home
Pán prstenů: Návrat krále

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Úžasne, úžasne tento film môžem pozerať dokola a najme rozšírenu verziu pad sarumana z veže aragornove sklamanie ked skoro nezískal mrtve vojsko začiatok vzťahu faramira a eovin napätie laska gradacia príbehu škoda že sa nenatočí nejaký dodatočný diel ktorý by obsahoval ako skončia všetky postavy ako ostanu legolas a gimli spolu, napadnutie hobitov, pocta samovi ktorý odcestuje za frodom . navrat krala nema chybu je to jednoducho velkolepe dielo nemám čo vytknúť

16. prosince 2013
avatar uživatele
100 %

Strhující bitvy, láska, hudba a plno všeho. Pokud milujete fantasy a pokud jste trošku utlocitní a chcete se si i třeba trošku pobrečet, tak není nač čekat. Strhující záběry z bitev o středozem. No prostě nádhera. Opravdu všem milovníkům doporučuji.

27. prosince 2012
avatar uživatele
90 %

Vítězství. Návraty. Konec.

U Návratu Krále se sice už trochu začíná projevovat, že Jacksonovi neomezené prostředky úplně nesvědčí, ale základy položené Společenstvem prstenu a Dvěma věžemi jsou pevné. Denethorova hostina prolínající se s bitvou je jedním z nejsilnějších okamžiků trilogie. Jako celek je ovšem Návrat krále trochu přeplácaný. Jackson už ví, že většina jeho diváků četla knihu a ve Středozemi se jim líbí, takže může film i do kina natáhnout na víc než tři hodiny a nemusí se tolik zabývat dramatickým obloukem, který zůstává nejfunkčnější u Společenstva. Musím ovšem přiznat, že Návrat krále je důstojné zakončení trilogie. Větší množství bitev nutně ubere na jejich důležitosti a všechny ty návraty, oslavy a shledání jsou dost dlouhé, ale i tak to je skvělá podívaná.

24. prosince 2012
avatar uživatele
E Š
...
100 %

Fenomenálne zakončenie skvelej filmovej trilógie. Jackson povýšil adaptáciu kníh na filmy na novú úroveň. Nie len suché rozprávanie príbehu, ale neopakovateľný filmový zážitok.

8. března 2012
avatar uživatele
100 %

Nejlepší fantasy

Mosím dát všem dílům 100%,ale tento je z nich všech nejlepší!!Jeden z kandidátů na nejlepší film všech dob!!

25. prosince 2011
avatar uživatele
100 %

To čo chýbalo v dvojke doplnili zase do trojky, vďaka čomu bola trojka poriadne dlhá. Ale aj tak Pán prsteňov je stále moja obľúbená fantasy trilógia.

12. listopadu 2011
avatar uživatele
100 %

Asi můj nejoblíbenější film vůbec. Famózní závěr toho nejhezčího příběhu který znám. Naprosto dokonale řemeslně zpracované. Takhle nějak to asi Tolkien myslel. I když se film přesně nedrží předlohy (ono to asi ani nejde), tak mu podle mě nelze nic vytknout. Nevím jak by třeba zplundrování kraje na závěr filmu zapůsobilo na ty, kdo nečetli knihu.
....no, možná se vlastně jedna věc vytknout dá. Manželka se se mnou na to nechce koukat každej měsíc znovu. Budu na tom muset ještě zapracovat.....

8. srpna 2011
avatar uživatele
90 %

Famózní závěr velké trilogie, dokonalost zpracování opět zachována. Tady mě ale vadil zdlouhavý a neustále protahovaný konec. Ano, chápu, že bylo nutné ukončit všechny dějové linie, ale přece jen, tohle je film, ne kniha, takže se to mohlo udělat nějak šetrněji.

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

Super!

Tak tento díl opět nezklamal svou velkolepostí. Miluji konce epických příběhů a tento také nezklamal. Tento díl je akčnější než předchozí dva (zbožňuji akční filmy) a tak ode mě obdrží druhé místo v celé trilogii (první má Společenstvo prstenu). Jackson naposledy zase nezklamal. Zde dojde k celému rozuzlení a skvělému konci (i když některé scény tam chyběly). Opět doporučuji!

2. ledna 2011
avatar uživatele
90 %

Nechápu

No, možná že by zničení kraje happy end pokazilo, ale protože jsem knížku nedočet (znám její hodnocení, ale asi jsem na to prostě moc mladej) tak jsem nepochopil, proč Frodo musel plout s elfama, a na zkažení happy endu roztržení čtyřky hobitů úplně stačilo. Jediný, co mě napadlo je, že to bylo kvůli tomu bodnutí, na který by možná umřel. Jinak fakt super film, a vůbec trilogie. Ani knížka (už jsem se omluvil!) ani film, pro mě nedává něco úžasného, ale dohromady je to neuvěřitelný a krásný příběh, už se těším na poslední - nebo spíš první - díl!

18. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

Jediná změna, za kterou jsem ráda je, že na rozdíl od knihy tu nezničí Kraj. To, že je nutné vidět předchozí dva díly je snad jasné. Stejně tak je jasné, že nemá cenu číst třetí knihu bez předchozích dvou.

21. října 2010
avatar uživatele
100 %

Jediná změna, za kterou jsem ráda je, že na rozdíl od knihy tu nezničí Kraj. To, že je nutné vidět předchozí dva díly je snad jasné. Stejně tak je jasné, že nemá cenu číst třetí knihu bez předchozích dvou.

21. října 2010
avatar uživatele
100 %

Z celé trilogie se mi tento díl líbil nejvíc. Ale pokud jste neviděli jedničku a dvojku, asi budete mít problém s pochopením.

17. září 2010
avatar uživatele
100 %

Totot je moj najoblubenjsi film uplne uzasne som maximalne spokojna tie bitky su uplne super vsetko je proste dokonale

2. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Poslední díl trilogie je (Tak jak se dalo čekat..) opět úžasný. Stejně jako u předchozích dílů mě ohromila krajina Nového Zélandu, hudba. :) Strašně se mi líbila Pipinova píseň a uchvátil mě Faramir, se svým hereckým výkonem. :) Herecký výkon se mi líbil také u Denethora - Ale to upálení si zasloužil. Nemám ho ráda. :D

4. července 2010
avatar uživatele
100 %

Výborné zakončení troilogie. Bitvy byly opět krasnbě vyvedeny, příběh byl opět poutavý a co se týče efekrů, tak ty neměly chybu. Nejvíc mě tam upoutali asi ti duchové, ty bych v takovém filmu obvykle nečekal

4. července 2010
avatar uživatele
100 %

Úžasný film!!!
Výkony vše herců jsou skvělé. Jediné, co mi tu chybí je smrt Sarumana a chápu, že zničený Kraj by pokazil happy end.

8. května 2010
avatar uživatele
100 %

...

Tak k tomuhle filmu celkem není moc co dodat. BOMBA BOMBA BOMBA BOMBA BOMBA. Už jsem ho viděl asi desetkrát a pokaždý je to bomba. Nejvíc mě uchvacuje soundtrack.

28. února 2010
avatar uživatele
80 %

Jacksone!!

Návrat Krále je slušné zakončení trilogie. Nenudil jsem se, hned od začátku se připravovala bitva, byla akce, následná bitva byla velkolepá, nemůžu si na nic stěžovat. Triky a digitální Glum tu jsou a byli vždy na vysoké úrovni. Čekal jsem nějaký smysluplný a krásný konec, ale toho sem se nedočkal. Skvělí film ničí asi 10 konců. Neustále loučení, brečení...WTF.. Škoda, mohlo to být krásné zakončení této velmi oblíbené trilogie. 11 Oscarů si tento díl nezasloužil - První díl byl nejlepší. Film mi celkem rychle utekl, ale ty konce byli nekonečné a to stráží mé hodnocení - 8/10

18. ledna 2010
avatar uživatele
70 %

V tomhle díle dojde k rozuzléní všeho, co jsme mohli nahlodat v předchozích dílech. Jak už to tak bývá, tak dobro zvítězí nad zlem a všichni půjdou spokojeně domů. Bitvy jsou zase strhující a doplněny novými potvorami. Od "zeleného údolí" se dostaneme až do samotného pekla a film je téměř zahalen celý do tmy. Ale to nadšeného fanouška nijak neodradí.

5. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Po třetí a nakonec...

Prostě konec mojí milované trilogie... Stejně dobrý film jako ty předchozí... Prostě konec dobrý všechno dobré a tak končí příběh dobra a zla...

30. září 2009
avatar uživatele
90 %

pán prstenů

Vešchny tři filmy jsou výborně natočený,herci jsou taky dobrý ale priznejme si to na knížky to prostě nemá

27. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

Pán prsteňov

Teraz fakt neviem, ako mám začať. Zrejme od začiatku. Tento film som, priznám sa, nevidela veľmi dlho, ale dokonale si naňho pamätám. Možno by som začala s hlavnými postavami. Frodo je strašný ako vždy (ja si nemôžem pomôcť, nemám ho rada!), Glum mi lezie na nervy ešte viac ako v druhom diele, Sam je super, v časti, keď ho Frodo vyhnal som mala chuť sa rozplakať. Za týchto troch by som dala max. 20 %, pretože, ako som uviedla vyššie, nenávidím Froda a Gluma. S Frodom ma to neprekvapuje, pretože nenávidím hlavné postavy, no prekvapuje ma to, že nenávidím záporáka. To je jediný film, keď cítim k zlej postave nenávisť - a to je čo povedať... Aragorn je opäť super a každého zabitého škrata mu verím, Legolas a Gimly sú neopísateľne super, hlavne to ich prekáranie. Za nich dávam 100% Nemôžem nespomenúť scénu, keď Legolas zabil oflilanta a Gimly povedal: ,,To sa počíta ako jeden!" Ďalej k elfom. Galadriel zo svojou rolou, aj keď neveľmi veľkou excelovala, aj keď mi občas vadil jej účes, Elrond bol super, hlavne, keď bojoval za svoju dcéru, aby mohla žiť, Arwen bola očarujúca. 100 % Najlepšia scéna je, keď uvidí svojho syna a vletí k otcovi zo slovami: ,,You see my future, you see my son!" Vtedy mi do očí vhŕkli slzy. Eowyn bola rovnako vtieravá, Faramir rovnako chutnučký. 100% A ďalej k scénkam. Keď Frodo hádže prsteň do ohňa som sa rozrehotala v kine a rehocem sa stále - na tej scéne, keď Glum odhryzne Frodovi prst. Pardon, Frodofilci , ale to je najlepšia scéna. 100% Ďalšia 100% scéna je Samova svadba, Faramir a Eowyn a Aragornova korunovácia. A pusa, samozrejme... Spomieniem ešte 90% scénu horiaceho Denetora, 100 % - tného sladučkého Faramira, keď mal uhorieť a úžasnú lúčiacu sa scénu, keď som vyvaľovala oči na pozadie, tiež 100%. Pri všetkých týchto pre a proti mi vyšlo, že hodnotenie je 92,5 %, no keď som si spomenula na malého Arweninho syna, ktorý je za 100% a úžasných duchov, hodnotenie sa zvýši na 93,57. Vážne by som rada dala 100%, ale nemôžem, nenávidím Froda...

22. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Za úžasnou velkolepost snímku mi nezbývá, než dát 100%. "Trojka" důstojně a ve velkém uzavírá celou trilogii a ikdyž mě fantasy moc neberou, musím uznat, že jako film je báječný, ikdyž trochu dlouhý.

27. července 2009
avatar uživatele
100 %

Návrat Krále je více než úctyhodným završením celé trilogie Pána prstenů !!! Někomu se zdá být dlouhý, někomu naopak krátký ( v mém případě platí ta druhá možnost ). Jsem přesvědčená o tom, že bych oči od obrazovky neodtrhla ani v případě, kdyby měl film o hodinku víc !! :o) V každém dílu jsem si dokázala najít "ty svoje nejúžasnější scény", ale Návrat krále jejich počtem zdaleka převyšuje Společenstvo prstenu i Dvě věže !! Jednoznačně u mě boduje scéna kdy Aragorn odjíždí "překecat mrtvé nemrtvé", aby bojovali na jejich straně, a i následující bitva. Samozřejmě nesmím vynechat "nazgúly" a jejich "jezdce", Legolasovo a Gimliho neustálé soutěžení a konec, který je doslova monumentální a i když jsem ho viděla nespočetněkrát, tak poprvé včera jsem u něj uronila i pár slz !! První díl ode mě dostal 100% za orginalitu a za své "prvenství". Teď, když můžu posoudit každý díl zvlášť ( i když samozřejmě dohromady tvoří celek ), tak jednoznačně bych dala Návratu krále minimálně 150%. Tolika Oscary ověnčený film, který si je rozhodně zasloužil, si míň ani nezaslouží. Před Peterem Jacksonem se skláním, a doufám, že se mu stejně úžasně podaří zfilmovat i knihy Naomi Novikové, počínaje Drakem Jeho Veličenstva. Těším se, protože snad jedině tento film, jehož knižní zpracování mě opravdu nenechává chladnou, by mohl překonat dosud nepřekonatelnou ságu Pána prstenů....Víc k tomu nemám co říct !! Jenom, že děkuji za takovéto filmy...

14. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Trilogie Pán prstenů patří mezi mé oblíbené filmy.Viděla jsem to už milionkrát a stejně jsem ještě všechno nepochopila.Je tam plno jmen a míst,ale dívat se na to můžu pořád =) Zaujalo mě především ztvárnění filmu,takové přesné vypracování a krásné krajiny,to člověka prostě uchvátí.Je to sice dlouhý film,ale přesto se na něj pořád ráda dívám.Herci jsou také úžasní,prostě není co dodat....

13. dubna 2009
avatar uživatele
50 %

Tak jsem to tedy dokázala. Po nekolika letém boji, jsem to konečne dokoukala. Síce po menších dávkach, ale jsem na sebe moc pyšná. Jo a jinak konec móóóc dlouhý!!!! vlastne celej film byl na mne až moc.

12. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Vše co jsem řekl o Dvou věžích platí i o posledním dílu trilogie, přičemž ten možná svého předchůdce i v několika ohledech předčí. Věřte mi, že kdyby tu byla ta možnost, dal bych 120%, protože Návrat krále popírá všeobecně známé pravidlo, které říká že pokud je první díl filmové série dobrý, tak je dvojka daleko horší a trojka ( pokud vůbec je ) je vrcholem hnusu, nevkusu a kdo ví čeho ještě. Pán prstenů dokazuje pravdivost tvrzení o vyjímkách podvrzujících pravidlo a je svým způsobem zhmotněním filmové nirvány. Bojové scény se střídají s psychologickým dramatem občas obohaceným o romantické momenty nebo komické vložky. Neskutečné. Neskutečně dobré. A protože jsem se o hudbě, grafice i hereckých výkonech zmínil už ve svém předešlém názoru, končím konstatováním, že jsem právě zhlédl nejúžasnější film století.

9. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Jo tenhle filmík sem znala nazpamět! Když sem jednou byla nemocná tak sem si ho pouštěla furt dokola i když né umyslně dyfko se mi pokaždé když film skončil opakovalo a já měla postel daleko a nechtělo se mi vstávat ptž mi bylo hrozně TO NA ÚVOD. Skvělý scény, herci, hudba, vojska, GLUM, atd atd... prostě co můžu dodat nejlepčí díl

28. února 2009
avatar uživatele
100 %

Popravdě řečeno, mě tento díl trochu zklamal. A měl velmi velmi velmi protahaný konec. Na druhou stranu ale ten Samův boj s Odulou neměl chybu, je těžké si představit, že ve skutečnosti herec (Sean Astin) ,,bojoval" jen s tenisovým míčkem na dlouhé tyči :) . Také ta část po skončení poslání má své velké pro a proti: plus je ten scénář, který Sam pronáší a Frodo ho obejme něco řekne a zavřou oči, mínus je čistě logický: než by si všechno stihli vypovídat, byli by už po smrti (jen si představte jaké tam u té lávy musela být teplota vzduchu).
Ale když tyhlensty chyby přehlédnete obdržíte krásný zážitek, a protože jsem fanouškem této trilogie, hodnotím tak, jak hodnotím - 100%

24. února 2009

Mě se tenhle film celkem líbil.. Ikdyž jako nemohla bych se na něj koukat pořád to ne stačí jednou a dost...... ale i přestto se mi celkem líbí ale asi se mi líbí ze všech nejmín ze všech...

31. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Naprosto úžasné

Tenhle třetí a zároveň poslední díl této trilogie mi naprosto vyrazil dech. Pro mě bezkonkurenčně nejlepší díl. Byl plné skvělých a až neuvěřitelných počítačových efektů, animací, úžasně ztvárněných masek a kostýmů, skvělých střihů a triků. Závěrečná bitba neměla chybu a byla skvěle zpracována. Smekám před režisérem a celým štábem, kteří tenhle film tak krásně zpracovali. Opravdu nejlepší!!!

25. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

podle mě.

samozřejmě. klasika. samá chvála; prodloužená verze je o něco lepší a bohatší na grafické detaily.
osobně středozem miluju a všechny ty hrdiny a stvoření kolem.
bez komentáře.

14. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

LotR 3

Třetí část je nejdelší a taky nejzajímavější, odehraje se tu největší a nejúžasnější bitva, která je tak dokonale vytvořená, že člověk nad tím jen žasne. Efekty jsou masakrální a dech beroucí. Na konci fakticky smutné loučení, které rozpláče i "nedajícího se" chlapa. Ovšem škoda že podle knihy tomu chyběl konec - jak dopadl Gríma a Saruman....

15. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Bylo by lepší, kdyby nebyl tak dlouhý, ale jinak se mi to líbilo a klidně bych se na to ještě jednou i víckrát podíval.

2. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film patrí k mojim najobľúbenejším. Z celej trilógie sa mi páči najviac. Hoci som ho už videla veľa krát, stále mám pri mnohých scénach zimomriavky (napr. pri rozhorení majákov alebo korunovácii).
Samozrejme, že som ešte nevidela film, ktorý by bol lepší ako knižná predloha (a platí to aj v tomto prípade), ale napriek tomu som s Návratom kráľa veľmi spokojná :-)

29. října 2008

Návrat krále

První dva díly trilogie jsem viděla velmi dlouho po premiérách, a to dokonce na videu, takže si umíte představit, že se mi sice líbily, ale nezapůsobily ani z poloviny tak, jak by se jim to možná povedlo v kině. Na Návrat krále jsem se už vypravila a rozhodně nelituji. Líbí se mi efekty, herci, hudba i atmosféra, a tak jediné, co bych vytkla, jsou některé scény, které se mi zdály lehce dlouhé, což je ale asi moje chyba. Nemám moc ráda Froda a jeho cesta mě nezaujala. Zároveň se nepovažuji zrovna za fanouška krvavých bitek. Vím, že k Pánovi prstenů patří, ale zkrátka nemám požitek z pozorování utrpení. Rozhodně si nemyslím, že by mi předchozí výtky kazily zážitek z filmu - tak rozmazlená nejsem. Návrat krále považuji za jeden z opravdu dobrých filmů, co jsem měla možnost vidět. A když vezmu v úvahu, že se jedná už o třetí díl trilogie, na kterém se toho dá tolik zkazit, musím říct jen: "Klobouk dolů!"

13. října 2008
avatar uživatele
100 %

No...

Završení téhle trilogie je opravdu zajímavé,nejspíš má vše skončit dobře,ale na mě to působí dost smutně.Myslím,že v oné chvíli loučení je na místě i nějaký ten pláč,protože je to opravdu hodně depresivní.Ale jinak,moc hezký film.

14. září 2008
avatar uživatele
90 %

Tento film si opravdu zaslouží chválu a nzase jen chválu
Je to skutku moc pěkná trialogie filmu
Super bitvy a jako film a pohádka dohromady je to určitě poc pěkný

12. září 2008

nejen tento film, ale celou trilogii musím hodnotit velmi negativně. Větší nudu už snad mají jenom v Brně. katastrofa. Nejšťastnější jsem bylu tohoto filmu byl, když jsem se konečně dočkal závěrečných titulků. 0%

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělej film

Já telhle film doslova MILUJU. Viděla jsem ho asi 50 krát a pořád ještě nemam dost, je škoda že vysřihly spustu skvělých,vtipných scén. hCo mě na tomto filmu švte je FRODO toho prostě nesnášima kazí m celý prožitek z filmu kdyby místo něj dali třeba Gilmiho s LEGOLASEM .. noo... :D Prostě super film

14. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Mne sa tento film celkom páčil, knihu som síce nečítala, ale aj tak som zo začiatku nevedela, čo sa deje, lebo v knihe Froda zbil ten pavúk už v 2... Alebo nie???

5. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Podla mna to bol jeden z najlepsich filmov ake som kedy videl. Je to najlepsie vyobrazenie boja za slobodu vsetkych cias.

3. srpna 2008

Je to uděláno podle mě dost americky. Body dávám za : některé herecké výkony, několik povedených momentů filmu, někdy šla i hudba a taky proto, že to je na námět Tolkiena.
Body ubírám za : hollywoodské kokotiny, za celou část kde jsou ti duchové ( bylo mi skoro špatně ),
chybějící část o konci sarumana a osvobození kraje atd.
Nakonec: Tohle je film Pán prstenů.
To co napsal Tolkien je mistrovské dílo a pole něj je film jenom plno scén bez významu.
J.R.R.T. věděl dobrě proč neměl rád hollywood.
Srovnání : Jako film 80, jako film podle knihy 40.
A to mám dobrou náladu.

31. července 2008
avatar uživatele
100 %

Geniální!!!

Nejlepší film všech dob, mohla bych se na něj dívat denně a nikdy mě neomrzí! Žádnou nudnou scénu jsem tam nenašla, každá věta v Návratu krále má svůj účel a když někdo mluví o nudných scénách, tak jsou to právě ty, ve kterých se Jackson snaží nejvíc přiblížit knize. Možná mám přece jen jednu výhradu, trochu mě zklamalo, že na konci není Vymetení Kraje, Sarumanovu smrt bych dala právě tam a ne do Železného pasu, kde ho bodne Gríma a toho vzápětí zastřelí Legolas. Ale jinak....klobouk dolů!!!

17. července 2008
avatar uživatele
90 %

S hodnocením Pána prstenů jsem hodně otálela. Hlavně kvůli tomu, že mám na něj poněkud rozporuplný názor. Na jedné straně velkolepý film, který je kvalitně zpracovaný. Na straně druhé spousta minut nudy. Když se ale soustředím jen na Návrat krále, je pro mě z celé trilogie nejlepší. Mám ráda téměř všechny hrdiny, ale koho fakt nemusím, je Frodo. Hlavní hrdina, který je však tvůrci až moc vyzdvihován a na můj vkus je mu věnováno až moc pozornosti. Je velmi pravděpodobné, že takto je to už v knize, tu jsem nečetla, takže nemůžu srovnávat. Ale Frodova cesta mi připadá nezajímavá a z celého příběhu jako ta nejnudnější část. Jinak i stopáž filmu je zbytečně dlouhá, tvůrci do něj zřejmě chtěli nacpat, co se dalo. Kromě tohoto však k němu nemám výhrady. A co jinak dodat ke kostýmům a hudbě? Jedním slovem nádhera.

7. července 2008
avatar uživatele
100 %

No to bylo něco. Jedním slovem fenomenální, tohle se jen tak nepřekoná... Po výborné jedničce a ještě lepší dvojce se tu objevil nejlepší díl z celé série. Největší plus byl, že dali tvůrci prostor válce hned od začátku a tak diváka přikovali k sedadlu a nenechali ho vydechnout. Skoro dvou hodinovou válku jsem ještě nezažil a na konci mě mrzelo, že jsem už nemohl vidět, jak nějakého skřeta připraví o jeho zavšivenou hlavu. Všechny díly trvají skoro stejnou dobu, ale při sledování tohoto filmu mi čas nejrychleji utíkal a vůbec jsem se nenudil, dokonce ani ve chvíli, kdy tam byly nějaké scény s Frodem, které podle mě obyčejně byly velmi zdlouhavé a připravovaly film o jednolitost. Jinak mě velmi uchvátily všechny nové příšery v čele s Odulou a také olifanty, kteří dostali mnohem větší prostor než ve dvojce. Pak se mi také líbily kulisy, zvlášť Minas Tirit a Minas Morgul. Teď k hudbě, která byla jako vždycky skvělá, konečně také dostala další uznání v podobě dalšího Oscara (nechápu jak to, že opomněli Dvě věže a nedali jim taky sošku). Pak také kamera byla parádní, některé záběry jsou naprosto nezapomenutelná, třeba 6. tisíc rohanských jezdců, kteří jedou planinou, kterou nasvicují sluneční paprsky, vstříc mordorské armádě, tento záběr neměl chybu, kamera skvěle vystihla atmosféru a dokonce se mi z toho objevila husí kůži. Těchto záběrů je tam hned několik, jen škoda, že kamera také nedostala Oscara. Je to prostě úžasně završení této úžasné trilogie. Je mi trochu smutno, když pomyslím, že už žádný Pán prstenů nebude, naštěstí by měl být film "Hobit" na který se budu nevýslovně těšit. Jednoznačně jeden z nejlepších filmů všech dob, nedá se to vyjádřit slovy, to se prostě musí vidět.

30. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

NEJLEPŠÍ FILM VŠECH DOB!

Tento film splnil veškerá má očekávání. Velice jsem se těšil a musím říct, že mě Návrat krále vůbec nezklamal. Trailer se nemohl přehlídnout a dal se pouště pořád dokola. Překvapuje mě, že i tentokrát sem dokázali dát další nové příšery. Příběh byl opět skvěle navázaný a neuvěřitelně zábavný. Člověk tady doslova hltal každou scénu. No, i když mi tu pár nesedělo. Je jasný, že chtěli dát prostor i Frodovi, ale jeho scény mě absolutně nezaujaly. Tady prostě běžela skvělá válka a najednou tu byl frodo v jeskyni. Ani odula mě nepřitáhla tolik, jako ta válka. Jak už to tak bývá, třetí pokračování si to většinou zkazí a nepříjemě uzavře film. Nic takovýho se nestalo, ale na jedničku už asi nemá. Výborná akční válka o Středozem se opět velice povedla, byla opět nádherná, plná krásných míst. V té válce, jak už jsem o ní mluvil se mi líbilo to, že tam dali všechny zrůdy co se ve filmu oběvili, jako nazghuly, olyphanty i troly - to jsem nemohl nic jinýho než skákat radostí. Herci byli opět samozřejmě úžasní, třeba Denethor jehož herec se do toho skutečně opřel. Ostatní samozřejmě taky. Všichni by si určitě zasloužili oskara. Nemůžu zapomenout zase na prodlouženou verzi, kde se vysvětlí spoustu věcí, třeba jak dopadne Saruman... Objeví se tu i další nová místa a spoustu nových scén, které byly z původní verze vystříhány, bych tam určitě nechal, protože nás skalní fanoušky nemůže nic potěšit víc, než další a další scény. Taky mě uchvátila nádherná píseň při závěrečných titulkách, u které by člověk i dojetím brečel. Filmu se nedá apsolutně nic vytýkat, je jednoduše dokonalý! Tato trilogie se určitě všem vryje do paměti, protože je to nezapomenutelný filmový zážitek a je možný, že si někdy i přečtu knihu, protože já určitě na film nikdy nezapomenu a budu k němu mít věčnou úctu. Doufám, že se stejného nadšení dočkám i u nového filmu Hobit a že to nezkazí celou tuto trilogii, protože tu může dojít i ke změně herců a to by byla katastrofa. Jinak ještě k filmu, neexistuje film na stejné úrovni a možná nikdy nebude. Já bych mohl dávat i tisíce procent!!!

30. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

27. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Hned na poprvé

Mě tento díl dokázal zklamat. Ty předchozí se mi líbily, ale tady nevidím nic...před bojem opět ty kecy, které já opravdu rád nemám a celý díl je jen bitva. Vlastně mezi druhým a třetím dílem nevidím rozdíl, tudíž jejich sloučení považuji za ušetřený čas. Dál nemá smysl se nějak vyjadřovat.

19. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Opět, stejně jako u předchozích dílů, skvělé výkony, prostředí... Ovšem v tomhle díle už se najdou místa, která jsou jaksi zdlouhavá a docela nudná. A to mě utvrzuje v tom, že dvojka je z celé trilogie nejlepší. Ale to neznamená, že by to filmu ubíralo na celkovém dojmu. To ne, ale byl jiný, jako by mu něco chybělo... Takže mu dávám 97...

24. března 2008
avatar uživatele
100 %

Dobry

Jako vzdy dobry film ktery patri k titulku Pn prstenu i kdyz se mnohem vice tesim na film HOBIT ktery se tez toci na Novem Zelande. nejlepsi je na filmu bitva o Minas Thirit ktera je velmy dobre propracovana

24. března 2008
avatar uživatele
100 %

22. března 2008
avatar uživatele
90 %

Gud

Když prominu a pominu v některých pasážích filmu až moc velké protahování scény, např. když se Frodo loučí v přístavu s kamarády Hobity, byl film super.

22. března 2008
avatar uživatele
100 %

lotr

prvy soundtrack bol este vesely a hravy ale postupne ako spochmurnovala nalada a dej filmu stavala sa aj hudba tmavsou a pochmurnejsou. ale skutocne je ten film vynimocny aj svojou hudbou

14. března 2008
avatar uživatele
90 %

Úžasné zakončení nádherného příběhu, kterému nedám 100 % jen proto, že chci zdůraznit jedinečnost Společenstva v mých očích. Fascinace bitevními scénami se na čtyřhodinovém extended prostoru kříla s nervy drásajícím pošťuchováním Froda a Sama na cestě za zničením prstenu. Především Sam se v mých očích stal nejúžasnější postavou celé trilogie. Když si nakonci putování vymění s Frodem pohled a každý ví o co jde, byl jsem dojat k slzám. Vlastně celé to loučení na mě působilo krásně melancholicky. Po zemi elfů, trpaslíků, ale také skřetů, jsem necestoval naposled. Nádhera!

