home
Jen přes její mrtvolu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Mám rada Evu Longoriu, mám rada humor tohto filmu, no ako milovníkovi reálnych zobrazení tu na môj vkus až príliš bije absurdita konania niektorých z hlavných hrdinov.

9. srpna 2012
avatar uživatele
100 %

Best

Už dlouho jsem se u filmu nenasmála, ale u filmu Jen přes její mrtvolu jsem se popadala za břicho pořád. Je to opravdu luxusní film a určitě stojí za shlédnutí :)

19. července 2010
avatar uživatele
100 %

Super Filmeček

Jen přes její mrtvolu je dost dobrej filmeček : U Ashley se mi líbí dabing Andreou Elsnerovou. Líbí se mi scéna v Nebi nebo kde to je :) když Eva (Kate) se vzbudí stojí tam Anděl a poslouchá v jednom kuse ty její připomínky :D a pak ji uzemní tim : "Mužete sklapnout jste mrtvá!" :D Další dobrá sceéna provokace Ashley od Kate :) " To si byla ty? Ten Zvonek ? Jo nechoď tam." A Jason Biggs Je take dobrej jako Gay NEGAY :) :D

14. července 2010
avatar uživatele
70 %

Musím říct, že vzhledem k tomu, co jsem čekala za hrůzu a kýč, jsem mile překvapena. Eva Longoria Parker coby žárlivá snoubenka byla skvělá. Děj mezi jejím snoubencem a Ashley byl samozřejmě klišé, u nějž člověk může v klidu usnout, protože stejně ví, jak to dopadne. To se vlastně ví hned na začátku, jakmile se zorientujete, kdo je kdo. Ale zrovna tady jsem to i ochotna trochu odpustit, protože naschávaly Kate jsou opravdu povedené a vtipné. Ať už jde o povídání o koťátkách nebo o pád ze střechy, alespoň se zasměju. Sice je jasné, že nakonec si Kate uvědomí, že spoiler a pak udělá spoiler a nakonec to dopadne dobře, ale co bych chtěla po americké romantické komedii, že? Zvláštní byl případ Ashleyina kamarádka gaye-negaye, jeho příběh mi přišel docela silný. Ovšem na konci to zase zkazili, když mu tam strčili spoiler tu holku konec spoileru, aby to nevypadalo, že by i kousíček filmu mohl mít špatný závěr... Ale v celke docela fajn film, který ale protiví nesympatická představitelka Ashley a děj přes kopírák.

14. července 2010
avatar uživatele
90 %

Já jsem spokojený. Na film jsem se díval hlavně kvůli Evě, abych se přesvědčil o jejím hereckém umění. Navíc tu hrají mi oblíbení herci Paul Rudd s Jasonem Biggsem (posledně jmenovaný mě ale tentokrát zklamal). Film řadím mezi ty nejlepší romantické komedie, které jsem v poslední době viděl. Co se týče originality duchařského námětu, většina vtipů a scének se mi líbila, bohužel zatím nemám srovnání, protože jsem se zatím neodhodlal k zhlédnutí Ducha ani "A co když je to pravda?". Přesto film vřele doporučuju, herecké výkony byly dostatečně kvalitní, děj ne tak přímočarý jako u jiných romantických komedií a Eva Longoria za to stojí.

30. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Eva Longoria

Super filmeček, super děj ale dabing hrůza nevim ale u Evy mě spíš sedí víc Tereza Bebarová no... Podle mě je to super klasická komedie ale nemusí se líbit každýmu shlídla sem to čeky i anglicky a supr.. Eva je prostě nejlepší a nikdo mě to nevyvrátí 100%.......

19. ledna 2009
avatar uživatele
30 %

Ztráta času,,,

ouu, to jsem si zas zapomněl jednou aplikovat koňskou dávku estrogenů před tím osudovým "play "... když ale pomineme, že scénáristi nejspíš koupili klišoidní vykradenej příběh v akci ve Vše za $39 a ještě se ho křečovitě drží, dá se to za mírné pomoci omamných látek i dokoukat... velký podíl na hodnocení ale mají především velké přednosti Lake Bell...

14. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Hmmm, viděl jsem to ve stejný den jako další duchařinu A co když je to pravda? a došel jsem k závěru, že je to všechno na jedno brdo. Filmaři pořád sázejí na tentýž styl humoru a příběh staví až nemožně šabloňovitým stylem. Tady to nezachránila ani postala (ne)gay kamaráda hlavní hrdinky, kterého si střihnul klasicky dobrý Jason Biggs. Nevýrazně z toho vychází Paul Rudd, který se filmem jen tak prožene a nezanechá po sobě výraznější stopu v paměti. Eva Longoria je neuvěřitelně nesympatická, má děsnej hlas a navíc je měsíc od měsíce ošklivější. Ohledně Lake Bell se snad raději ani nechci vyjadřovat (kde na takový herečky chodí?). Další šedý průměr a další závaží do výbavy potápějících se Biggse a Rudda.

11. května 2008