home
Přepadení v Pacifiku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Seagalovi filmy mám ráda, a ani tento nezklamal. Zkrátka klasický Seagal. Nastane problém, problém je vyřešen. Co se týče výkonu herců zaujali mě hlavně Gary Busey a Tommy Lee Jones.

13. února 2013
avatar uživatele
80 %

Tento film se mi vždycky hodně líbil. Je samozřejmě naivní, takový ten dozvuk osmdesátých let, ale S. Seagal opravdu umí.

2. března 2012
avatar uživatele
60 %

Z filmů Under siege se stala akční klasika. Jednička je zábavná, jednání nepřátel pro mě tak nějak nepochopitelné - hlavně neustálá starost o ponorku a svařování. S přibývajícím časem trochu monotónní a taky mám dojem, že jsem měl vždycky raději vlak než loď.

25. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

Steven Seagal ako mladý bažant a film na ktorom som vyrastal. Niekoľkokrát pozreté a napriek dlhej prestávke neomrzel. Sem-tam sa človek pousmeje nad vtedajšou technikou použitou vo filme, ale inak pohoda. Príbeh a herci takisto. Nie je čo rozoberať.

30. prosince 2011
avatar uživatele
90 %

Filmy so Seagalom sa mi celkom páčia a toto je jeden z jeho najlepších ( teda aspoň podľa mňa), slušné scény dobré výkony Stevena a Tommy Lee Jonesa sú zárukov kvality tohto filmu. 90%

15. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Hodnocení: 4 z 5 (****)

Zatím co Stallone vynikl vietnamským veteránem Rambem, Schwarzenegger dosud nepřekonaným Terminátorem a Willis Smrtonosnými pastmi, Steven Seagal si hvězdnou hodinku užil coby pozapomenutý kuchtík na nepřátely obsazeném vojenském křižníku. Z jeho Přepadení se pomalu stává klasika na poli akčních filmů a těžko uvěřit, že by sám ještě natočil někdy něco lepšího. Jeho likvidace protivníků, ať už smrtícími chvaty, dobře mířenými kulkami či kuchyňským náčiním, je pohledná i po těch letech. Drsné hlášky tu samozřejmě mají pevné zakotvení a laťku zábavy tak drží hodně vysoko. Naprostá většina seagalových filmů má tu špatnou vlastnost, že v nich vidíme tupé a nepřesvědčivé záporáky - tady to však vůbec neplatí, protože si ho zahrál Tommy-Lee Jones - a ten je profík, co se po něm žádá, to také dobře zahraje. Při pohledu, kam až klesá úroveň nových Stevenových filmů, poslouží Přepadení v Pacifiku jako krásná vzpomínka na staré dobré časy.

19. května 2008
avatar uživatele
50 %

Jo, když mi bylo třináct, chtěl jsem vidět přesně tohle. Drsňáka, kterej dá dohromady bombu z chleba a octa, zrube každýho čímkoli a dostane sexy babu. Když jsem to viděl teď, nemohl jsem uvěřit, že Seagal byl taky hubenej, hrál ve filmu s Tommy Lee Jonesem a dostal sexy babu. Je to tupý, ale žral jsem to, stydím se.

14. března 2008
avatar uživatele
80 %

Erika Eleniak

Filmy Stevena Seagala mi připadají všechny stejně trapné, s jedinou výjimkou. A tou je tento film. Je to akční film, který je zajímavý celou dobu a velké plus je, že Seagalovo "umění" tu nemá takový prostor.

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Klasika mezi akčními žánry se Segealem! Skvělá akce, pár hlášek, dobrá hudba. A plno kliše, ale přece jen je to klasika.

2. září 2006
avatar uživatele
90 %

Pacific operation

Tak tohle je výborný akční film s mým oblíbeným Stevenem Seagalem. Sice je to film o starém dobrém útoku padouchů a o nečí pomstě, ale to nevadí. Akční scény sou výborné a chvílemi je film i trochu humorný.

30. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

V podstatě poslední film S. Seagala, který byl akčním trhákem a udělal z něj filmovou hvězdu. Všechny ostatní filmy (vyjma „Boeing 747 v ohrožení“, kde se sice moc neohřál a po 20 minutách „hrdinsky“ umřel) jsou opravdové odpady z nichž některé šly rovnou na video. Film si na nic nehraje, prostě naservíruje pořádnou porci akce, chvatů, střelby, výbuchů a skvělého psychopatického záporáka v podání T.L. Jonese. Dějově připomíná Smrtonosnou past, ale na moři. Ovšem nesmím zapomenout na třešničku na dortu - Eriku Eleniak jako správnou sexy dívku pro hlavního hrdinu.

23. června 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Nejlepší film se Stevenem Seagalem, o tom nemůže být pochyb. Seagal tu podává výborný herecký výkon, čímž zdatně sekunduje Tommy Lee Jonesovi. Napínavý akční film se všemi potřebnými atributy, tzn. napětím, akcí, dějovými zvraty a (bohužel) i nezbytným hollywoodským koncem, to je něco, na co se dá koukat a to i vícekrát. Doporučuji všem, kdo se chtějí u filmu bavit, bát i těšit z pocitu dobře stráveného času. Paráda!!!

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

Seagal

seagal tu bol výborný , zahral to v tomto akčnáku fakt že super . je to moj obľubený herec a film. paci sa mi jeho bojove umenie ktore ovlada velmi dobre neviem ci ho este niekto vie tak ako on.

24. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

:-))

Dobrej film, je to takovej správnej akčňák!! :-) Úplně jsem tento film miloval - taky jsem na to měl věk :-) Je to ale klasickej Seagalovskej film a těch ja tady už moc. I tak dávám 90%, protože to byl jeden z těch prvních :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Přepadení...

.. v Pacifiku zbožnuju a možná to bude i tím, že Steven Segal mi vůbec nevadí. Má to děj a jsou tam celkem zajímavá scény kdy Steven používá své bojové umění!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Starsi ale vzdy dobry

Tento film patri medzi moje oblubene so Segalom v hlavnej ulohe.Kde mu skvelo asistoval Tommy.Fakt skvely film

Kdysi dávno