16. února 2008
avatar uživatele
80 %

Lord Of The Rings: The Return Of Th

Je to zvláštní ale Pán prstenů: Návrat krále se mi líbil o hodně víc než předcházející díly, většinou to bývá naopak (alespoň u mne). No a moje nejoblíbenější postava je jak jinak než Legolas :o), Sice nejsem fanda podobných filmů, ale celkem vzato se na to dá dívat, takže dávám 80%.

12. února 2008
avatar uživatele
100 %

Hail Peter Jackson!

"Dokázali to i potřetí!" Sláva! Heuréka! Od startu po cíl energické, poutavé no prostě...bez dechu ženu si to po mechu. Ve filmu je vidět proměny v charakterech. Dospívání a zmoudření. Pochopení či smíření. Opovržení vs. láska. Sen a realita. Bitva o Minas Tirith je nejkrásnější ze všech, které jsem viděla. Člověk by si tam skoro sám skočil na jedno "pích do skřeta". Miluju celou trilogii, ovlivnila můj život a to doslova. Stal se ze mě díky ní fantasák :). A kdo neví, co to je, tak má smůlu.

11. února 2008
avatar uživatele
100 %

KOnec této již nesmrtelné trilogie snad nemohl být lepší!!Vše se završuje opravdu ve velkolepém stylu!!Dvě absolutně strhující bitvy...užasní herci...je třeba vyzdvihnout hlavě Elijah Wooda...který to vše zahrál opravdu přesvědčivě a opět ta celková velkolepost která na vás doslova tříští z celého plátna!Prostě jsem upřímně rád,že ani jeden díl s této trilogie nebyl slabý...a naopak...všechny byli stejně úžasné a o posledním dílu NÁVRAT KRÁLE to platí dvojnásob!Ani se nemusím zminovat o té hudbě, protože je každýmu jasný jakej to byl strhující zážitek

3. února 2008
avatar uživatele
100 %

Dotažení trilogie nemůže nic zkazit a myslím, že celé to bylo opravdu dokonalé. Dívat se na to ale taky unaví, tak si nezapoměňte dát pauzu ňákou odlehčovačkou :)

12. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Trojka Pána prstenů se mi asi líbíla nejvíce. Někdy se mi zdály trochu zdlouhavé scény bitev, ale chápu, že to tam patřilo. Kdyby se v těch scénách neukazavalo to utrpení, tak by pak konec vůbec nevyzněl. Ty zdlouhavé bitvy a ta bezmoc jen filmu dodává na skvělém konci. I když trošičku smutném. A hlavně filmu taky hodně dává skvělá hudba.

4. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

S knihou to porovnat nemozem, lebo som ju necital.. ale myslim si ze trojka je zo vsetkych troch najlepsie spracovana aj ma najlepsi dej.

26. října 2007
avatar uživatele
90 %

Tak se nakonec taky přikláním k tomu, že trojka je tím nejméně zdařilým dílem z nejzdařilejší trilogie. Opět jsem se snažil přemýšlet proč, a jediné, na co jsem přišel je to, že v tomhle díle je téměř všechno stejně super jako v předchozích dílech, to znamená hlavně bitvy, hudba, herci, a tak dále, ale co tomu nejvíc chybí jsou silné a působivé scény. Když vzpomenu na scény, jakými byly v předchozích dílech třeba znovuobjevení přeměněného Gandalfa z šedého na bílého, poslední pochod Entů, boj se skřety v síních trpaslíků, Gandalfova pomoc v bitvě u Helmova žlebu, kdy celá jeho armáda běží dolů z kopce proti nepřátelům za skvěle nasvícené scény a působivé hudby, tak mě to v mém pohledu na tenhle díl jen utvrzuje. Bylo by těch scén k vypsání daleko víc, ale důležité je, že ve trojce se toho tolik nenajde. Je tam spousty dechberoucích záběrů na statisícová vojska ozářená slunečním světlem, bitevní vřava podkreslená dunivou hudbou, ale už to prostě není takové. Přesto je to skvělé zakončení nejlepší trilogie.

7. října 2007

Film, kter už jen tak někdo nenatočí. V jeho zpracování není jediná větší ani menší chyba a obsazení se mi líbilo úplně nejvíc. Sice nepředčí knížku, ale to nepředčí žádný film. Moje hodnocení je 99%!!

14. září 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle bylo výborné završení celé trilogie. Úžasně vytvořená bitva! Drželo se to děje, chytlo mě to a od začátku do konce mě to přišpendlilo do křesla. Na konci sice ukápla nějaká ta slzička, ale to bych řekla, že k dobrému filmu prostě patří.

13. září 2007
avatar uživatele
100 %

Já tenhle film prostě miluju! Je to nejlepší díl a právem má tolik Oscarů. Sice putování Froda a Sama nebylo moc záživné, ale bylo rozhodně zábavnější než ve dvojce a navíc v knížce mi přišlo taky nudné. Ani mi nevadily některé dějové změny (třeba že tam nebyl Saruman), ale trochu mě mrzelo, že tam nedali víc prostoru Faramirovi a Éowyn. Jinak je tam naprosto úžasná hudba a celkově je film skvělý až po závěrečné titulky. (Jo a mimochdem, naštvali mě, že v českém dabingu přezpívali tu krásnou písničku Billyho Boyda.)

12. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Konec ve velkém stylu

Tenhle díl je velkolepým zakončením nejlepší trilogie, jaká kdy byla natočena. Filmaři se tentokrát překonali, film je výborně zpracovaný, pořád se něco děje a zároveň není přeplácaný. Bitvy jsou zde daleko lepší než v předchozích dílech. Humor tu trochu ustoupil do pozadí, z Legolase a Gimliho se stali kamarádi a už se tolik nešpičkovali. Škoda... Herecké výkony opět skvělé, herci tentokrát všichni dostali adekvátní prostor. Vyzvedl bych hlavně opomíjeného Seana Astina v roli Sama. On byl ten hrdina, co všechno zachránil, bez něj by tam Frodo nikdy nedošel. Frodo mi naproti tomu v tomhle díle lezl na nervy. Trochu mi vadilo, že ve filmu chybělo pár důležitých věcí, hlavně tam nedořešili, co se stalo se Sarumanem a Grímou. Konec mi přišel trochu protáhlý, i když loučení v Šedých přístavech mě skoro rozbrečelo. Přes všechny výtky jde o výborný film, perfektní zakončení jedné z nejlepších filmových trilogií. 100%...

11. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Závěr

Pán prstenů je vážně nejlepší trilogie. Všechy tři díly jsou na stejné úrovni (hodně vysoké úrovni). Teď už chápu proč získal tolik Oskarů. Na konci jsem bulela jak mimino.

7. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

Skvělé efekty, nádherné a velkolepé bitvy, výborná atmosféra a výprava... ALE - mě to nebavilo. Film je až příliš dlouhý a nijak jsem se do těch hrdinů nevžil. Podruhé to vidět nechci.

7. srpna 2007

ten film stál za to kvůli tomu jakoumněl klapk.,ale ne,teď fakt.jeden díl lepší neš druhej takže já byl spokojenej

7. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Pytlíčci

Tak tenhle film je jeden z nejlepších, který znám... všichni ti lidi, co tam hrajou sou úplně nejlepší... všichni hobiti, elfové, gandalf, aragorn, legolas, atd. atd... ten konec, jak Frodo odjíždí mě vždycky dojme, on, Sam, Pipin a Smíšek sou tak roztomilý, jak tam pláčou, pytlíčci malí moje :)

5. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

4 Oskary?

Já bych dala každému členu štábu minimálně po třech Oskarech, protože to co předvedli v tomle díle byla opravdu mistrovsky odvedená práce. V tomto díle se jim nesmírně povedly všechny scény, hudba. Nejenže herci znovu (potřetí) předvedli úžasné výkony, ale kameramani a počítače tomu dodali jen to nejlepší.

31. července 2007
avatar uživatele
100 %

Najlepší

Majstrovské dielo,ktoré ťa chytí od začiatku až po koniec.Senzácia.Tento film sa dá pozerať do kola.Je najlepší.Nemám čo dodať.

23. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tady není co vytknout...

Většinou se traduje že třetí díly jsou nejhorší ale tady je to naopak. Třetí díl se povedl nejvíc... Skoro bych řekla že jednička nebyla ani tak dobrá jako trojka. Velmi pěkně spracováno, nehledě na tu nádhernou krajinu, herecké obsazení a hudbu.

19. července 2007
avatar uživatele
90 %

Závěr týhle trilogie se povedl ;) ,i když opět trochu "očesanej" děj ...Prostě jednim slovem: skvělý ...:)

12. července 2007
avatar uživatele
100 %

Návrat krále

Třetí a závěrečná díl trilogie PP je celým vyvrcholením tohoto dobrodružství. Pochopopitelně se mi taky moc líbí ale trošku mi na něm vadí delší konec. Samotná bitva o Středozem je fantastická i když je zde krásně vidět její "počítačová tvorba".I tak dávám zase 100%.

26. června 2007
avatar uživatele
100 %

Koniec dobrý, všetko dobré...

Presne tak... Vynikajúce vyvrcholenie celej trilógie... Moja obľúbená časť z celého tria... Skvelé herecké výkony, ešte lepšia hudba, ktorá Vás vtiahne do deja... Proste... Návrat Kráľa ma nikdy neprestane baviť...Vždy je čo obdivovať... Takže u mňa zaslúžených 100%...

13. června 2007
avatar uživatele
100 %

Super zakončení trilogie. Ani se nedivim, že Peter Jackson za něj dostal Oscara za režii. Sice se mi dvojka líbila víc, ale tenhle díl je taky super. ;o)

10. června 2007
avatar uživatele
100 %

Jo

Tento díl je naprosto nejlepším dílem z triologie. Snažila jsem se číst i knížku, ale ta mě dost nudila. Film mě ale naopak nadchnul! 100%

6. června 2007
avatar uživatele
100 %

Goooal

Řekl bych, že poslední díl byla trefa do černého. Čekalo se od něj mnoho a tak to tento díl splnil. No dá se říci, že i v mnohém přesáhl očekávání.
Samozřejmě je jisté, že nejlepší byla obrovská bitva před Minias Tirith, bitva před Černou bránou a scéna zničení prstenu moci.
Dávám 100%

3. června 2007

hnus!

Vůbec celá série pán prstenů je strašná kravina a nedá se na to koukat prostě je to blbost!!! Hnus! hnus! hnus! hnus!!

31. května 2007
avatar uživatele
90 %

co dodat

Tenhle dil je vyvrcholenim. Je dlouhy, napinavy, obcas rozvlacny ale jinak krasna a strhujici podivana. Bitvy jsou velkolepe a konec ocekavany.:-)

30. května 2007
avatar uživatele
100 %

Stejně, jako předtím: Celá trilogie se mi líbí. V tomhle dílu se mi akorát moc nelíbí, jak jsou boje až moc umělé a je tam Hodně, s velkým "H", vidět počítačová animace, ale to bývá velice často ve filmech podobného typu.

30. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle díl se včera viděl asi po třetí a je to bezesporu ten nejlepší díl. Sice nevim proč sem se rozhod až včera, ale z 90% dávám 100%.

27. května 2007
avatar uživatele
100 %

Poslední díl je nejlepší je tam prostě všechno. Napětí, akce, humor trocha tý romantiky prostě mňamka mezi filmy :o)

27. května 2007
avatar uživatele
100 %

Trojka se mi líbí moc .Dvojka asi víc ale je to dost hustý.Útočící Sauron a Saruman ,bojovníci Legolas Gimli a Aragon,lidi z říše mrtvých a zvrhlý Glum ??? To všechno je moc a moc dobrý akorát si myslím že moc přechválili Froda,nebýt Sama tak je Frodo víte kde.No a ten konec byl smutnej jak se Společenstvo rozpadlo.ALE MOC MOC SUPER!!!

20. května 2007
avatar uživatele
100 %

Závěrečný díl trilogie..dalo se čekat že bude nejlepší a podle mě taky je a právem... je to parádní film

20. května 2007
avatar uživatele
100 %

To nejlepší na konec?

Těžko říct. Jen sotva se dá určit, který film je tím nej. Společenstvo je pomalým rozjezdem, Dvě věže jednou velkou bitvou a Návrat krále kombinací megavelké bitvy a pomalého dojezdu. Filmaři nešetřili na ničem, ani na své fantazii a povedlo se jim, na co šáhli, od výběru herců až přes hudbu. Nemá cenu to rozepisovat, zase bych psala to samé, co u Společenstva a Věží. Dechberoucí zakončení zřejmě nejlepší triologie.

19. května 2007
avatar uživatele
100 %

Best

Je to asi nejlepší film co sem viděl... ve všech směrech je perfektní... tím nechci snižovat předchozí dva díly... ty jsou taky skvělý.

16. května 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší z triologie

Skvělý námět, efekty, zpracování, herecké výkony. Prostě podle mě nejlepší ze všech dílů. Konečně jsme se dozvěděly konec, který mě sice trochu překvapil, ale přesto byl výborný.

13. května 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší z trilogie

Nechci se tu dlouze rozepisovat o tom, jak je celý film dobrý a popisovat jeho detaiy. Takže ve zkratce: závěrečný díl celé trilogie je podlě mě nejpovedenější, zaslouženě nejlepší, hlavně mě uchvátila naprosto strhující bitva. Nezbývá než dát plný počet.

23. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

LOTR

Pán Prstenů jak film tak i kniha jsou dvě věci,ke kterým se velmi rád vracím i po několikáté, ackoliv film jsem jiz shlédl nepočítaně a s knihou je to stejné. Návrat Krále je zcela jistě důstojným zakončením celé trilogie, po zhlédnutí v kine ve mě zanechal nejlepší pocit a následné shlédnutí prodloužené verze mě jen utvrdilo, že se jedná o nejlepší film, který jsem doposud viděl.

22. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle díl se mi líbil nejmíň z celé trilogie. Je tu sice hodně povedených scén, které se opravdu moc líbily, ale jinak docela nuda. Sam a Frodo mi začali trochu lézt na nervy, naopak jsem byla nadšená z Aragorna a jeho Mrtvých.

19. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak to vidím já...

Návrat Krále je rozhodně důstojným zakončením trilogie, která změnila jeden žánr. Emoce naschromážděné během předchozích filmů gradují, ale přesto se mi zdá tenhle film nejchladnější z trilogie. Naděje v Společenstmu a tíseň v Dvou Věžích jsou vystřídány vypětím sil. Návrat krále není špatný, je výborný, ale emoce nejsou tak jasně vidět. Mírně delší konec tomu taky nepomáhá. Několikrát jsem vážně uvažoval o tom, dát filmu "jen" 90%, ale i přes méně vydařené věci je to pořád víc, než nabízejí jiné srovnatelné filmy. Hodnotím tedy 90%-100% a přikláním se výš.

