home
Operace Corned Beef

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Slušná, rychlá komedie, kde se s komentáři vyloženě nemazlí. Vše je bez zbytečných citlivých keců a podobných scén. Má to švih, i když je to klasická "hloupost"

9. července 2011
avatar uživatele
60 %

Isabelle Renauld

Film má několik vtipných situací, ale je to až moc zběsilá francouzská komedie plná špionů, státních zájmů a zmatených honiček.

7. července 2011
avatar uživatele
100 %

To....To je.....

To je super. Lepší francouzký film sem ještš neviděl. Srandy je tam požehnaně a hlášek........Tomuto filmu se nedá snad nic vyčíst. Tenhle film je příkladem francouzké srandy. Pokud se na to chcete podívat tak ne z titulkama, prtože dabing je nepřekonatelný. Pokud nemáte náladu ale chcete se zasmát tak běžte do půjčovny nebo si sežeňte Corned Beef a budete se válet na zemi smíchy.

9. července 2006
avatar uživatele
80 %

Francouzská ztřeštěná bláznivá špionážní komedie. Chvílemi je ztřeštěnost dovedená až do krajnosti. Herecký tandem Christian Clavier, Jean Reno je trefa do černého a drží tuto scénaristicky hodně odfláklou komedii nad vodou. Při některých hereckých eskapádách J. Rena jsem se fakt smíchy málem … :). Doporučuji vypnout mozek, nepřemýšlet o obsahu a nechat se unášet francouzským humorem.

23. června 2006
avatar uživatele
100 %

tak

Tak toto je jedna z mojich naj komédii. Obodvaja hlavní prestavitelia tu prudko excelujú, a neskutočne dobre sa dopĺňajú (ako aj v návštevníkoch ). Pri niektorýcy scénach som doslova padal z gauča a zvíjal sa od smiechu na zemi. Je to len potvrdenie toho, že keď francúzi spravia dobrú komédiu, tak ju spravia hnď vynikajúcu. U mňa bezchybná stovečka...prudko doporučujem.

Len je problém sa ku nej dostať, keďýe nevyšla ani na VHS, ani na DVD ak sa nemýlim. Minimálne nie u nás.

19. června 2006