home
Pád Bílého domu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

A můj názor je ...

Přehnané a zbytečné. Klasický americký blockbuster, který dokáže zaujmout jedině diváky, kterým nevadí nelogická střílečka - pokud se to tak dá nazvat. Hereceké obsazení fajn, ale to nestačilo.

31. října 2016
avatar uživatele
70 %

PATRIOTIZMUS

V záplave akčných filmov USA si zvykáme na patriotizmus Američanov a i napriek veľkému klišé, ktoré spôsobuje práve táto charaketristická vlastnosť občanov USA, sú ich akčné filmy, napr. aj s politickým podfarbením, vždy zaujímavé a strhujúce. Príbeh pádu Bieleho domu s hrdinským agentom-ochrankárom prezidenta je dobre natočený, so skvelou kamerou a strihom. Ak si odmyslíme niektoré logické prešľapy a už spomenutý patriotizmus, je tento film pozerateľný aj opakovane.

14. května 2014
avatar uživatele
100 %

Veľmi dobrý film a hlavne prepracovaný po stránke špeciálnych efektov dobrý príbeh veľmi rad si ho pozriem znovu nemám čo vitknuť máloktorý film sa my takto zápači

14. března 2014
avatar uživatele
100 %

Gerard Butler a Morgan Freeman sú herci, ktorých by som tu vôbec nečakal. Prvýkrát mi názov filmu nepovedal nič, ani recenzie. Skúsil som, neľutujem Môžem len odporučiť.

9. září 2013
avatar uživatele
90 %

Podle mého názoru si tvůrci opravdu smlsly na situaci kolem Severní Koree, ale politiku stranou. Když vezmu děj jako příběh jednoho muže, který pro svou práci je ochoten udělat cokoliv, nemám co vytknout. Akční scény dokonalé. Ničící scény dobré. A ději bych také nevytkla nic. Snad až na legii mrtvých. Ne všechny scény jsem musela vidět.

22. července 2013
avatar uživatele
40 %

Tento film musí vyhrát cenu za nejvíc propagandistický film všech dob. Působilo to na mě jako jedna velká přesvědčovačka proč by měli amíci vstoupit do Severní Koreje. Absolutně vykradený film s naším slavným kuchtíkem Stevenem Segalem z filmu Přepadení v Pacifiku. Tady je ovšem děj zasazen do Bílého domu. Chvílemi napínavé, chvílemi nuda, strašně předvidatelné (v jeden okamžik jsem se už musel zasmát když si říkám , tak ten vrtulník vybouchne a ono fakt jo....) a samozřejmě nakonec těžký americký happyend. No hrůza film, přičemž nebyl až tak špatně natočen (až na některé scény - ty byly opravdu amaterské), ani obsazen ani zahrán ale už tento styl a tahle nota prostě nebere a nezaujme....Já 40%

30. června 2013