13. dubna 2007
avatar uživatele
C.J.
...
90 %

To nejlepší na konec

První díl Pána pratenů mě moc nebral. Dvojka byla lepší, ale trojka je fakt třešnička na dortu! Oproti předešým dílům má mnohem rychlejší spád a naprosto úžasná je animace těch mrtvých vojáků, kteří bojijí po boku Aragorna. Sice se tu objeví nudné časti, ale není jich tolik.

9. dubna 2007

Opravdová bomba! Všechno je na tomhle vynikající, ale ta genialita a krása prvního dílu zůstává (u mě) nepřekonaná.

29. března 2007

Nej díl

Myslím, že trojka je z celé LOTRovské série nejpovedenější! To potvrzují i dosažené Oskary! Dvojka si myslím za nic moc nestojí a k jedničce už jsem svůj názor napsala! Avšak trojka je prostě nejlepší a Aragorn mi tam přijde takyvý vznešenější a hezčí! Vůbec jsou v tomto filmu úžasní herci a herečky! Hudba je skvělá a animace totálně dokonalé! A chybička se může vloudit i do takového trháku jako je tento film! ;)

24. března 2007
avatar uživatele
90 %

pecka

Tak toto je perfektne zakoncenie trilogie ktora zacala perfektne spracovanym Spolocenstvom prstena a bola ukoncena Navratom Krala.Je sa tam na co pozerat aj ked ja tento zaner vymislenych sci-fi filmov s historickou tematikou zrovna nemusim,ale toto ma fakt zaujalo.Po tom co som precital knihu som si myslel ze to spracuju inak ale nestazujem sa.Najviac sa mi pacili tie obrovske armady.Tie boli fakt pecka.A este sa mi pacili sound tracky k jednotlivim pasaziam.davam 90%

20. března 2007
avatar uživatele
100 %

LOTR

LOTR je myslim tou nejlepsi serii filmu jakou jsem videl... treti dil me asi nejvice zaujal... skvele herecke obsazeni a skveli reziser... skoda jen ze nebude dalsi pokracovani... myslim ze hodnoceni 100 % se zcela na miste

18. března 2007
avatar uživatele
100 %

Po přečtení knížky sem se těšil na film jako malej kluk.Film
byl daleko lepší než sem čekal.Nejlepší část filmu byla bitva před Minas Tirith a nejfamóznější jezdecký útok co jsem kdy videl.Prostě film by si zasloužil minimalne 150 procent

16. března 2007
avatar uživatele
50 %

pán prstenů

Tento film, stejně jako předchozí díly Pána prstenů, byly jedním z mých největších filmových zklamání. Kniha je to krásná, ale ten sentimentální a očesaný scénář nestojí za nic. Nejvíc mě štvala spousta scén o ničem, například jak Frodo hledí v dál apod., které mě málem unudily k smrti. Sice je občas prostřídala nějaká ta bitva, ale ani to ten film nezachránilo. Jediné, co mohu pochválit je výprava. Ta je skutečně impozantní.

5. března 2007

Return of the King

Knižní podoba, v češtině i angličtině, je krásná. Film se s knihou těžko srovnává. Jackson potřetí předvádí, že je mistrem svého oboru. Film má všechno, co takový super trhák má mít. Na tom filmu je úžasné všechno, počínaje začátkem a konče závěrečnými titulky s báječnou hudbou...
Díky, Petere, díky :)

1. března 2007
avatar uživatele
100 %

Pán Prstenů je v knižní podobě opravdu nepřekonatelné dílo, o němž si mnoho lidí myslelo, že je nezfilmovatelné. Peter Jackson se této výzvy chopil, a podle mě to uchopil za ten nejlepší možný konec. Samozřejmě JE tam dost vynechaných věcí, chápu, že by ten film trval 10 hodin, ale to podstatné tam je a to v naprosto úžasné podobě. Mě se tento díl líbil asi nejvíc, ani nevím proč. Ta atmosféra je prostě úchvatná, herecké výkony, hudba, všechno. Oscary si tenhle film opravdu zasloužil. Vážně krásný, vkusně natočený film. Jasných 100 %!

24. února 2007
avatar uživatele
100 %

Prostě špička

Pokud by k prvním dvěma dílům byly nějaké připomínky na místě, tady opravdu není co dodat. Jednoznačně se jedná o nejlepší část trilogie. Ve filmu se objevují perfektně zpracované bitvy, především se velmi povedla scéna, kdy Rohirové přijíždí k Minas Tirith (u toho jsem i uronila slzičku). Návrat krále rozhodně vtáhne do děje a věřm, že nejen já se k němu velmi ráda vracím.

28. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Super film.

Tento film zasluhuje ta nejvyšší ocenění. Kdyby to šlo tak by měl získat nejmíň 50 oskarů. Příběh , atmosféra, zvuk , grafické efekty jsou z kategorie snů. takže nemůžu jinak než 100%.

24. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

jojojo

Třetí díl trilogie úplně supráckej. Líbí se mi ten závěr s tim prstenem - no prostě se mi to líbí a basta fidly!!!!!!

23. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Je to jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Zvlášt se mi líbili války. Scény byli výborné a dobře vytvořené.

21. ledna 2007

Návrat krále

Poslední díl se mě moc nelíbil. Jádro pudla je v poslední bitvě, která nebyla tak velkolepá, jak by si tahle trilogie zasloužila. A hlavně pokud vím, tak duchové skřety nikdy nepovraždily a nikdy se poslední bitvy nezúčastnily. Jako jediný díl z trilogie už nemám chuť vidět znovu.

19. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Musím uznat,že tenhle film je opravdu skvělý.Akce,volby hrdinů atd.Ke konci filmu,když se Frodo a spol. loučili,jsem ronil slzy :) Tenhle film mě úplně dojal...Prostě ta nejlepší trilogie,co kdy byla natočena :) snad kromě Matrixu...

16. ledna 2007

Nejlepší pán prstenů.Tady už něco děje,človek je i ke konci napjatej.Mám rád velkolepý bitvy a zvuky mečů,kouzla,obry,atd.Tady sem si přišel na svý.Ale stejně jako dva předchozí díly se i tenhle nevyhnul občasné kýčovitosti.80%

14. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

bol tiez dobry bolo to pekne zakoncenie....aj hudba k tomu zostrihy a to vsetko bolo dobre..az na tych par chyb :o)ale to neni podstatne bolo to velmi pekne....hlavne ten koniec ked sa Aragorn stal kralom :o)len sa mi nepacilo ze ten koniec nespravili podla knihy.s tym Hobbitovom..ze bol zniceny a tak..mohli to tam dat....preto nedavam 100 %

12. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

dobrééé

parádny film ide o vynikajúce spracovanie Tolkiena, sklánam poklonu, čo dodať kvalitné spracované, zmyselná hudba, vtip čo sa dnes už často nevydí a tie efekty no proste paráda medzi fantasy filmami!

12. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Určitě nejlepší film z těch tří, krasné završení trilogie, taky pěkná hudba, konečné loučení se sice trochu protáhlo, ale to je jen drobnost.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Nádherné zakončení celé trilogie, návrat krále je můj nejoblíbenější film z těch tří. Vše co bylo nej ve dvou předchozích, v tomto díle se to spojilo dohromady a vytvořilo oslňující film. Kdybych mohla tak dám aj 150%

31. prosince 2006
avatar uživatele
dakt
...
100 %

Nejlepší

Můj nejoblíbenější film. Určitě je nejlepší z těch tří... Byl sem na něm v kině a moc se mě líbil. Už ho mám aji na DVDéčku.

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Je to velice dobry film a ma dobry dej. Taketo vojnovo-fantasticke filmy su moje najoblubenejsie. a konecne tak uz hodili ten prsten aj s glumom, ianc ten glum ma tam sral najviac lebo frodo furt nevedel ze mu chce ten prsten zobrat a zabit ho a Samovi furt neveril, tak konecne dostal co mu patrilo.

11. prosince 2006

grandiozni zavrseni

no proste super zavrseni tohoto pribehu film nenudil akorat ta scena jak frodo stoji nad horou a chce hodit prsten do hory ta byla az moc dlouha

8. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Ehm, no...

No, tak z tohohle nejsem zrovna unešenej, ale je pravda, že mi přišel lepší, než oba předchozí díly. Ovšem to nic moc zase neznamená, protože Společenstvo a Dvě věže - ty by byly tak na... 60, maximálně 70%. Zase jsem zdrecený z toho, jak všichni dávájí buď 0% nebo 100% - ale nevadí. Já bych tomuhle filmu, kdybych neměl rád bojové scéna, dal sotva 40%, ale jako fanoušek krvavých bitev musím dát samozřejmě víc. Ovšem taky mě pár věcí dost naštvalo - například ta armáda mrtvých. Vždyť na ni nikdo nemá šanci. Právě to zas rád nemám - když někdo nemá ani minimální šanci na vítězství. Stějně tak se mi (nevím, jestli tady nebo ve Dvou věžích) nelíbilo, jak Enti dobyli Isengard. Prostě jsem fanoušek bitev člověk proti člověku (případně proti goblinovi), ale když jde slušnej počet dvacetimetrovejch kolosů proti malinkejm humanoidům? To jsou pak všechny bitvy o ničem. No ale výkony herců, krajina, hudba, to bylo OK. Další věc, která se mi nelíbila, byl rychlý konec vojska Mordoru na konci. Taková armáda no a oddělá je to, že zemře jejich "nehmotný" vůdce. Prostě naprd. Kdyby to radši prohráli tak, že by byli rozsekáni
vojkem Gondoru a Rohanu, tedy dobra - ale pád do bezedné jámy, no to je prostě pro vojáka výborná smrt :-(. No ale jinak pěkné veledílo, hodné těch jedenácti oscarů. Já bych mu je sice nedal, ale zase mu je neberu. Podle mě si zaslouží tak --- no tak těch 80% - jojo - to je ono :-)

24. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Film jsem nedávno viděla v televizi, a mám chuť se k němu vyjádřit. Bavili mě části, o Gondoru a o zbytku společenstva, přiznám se, že ve chvíli, kdy se tam objevil Sam s Frodem nezaujalo mě to a přepínala sem v těch chvílích na na jiné programy. To je vše, co tomu bezvadnýmu dílu chci vytknout, všechno je parádní, dyt tohle všechno se tady už psalo několikrát - super, boží atédé. Jenom ty části o Frodovi a Prstenu, nechci říct, že nebyli dobré, ale "jenom" nudné.

9. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Super film i když jsem ho viděl xkrát pořád mě nepřestalo bavit se na něj dívat. Nejlepší byla biva o Minas Tirith. Tam, kde byl Frodo se Samem mě to moc nebavilo.

9. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

velmi zdařilý

velmi dobrý, masky, kostýmy, výprava,střih, hudba a já nevím co vše k filmu patří. Skvěle zpracovaný a podaný. Velmi dobré herecké výkony. Strhující, dá se říci, že jsem se do něj neponořil, ale doslova zařízl.

9. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Tolkienove knihy som prečítala asi 500-krát. Tie knihy sú proste úžasné. Samozrejme, celú knihu nemožno prerozprávať tým úžasným štýlom, ktorý J. R. R. Tolkien využil vo svojom diele. To sa proste nedá. Avšak režisér tohto snímku sa o to pokúsil. Myslím si, že celkom úspešne. No nie?

2. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

THE BEST

NAjlepšia časť trilógie. Perfektné zakončenie. Dynamické, romantické, ..., ale nič prehnané. A to je umenie. RESPECT.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Film jsem viděla sice jen asi 2x, ale i tak je to pro mě nejoblíbenější a hlavně nejlepší film z celé trilogie PP.

28. října 2006
avatar uživatele
100 %

Jeden Prsten vládne všem...

Kdybych měl zvolit který ze tří dílu trilogie mě zaujal nejméně tak to bude tento. Přestože ho řádím k nejlepším co jsem kdy viděl tak ten konec je takovej "roztáhlej" a hlavně je to poslední díl :( To je asi jedinej zápor :)

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Nemam sice vyloženě nejoblíbenější film, ale tohle je tomu nejlblíž. Snad nejnádhernější film, kterej jsem kdy viděla. Skvělý efekty, kostýmy (slinty slint), výprava celkově absolutně úžasná, božská muzika a nedostižný výkony herců. Jackson z toho udělal krásně emotivní snímek (posledních 30 min. jen brečim) a beru to jako geniální dílo. Nedokážu přijít na jednu, jednu jedinou věc, kterou bych tomu vyloženě vytkla (no, možná večně brečící Arwen, ale to budou předsudky vůči Liv Tyler). V kině jsem ho viděla 4x, na dývku už asi milionkrát a pořád se nemůžu nabažit..... prostě dílo tisíciletí :)

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

SKVĚLÉ

Bez váhání můžu říct, že je to můj nejoblíbenější a podle mě nejlepší film, který jsem kdy viděl! A že jsem jich viděl hodně. Elijah Wood, Sean Astin a Andy Sarkis podali prostě skvělý výkon! Těch 11 Oskarů si opravdu zaslouží!!!!! Peter Jackson točí prostě skvěle. (Jestli se vám líbí krvavé nechutné komedie, rozhodně zkoukněte od Petera Jacksona Živí mrtví nebo Meet the Feebels!)

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Okouzlující!

Skělé završení třídílné trilogie.Krajina,hudba,herci a mnoho dalšího bylo vynikající.Takže,Pane Režisére - klaním se!!!

21. října 2006
avatar uživatele
100 %

Skvele!

Filmova trilogie je skvela a u pana prstenu to plati.Nehodil by se dalsi ctvrty dil.Na to nemaji pokracowani,ale z pana prstenu se mi nejwic libi tento treti dil.Kdyz se to vysilalo nedawno na prime byla sem prekwapena ze je to wubwc napadlo.Diwala sem se na to az do te pulnoci,i kdyz mamka protestowala,ale ja na nu proste kaslala a rekla sem ji ze i kdyz sem to jednou widela stoji to za to widet to znovu.A nemylila sem se.Ale u sceny Frodo vs. pavouk sem odesla,pac nesnasim pavouky.Nejlepsi je Aragorn,protoze je z tama nej a nejwic sexy.Skvele obsazeni Aragornem,ale i Legolasem(Orlando Bloom) z Pana prtenu:Navrat Krale udelalo z tech tri dilu ten nejlepsi-podle me.Nawic skwele pratelstwi Sama a Froda dawa dobry priklad mladsim (i kdyz to tak zprvu newypadalo).To je muj nazor-100%!!

17. října 2006
avatar uživatele
100 %

super!

