home
Panenství na obtíž

NÁZORY K FILMU

Film na obtíž.

Naprosto nevhodné kameramanské úlety , typicky teenagersky dementní scénář (alias Madchen, Madchen neboli Holky to chtěj taky), prkení neherci a to vše je zabaleno do předvítatelného konce. Jen další
šeredná blbost, která se (i když nevím jak a proč) zvezla na veleúspěšnosti Prci, prci, prciček.

27. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Kamilla Gronli Hartwig

Je to úsměvná romantická komedie, ale děj má naivní až hloupý, jako každá komedie založená na sexu šestnáctiletých. Ale americkým i německým komediím podobného ražení se film bezproblémů vyrovná.

26. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Dalo se to přežít. Není to ta klasická komedie o tom, že se chce holka vyspat s klukem svých snů. Líbilo se mi, že to bylo spojené i s problémy okolo ,,toho". Ale jako vždy to skončilo tak jak každý kdo se na to díval očekával. to bylo opravdu velmi nečekané...

26. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Na obtíž :-)

Tak zprvu musím říct, že tenhle film rozhodně není špatný. V klidu se vyrovná americkým komediím podobného ražení a je mnohem příjemnější, lepší a sympatičtější než podobně německé ptákoviny. Děj a příběh je sice ohraný, místy divný a trapný, ale nakonec z toho celkově vyleze něco vcelku milého. Takže - dalo se to přežít :-).

26. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Docela bezva

Mám takový pocit, že tenhle teen snímek byl docela chválen. Možná proto, že je to něco nového, že je to evropský film ze severu. Ale podle nízkých hodnocení na našem webu a i podle prvních minut jsem čekal něco hodně trapného. Ona nám přednášející na anglinu říkala, že v Americe choděj dívky tak oblékané a upravené (podle zkušenosti nějakého studenta), že by tak nešla ani v noci vynášet odpadky (a to není žádná krasavice). A jak to tak vypadá, v Norsku mají stejný styl, chlapci se perou o ošklivky, naštěstí žijeme v Čechách. Sice nemáme miliony (ani kabriolety), ale můžeme se pousmát nad jejich filmem, z kterého se vyklubala docela zajímavá podívaná, která sice měla prostý děj, ale zároveň i docela hloubku. Tedy nečekejte nic intelektuálního, ale ani fekální komedii pro třináctileté.

26. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Semtam dobrý vtípek, jinak typická teenagerská komedie s občasnými trapnými scénami a s typickým americkým happyendem + obehraný scénář, už na začátku filmu víte, jak to nakonec skončí. Asi jsem z těchto druhů komedie už vyrostla.

19. ledna 2007
avatar uživatele
10 %

Dosť slabučké

Mňa osobne tento film moc nenadchol, bez deja herecké výkony velmi slabučké... nudil som sa hneď od začiatku a bohužiaľ až do konca....

31. července 2006
avatar uživatele
40 %

Tohle mi přišlo jako odvar filmu Holky to chtěj taky. Parta holek, co kuje pikle proti klukům. Nic nového pod sluncem. A navíc si hravě domyslíte kdo je kdo a komu máte držet palce. Viděla jsem jednou, stačilo to.

16. července 2006
avatar uživatele
80 %

Prima

Tenhle snímek se mi vážně líbil. Docela dost se odlišuje od amerických komedií takže se tam naštěstí neobjevují vulgárnosti a to je na tom filmu asi nejlespši. Herci jsou taky zajímavý.

12. března 2006
avatar uživatele
0 %

Strašnost

U tohoto filmu jsem litoval peněz, které jsem za něj dal. Myslím si, že i těch sedm lidí, kteří byli v kině se mnou se příiš nebavili, protože spousta z nich si spíše vyřizovali sms nebo dokonce telefonovali. Naivita a ubohost filmu odpovídá asi opravdu rozumu dívky v 16 letech. I když nejsem zrovna starý tento film mi opravdu k srdci nepřirostl. Zásadně nedoporučuji lidem nad 20 let!!!

14. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Odlišnost

Štve mě, že se tenhle švédský film dostal k nám tak dlouho po premiéře.Podle mě je na tom znát ta odlišnost filmařské práce.Bea byla celkem sympatická. Takže...čekala jsem to mnohem horší, myslím že film zachránil ten Anders, byl mi fakt sympatický a vypadal mile. Jo a byl hezkej.

23. října 2005