home
Oscar

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Oscar

Skvělé. Osobně mám raději tuto verzi filmu než tu francouzkou s De Funésem. Dobře zvolené mafiánské prostředí. Výborná zápletka i rozuzlení. Stallone se mi jako Angelo Snaps Provolone moc líbil. Doporučuji.

28. července 2012
avatar uživatele
80 %

Souhlasím s maat.rem, že se Stallone se svým komediálním exkurzem popral dobře, dokonce nadmíru dobře a je proto pro mě těžké říct, jestli je tento výtvor lepší nebo horší než originál z roku 1976 s Louisem de Funesem v hlavní roli. Řekl bych, že jsou zhruba na stejné úrovni a to je ode mě velká pochvala, protože k většině amerických remaků jsem hodně kritický. Mafiánské prostředí bylo výborným nápadem a kromě výkonu Marisy Tomei snad nemám jedinou výtku. Ano, herci občas působí afektovaně a působí jako by přehrávali, ale je třeba si uvědomit, že se jedná o původně divadelní hru, kdy gesta i celkový projev musí být výraznější.

24. června 2009
avatar uživatele
100 %

Výborná slátanina. Naprosto dokonalé. Co se mohlo zamotat se zamotalo. Vidět Sylvestra Stallona v něčem jiném než akčním filmu bylo poměrně nezvylé. Ale poradil si s tím dobře. Mafiánská klasika. Super.

19. dubna 2009
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Super! Prostě staré dobré maianské časy. Skvělej humor, děj i herecké obsazení a zápletka je taky hodně zajímavá.

16. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Proste perfektné. Humor zo starej školy má aj v dnešnej dobe navrch pred mnohými komédiami, na ktorých by sme sa mali smiať. Pekne vyfarbené postavy vás proste dostanú. Mafiánsky boss, ktorý sa chce stať slušným človekom zisťuje že to nebude tak jednoduché ako sa zdá. A ktože je ten boss? Predsa Sylvester Stallone, niečo vám poviem, čím menej zbraní vo filmoch používa, tým je lepší herec. Túto úlohu zvládol fakt na jednotku.

26. října 2007
avatar uživatele
100 %

Tady se vcelku mileráda plácnu přes kapsu. Ja jsem se zbavila všech předsudků a upřímně jsem se bavila;) Pravda, pár vtipů bylo navíc a naprosto zbytečných, ale jinak vše uběhlo poměrně svižně, no možná až na ten konec, s tím furt - vyměňováním kufrů to bylo možná až příliž. Toto dílko sršelo humorem na všechny strany. Některé hlášky byly opravdu vypečené. A posledním plusem je, že 30 léta znám jen z filmů pro pamětníky, tady na mě dýchly vic než dost:-))

25. září 2007
avatar uživatele
100 %

Susuper

Ještě lepší a fantastickejší komedie než ta předešlá. Škoda, že si už nepamatuji verzi s Loiusem, kterou jsem viděl už dávno, ale snad mi bude dopřáno ještě 1 TO porovnat. Sly exceluje maximálně a jednoznačně role gangstra v komedii je určitě jemu na míru jako ušitá. Americkou doménou je předělávat a vytvářet remake dost často z francouzských filmů, někdy slabých někdy dobrých, ale Oscar je jednou z mála perfektních a fakt trefa do černého.

15. září 2007
avatar uživatele
70 %

Tak pri tomto filme som sa dosť slušne pobavil. V celom filme vystupuje len zopár postáv okolo, ktorých sa točí celý film a to na jednej ulici, v jednom dome. V skratke zhrnutý film: tri rovnaké kufríky a niekoľko ľudí medzi, ktorými stále kolujú.

15. března 2007
avatar uživatele
100 %

100%

Sylvestra nemam moc ráda, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Tohle je jedna z nejlepších komedií jaký jsem kdy viděla. Sylvestr jako Snaps je fakt nejlepší! Dobře mu taky konkuruje Aldo a Konney(nevim jak se to píše:)

23. září 2006
avatar uživatele
100 %

Oskarek

Tak toto bola podarená komédia o všemožný zámenácj akú som kedy videl
Sylvester zahral svoju rolu ako nikdy predtým úplne mu táto komediálna postava sadla

29. června 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je naprosto nejlepší Sylvestrova role!! Film plný energie, vtipu a geniálních zápletek. Ještě by to chtělo vidět na srovnání verzi z Luis de Funesem. Ale je to bomba film!!!

29. června 2006