Je to fakt super film!
Prima se teda překonala, když ho vysílala!!!
Právě si ho pouštim, mamka mě ho včera nenechala dokoukat, protože "se musí do školy a stejně je to krvák pro starší!"
Takže běží teď, když je v práci! :-)
Trilogii strašně obdivuju. Skvělá hudba, scény, efekty, kostýmy, hlášky...
Nemám tam ráda postavu glooma a naopak ale Aragorna a Legolase. Tolkien!!

16. října 2006
avatar uživatele
100 %

Snad všichni fanoušci prvních dvou dílů očekávali od Návratu krále úplné maximum! Režisér Peter Jackson ale nikoho nenechal na pochybách a své mistrovské dílo dovedl takřka k dokonalosti. Nebudu tu vypisovat všechny plusy nebo mínusy (vlastně žádné mínusy ani nejsou) tohoto filmu, protože jsou asi každému už moc dobře známy. Tak co na závěr? Jiné hodnocení, než 100% tu snad ani udělit nejde. Mrzí mě, že tato slavná trilogie je už za námi - rád na ní také budu ale vzpomínat.....

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

joooo

Film absolutně úžasný! Předchozí dva díly se mi líbily, ale tohle jsem od Návratu krále opravdu nečekala! Viděla jsem tenhle film jenom jednou, ale musím říct, že mě úplně dostal, a káplo i "pár" slz....

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

Prostě mazec!!!! Nic jiného říct nemůžu. Obrovská Odula.....bléé ale scéna perfektní. a taky sem si pobrečela! I při scéně, kdy sem myslela, že Frodo je mrtvý a hlavně na konci. bylo mi líto, že to tak končí a že Frodo nezůstává s ostatními hobitky!

16. září 2006
avatar uživatele
Elik
...
100 %

LOTR

Trojka je z trilogie nejlepsi, je dějově nejzajímavější a má své obrovské charizma a kouzlo, nedá se nic vyčíst, graficky je velmi povedená, ale to se dalo čekat, po knižním trháku se tenhle film snad ani nedal zkazit.

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

Krásný konec

Třetí díl byl zaručeně nejlepší, taky sem ho probrečela nejvíc. A jelikož mám velkou arachnofobii, tak scenka kde byla Odula, mě přímo děsila, ale určitě jinak je trojka úžasná. Prostě všechno jednou končí.

13. září 2006
avatar uživatele
100 %

je to nejlepší díl trilogie pan prstenů,viděl jsem to včera na dvd,je to prostě skvělý,takový dobrý film jako je tento se vidí jen málokdy,JE TO OPRAVDU SUPÉÉÉÉR.

9. září 2006

Poklona

Zkušený závěr. Peterovi Jacksonovi se povedla jedna z nejlepších filmovách sérií novověku. Nejlepší režie, výprava, kostýmy, masky, zvuk, efekty a scénář.

3. září 2006
avatar uživatele
Vepa
...
100 %

Tady snad ani není co dodat. Prostě nádherné zakončení této trilogie. Opravdu dojemný konec....až mi málem ukápla slzička. Tenhle díl je pro mě ten nejlepší z celé trilogie.

30. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

a zazvonil zvonec, a trilogie konec

njn škoda že to je už poslední díl. pán prstenů se povedl. když se sejde dobrej režisér,dobrý herci a dobrej děj + trochu úsilí o dobrej film se špetkou štěstí vznikne tohle. něco naprosto úžasnýho. no tak milášek je roztavenej, Frodo bez prstu, všichni zničený a utahaný + spousty zabitejch=ideální završení trilogie. =)))

26. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

LOTR

Závěrečný díl celé trilogie je opravdu velkolepý. Jen je škoda, že se původní film musel sestříhat na kinoverzi. Sice je ta rozšířená na DVD, ale člověku, který viděl jen kinoverzi uniká spousta důležitých věcí. v nesestříhané verzi je totiž všechno to co je i v knize. Ale chápu, že se to do kina nevešlo kvůli času. Ale mohl by se uspořádat třeba LOTR maraton, kdy by jste zaplatili třeba 500 Kč a šli byste na 15 hodin do kina, kde by vám pustili všechny tři nesestříhané verze za sebou. + nějáké občerstvení atd... mno to by bylo ...

25. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Super

Tenhle dil se mi libil ale skoda zes e rozdalo spolecenstvo.Jinak supa triologie.Ale na konci uz to neni tak zajimavy.

24. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělé zakončení filmu. Nádherné scény.... no prostě senza. Kdo neviděl ať se podívá, jelikož tento film píše dějiny.

17. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Ty vole a co extendet edition ?

Videli ste rozsirenou verzi ? To je super !!!! Novy sceny s Boromirem jak je dobitej Osgiliath, zlomeni Gandalfovy hole a mnoho ! Lidi co ste nevideli tuto "plus" edici a dali hodnoceni 70- tak si ji sezente a doufam ze se hodnoceni zmeni ! Takovej dobrej film ! Oscary jsou plnohodnotne

12. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
90 %

Výborné zakončenie skvelej, dobrodružnej trilógie,skvelé efekty tak ako v predchádzajúcich dvoch dieloch, jediné čo mi troška vadilo je to, že to miestami trochu naťahovali, ale inak fajn. Každý jeden diel hodnotím rovnako, ale o niečo u mňa vedie tento posledný.

1. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Do třetice všeho dobrého

Závěr slavné triologie se víc než vydařil. Tomu napovídám nejen já, ale také 11 Oscarů, které dostal v 11 nominacích. V době, kdy jsem byl PP pohlcen se mi film zdál naprosto fantastický, ale nyní s odstupem se mi zdá jiný. Určitě už ne tak skvělý. Film je ale i tak originální a jedinečný.

27. července 2006

lepší než nejlepší

Bezpochyby nejočekávanější film přelomu roku 2003/2004. A s potěšením musím uznat, že tento díl je nejlepší z celé trilogie. Největším plusem zde je, že film přetéká dějem (na rozdíl od Dvou věží). Je tu hodně bitev (hodně velkých bitev), které prostě nemají chybu – např. bitva na Pellenorských polích (ta místy připomíná bitvu o Helmův žleb – akorát je zde všeho stokrát víc). Byl jsem zvědav, jak se uzavřou osudy hlavních hrdinů (těšil jsem se na to od prvního dílu), a dočkal jsem se. Přestože film ke konci ztrácí dech, jedná se o jeden z nejlepších filmů, jaké kdy byly natočeny.

20. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mě uchvátil. Jsem z něj unešená a ani nevím, jak se to stalo. Nádherný efekty, skvělá akce, občas i zábava, ohromující zpracování, které vychází z úžasné předlohy. Obzvlášť pěkná města, ať Minas Tirith a nebo Minas Morgul. A víc superlativů mě nenapadá, takže až prolezu slovníky, tak sem ještě něco přidám...

6. července 2006
avatar uživatele
70 %

No nevím. Já nepřestanu preferovat Společenstvo, to je nejlepší díl celé trilogie. Dvě věžě mám rád díky té bitvě v Helmově Žlebu, ale co bylo vlastně nového v Návratu Krále? Všichni čekali obrovské bitvy a souboje a ono nic moc. Nechápu jak mohl Návrat krále vyhrát všech 11 Oscarů...

2. července 2006
avatar uživatele
80 %

Sašenka

ja ne co se dívat už jsem vyděla hodně filmů ale tendle je fakt dobrej.a nejen to i filmové obsazení stojí zato. a režíser to dobře natočil. je naco se dívat

10. června 2006
avatar uživatele
100 %

Přiznávám, že na první díl Pána Prstenů jsem se začala koukat se sebezapřením. Sebezapření přecházelo v zájem a nakonec to vedlo ke zbožňování všeho, co se této tématiky týče. Potom, co jsem se zatajeným dechem a uslzenýma očima dokoukala Návrat krále, usedla jsem ke knížkám. Ve filmu nic nechybí, nic nepřebejvá, vše je tak jak má být.

8. června 2006
avatar uživatele
100 %

mega film

Tak tenhle díl je nejlepsí ze vsech 3 dílu.Kdyz jsem ho videla poprvé tak jsem si ríkala ze ten film je nic moc.Pak jsem se na nej podívala podruhé a zastávala jsem názor ze je to nej... film který jsem kdy videla.
Proste MEGAFILM.

28. května 2006
avatar uživatele
100 %

Celou triogii jsem četla, ale musím říct, že práce Petera JAksona je ohromující. Na konci třetího dílu jsem brečela, nejvís asi když se na plátně objevilo "The end", to mi tak nějak došlo, že už je opravdu konec. Byla jsem na maratonu, a tedy i na půlnoční premiéře a z kina jsem odcházela nadšená...Zasloužených 11 oscarů dává jen krásnou tečku za několika letou prací celého filmového týmu....

28. května 2006
avatar uživatele
Pony
...
100 %

Já budu psát názor na celou trilogii. Moc, strašně moc se mi líbila. Jako malý mi to rodiče četli a když jsme to dočítali tak to začali natáčet. Ze všech dílů se mi nejvíc líbí dvojka. Po trojce sem si řikala: Super. Trojka je nejlepší. Ale když jsem se na to podívala podruhý a potřetí tak sem si uvědomila, že nejlepší (pro mě) je dvojka. Vždycky, když jsem doma sama tak si pouštim, nebo jinej díl. Ale vždy přeskakuju ty scény s Frodem. Ve trojce už sou moc přehnaný, jak pořád podtáčí ty oči. V knížce sem ho měla ráda, ale ve filmu mi ho znechutili. Zato sem si oblíbila Pipina. Je moc roztomilej. Hlavně ty jeho hlášky. Ve trojce se mi děsně líbí jak zpívá. Jednou nám to pouštěli ve škole a já se strašně těšila až tam bude tahle scéna. Jenže kluci to věděli a přetočili mi to.

18. května 2006
avatar uživatele
100 %

NAJ

Režisér Peter Jakson nikdy nesklame.Táto trilógia je moja srdcovka a trojku by som zaradil medzi päticu najlepších filov historie.

16. května 2006
avatar uživatele
100 %

hmmm...

tak Návrat krále je bezesporu nejlepší z celé trilogie! musím uznat že Petr Jackson ma talent!tenhle filmík neco zanecha a to uplně ve všech! a také nesmím opomenout skvěly výkon Vigga Mortensese v roli Aragorna a také samozřejmě Froda kterého si zahrál Elijah Wood! vřele doporučuji všem

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

Dějová struktura tohoto filmu se mi líbila, mám rád fimečky, kde jsou skřeti, elfové nebo trpaslíci...Tento díl je zároveň poslední bitvou a pro mě také nejlepší ze všech dílů...Shlédl jsem jak české DVD, tak speciální, kde bylo více scének než v oficiální verzi...

14. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tak abych to dokončila: Velkolepé zakončení celé ságy. Jako závěrečný díl mohl být ještě aspoň o hodinku delší, ne?:) Film, který veme za srdce a scény (za všechny např. ta, kdy Eowyn v mužském přestrojení brání v bitvě svého na zemi ležícího strýce a krále) ve vás napořád zanechají pocit síly, velikosti a majestátnosti.. Určitě film, který, by měl každý vidět..

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

Třetí je rozhodně nejlepší. Není tam snad nic, ci by se dalo filmu vytknout. Ma spousta nyzvýznamných chyb mě vůbec zajímá, když se dívám na ty úžasné bojové scény a neuvěřitelné speciální efekty. Je pravda, že mi malinko chybí ten pohádkový nádech z prvního dílu. Celý film jsem ale přimrazená k sedadlu, byla jsem úplně vtáhnutá do děje a vůbec mi nevadilo, že je trojka nejdelší.

2. května 2006
avatar uživatele
konz
...
100 %

the end

Tak tenhle film se mi libil ze všech tří dilu nejvic.Skvěla hudba, skvělé bojove sceny a vybornej děj!opravdu povedene

1. května 2006
avatar uživatele
100 %

konec

Tenhle film dokázal dost dobře ukončit celou sérii Pán prstenů.Je to epochální a úžasný film,který dohromady s ostatními dvěma filmi tvoří dokonalou řadu...

28. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Strhující závěr trilogie

A je tu závěř téhle skvostné trilogie. Trochu škoda. Ale všechno zlé jednou končí a nastupuje radost, mír a láska. Pro to je třeba bojovat a tady je sváděn opravdu krutý boj. Film ukazuje pravdou podstatu přátelství a naděje, která je v tomto případě opravdu malá. Strhující zakončení nejlepších filmů současnosti... Je možné, že i v dnešní době se takových bojů bude vést hodně. Snad skončí všechny stejně jako tyhle...

24. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

...

To je složitý,tenhle film je dokonalej,pěkný obsazení,silnej příběh,hudba taky dobrá,pěkný efekty i výprava,ale stejně se mi moc nelíbil.Jako ostatní díly je to moc dlouhý a to je to jhenom 1/3 filmu.........Tolkien a já prostě nejdem dohromady..

24. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Ještě lepší

3. díl je jetě lepší než předchozí dva. Film mě bavil od začátku do konce. Bitva u Helmova žlebu je vystřídána ještě větší bitvou u Minas Tirith. Efekty a herci mě nezklamali ani tentorát.

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Strašně jsem se na Návrat krále těšila, ale trochu mě to zklamalo. Skřeti nebyli tak "opravdový". Ale každopádně Je to jeden z nejlepších filmů, co kdy běžel na stříbrném plátně! A s určítostí hodnotím Návrat krále velice solidními devadesáti procenty.

16. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Bomba

Musím podotknout-ty bitvy jsou úžasné ALE....... občas mě naprosto urážela grafika, příkladem může být útok rohanské jízdy na skřetí vojsko, protože takhle blbě by kůň nikdy nespadl. Ani v tom nejhoršim snu. Ale jinak bych řekla, že se jim film povedl, udělal na mou maličkost dobrý dojem. Jinak si myslím, že je to fakticky povedene, tak nějak jsem si to představova.

12. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Nakonec to nejlepší. To platí i o tomhle filmu. Konec velkého dobrodružství a konec zlých časů dodal na kráse i bitvě. I když jedno dobrodružství skončilo, tak jiné začíná. Mám celou tuto triologii ráda.

6. dubna 2006

Prsten....po třetí

Fíha! Tak to jsem netušila,že může být teto film ještě lepší než Společenstvo prstenů a než Dvě věže! Perfektně je tam udělaná bitva u Gondoru! Hlavně ti olifanti!!Vážně fantastický!! Snejně tak dobře to zahráli i herci..vžily se do té role a jde to vidět! Je prostě perfektně natočený! Tyto filmy mám ráda!

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Bezkonkurenčně nejlepší filmový díl trilogie. Bohužel jsem nečetla knihu, takže nemůžu porovnat, ale filmová verze se mi velmi líbila.

3. dubna 2006

KONEC

Třetí a tudíš poslední díl triologie je nejúžasnější z celé triologie. Já u filmů nikdy nebrečím ale konec mě dojal až k slzám. Je to krásné zakončení všech dílů...

14. března 2006
avatar uživatele
10 %

Najlepší film z trilógie. Konečne sa to všetko okolo Saurona skončilo. Tá veža s ohnivým okom bola dosť trápna. Fakt sa mi páčilo nesmrteľné zelené vojsko, ktoré prisahalo pomoc Aragornovi.

