home
Pán Domu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Jednoduchý odpočinkový film plný humorných scén. Film jsem viděla již několikrát a pokaždé se u něho pobavím.

25. ledna 2013
avatar uživatele
90 %

Mě se tato komedie opravdu líbila. Je taková odpolední odpočinková. A ani s obsazením jsem problémy neměla. A vzhledem k tomu, že se k filmu opakovaně vracím a pořád pro mě neztrácí na kráse, dávám...

14. ledna 2013
avatar uživatele
30 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Tommy Lee Jones v komedii o partě roztleskávaček coby korunních svědkyní, to nemohlo dobře dopadnout. Navíc s režisérem, který nikdy nic kloudného ještě nenatočil. Je to záhada, proč se tak kvalitní herec propůjčí něčemu tak mizernému. Za celý film dva, možná tři úsměvné momenty, nic víc. Tedy ale ne že bych Jonesovi natáčení nezáviděl. Děvčata vypadají v sukýnkách vesele a hravě...

31. ledna 2012
avatar uživatele
40 %

Viděla jsem jednou... a bohatě mi to stačilo. Ne opravdu, jednou a dost, víckrát to vidět nemusim, protože Pán Domu je veskrze nudný, nemá co nabídnout, není vůbec originální, a některé AKČNÍ scény, nejsou vůbec akční. Nejspíš nestačí ani na zabití nudného nedělního večera. A Tommy Lee Jones (jinak fakt dobrej herec) mě tentokrát nezaujal, ba dokonce mi v některých scénách vyloženě vadil. Není to odpad, ale ani průměr...

13. července 2011
avatar uživatele
50 %

Jde to

Ale musíte na to mít náladu. Pokud příjdete večer unavený z práce domů, bude se vám to docela líbit. Tommy Lee Jones nezklamal a své role tvrdého poldy se ujal výborně. Co se týče hereček v rolích roztleskávaček, tak musím říct, že jsem neznal ani jednu a ani už je asi znovu neuvidím. Přesto se tyto amatérky ukázaly jako dobrý tah, párkrát mě pobavily a dobře se na ně dívalo. Takže proč ne? Průměrná komedie od které nečekejte nic, co nemůže nabídnout.

6. května 2009
avatar uživatele
40 %

Nuda

Jeden starší, vážný polda a "proti němu" banda rozmazlených, praštěných a povrchních roztlaskávaček. Z ukázek jsem očekávala průměr, ale již v půlce filmu bylo jasné, že se ani ten průměr nedostaví. Skoro nepřetržitá nuda, občas promíchaná s nějakou lehce vtipnou scénkou, celkově nic moc. Do čeho to T. L. Jones vlez, proboha?

5. dubna 2009

no tak odtohodle filmu sem nic nečekala. Ale přesto sem se podávala. Musim uznat že jsem čekala že to bude horší. ZASE taková katastrofa to nebyla ale tyhle filmy sou takový neoriginální. Je to o ničem. Herci hráli dobře.... Ale jak říkám film je nezajímavý.

30. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tak tohle byla opravdu výborná komedie. Tommy Lee Jones to měl pěkně těžký s pěti puberťáckýma rozleskávačkama, ani se mu nedivím. A ještě mu k tomu dělají starosti padouši a špatný vztah s dcerou. Výborně jsem se pobavila a polechtala bránici!

29. března 2009
avatar uživatele
50 %

Nuda. Nuda, nuda, nuda. Od začátku bylo naprosto jasné, jak to skončí. V podstatě do puntíku. Další z rádoby komedií, u nichž se člověk ani pousměje a spíš usíná nad délkou filmu, za níž by měli filmaře odstřelit.

29. března 2009
avatar uživatele
70 %

Mě to celkem pobavilo. Nebylo to sice nic úchvatného, ale byla to dobrá oddechová komedie a já jsem typ člověka, který rád čas od času vypne mozek. Dávám 70% :-)

29. března 2009
avatar uživatele
100 %

Kupodivu jsem se bavila a docela nasmála. Chudák Tommy, zničeho nic mu na krk dají 5 holek a ještě k tomu nevychází ani s vlastní dcerou!!! Není divu, že to mě tak težký, ale jen ze začítku ;) potom se to krásně rozjelo ;) mně se film libil, a proto dávám 100.

28. března 2009
avatar uživatele
80 %

Tommy Lee Jones je sympaťák a roli tvrdého texaského policajta zahrál skvěle. Jde o akční komedii, která je podle mého vtipná. Velmi hezké je pozorovat rozvíjecíse vztah mezi upnutým pldou a partou bláznivých roztleskávaček. Oddechovka.

7. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Nevím

Tento film se mi zrovna dvakrát nezalíbil... nijak zvlášť mě nepobavil, ani jsem se nedodívala do konce... ani prostředí se mi moc nelíbilo...nevim nevim...ale mezi nejhorší ani zdaleka nepatří;-)

30. září 2006
avatar uživatele
80 %

bezva

tohle je normální bezvadnej film mě se líbí ale ne tak moc je někdy srandovní a napínavej no prostě bezva mini komedie. :)

2. září 2006