home
Osamělý mstitel

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Larenz Tate

Je to docela zajímavá akční kriminálka, ale děj je stejný jako u spousty jiných, jen že teď je tím neohroženým poldou Vin Diesel.

8. listopadu 2009
avatar uživatele
60 %

Stačilo mi jenom slyšet název Osamělý mstitel a hned jsem se mohl popadat smíchy, protože jestli si někdo myslel, že to bude hodně drsný, tak se mýlil. Pomsta bývala dobrým námětem a motivem pro film, vždyť skoro všechny filmy ji v sobě mají, ale když je pomsta jedinou záminkou, nikdy to nedopadne dobře a osamělý je taky blbost, protože sám tu byl sotva pět minut. Takže pomsta je velkým mínusem. Jako vždycky film začal poněkud dobře zdařenou akcí, po které se potřeboval nepřítel pomstít a hrdinovi zabil ženu a pak začalo neúnavné pátrání. Jaká novinka... Nejhorší na tom zase je, že tu šlo zase jenom o drogy a peníze, to už je tak ohrané, až mi z toho leze hlava kolem. Atmosféra mi přišla hodně ponurá, akce byla nudná, vyšetřování předvídatelné, děj přímočarý, hlavní hrdina ztvárňoval policistu nebo agenta, po ruce měl parťáka, přišel, odešel, nechal za sebou akorát spoušť, nikdo ho neporazil, no už jenom samej stereotyp a nic na tom nezměnil ani Vin Diesel. Jeho role poněkud poslední dobou upadají. Ještě nikdy jsem ho neviděl v jiné odlišné, která by se jen trochu odlišovala od ostatních. Sice se pro takové narodil, ale ať byl film a scénář jakýkoliv, vždy měl nad všemi určitou fyzickou převahu, takže všechny jeho role jsou si totožné. Potřebuje to nějakou změnu... Moc dalších jiných známějších herců jsem se nedočkal, jenom Timothyho Olyphanta, jehož role tu zabrala asi jenom deset minut. Nemá myslím cenu to dál rozebírat, je to jenom trapnej film vypovídající o mstícím se policajtovi, který svého nepřítele vždycky přemůže.

8. února 2009
avatar uživatele
90 %

Pomsta

Téma "pomsta" mě vždycky zaujme...a vidět mstícího se Vina, tak to už mě zaujme maximálně! Tenhle film mám ráda a vždycky budu...a Vina taky!=) V nouzi poznáš přítele...výstižné pro tento film!

26. září 2007
avatar uživatele
100 %

suprový...Vin Diesel je prostě skvělej...mám ho moc ráda a tenhle filmik se povedl,hezkýýý...:) oh yeah...

5. září 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film se mi fakt líbil, Vin Diesel - za prvé excelentní - je prostě naprosto úúžasnej! Pak vyjádření jeho pocitů, hněvu i lásky bylo fakt pěkný. Všechno jsem mu věřila a naprosto jsem se do něj vžila. Prostě paráda film! Můžu vidět kdykoliv...

22. května 2007
avatar uživatele
80 %

Skvělej film. Vin Diesel je takovej čupr drsňák ale tady působil i citlivě. Teda pokud zrovna někoho nemlátil.

3. května 2007
avatar uživatele
80 %

Sice nie som. . .

Sice nie som fanusik tohto stylu, ale tento filmik je suprovi. Ma to napad a aj dovody. Vsetko do seba zapada a Winn Diesel, skratka nie je o com. . pravom si zasluzi slusnych 80%.

16. března 2007
avatar uživatele
60 %

Filmy s Vinem mám docela ráda. Na film Osamělý mstitel se klidně podívám znovu pokud bude v TV, ale abych si ho pořídíla jako DVD s tím, že bych ho musela mít doma, tak to asi nee...

13. února 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Taky velice zdažilý film.Další role Vinovi jako ušitá...Zajímavý příběh a neumírající láska a odplatě!Můžu jen doporučit!

23. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Mňa tento film chytil, vydaril sa ako tvorcom, tak aj Vin Dieselovi. Motív síce nebol veľmi originálny, ale napriek tomu sa film vydaril. PEkný filn o láske, rodine a priateľstve.

1. listopadu 2006

Dost slušný

Pro mě zatím nejlepší film Vin Disela. Mám rád filmi o podsvětích, drogách apod takže se mi to vela pačilo. Myslím, že žádný hlavní herec by se nehodil více než právě Diesel. Už se těším na další podobnou akcičku.

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

Osamělý Mstitel

Polda a padouch si vzájemně pomáhají. Tak to už tady někde bylo:)) Ale i přes to všechno to byl celkem vydařený akční snímek, kde Vin Diesel zase předvedl, že umí dobře zahrát.

9. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Film bych srovnal s Traffic - Nadvláda gangů. Přestože jsou si možná oba snímky na míle vzdálené, přesto mi připadají podobné. Hlavním tématem jsou drogy, "bezva" život v Jižní Americe, životní trable... Možná, že Traffic dostal pár Oscarů a Osamělý mstitel byl označen v časopise Premiere jako dobrý pilotní snímek k seriálu a dostal pouze dvě hvězdičky. Přesto přeze všechno mi připadá Osamělý mstitel lidštější a propracovanější. Nejdříve jsem čekal něco ve stylu Kráčející skály a bez myšlenkovité rasení všeho živého, ovšem k tomu film nesklouzl. Pouze popisoval tragický příběh policisty, který přišel o všechno, o ženu, o své dosavadní jistoty. Možná, že motiv je stejný jako v mnoha a mnoha béčkách, přesto vyniká a zaslouží si pozornost. Vážně jsem si myslel, že Vin Diesel neumí hrát a pouze umí ty tvrďácké grimasy, ale spletl jsem se. Osamělý mstitel si zasloží alespoň 70, 80% a možná i víc.

8. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Dost dobre

Fakt dost dobre. Napinavy dej a presvedcivy herecky vykon Vina Diesla. V tomto filme su aj hluchsie miesta ale dalsie sceny a hlavny hrdina to vykonpenzuju.

22. března 2006
avatar uživatele
90 %

Pěkné...

Vin diesel je fakt frajér... filmy s ním jsou super... i tento film je velice pěkný - spousta akce, pěkný příběh... divné prostředí... :)

14. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Od Vin Diesla by som teda ckal viac aj ked tam bolo par dobrych zaberou ale to bola asi tak vsetko.Aspon ze dej stal zato

15. listopadu 2005