13. března 2006
avatar uživatele
100 %

LOTR

Návrat krále je skvělé zakončení trilogie. Je asi nejdějovější ze všech...a tudíž i nejlepší. A konec dojal snad úplně všechny.........:)

9. března 2006

jako vždy..

autoři vsadili na krásné prostředí, velkou výpravu a hezké triky....i když tady už sjou některé přehnané a hodně průhledné... a oproti ostatním dílům mě doslova štval frodo šourek, protožre z něj byl úplnej manták v tomhle díle....myslím že nejméně povený díl z celé trilogie...jakoby byl dělaný jen a jen aby něco bylo...

3. března 2006
avatar uživatele
50 %

Ještě před tím než film uvedli do kin psali v různej časopisech atd. jak to bude super,že film bude mít okolo čtyř hodin a uprostřed filmu bude deseti minutová přestávka.dále že tam bude vyzobrazena smrt Sarumana a mnoho další.A když to promítli zak mě pěkně nas...y.Byla tam jenom půlka s toho co tam psali.Peter Jackson si stím moc moc nevyhrál!!!!!!!!A to tam ještě nezahrnuji knížku.

1. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tento film bude určitě patřit k tomu nejlepšímu, co kdy bylo natočeno. Už jen ta bitva před Minas Tirith!

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Všechna čest..

Celá na shlédnutí časově náročná trilogie je z mého pohledu velmi dobrá... Dobře, tak tedy výborná... No prosím, jak chcete, prostě perfektní... Technicky velmi dobře zvládnuto, triky jsou naprosto úžasné a davové scény ohromující. Hercům jejich role padly na míru. Kostýmy a vůbec celá scéna včetně´dech beroucí novozélandské krajiny diváka nenechají na pochybách, že filmy byly připravovány s nesmírnou péčí a v neposlední řadě talentem. Svůj rozpočet si zasloužily. Trošku jsem se pousmál při sledování posledního dílu nad apelem svornosti v boji proti společnému nepříteli, nemohl jsem se ubránit dojmu, že scénárista a režisér Americe v kontextu doby trošku přihřívají polívčičku, ale protože neznám literární předlohu, nejsem si jistý, zda skutečně vskrytu agitují tvůrci filmu, anebo v jiných souvislostech kdysi Tolkien. Trochu rozvláčný se mi zdál závěr, nicméně při takové stopáži je půl hodiny protahovaný konec plný nečekaných zvratů v poměru ke kratším dílům docela normální. Tvůrcům se podařilo natočit nádhernou fantasy, která si zaslouží čestné místo v mnohé videotéce.

18. února 2006
avatar uživatele
100 %

ha!!!

Nejlepší film co jsem kdy viděl!!!! A že jsem jich viděl dost.O tomhle filmu se nedá psát,tenhle film se musí vidět.Vyberte si kino s největším plátnem a nejlepší zvukovou aparaturou.Neskutečné!!!

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Veľmi sa mi páčila táto posledná časť trilógie Pán Prsteňov.Hlavne sa mi páčila tá vojna(tie efekty boli úžasné)Stojí zato si to pozrieť!

6. února 2006
avatar uživatele
90 %

Návrat krále

Díl třetí byl asi ten nejlepší, obsahoval totiž mnohem víc akce než předchozí díly.Ovšem celé dílo Pán prstenů stojí za obdiv.Ráda se na to kouknu znovu.

4. února 2006
avatar uživatele
100 %

Neopakovatelný zážitek

Vážně strhující a ohromující film. Včera jsem ale shlédnul prodlouženou verzi a myslel jsem, že to ani nedokoukám. Ne že bych se proboha nudil (možná v některých roztahaných scénách, ale jen maličko), ale je to tak neskutečně dlouhé, že jsem se bál, že to nevydržím. A to je myslím i jediná slabina celého LOTRA, člověk si nemůže zážitek mockrát zopakovat. Když sečtete celkový součet všech dílů vznikne vám hodně dlouhý časový interval a pokud ještě připočítáte ten materiál, co je přidán v prodloužených verzích. Opravdu neskutečné, jak to mohli takhle natočit. V srdci mi navždy ale nejvíc zůstane jednička, která odvyprávěla nádherný příběh různých národů, kteří spolu žili v takové nepopsatelné harmonii. Kouzelné. Ale jinak doufám, že Peter připraví zase nějaké nezapomenutelné dílko a že LOTR a Kong není jeho posledním veledílem.

3. února 2006
avatar uživatele
70 %

Trocha skepse

Je na místě, není to nic extra super zábavného, oslňující efekty a "strhující" závěr měli udělat z ořezané, znásilněné a scénáristicky zmasakrované Tolkienovy dcerušky film všech filmů. Neudělali. Dostává 70 % a pusu na rozloučenou - sbohem, už se nikdy neuvidíme.

27. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

POsledení díl. Také nejhorší. Moc se mi už nelíbil, jen některé chvíle stály za to, ale bylo jich málo.

24. ledna 2006
avatar uživatele
GD
...
0 %

Nuda

Tak tento film je u mna totálny prepadák. Pokúšala som sa ho dopozerat do konca ale asi v polovici som zaspala. Pre mn je ten film jednoducho nezaujmavý.

23. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Pán prstenů 3

Jediný, na co se dalo koukat, byla závěrečná bitva, jinak mě to dost zklamalo. Začátek moc dlouhý a konec úplně to samé. Kdyby to sestříhali, tak by to možná šlo.

23. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Po spackané dvojce jsem doufam, že nespacká trojku a on z ní udělal nejlepší díl trilogie. Bere si to nejlepší z jedničky a k tomu skvělé bitvy. Velkofilm, který si doma nevychutnáte. Jen v kině ...

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

trojka!!!

Pán Prstenů: Návrat Krále!!!!! Co k tomu dodat celá trilogie je úplně suprová!!!! Ale poslední díl se stejně podle mě povedl nejvíc. Ty bitvy byli super!!! Peter Jackson je fakt genius.

21. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Parádní zakončení celé trilogie, ale mohli by ještě natočit Hobita, páč tím to vlastně všecko začalo. Jinak je to vážně super film a v týhle době neznám nikoho, kdo ho neviděl a nechválil.

8. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Nebezpečné...

Super TRILOGIE!!! Jedná se o nádherný film plný akce, hudba bylo užasná... Dokonalý děj... BEST OF BEST!!! :))

8. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

legenda


Nádherný film a asi to nejlepší co kdy P.Jackson natočil, včetně King Konga, který se mi moc nelíbil. Na Návrat krále jsem byl v kině tři krát a nikdy jsem nelitoval. Prodloužená verze na DVD je kapitola sama o sobě. Neskutečné a přes všechnx chyby dokonalé. 100%

7. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Prestože chyb se najde ve filmu nemálo,můj obdiv patří režisérovi,protože něco tak dechberoucího se jen tak v kinech zase neobjeví..

3. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Asi nej ze všech LOTRŮ

Na Návrat krále jsem se těšila už půl roku dopředu. Po dvou předchozích díle jsem byla fakt zvědavá, jak to dopadne, a protože sem moc líná, nepřichází v úvahu, že bych si přečetla knížku :) Hodně dobrý zakončení celé trilogie, všichni se zase předvedli jak nejlíp mohli. A nakonec dojemná scéna, při které i mě upadla slzička.

31. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

...

Tak tohleto byl zaručeně nejlepší ze všech tří dílů!Děsně moc jsem se těšila na to, až konečně uvidim slavnej "greb prstu", a řeknu vám, že to fakt mělo pořádný grády!!!

28. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

NEPOPSATELNÉ...

Tak tenhle film je pro mě prostě král filmů:) ...a to je co říct, mám ráda hodně filmů ale něco tak fenomenálního jako je LOTR ROTK jsem ještě neviděla... Zbožňuju tu úplně všechno... Ať už nádhernou atmosféru kouzelného Nového Zélandu, to tajemno, herce nemohli vybrat líp (obzvlášť zbožňuju I.Mckellena, který je pro mě už navždy vznešený milý pan Gandalf :) ), miluju všechny ty stvoření co ve filmu vystupujou, úžasné bitvy, nádhernou hudbu...zamilovala jsem si tu prostě úplně všechnooo:) Když jsem na filmu byla v kině tak to byl vážně velkolepý zážitek. Hodně scén mě zvedalo ze sedadla. Při jiných jsem byla dojatá a dokonce jsem se někdy i zasmála, což byl při mé nervozitě a ztuhlosti skoro zázrak :) Nemůžu si pomoct, asi nejsem moc objektivní,protože tento film je moje druhá největší láska :) mě na něm vyhovovalo naprosto všechno a nedokážu ho kritizovat... Pouze ho (a samozřejmě celou LOTR sérii) doporučit všem, co mají rádi pohádkové, dobrodružné velkolepé filmy a nevadí jim oškliví slizcí skřeti:) (Dovolila bych si tvrdit, že Návrat krále je (aspoň pro mě) nejlepší film všech dob... )

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších filmů které jsem kdy viděl. Hlavně bitva u Minas Tirith jak je smetli s těmi koňmi paráda.

15. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Lepší a bombastičtější závěr celé trilogie si nikdo nemohl ani přát. Po východu z kina sem nebyla ještě půl hodiny schopná absolutně nic vnímat.

14. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Perfekt

Na tomto třetím dílu mě zajímala hlavně bitva u Minas Thirit a musím říct, že jsem byl opravdu překvapen. Mám doma rozšířenou verzi a na normální se už nemůžu ani kouknou. Jednak protože mi tam ty scény schází a také proto, že v anglické verzi jsou rozhodně lepší titulky než český překlad, který je podle mého názoru v některých okamžicích hrozný. Ale jinak je film opravdu perfektní a doporučuju ho všem kdo ho ještě neviděli.

13. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

mhh...

poslední část trilogie mě vůbec nijak neohromila ani nezaujmula a proto se všem přítomným omlouvám za své hodnocení...Jako nefanoušek...Přesto jak už říám po třetí,příroda je krásná a za to dávám ta zbylá procenta=o)

11. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Bezva! Bezva! Bezva!

Já tenhle film doslova miluju a snad žádný jiný jsem neviděla tolikrát! Doslova mi přejížděl mráz po zádech, když jsem ho viděla poprvé v kině. Už jsem si představovala, že já vedu třeba místo Aragorna lidi do bitvy... Jinak je to natočeno úplně úžasně, před Peterem Jacksonem smekám. Ty triky, tolik Oscarů, ta podívaná. No nedá se než tleskat a film doporučit. Jeden z nejlepších filmů na světě.

5. prosince 2005
avatar uživatele
heya
...
100 %

Kino dodalo tomuto filmu veľkolepejšiu atmosféru, to musím uznať, ale ani na dvd to nie je o nič horšie. Zavŕšenie trilógie sa podarilo, účel je splnený. Myslím, že táto časť je lepšia ako predchádzajúce, len mi je ľúto, že pokračovanie nie je reálne-nemám sa na čo tešiť! Jeden z mojich najobľúbenejších filmov.

1. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Výborná trilogie

Trojka je ze všech dílů nejlepší, i když první dva díly byly taky super. Výborné završení, strhující bitvy. Film, který můžu shlídnout klidně padesátkrát a stejně se mi bude líbit.

1. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

LOTR 3

Vím, že když jsem to viděla v kině, tak jsem z tohodle filmu byla úplně paf, ale pak jsem to viděla na DVD a nebavilo mě to. Nejlepší z celého filmu byla asi ta velká bitva:)) Přijde mi, že tvůrci se tu snažili napodobovat nějaké hlášky ze dvojky, ale nějak se jim to nepovedlo:)) Ještě bych chtěla dodat, že úplný závěr trilogie se tvůrcům taky moc nepovedl... Ale stejně musím uznat, že Glum je ta nejpovedenější digitální postavička filmových dějin vůbec:))

29. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Nejlepší film který jsem kdy viděla. Dialogy přesně sednou i když občas se nehodí. Nádherné scenérie, skvěle vybraní herci. Jen mě štvaly ty scény s Frodem a Samem, ale bez těch by to asi nešlo. A ještě se pořád ptám, jak jen mohli skončit u Sama? Dokonalé zakončení, dokonale uzavírá celou trilogii.

26. listopadu 2005
avatar uživatele
dave
...
100 %

Návrat krále !!!!

Tento díl z trilogie rozhodně nejlepší, líbila se mi i závěrečná bitva, která určitě stála za shlédnutí, ale také nebyla k zahození bitka s "pavoučkem", který byl stejně jako vše zlý přemoženo...(dobrem :). Co ještě dodat.. No nic, prostě bomba.

23. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Návrat krále - nejlepší

Završení Pána prstenu se povedlo ve velkolepém stylu! Třetí díl se mi zamlouvá ze všech nejvíce! Je škoda, že filmová trilogie nemohla obsáhnout celý příběh, který znám z knížek ale jsem rád, že se to povedlo v takovéto podobě! Dávám 100%

22. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Tenhle díl je nejlepší ze všech tří filmů. Je to prostě bomba se na to koukat, ani vám nepříjde že u toho ztrávíte tolik času. Určitě se všechni koukněte.

21. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Nejlepší ze tří

Tento film z 3dílné ságy je opravdu natočen nejlépe ze všech. Nemám mu celkem co vytknout, určitě jeden z nejlepších filmů natočených vůbec. Určitě jsem ale zvědav na další filmu Petera Jacksona

14. listopadu 2005
avatar uživatele
Arms
...
100 %

Lepší už to nebude

Je to tak. Těžko už uvidíme lěpší film. Snad jen, kdyby se konečně začal natáčet Hobit.
Toto je prostě klasika, jako je pro někoho Beethoven. Tomu se nedá odporovat, tomu se dá jen podlehnout.

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Magnificentní podívaná

Bezpochyby ta nejlepší trojice filmů co jsem viděl. Peteru Jacksonovi mohu jen pogratulovat k opravdu báječnému stvárnění Středozemě. Sám jsem četl trilogii od Tolkiena a prakticky vše co je v knihách napsáno je i ve filmech. Samozřejmě si někteří co knihy také četli řeknou že to není pravda ale upozorňuji na to, že kino verze je notně sestříhaná stejně jako DVD verze 2 Dvdčka. Pokud chcete tuto trilogii vidět opravdu celou bez sestříhání pořidte si zběratelskou edici jeden díl je zhruba o 4 Dvdčkách. Myslím, že pak teprve celou trilogii pochopíte a vezme vás za srdce.

30. října 2005
avatar uživatele
100 %

Great

Dokonalý film. Perfektní herecký výkony, geniální scénář, audio a video efekty dostanou snad každýho, mě teda rozhodně. Nejlepší film z trilogie Pána Prstenů. Nemůžu ohodnotit jinak než 100%. Nejlepší film jakej jsem kdy viděl, a to nekecám. Zasloužil by si víc oscarů než Titanic, je prostě skvělej.

