

4. února 2006