( A vůbec, nejlepší je jak ty škřeti válečně pokřikujou, bubnujou a stovky tisíců hlasů se rozléhaj všude kolem :))))

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

Glum ukoušl prštíček

Moc se mi líbí a viděla jsem ho mockrát.Jistě, má spoustu chyb a snad i nudných scén.Vcelku to však vklidu přehlédnu, protože fandím Frodovi.Divné je, že Frodo má někdy ukouslý prst a někdy jich tam je všech pět:)

23. října 2005
avatar uživatele
100 %

Sto procentní Návrat

Když jsem Návrat krále viděl prvně v kině, celou dobu jsem koukal s otevřenou pusou. Celý film je naprosto dokonalý. Jediný moment, kdy jsem zavřel pusu a podíval se na hodinky, byl
ten kdy průsvitná zelená hmota pobila všechny skřety během několika vteřin. Ale i tak si Pán Prstenů : Návrat krále zaslouží 100%.

23. října 2005
avatar uživatele
cuba
...
100 %

Ale aj tak super.

Aj ja som od toho očakával asi trochu viac. Síce to nebolo až také hrozné, ale mohlo to byť o pol hodiny kratšie a určite by to bolo lepšie. V úplnom závere (to bolo vtedy ked všetci plakali) som už, už očakával, že sa tam mihne aj americká zástava! No a ten Legolas s tým Olifantom, k tomu nenachádzam slov!

21. října 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

Závěr Pána prstenů

Závěrečný díl Pána prstenů mě opravdu překvapil. V mnohém se podobá předchozímu dílu(velká bitva o Minas Tirith, kterou nakonec vyhraje útok jezdectva za úsvitu...kde jsem to jen viděl?:-) Ale musím přiznat, že se i poslední díl povedl, i když mím favoritem stále zůstává Společensto prstenu.

21. října 2005
avatar uživatele
100 %

NEJ

Toto je vrcholné mistrovské dílo Petera Jacksona.Dle mého názoru nejlepší díl celé trilogie, která byla tímto filmem dovršena.

20. října 2005
avatar uživatele
90 %

ach jo

První díl-geniální... viděla jsem ho snad 14x a stále mě neomrzel... Druhý díl-omračující... v kině jsem na něm byla 7x a prostě jsem se nemohla dočkat posledního dílu, který mě bohužel celkem zklamal:( Nevím čím to, ale prostě jsem od něj asi čekala trochu víc, než byli filmaři schopní realizovat. Na konci jsem odcházela s takovým jakýmsi prázdným pociten, jakoby tam mělo být něco, co tam prostě nebylo... no nevím. Asi jsem náročná:) Každopádně jednou z nejlepších scén je bezesporu ta, kde Denethor hoduje za hudebního doprovodu Pipina (obzvláště záběr s rajčetem:). Naopak za velmi trapnou považuji scénu Legolas+olifant... vrchol nevkusu!!!

13. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Tak zakončím názor na trilogii Pána Prstenu. Budu se zase opakovat, ale zase super. Nejvíc dojemný je jak Pipin zpívá Denethorovi, správci Gondoru, když jeho syn Faramir jede na smrt. Nádherná bitva na pláních perfektně udělaná armáda nemrtvích. Moje hodnocení celé trilogie je 100%.

11. října 2005
avatar uživatele
100 %

Nádherné zakončení

Tak tento díl je bezesporu nejlepší...svou výpravností, efektními bitvami a tak. Těším se, až seženu prodlouženou verzi. Nádherné herecké výkony, skákání od postavy k postavě je trochu nepřehledné, ale tak je to i v knize. Závěr jen trochu kazí to, že je jiný a uspěchaný. Holt by to chtělo alespoň 5 hodin a ne mizerné 3.

9. října 2005
avatar uživatele
100 %

2.GIGA FILM

Opět plno herců na scéně, nekonečně mnoho efektů, představení nových národů...Nejlepší částí je obrovská bitva mezi ZLEM A DOBREM...společenstvo pokračuje pořád dál a však zde nadobro skončí..Suprové kostýmy a to samé krajiny s horami a pláněmi..Nádherně natočeno..Když mám čas, též si pustím DVD nebo VHS .o)

9. října 2005
avatar uživatele
90 %

Zklamání

Jak jsem všude četl, že trojka je nejlepší z celé série, tak jsem byl hluboce zklamán. Bojové scény jsou opravdu úchvatné, předvším, když jsou zabírány ze zhora, ale jinak je celý film takový rozvláčnělý. Ne, že bych se nudil, tak jako u jiných dlouhých filmů, ale už to prostě nebyla taková zábava jako dřív. Vím, jako jediný ze série dostal Oscara, ale podle mého názoru to bylo zpětně za díly předchozí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kluci, neblbněte :o)

Já si totiž myslím, že Pána prstenů prostě nelze hodnotit zvlášť, nýbrž současně. Ano, není to taková pecka jako předchozí díly (jednička zvlášť - viz má recenze), ale ruku na srdce - viděli jste už někdy takový spektákl? Já tedy ne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ha ha

Správně, Alerte a Arwenko!
Když mi někdo řekne, že u ROTK (nebo TT či FOTRa, to je jedno) řekne, že usnul nebo zíval nudou, akorát se ušklíbnu - a myslím si o tom individuu své. Komu se to nelíbí nebo remcá, NEVÍ, co je dobrý film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Re: Haha

Já neříkám, že ROTK je špatný film, jen to, že ve srovnání s celou řadou je horší. Jinak nad ostaními filmy je to pořád alespoň o dvě třídy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

ad re Haha

Fruiko, neboj, to nebylo na tebe - to já jsem si jen rejpla na jisté lidi, se kterými jsem bohužel o ROTK mluvila - a ti fakt prej u toho spali (vlastně ne u ROTK, ale u FOTRa). Ale ti na tyhle stránky asi nikdy nezavítaj - to jsou takövý ty typy, co jdou do kina akorát na to, o čem se mluví. A mají takový hlášky, jako že "Ti nosorožci, nebo co to bylo, ale byli dobrý!" :o)
Dyť já taky říkám, že ROTK není tak dokonalý jako předchozí díly, ale v žádným případě bych si nedovolila mu dát méně než sto procent! :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Veľmi sa to podarilo

Super zakončenie. Gmiliho "twentynine" ma dostalo a Lebolasov boj s Mumákom. A keď škřetí vojvodca zakričal "Fire in the hole" tak som si to musel pozrieť ešte raz. 100 je minimum.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jaké zas zklamání

Podle mně se všechno skvěle vyřešilo. Líp už to natočit nešlo nebylo to nijak přeplácané a vůbec je to nejlepší zakončení trilogie jaké mohlo nastat. Přiznám se že jsem taky vycházel z kina unaven, ale i přesto už se těším na rozšířenou verzi na DVD.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Průměr

Tenhle film neni tak dobrý jak všichni říkaj. Je to průměrnej film s průměrnym obsazenim. Docela nudnej děj ale snaha se cení. Efekty taky ušly. Ale jinak nic moc. Už jsem viděla i lepší.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Konec války!

Poslední a vůbec nejlepší film.konesc závěrečné trilogie kde se hrstka statečných setká v bivě o středozem a kde náš hrdina Frodo musí zničit prste!Nejlepší a nejdelší bitva co kdy byla natočena.Vojáci železného pásu proti spojenectví lidí a nemrtvých vojáku!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jak by řekl Hejma...

... je to strašně trapný, ale já v tý chvále budu pokračovat, protože Návrat si prostě stovku zaslouží, a nic na tom nezmění ani to množství patosu, ani ten konec, který byl sice dojemný, ale natažený jak žvýkačka... A tenhle díl byl rozhodně nej z celé trilogie, a to platí jak pro herce, kteří ze sebe doslova ždímají všechno, i pro bitky, hlavně tu u Minas Tirith, a v neposlední řadě taky ten strhující příběh. A i když to možná nebylo takový, jak sem si představoval, tak sto musím dát, i kdyby mě za to bičovali. To je můj názor.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

I můj poslední názor na Pána prstenů se dočká revize, ale tady už to bude i s větší kritikou.
Prodlouženou verzi jsem stále neviděl, takže si ještě pořád nechávám otevřená zadní vrátka. Vynášet do nebes tu nebudu, to jsem si odbyl ve dvou předchozích dílech. Takže i tu platí to kladné, co v nich, pokud to nepopřu. Jednoznačně bych chtěl pochválit grafickou stránku filmu, která je i tady na nejvyšší možné úrovni. Minas Tirith si svojí krásou a velkolepostí nezadá ani s elfským ukrytým městem Gondolinem. Tuto senzační vizuální podívanou vám podmaluje i skvělá audio stránka filmu, kdy mé uši nejvíce vítaly hudbu rohanskou, která zaváněla hudbou Irskou a Skotskou. Ovšem, co mě zklamalo, byly herecké výkony. Elijah Wood podle mě nezvládl Froda vykreslit na plno, něco tomu chybělo. Mortensen zase ke konci působil prkenně a jakoby bez vůle. On je celkově problém v konci filmu, kdy je poslední půl hodina jednou velkou nepovedenou tečkou. Snaha o moc velkou dojemnost a patos jistých scén mi kazili celkový dojem z filmu a snad i proto nedávám nejvyšší hodnocení, ale spíš vlažnou devadesátku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

hezkej

Je to proste pán prstenu.Fakt hezkej film.Kdyz jsme na to sli do kina bylo uplne vyprodano,coz se mi nestava tak casto.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Namarie Středozemě

Navždy budu na tebe vzpomínat. Mnoho výhrad v mém srdci zůstává, leč obdiv k Peteru Jacksonovi a všem ostatním kolem je věčný. Nemohu říct už nic víc než.....
Děkuji

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Návrat krále

Tento třetí díl mne nezklamal, jak se někomu zdá, opět filmové efekty maličko sice zklamaly, ale je to jedničkový film, pokud bych mohla dát hvězdičky, dala bych jich pět, jako ve škole:d

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Není co dodat

nejen tomuto dílu,ale všem najednou kdyby to šlo dám 300%.Neleňte a koukejte pokud máte výdrž a chuť na dlouhou cestu filmařským kumštem,který se podle mne jen tak nebude opakovat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

PP:NK

Nejlepší díl celé triologie, kde všechno vrcholí ... Film se dostává do vysokých otáček a je znát, že všichni dali do tohoto filmu vše co mohli. Úchvatné bojové scény a velice dobré herecké výkony dávají tomuto filmu hodně a je to na něm znát. Co víc říct, než jen to, že lepší zakončení celé triologie snad ani být nemohlo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Trilogie

Celá trilogie Pána prstenů se mi velmi líbila. Všechny scény se mi líbí i pojetí všech postav je velmi zajímavé. Nemám nic, co bych filmu vytkla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Finis coronat opus

Konec korunuje dílo - tedy pokud jsem to napsala dobře. Bojových scém tu je tedy podstatně víc než v předchozích dvou dílech, ale je to logické, protože se zde setkáváme s rozhodujícím zápasem o bytí a nebytí Středozemě. Kdo četl knížku, tak samozřejmě ví, "jak to dopadne", ale divák je udržován v napětí až do konce. A líbí se mi , že ve filmu je vynechána zápletka při návratu hobitů domů, protože ta mi v knize přišla dost přitažená za vlasy, film to ukončil mnohem líp. Myslím, že teď už se všechny zejména závažné filmy budou dělit na dobu před a po Pánu prstenů, a tato trilogie si to rozhodně zaslouží. Kdybych mohla dát 200%, určitě je dám.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Zklamání?

Nemyslím! Jen jsme se moc namlsali předchozími díly... Ale to byla jen reakce na články výše. Já jsem chtěl za sebe napsat, že ponejvíce u tohoto dílu jsem se těšil, jak budou ztvárněny jednotlivé postavy - nemrtvá armáda, černé lodě, Minas Tirith a koneckonců i Gondula, o které jsem věděl, že ji přesunuli do trojky kvůli "lepšímu rozložení příběhu"... A taky musím napsat, že jsem od začátku tušil, že do filmu prostě nepůjde zakomponovat vymetení kraje atp. Tajně ale doufám, že se na něj dostane v rozšířené DVD verzi - aspoň o smrti Sarumana jsem v této souvislosti něco zaslechl... O poněkud sladkobolném odjezdu elfů za moře nemluvím - snad žádný americký film nemůže zkončit přirozeně.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

LOTR ROTK

Som rád, že knihu LOTR vzal do rúk režisér, ktorý nebol poznamenaný americkou popcornovou kultúrou. Inak by možno vzniklo niečo úplne iné a viac by ste si užili práve ten popcorn ako film. Ale vznikol unikát. Je dobre, že Jacskon ukončil príbeh tak ako ho ukončil. On sám niekde vravel, že aj napriek tomu, že je veľky fanúšik LOTRa zdalo sa mu, že po tak veľkolepom "skoro konci" prišlo niečo, čo celý príbeh síce dopĺňa ale trochu spomalí. V ROTK si oko diváka užije. Olifanti, Minas Thirit, Mordor - Minas Morgul, Hora Osudu, Nazguli ... MŇAM. Samozrejme o niektorých veciach som mal trochu iné predstavy, ale to je to čaro knihy :) Niežeby som bol sklamaný, to nie. Gimli a Legolas pokračujú vo svojích vtipných hláškach .."stále sa počíta len za jedného", hudba ma privádza do vytrženia, jednoducho uvidíme viac ako kto očakával. Na záver ešte raz skladám obdiv všetkým, čo oživili niečo, o čom som si myslel, že sa oživiť nedá. Jediné čo môžu filmový a hudobný fanúšikovia povedať je ĎAKUJEME ;

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Asi tomu nerozumim

Ani jeden díl mě nebral, ale moje kamarádka nedala jinak,a tak jsem videla vsechny díly (s velkým utrpením) Absolutně nechápu děj toho filmu!Všichni někam jdou a pak zabijou pár lidí a zase někam jdou.....A navíc ty jejich jména!!!Nikdy sem nevěděla o koho se jedná nebo kam zase jdou! Ale dávám 10%, protože i když děj nic moc, herecké výkony,kamera a hudba byly dost dobry!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Filmový maraton

Film určitě stojí za shlédnutí i když vám sledování závěrečného dílu trilogie přinese nepochybně stejnou únavu jako hlavním hrdinům. Režisér ve své snaze dostát původní předloze nevyhnul tomu, že některé scény jsou zdlouhavé a podobají se odstavcům, které by čtenář nejraději přeskočil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super !

Poslední díl dlouho očekávané trilogie nadchl všechny jeho příznivce ,,, jak jsem si typoval i na Oscara dostal 11 oskárků.
Tomuto třetímu dílu se nedá nic vytknout, Je to geniálně zpracovaný film. 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

85%

Byl to skvělej díl, ale nepřekonal ten první.... rozhodně se mi to líbilo ale pár věcí - nepodstatných tam bylo moc vypíchnuto a zdlouhavěno.... jinak se mi to moc líbilo a herecké výkony - nemusím opakovat že byli skvělé :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Zklamanie

ako som postrehol vela ludi 3 diel LOTR sklama, bohuzial patrim medzi nich, efetky su super, aj cele prostredie je naozaj premakane, ale pribeh je natiahnuty, casto az nudny, cloveka skor uspi ako rozveseli. mohlo to byt aj lepsie

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Elijah Wood

Ve filmu je obrovská přehlídka až nádherně zrůdných příšer a zvláště bitva u bílého města je skvělá. Zvláštní, jak všechny tři díly jsou jiné a přesto všechny dobré.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

nic moc

Trojika mi přijde jako nedůstojné zakončení celé této trilogie.Opravdu často jsem se v kině přistihl jak se koukám na hodinky.Těch 11 oscarů bych spíš udělil jedničce nebo dvojce ale asi to bylo hlavně za celou trilogii.

Kdysi dávno

Blbost

Videl som sice len teto diel ale je to podla mna onicom!!! Nemozem si pomoct. Ani som sa na to nedodival! Nebavi ma to. A to mi kamarati vraveli aky je to dobri film. Pozrel som ho ale nie dokonca a urobil som si svoj nazor ONICOM!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Celkem dobrý

Sice třetí díl není tak dobrý jako druhý,ale určitě se vyrovná prvnímu!!Film dostal spoustu ocenění práven, ale určitě mohl být otrošku lepší závěr...Jinak fajn

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasné

Návrat krále je myslím docela ojedinělou ukázkou úspěšného přenesení náročné knižní předlohy na plátno. Troufám si říct, že film se svými kvalitami Tolkienově trilogii takřka vyrovná - přestože velmi nerada stavím film a literaturu k sobě. Podotýkám, že Pán prstenů patří mezi moje nejoblíbenější knihy vůbec. Z filmu je znát obrovská práce, zapálení, s nímž tvůrci pracovali, a perfekcionismus. Návrat krále vychází výborně jako celek; všechny jeho složky jsou dotaženy do nejmenšího detailu. Vypilovaný scénář, dobré obsazení a herecké výkony, nádherná výprava a kostýmy, kamera, digitální triky...; zvlášť bych ocenila také hudbu Howarda Shorea, která příběh skvěle doplňuje a, jak jsem poznala lépe i ze soundtracku, je opravdu krásná. Vést všechny tyto složky tak, aby vytvořily dobrý film, zvládl nad očekávání režisér Peter Jackson. Návrat krále ideálním způsobem kombinuje scény násilí, scény dobrodružné, ale i scény plné emocí, intenzivně působící na diváka. Přestože příliš neinklinuji k žánru fantasy, Pán prstenů pro mě představuje jeden z nejúchvatnějších filmových zážitků vůbec. Nevím přesně čím - snad svou specifickou atmosférou Středozemě - si mě zcela získal a stále se k němu ráda vracím.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nejlepší

Návrat krále je nejlepší ze všech tří dílů této trilogie. Moc se mi líbí v tom, že ikdybych neviděl první a druhý díl, tak by se nic nestalo, protože trojka je suprově nabitá vším co bylo v předchozích dílech!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

jo

konečně dlouho očekávaný díl když jsem ho sledovala tak jsem úplně prožívala děj do takové míry že jsem se při každé věci lekla má to velmi dobré scény výborné výkony dobré herce a perfektní soundtrack takový slavnostnější a ten konec je fakt dobře udělaný prostě nejlepší díl z celé trilogie takže bych tomu dala za 1 s *********

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
20 %

O ničem

Nemůžu pochopit, jak může film podle knížky získat nějakého oskara. Ceny a pocty by měly přece patři spisovateli, v nejhorším hercům, ale jinak snad nikomu. Jinak je to film poutavý a zajímavý ale neůnosně dlouhý a v podstatě je to jen jedna dlohá bojová scéna.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
0 %

Blbost

Jen bezhlavé boje. Jo, to je sice podle knížky, ale prostě to je o ničem. Vůbec se mi to nelíbilo. Žádná myšlenka, ale co se budu rozepisovat, prostě 0

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pán prstenů: Návrat krále

Tenhle film nemá nikdo právo kritizovat.A o těch co říkají že je to blbost a nuda "ehm".Celá trilogie je dovršena a vše dopadlo dobře.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Krásný konec.

Tvůrci dotáhli celou trilogii do skvělého konce.Naschvál jsem si pouštěl všechnytřidíly po sobě a film se mi zdál pořád lepší a lepší. Jenom mohli natočit i zkázu Hobitína Sarumanovou rukou, jak je v knize. No nic.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

nej...

trojka je prostě nej-dokáže mě vzít do děje a brečim nad tim jak malý dítě-jediný co mě tak trošku vytáčí je Frodo-hraje to fakt dobře ale...je sice odvážnej a odhodlanej-ale sám by skončil v polovině jedničky,potřebuje furt zachraňovat a ještě je nevděčnej(viz.chudák Sam)...zbytek společenstva mam ale fakt ráda :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vyhodnocení....

Když to tak všechno zvážím 3 díl trilogie Pán prstenů se mi zdál nejlepší a taky nelépe natočený...........................................................................já fakt miluju všechny díly ale tento díl mě dostal.....................nemám slov

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

když jsem se po zlhlédnutí společenstva začal o pána prstenů zajímat a zjistil jsem že následují ještě dva díly přišlo mi hrozně dlouhý čekat dva roky nato abych viděl jak takovou látku zpracujou..ale uběhlo to jakovod, já seděl v kině a jen nevěřícně s pusou dokořán čučel na plátno, o rok pozdějc jsem si to doma zopakoval a přidal ještě tu hodinu navíc co mi poskytlo dvdčko..návrat krále je prostě ta největší lahůdka jakou kdy filmovej průmysl stvořil:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

best

Tenhle poslední je nejlepší z celé trilogie. Obzvláště pak bitva o Minas Tyrith je vážně moc povedená, tenhle film by měl být u špičky TOP 10. Takže nemohu jinak než 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

v celku dobry

z trilogie Pán prstenů je to asi nejlepší díl.celkově takové typy filmu nemusím,ale třetí díl byl dobrej:je tam parádní krajina,hezky je to zakončení,....

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

Návrat krále považuju za nejlepší díl z celé trilogie Pána prstenů. Má hlavně dobře propracované dvě hlavní bitvy. Uznávám, že 3 hodiny je vážně až moc (a ještě k tomu v kině na dřevěných tvrdých sedačkách), ale stojí to za to. U Společenstva jsem se sice taky dobře bavila, ale přece jen závěrečná bitva a celé ukončení série bylo v něčem lepší.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

A je konec

Konečnej a podle mě nejlepší díl z týhle trilogie.Přece se říká "konec dobrý, všechno dobré".A tim poslednim dílem to fakt dokonali.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

THE BEST

Naprosto nechápu lidi jak můžou dát LOTRovi 0% už z technickýho hlediska to prostě nejde. Triky sice teď nejsou nijak oslnivé, ale při takovém časovém skluzu udělat cca 1500 trikových záběrů skutečně nebude sranda. Na filmu je vidět že má víc než 3,5 hodiny. Rozšířená verze to ale důstojně napravila. Bitvy sou neskutečně monumentální, skloubením s neuvěřitelnou hudbou (na koho neudělo sebemenší dojem zapalování majáků, ten není člověk), hereckými výkony a předešlími díly se jedná o nesmazatelný zápis do historie kinematografie. S rozpočtem, který činil asi 95 miliónů, se povedlo udělat naprosto neuvěřitelné věci (Když to porovnám např. s Van Helsingem, který stál 150 mil, tak no coment)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

libovej filmík

miluju poslední díl Pána prstenů,musím přiznat že taky hlavně proto že sem se neskutečně zabouchla do postavy Aragorna,a v Návratu krále je úúžasnej,ale celý pojetí třetího dílu je fantastický.kdybych měla vypsat všechno co k tomu chci říct,nejspíš by mi to pár hodin trvalo..:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Aragorn

Určite najlepší diel trilógie. Neviem čo dodať, som rád že snímka získala 11 oscarov aj za réžiu a film. Dojemný ciťák pri konečnom korunovaní a Frodovom odchode zo Šedých prístavov ma vždy dojme. Bojové scény sú jedny z najlepších aké som videl a odvaha hrdinov, tak ako aj ich priateľstvo robia z tohto filmu jeden z najospevovanejších a najlepších vôbec.
P.S. Už sa teším na Hobbita.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pán Prstenů : Návrat Král

Můj nejoblíbenější díl z celé trilogie Pána Prstenů. Bitva u Minas Trith je skvělá. A těch 11 oscarů mluví samo za sebe.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Paráda

K tomu filmu není co dodat. Strašně dobrý jsou ty scény, při kterých se potřeba půl milionu komparzistů :-) A konec je moc krásnej

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Přeceňovaný

Tento snímek je ukázkou toho, že plné pokladny nezaručují kvalitu. A hlavně to, že i filmová akademie může podléhnout komerčnímu nátlaku. Kýčovité herecké výkony(kromě Aragorna), podprůměrně a nepromyšleně natočené scény, hrozná režie bez špetky filmového cítění a hlavně digitální efekty, které jsou sice na nejvyšší úrovni, ale stejně každý pozná vysokopolygenní postavy. Tento film není nádherná podívaná, ale pouze nepřijemnou nutností každého filmové fanouška. Za pět let už ani nebudete vědět, že něco takového existovalo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Do třetice.

Do třetice většinu filmu se putuje a bojuje. Neskutečný množství oblud a podobných stvoření unavuje. Reklama udělala z filmu něco, co není.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Putování končí...

Opravdu závidění hodné ukončení příběhu. Jackson opět ukázal, co se v něm skrývá. K příběhu není co dodat. Skrývá se v něm naděje i zoufalství, odvaha i zrada a taky láska k přátelům... Na konci nezůstalo ani jedno oko suché (aspoň to moje). Prostě film, který se zapsal do dějin světové kinematografie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Sony
...
100 %

BOMBA

Tento film je nejlepší ze všech dílů pána prstenů ,´byl jsem na něm čtyřikrát v kině a pořád jsem neměl dost teď se na něho dívám pořád do kola na svém dvd přehrávaču je to banba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

neuveritelne

Ani se snad neda vyjadrit muj pocit z filmu. Filmu, na ktery se vyplati jit do multiplexu a dat az ne vic nez obvykle (+ v mem pripade jeste cesta do prahy ci brna) neni moc, tohle je jeden z nich, bravo! Jen skoda, ze jich neni vic ... .-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Pro mne propadák

Spusta lidí tvrdí že je to úžasný film. Mě to ani trošku nezaujalo. Možná po stránce maskéra to není zase tak hrozné. Převleky se celkem povedli ale jinak mi to příjde strašně uhozený. Příšerky co bojují. Nelíbí se mi

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Velký konec

Velký konec velikého příběhu.Pro mě je Návrat krále takovou sladkou třešničkou na dortu (korpus je Společenstvo a náplň Dvě věže).Konec jsem probrečela jako hodně lidiček,co vidělo tenhle úžasný film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

Jak už jsem psala u jedničky a dvojky...perfektně zahrané, natočené i hudebně ztvárněné...Končí to tak, jak má...i když poslední bitva je trochu přehnaná...ale budiž!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

suuuuuuuuuuuper

opravdu super zakoncení trilogie. nechyběla akce, beznaděj, vítězství. opravdu jsem se bavil. jeden z nejlepších filmů co jsem viděl

Kdysi dávno
avatar uživatele
Nix
...
80 %

Jóóóóóóóóóóóóóóóó

Užasný konec trilogie, jsou tu bezvadný efekty, ten pavouk, draci všechno je to výborný. A ty bitvy no júúúúha.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Všechno už napsali jiní

Já můžu říct jenom, že jsem fantasy nikdy nemusel a teď jsem i ty knihy přelouskal s chutí. Ale nezkrácená verze je rozhodně lepší, přestože v ní taky ledacos chybí. Proto doporučuji postup: 1-film, 2-kniha.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Návrat

Tomuto dílu neschází napětí, ale herecké výkony jsou poněkud slabší. Nevím, jestli to dělá Aragornův styl, ale ten jediný mi připadl, že se sžil se svou rolí a zahrál ji, stejně jako v předchozích dílech, bravurně. Ale jinak mi film přišel šitý horkou.

Kdysi dávno

Big End!

Ta Aragornova korunovace a zjevení kde je Arwen mrtvá byli nejsilnější okamžiky celého filmu.Je to hustej biják!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

velkolepé

Tak tohle je vskutku majestátní tečka za celou filmovou trilogií. Glum mě dostal a závěrečné scény na Hoře osudu byly stejně tak překvapivé jako byly úžasné. A romantická korunovace byla jedním slovem skvělá. Film je ovšem jen slabým odvarem knihy - chybělo mi zde zejména vymetení kraje.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Trojka je nej...

Ve zfilmovaný verzi se mi nejvíc líbila trojka, i když mi trošku vadilo, jak se konec hodně odklání od knižní verze...takovej idylickej a přitom v knížce vymetení kraje..no..ale jinak suprovej film!!Bezva efekty i herecké výkony...a šťávu tomu dodala i Annie Lenox=).

Kdysi dávno
avatar uživatele
hani
...
100 %

paráda

Velkolepé završení trilogie. Sice se trochu vyhýbá knižní předloze, ale nevadí. Moc pomohly i kina. Patnácti minutová přestávka bodla. Ale zpátky k filmu. Perfektní efekty, opět perfektní herecké výkony.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Paráda

Tak tomuhle říkám završení příběhu to nemělo chybu ani tu nejmenší a záverečná bitva vopravdu nádherně natočená .

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Super

Tak musim uznat, že nelhali, když tvrdili, že trojka bude nejlepší. Myslim, že těch 11 oskarů si zasloužili. Trojka je fakticky skvělý završení téhle trilogie. Naprosto dokonalá je závěrečná bitva v Minas Tirith. Lepší bitku ze středověku sem snad ani neviděl!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvělí

Konečně pořádnej film u kterého se lidi co mají rádi tenhle žánr pobaví. Efekty stejně jako kostýmy a výkony herců jsou na jedničku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
ainu
...
70 %

Nováček

Dobrý film. Se zvyšujícím se číslem za názvam Pán prstenů je to horší a horší. J.R.R.Tolkien je nejlepší spisovatel fantasy a nevím, jestli by se při nějakých částech filmu neobracel v hrobě. Jinak nemůžu vytknout něco výrazného. Opravdu moc mi vadilo zpracování Ectalionovi věže a té hrozné přistávací rampy pro vrtulníky, nebo stihačky a stejně tak následná utíkající hořící pochodeň v podobě správce Gondoru. Hrůza! Jinak by se to dalo brát jako dobrý fantasy film. Celkově ale můžu dát jen 70%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

LOTR

neskutocne nadherne, neskutocne putave. pre niekoho, kto cital Toolkiena je to splnenie snov a predstav. pre ostatnych paradne fantasy. dobri su dobri, zli su zli...Ale nasi predsa musia vyhrat :-)

Kdysi dávno